عکس های پرسپولیسی

akbar6565

عضو جدید

matin1366

عضو جدید
اره تیم قعطی
ته جدولی چیه که عکسش باشه؟:biggrin:
حداقل اسم یه تیم می آوردی که حداقل روت بشه بگی ای تیممه!
نه که...

تیم ما هرچی باشه از استقلال خیلییییییییییی بهتره که توی 10 دقیقه از همین پرسپولیس 10 نفره توی 10فجر 3تا گل میخوره.
دههء فجر سال 90 یادتون نره.
راستی،پیوندتون با تیم پیکان رو هم تبریک میگیم(از طرف تمامی هواداران پرسپولیس)

akbar6565

عضو جدید
یه عکس بزارم براتون کلی حال کنید این عکس همه رو یاد 3 تا تو 10 دقیقه اونم با 10 نفر مینداره:biggrin:

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
داش اکبرعالی بود.تا حالا این عکس رو ندیده بودم.بازهم اگه عکسهای باحال داری بگذار.

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط پرسپولیس
مرسی بچه های پرسپولیسی از همتون ممنونم
پیکان گریه نکن استقلالم شیش تاییه

آخه خداییش پرسپولیسم شد تیم .... حالا خوبه یه بار 6 تا زدید... من فک کنم پرسپولیس این فصل وفصل پیش میانگین از هر تیمی 3 ـ 4 گل خورده !!!:eek::eek::eek:

بین همه ی تیم های دنیا عشق است " استقلال "

راستی یادته هفته پیش امیدهای استقلال 6 تا زدن بهتون...!!!
;)

akbar6565

عضو جدید
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
آخه خداییش پرسپولیسم شد تیم .... حالا خوبه یه بار 6 تا زدید... من فک کنم پرسپولیس این فصل وفصل پیش میانگین از هر تیمی 3 ـ 4 گل خورده !!!:eek::eek::eek:

بین همه ی تیم های دنیا عشق است " استقلال "

راستی یادته هفته پیش امیدهای استقلال 6 تا زدن بهتون...!!!
;)

آره راست میگی بین همه تیمهای دنیا فقط یه تیم میتونه تو 10 دقیقه در برابر تیم 10 نفره حریف 3 تا گل بخوره فقط استقلاله:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
توقع داری چی بنویسم
تابلوء دیگه
پرسپولیس سوررررررررررررررررررررررررررررررررررراخه:biggrin:

akbar6565

عضو جدید
بچه های پرسپولیسی تا حالا فرق لوگوی استقلالو با لوگوی پرسپولیسو دیدید الان براتون میزارم کلی بخندید:biggrin:

FREE DOOM

عضو جدید
مدافع تيم ملي استراليا صيد جديد پرسپوليس

باشگاه پرسپوليس مذاکرات اوليه را براي جذب ديويد کارني انجام داده و احتمال دارد اين بازيکن تا پايان هفته براي حضور در تمرين‌هاي پرسپوليس به ايران بيايد.

ديويد کارني، مدافع چپ تيم ملي استراليا که سابقه حضور در ليگ برتر انگليس و ليگ هلند را در کارنامه دارد، مورد توجه مسئولان باشگاه پرسپوليس قرار گرفته است.

کارني که فصل پيش عضو تيم بنيادکار ازبکستان بود با سران اين باشگاه به مشکل برخورد و از اين تيم جدا شد. اين بازيکن که توانايي بازي در پست هافبک چپ را هم دارد تاکنون 46 بار براي تيم ملي استراليا به ميدان رفته و در بازي دوستانه استراليا با آلمان يک گل براي تيم کشورش به ثمر رسانده است.

باشگاه پرسپوليس به دنبال اين است که اين بازيکن در تمرين‌هاي اين تيم حاضر شود تا پس از انجام تست فني، به تيم بپيوندد. توافقات اوليه براي پيوستن کارني به پرسپوليس انجام گرفته اما اين بازيکن هنوز پاسخ قطعي خود را براي حضور در تمرين نداده است.

کارني در صورت توافق با پرسپوليس تا پايان اين هفته به ايران مي‌آيد تا در تمرين‌ها شرکت کند.

کارني در سن 16 سالگي به انگليس رفت و با تيم اورتون قرارداد امضا کرد که در آن سال در کنار ستاره‌ي کنوني منچستريونايتد يعني وين روني بازي مي‌کرد و نمايش خوبي در جام حذفي جوانان انگليس داشت. با اين حال ديويد مويس سرمربي وقت اورتون به او توصيه کرد فوتبال خود را در باشگاه ديگري ادامه دهد و او در سال 2003 اورتون را ترک کرد.

ديويد کارني بين سال‌هاي 2005 تا 2007 دو سال خوب به همراه اف سي سيدني استراليا داشت. او همچنين در سال 2009 به همراه تيم توئنته قهرمان ليگ هلند شد.

FREE DOOM

عضو جدید
پرطرفداربودن پرسپوليس براي من جذاب است

آپيا بازيکن مطرح فوتبال غنا گفت: اميدوارم در صورت عقد قرارداد با پرسپوليس براي اين تيم پرطرفدار بهترين بازي ها را انجام بدهم. پرطرفدار بودن اين باشگاه از جذابيت هاي پرسپوليس براي من است.

استفان آپيا در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس افزود: خيلي خوشحالم که به ايران مي آيم. من از طريق مدير برنامه هايم و اينترنت درباره پرسپوليس تحقيق کردم و به اين نتيجه رسيدم که تيم بزرگي است و بازيکنان بزرگ فوتبال ايران در آن بازي مي کنند. همچنين متوجه شدم پرسپوليس طرفداران زيادي دارد و اينکه مي شنوم براي بعضي بازي ها تا صد هزار تماشاگر براي ديدن بازي مي آيند براي من جالب و جذاب است. اين نشان مي دهد پرسپوليس باشگاه بزرگ و محبوبي است.

اين بازيکن آفريقايي که در فرودگاه امارات از طريق مشيري سرپرست روابط بين الملل باشگاه به سوالات ما پاسخ مي داد در ادامه تصريح کرد: تمايل زيادي براي صحبت کردن ندارم و نمي خواهم مصاحبه کنم ولي از باشگاه پرسپوليس که براي آمدن به ايران برنامه ريزي کرده است، تشکر مي کنم. اينجا در امارات هم تنها نيستم و مسئولان باشگاه در کنارم هستند.

آپيا درباره دلايلش براي بازي در ايران خاطرنشان کرد: ميزان محبوبيت پرسپوليس نزد هواداران ايراني باعث شد که من براي آمدن به ايران و بازي در پرسپوليس انگيزه بيشتري پيدا کنم. در اين مدت نيز با مربي اختصاصي خودم تمرينات خوبي داشتم و در صورتي که با پرسپوليس قرارداد ببندم خيلي زود مي توانم خود را با تيم هماهنگ کرده و در شرايط مسابقه قرار بگيرم.

بازيکن سابق يوونتوس و فنرباغچه افزود: من فوتباليستي هستم که انرژي زيادي دارم. براي موفقيت تيم با تمام توان بازي مي کنم. هميشه دوست دارم در هر تيمي که بازي کنم با تمام قوا بازي کنم. قطعا اگر در پرسپوليس باشم براي اين باشگاه هم تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا هواداران پرشمار باشگاه را راضي کنم.

وي درباره شناختش از فوتبال ايران گفت: نمي خواهم چيزي جز واقعيت بگويم. معلوم است که اطلاعات خاصي از فوتبال ايران نداشتم. طي روزهاي اخير از طريق مدير برنامه هايم و درباره فوتبال ايران چيزهايي شنيده ام و خوانده ام. آپيا که سابقه کسب دو عنوان مرد سال آفريقا را دارد درباره شناخت خود از مانوئل ژوزه افزود: نام او را شنيده ام و الان مي دانم که در آفريقا و مصر قهرماني هاي زيادي داشته است و براي من قابل احترام است.