حروم چیست؟؟؟؟معنی حروم رو کی فهمیده؟؟؟؟

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1][/h]

حروم
اون صاحب خانه ایه که اگه اجاره اش یه روز دیر بشه

اساس ما میره تو خیابون...

حروم اون بی تفاوتی مردم هست...

حروم دست مزد اون فوتبالیسته که یه ساعتش قدر

تمام دارایی های یه خانوادست...

حروم اونایی هستن که باعث شرمندگی پدر میشند....

حروم آیینه بقل ماشینیه که اگه بشکنه پولش قدر دیه منه....

حروم اون آمپولیه که هرکدومش 2میلیون پولشه...

حروم پول کفاریه که تا چند دقیقه پیش پسر التماس میکرد ازش

دستمال کاغذی بخرن نخریدن دقایقی بعد...

حروم اون حاجیه که رفته مکه واسه خودنمایی کلی پرده میزنه ...

حروم اون مسئوله که باید همچین بلایی سر بچه اش بیاد

تا به فکر اصلاح باشه...

به خدا حرومه حروم ....

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید دوست عزیز این عکس آخری واسه آن آتش سوزی داخل مدرس؟آره؟
خداییش میدونی الان این دخترا چه صدماتی میخورن!!!!خدا کمکشون کنه-واقعا این یکی خیلی حرومش بشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فارغ از درستی و نادرستی مواردی که مطرح کردین .......موارد دیگری هم حرام است

حروم این است که تصاویری منتشر شود و تهمت زده شود .....اجازه پاسخگویی به افراد هم داده نشود ........یک طرفه به قاضی رفت و بر اساس چند تصویر که معلوم نیست تازه فوتوشاپی باشه یا نه حکم حرام و غیر حرام صادر کنی

حروم این است

آخرین ویرایش:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

حروم این است که تصاویری منتشر شود و تهمت زده شود .....اجازه پاسخگویی به افراد هم داده نشود ........یک طرفه به قاضی رفت و بر اساس چند تصویر که معلوم نیست تازه فوتوشاپی باشه یا نه حکم حرام و غیر حرام صادر کنی

حروم این است
و حرام آن است محممد آقا چشممون رو به جامعه مون ببندیم و مردم رو فراموش کنیم و اگر انتقادی شد نپذیریم ....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
و حرام آن است محممد آقا چشممون رو به جامعه مون ببندیم و مردم رو فراموش کنیم و اگر انتقادی شد نپذیریم ....

قطعا این هم حرام است ..........ولی در این تصاویر چند مرود دروغ محض وجود دارد ......ضمن اینکه فراموش نشه ........ممکنه حرفی چهل کلاغ بشود ولی حقیقت نباشد ........در ضمن حرام دانستن چیزی یا ندانستن اون انتقاد نیست!
بلکه وقتی توسط یک فرد دینی نیست هدف جز به سخره گرفتن احکام خدا در میان نبوده .......

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حروم همینه دیگه

اون عکس خونواده و پدر که گذاشتی منو دیوونه کرد

کاشکی میشد این چیزا وجود نداشت

خیلی ناراحت شدم

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعا این هم حرام است ..........ولی در این تصاویر چند مرود دروغ محض وجود دارد ......ضمن اینکه فراموش نشه ........ممکنه حرفی چهل کلاغ بشود ولی حقیقت نباشد ........در ضمن حرام دانستن چیزی یا ندانستن اون انتقاد نیست!
بلکه وقتی توسط یک فرد دینی نیست هدف جز به سخره گرفتن احکام خدا در میان نبوده .......
كدومش دورغه
ببين مهنديس پرچم ايرانو زدي ولي انگار تو ايران زندگي نمي كني
كدومش دروغه و تهمته ؟
خالي موندن سفره اكثريت مردم ؟
يا قيمت داروهاي خاص كه بيماران توان خريدشو ندارن
به نظرت كدومش تهمته

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

حروم این است

شما مثه اینکه یادتون رفته تاپیکاتون....
زنان مصنوعی و.....الن یادم نمیاد بقیش چی بود...
شما خودتون تصاویر خصوصیه مردمو پخش میکنید اشکال نداره ولی اگه حقیقتی گفته بشه از نظر شما حرومه!!
:cool:
یکم راستگو باش..

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خودتون تصاویر خصوصیه مردمو پخش میکنید اشکال نداره ولی اگه حقیقتی گفته بشه از نظر شما حرومه!!
یکم راستگو باش..

جالب اينجاست كه اين كه نوشته اجازه پاسخگويي به افراد داده نشود
من كجا نوشتم اجازه پاسخ گويي ندارين ؟:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

پروندش سنگینه فک کنم میترسه اخراج بشه ولی محممدآقا مرد باش حرفتو بزن اخراجم شدی شذی موردی نداره..من خودم جات همه چیو تکذیب میکنم!!!!:D

mandana-n

عضو جدید
بله دیگه این همون عدالت اجتماعیه که بعضی ها ادعاشو دارن بایدم بگن این چیزا دروغه اینو نگن چی بگن؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکم راستگو باش..
تاپیک زنان مصنوعی .......که مربوط به چینی ها بود و عروسک بودن که به خاورمیانه فرستاده میشدن و کار ضد فرهنگی که در حال رخ دادن بود توضیح داده شد ........

