انتخاب ساز..ویولن یا گیتار؟...

sora66

عضو جدید
:que:سالام دوستان ..میخواستم تو انتخاب ساز کمکم کنید.به گیتار و ویولن علاقه دارم اما نمی دونم کدومشون را انتخاب کنم..

Dahatiii

عضو جدید
ببین به چی علاقه داری خب.

من گیتار آکوستیک و الکتریک رو ترجیح میدم.

nish nish

کاربر فعال
سنتور نبود بین گزینه هات :d
ولی بهت توصیه میکنم من که باهاش زندگی میکنم;)

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
اگر میخواین سریعتر یه ساز رو یاد بگیرین گیتار بهتره ولی اگر حوصله دارین حداقل 5 سال آموزش ساز ببینید مسلما ویولون یکی از بهترین و قشنگترین سازهاست.

sora66

عضو جدید
مرسی دوستان...راستش علاقه ی اولیه و نظر اولم رو ویولن بود،اما وقتی رفتم واسه ثبت نام کلاسش چند دقیقه با یه مدرس گیتار هم صحبت شدم که باعث شده شک کنم...1اهفته واسه تصمیم گیری وفت دارم .. راحتی یادگیری و البته فقط از رو یه روز گوش دادن به چندتا آهنگ میگم که کاربرد گیتار بیشتر.(شایدم اشتباه میکنم!)..و کم بودن ویولنیست ها و اینکه همیشه فکر میکنم ویولن گریه میکنه (دوسش دارم..) باعث شدن که نتونم تصمیم بگیرم..

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
:que:سالام دوستان ..میخواستم تو انتخاب ساز کمکم کنید.به گیتار و ویولن علاقه دارم اما نمی دونم کدومشون را انتخاب کنم..

ببین بستگی داره با کدوم ساز بهتر بتونی ارتباط برقرار کنی.... باید از زدنش لذت ببری...
هر دو رو میتونی امتحان کنی ببینی کدوم رو ترجیح میدی...

گیتار زدن از ویولن زدن راحت تره...و زمان کمتری میبره تا آموزش ببینی

S&M R

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویولن بهترین زمان یادگیریش از بچگیه. چون ساز سختیه اما لذت بخش

m.a.r.y.jooon

عضو جدید
پیانو و ویولون ، اما ویولون سخته البته اگه بهش علاقه داشته باشی یادگیریش هم واست راحت تره ...
من خودم ویولون رو ترجیح میدم ....

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی دوستان...راستش علاقه ی اولیه و نظر اولم رو ویولن بود،اما وقتی رفتم واسه ثبت نام کلاسش چند دقیقه با یه مدرس گیتار هم صحبت شدم که باعث شده شک کنم...1اهفته واسه تصمیم گیری وفت دارم .. راحتی یادگیری و البته فقط از رو یه روز گوش دادن به چندتا آهنگ میگم که کاربرد گیتار بیشتر.(شایدم اشتباه میکنم!)..و کم بودن ویولنیست ها و اینکه همیشه فکر میکنم ویولن گریه میکنه (دوسش دارم..) باعث شدن که نتونم تصمیم بگیرم..

سلااام به نظر من گیتار بهتره.یه سازیه که همه دوس دارن .با گیتار حتی میتونی بخونی!:)
البته هر چی خودت دوس داری .ببین علاقت چیه و تا آخرش برو...:w16:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز. اگه دوست داری موسیقی سنتی هم کار کنی

ویولن بهتره و به درد همه نوع موسیقی می خوره.

فقط چون مثل تار و... پرده نداره ، باید حس قوی داشته باشی

و کت و کول و گردن قوی که البته عادت می کنی.

من اکثر کارهامو با ویولن می خونم.

موفق باشی

آخرین ویرایش:

sora66

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم ...خوب امروز انتخاب کردم...گیتار را انتخاب کردم..نه اینکه ویولن ساز بدیه..اونم همونطوری که قبلا هم گفتم دوست دارم..به همین اندازه گیتار..خوب یکم سرم خلوتتر که شد ویولن هم شروع میکنم:w27: