برهنه شدن مردم در یک فروشگاه آلمانی برای تخفیف + عکس

mor1360

عضو جدید
الان فرهنگ فقط شد همین یه مورد؟

بستگی داره تعریفمون از فرهنگ چی باشه

عریان شدن برای ما یه کار زشت محسوب میشه چون فرهنگ جامعه ی ما اینو ازمون خواسته

این کار اصلن ربطی به فرهنگ نداره

اولا که ٪100 به فرهنگ ربط داره!

دوم اینکه این گونه حرکات، ثمره پروژه "حیا زدایی" و "عفت زدایی" است که از جانب جریان های خاص در قرن های اخیر گسترش داده شده ! اخلاق و حیا، جزئی از فطرت انسانه و این کار غیر اخلاقی هستش! کشور و دین و ... هم نداره ! تا همین چند دهه قبل، مردم غربی هم حجاب ( به سبک خودشون ) داشتند !

تو غرب و شرق که تا حدود زیادی موفق شدن! حالا زوم کردن رو مسلمونا ! متاسفانه تو اینجا هم دارن پیش میرن و دیدگاه ها داره تغییر میکنه و حساسیت ها کمتر میشه ! یکی از اصلی ترین محورهای این پروژه مسئله حجاب هستش !

با اینکه ظاهرا به موضوع این تاپیک مربوط نیست ولی تو یه تاپیک دیگه که بحث پوشش و حجاب مطرح بود هم این رو نقل کرده بودم :

یکی از بند های کتاب "قانون" یا " شریعت " که از جانب "لوسیفر" (شیطان) و توسط جن " آیواز " به " آلیستر کرولی " ( استاد اعظم فراماسونری، جادوگر، موسس فرقه راز آمیز شیطانی " تلما " ) حدود یک قرن پیش الهام شده و "آنتوان لاوی"( موسس کلیسای شیطان در آمریکا ) بسیاری از عقاید خودش در کتاب " انجیل شیطانی " رو از او الهام گرفته است:

" حجابی است ، آن حجاب سیاه است . این حجاب زن با حیاست . این حجاب غم و پارچه و تابوت مرگ است . ای پیامبر بدان این حجاب از من نیست . آن را بگسل . گناهانت را در کلمات عفیف مپوشان . این گناهان لوازم من اند . "

جالب این جاست که تا 30 سال بعد از این تاکید توسط اربابشان، ماسون های استعمارگر، کشف حجاب رو در بسیاری از مستعمرات و کشورهای وابسته از جمله در ایران، به قانون اجباری تبدیل کردند! با اینکه در ایران به طور کامل موفق نشدن، ولی باز هم آسیب خودشونو زدن و الآن هم دارن به روشهای نرم، ادامه میدن ! کسانی که با فلسفه پشت مفاهیمی مانند حجاب آشنا نیستند، با عناوین فریبنده ای مانند آزادی و ... به راحتی در دام این پروژه می افتند در حالیکه از عواقب اون بی خبرند!

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من نباید به فرهنگ و غربی بودنشون ربط داد ..همین به قول خودمون غربی ها تو خیلی از مسائل هست که اعتقاد و پایبندیشون خیلی بیشتر از ماست....به نظر من اینجور ادما سطح فکر و شعورشون پائینه که تو هر جامعه ای دیده میشه...

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا این اتفاق یک جنبه فان و تبلیغاتی داشته و برای افتتاحیه فروشگاه بوده.و درزمانی نبوده که فروشگاه کاملا باز باشه و و مثلا مردم در حال خرید باشند و ناگهان ببینند یک نفر لخت مادرزاد داره خرید میکنه.اگر ببینید دوربین های تلویزیونی حضور دارند .مردمی که دارند نگاه میکنند در حال تماشای این شو هستند.
دیدن بدن لخت مادرزاد یک نفر شاید برای یک بزرگسال تابو و خط قرمز در ایران باشه ولی در اونجا اینطوری نیست و شما هیچ بچه کوچکی را نمیبینید که نظاره گر باشه.

mor1360

عضو جدید
اولا این اتفاق یک جنبه فان و تبلیغاتی داشته و برای افتتاحیه فروشگاه بوده.و درزمانی نبوده که فروشگاه کاملا باز باشه و و مثلا مردم در حال خرید باشند و ناگهان ببینند یک نفر لخت مادرزاد داره خرید میکنه.اگر ببینید دوربین های تلویزیونی حضور دارند .مردمی که دارند نگاه میکنند در حال تماشای این شو هستند.
دیدن بدن لخت مادرزاد یک نفر شاید برای یک بزرگسال تابو و خط قرمز در ایران باشه ولی در اونجا اینطوری نیست و شما هیچ بچه کوچکی را نمیبینید که نظاره گر باشه.

بنده نمیدونم شما چرا انقد از کارهای غربیا دفاع می کنین! آیا اینکه تو عکس ها بچه دیده نمیشه، دلیل بر اینه که وجود ندارن یا از تلوزیون هم نمیتونن ببینند؟! همونطور که گفتم این گونه حرکات، ثمره و میوه یک پروژه قدیمی و اساسی فرهنگیه و با این توجیهات نمیشه بر آثار نامطلوب اونها بر فرهنگ و اخلاق فطری انسانی سرپوش گذاشت!

بالا