خدا رو شکر من همچین کاری نکردم .....اینکه تصویر بنده رو که در خیابون هستم بذارن اسمش خصوصی نیست ......مسائل خصوصی مشخصه .....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما مطلبی رو گذاشتین که صرفا بازی با احساسات است ......اصل تصاویر رو تونستید برای بنده بیارید ......لینک منبع خبر رو هم بزارید .....ببینم میتونید؟
اصلا از کجا میخوای به من قبولونی که برخی تصاویر مربوط به سالیان بسیار دور نیست ؟
آیا اینها رو خبرگزاری ها گرفتن؟
بعد هم یکی از تصاویر به قدری دروغه که جای شرم داره ......شما اگر نسبت به مردم کشورت بی تفاوتی و یک نفر ببینی رو خیابون دراز کشیده ببینی و هیچ نکنی .........مردم این سرزمین این چنین نیستن .......تصاویر هم به شمال شهر نمیخوره که یه خورده اعتقاد داشته باشم واقعیت داره

بنده با چنتا تصویر خام یک سری گفته کذب نمیشم .........برای تشخیص فاصله طبقاتی بایستی به نمودار ضریب جینی کشور نگاه کرد .....اون نمودار رو ببینید اون وقت متوجه میشوید

در قبال حاجی که گفته شده .....حرف اینکه اگر برای خود نمایی باشه ......درسته .....بله ..حرام است

ولی حج رفتن برای مسلمان واجب است ...برای خودنمایی نیست .......مسلمان نیستین سعی کنید به عقاید دیگران احترام بذارید .....تصاویر پارچه نوشته ها هم به کپی برداری بیشتر شبیه است ....یعنی همه پارچه ها از یک جا بوده؟!

بعد هم اگر باشه ......مردم آشنا دارن ، فامیل دارن ........بی کس و کار که نیستن براشون پارچه هم بایستی زده شده و با افتخار هم بایستی زده شود .......

بقیه تصاویر هم از همین دسته به جز یکی دو مرود که واقعیت دارد .....خواستید اونها رو هم نقد کنم و البته منتظر منابع تکت تصاویر هستم ......منبع دارید یا خودتان عکس گرفتین؟

باز هم میگم برخی تصاویر شما حالا از هر کجا که گرفتین و مطالبی که بهش اضافه شده به قدری مغرضانه است که بایستی اجازه پاسخگویی به خود اون افراد داده بشه .........و سریعا نظر دادن و حرام خواندن گناه است

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مطلبی رو گذاشتین که صرفا بازی با احساسات است ......اصل تصاویر رو تونستید برای بنده بیارید ......لینک منبع خبر رو هم بزارید .....ببینم میتونید؟
اصلا از کجا میخوای به من قبولونی که برخی تصاویر مربوط به سالیان بسیار دور نیست ؟
آیا اینها رو خبرگزاری ها گرفتن؟
بعد هم یکی از تصاویر به قدری دروغه که جای شرم داره ......شما اگر نسبت به مردم کشورت بی تفاوتی و یک نفر ببینی رو خیابون دراز کشیده ببینی و هیچ نکنی .........مردم این سرزمین این چنین نیستن .......تصاویر هم به شمال شهر نمیخوره که یه خورده اعتقاد داشته باشم واقعیت داره

بنده با چنتا تصویر خام یک سری گفته کذب نمیشم .........برای تشخیص فاصله طبقاتی بایستی به نمودار ضریب جینی کشور نگاه کرد .....اون نمودار رو ببینید اون وقت متوجه میشوید

در قبال حاجی که گفته شده .....حرف اینکه اگر برای خود نمایی باشه ......درسته .....بله ..حرام است

ولی حج رفتن برای مسلمان واجب است ...برای خودنمایی نیست .......مسلمان نیستین سعی کنید به عقاید دیگران احترام بذارید .....تصاویر پارچه نوشته ها هم به کپی برداری بیشتر شبیه است ....یعنی همه پارچه ها از یک جا بوده؟!

بعد هم اگر باشه ......مردم آشنا دارن ، فامیل دارن ........بی کس و کار که نیستن براشون پارچه هم بایستی زده شده و با افتخار هم بایستی زده شود .......

بقیه تصاویر هم از همین دسته به جز یکی دو مرود که واقعیت دارد .....خواستید اونها رو هم نقد کنم و البته منتظر منابع تکت تصاویر هستم ......منبع دارید یا خودتان عکس گرفتین؟

در جواب حرف هات فقط این شکلک میگذارم .... فقط همین ..... :biggrin: