+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hoomif

عضو جدید
من فکر کردم که کلی گفته شبانه تا 500 بیشتر کسی قبول نمیشه و بقیه غیر انتفاعی...
درصورتی که الان لرستان با رتبه 2000 روزانه قدرت برداشته ، یعنی فک کنم کسی با رتبه 2500 یا شایدم بیشتر شبانه لرستان یا استان های دیگه قبول بشه

نه بابا چه خبره مگه؟؟:biggrin:ببین ته ته قدرت شبانه اموزش محور و فلان 2000 هستش...ولی با 1500 میشه روزانه بیرجند قبول شد...اون لرستان هم که میگی آموزش محور بوده...تازه من فکر میکنم سهمیه چیزی داشته یا معدلش بالا بوده...شاد باشید

A L I R E Z A

عضو جدید
بچه ها کسی نبود جواب سوال من رو بده .

من فردا نمی تونم سر جلسه تعاونی سنجش برم . دفترچه سوالات و جواب ها چی میشه ؟

دفتر چه سوالات رو راهی نیست بهم بدن ؟
سلام...بعد از ازمون زنگ بزن برو ازشون بگیر...من پارسال همینکارو کردم...بعد از ازمون منظورم شنبه به بعده...رسید و کارت شناسایی هم ببر.

arman_20

عضو جدید
سلام...بعد از ازمون زنگ بزن برو ازشون بگیر...من پارسال همینکارو کردم...بعد از ازمون منظورم شنبه به بعده...رسید و کارت شناسایی هم ببر.

سلام . خدا خیرت جواب من رو دادی .

به چه شماره ای کجا زنگ بزنم ؟ مگه شهرستان ها ( مراکز استان ها ) دفتر داره ؟

A L I R E Z A

عضو جدید
سلام . خدا خیرت جواب من رو دادی .

به چه شماره ای کجا زنگ بزنم ؟ مگه شهرستان ها ( مراکز استان ها ) دفتر داره ؟
خواهش میکنم... 100% اون جایی که شما آزمون میدین توسط نمایندگیشون تو اون شهر ترتیب داده شده...به شماره هایی که تو این سایت هست بزنگ ازشون آدرس نمایندگی شهرتون رو بگیر ;) اینجــــــــــــا

alielec

عضو جدید
واسه چی نتونی تا موقعی که فرمو ندادی دانشگاه، نتونی ثبت نام کنی؟؟!!
از تو پورتال دانشجوییت معدل کلتو تا31/6/1391نگاه کن و برو ثبت نام کن.
اون فرمو بعدم میتونی ببری آموزش،فقط برای اینه که سنجش دور نخوره سر قضیه معدل.
قبول دارین دوستان؟؟
از قرار اینکه این مورد رو توی مدارک مورد نیاز ثبت نام آورده می گم شاید قبلش حتماً باید اینو بدی و اون معدلی که اونا می نویسن رو بزنی تو فرم.البته خوب اونها هم چیزی غیر از همون معدل توی سایتت نمی زنن دیگه!می زنن؟!نمی دونم والا افتادم تو شک.خلاصه اینکه ما ثبت نام بکنیم با معدل توی سایت دانشگاه بعد فرم رو ببریم اوکی هست دیگه؟

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته من منظورم از نظر رتبه ای بود که تو این موسسات میاریم از نظر سختی یا اسونی که چیزی نگفتم!!
برا همین الکترونیک تا 1000 روزانه فردوسی قبول میکنه ولی قدرت 500 اخرین رتبه ای بوده که شبانه گرفته امسال!

یه نگاه به این رتبه ها بندازید !!!...
1460قدرت شبانه زنجان
2128 /گرایش: قدرت غیرانتفاعی مازیار-نور
412 قدرت تبریز-روزانه-الکترونیک قدرت
141 قدرت روزانه علم و صنعت حفاظت
692 قدرت کاشان روزانه
326 قدرت ، شبانه سیستم خواجه نصیر
2000 برق-قدرت روزانه خرم اباد
245 قدرت ماشین روزانه خواجه نصیر
572 روزانه قدرت سیستم شاهرود
1094 قدرت روزانه
رتبه 1406 روزانه قدرت دانشگاه بیرجند
915 قدرت روزانه سمنان
1179 قدرت روزانه بهشهر

چطور میگید که امسال قدرت 500 اخرین رتبه ای بوده که شبانه گرفته ؟؟؟
فردوسی
پاسخ ضربه با لاپلاس که درش بحثی نیست.
اما در بعضی سئوالا که مثلاً منبع سینوسی دارند و پاسخ گذرا یا حالت دائمی رو میخوان، لاپلاس جواب کامل رو میده که شامل هر دو میشه و معمولاً توی این دست مسائل جواب نمیده. البته اونم گفتم یه سری تکنیکا برای به دست آوردنش هست.
اگه هر سئوال از فصل 2 و 3 و 4 رو هم با روش زمانی و هم لاپلاس (همزمان) حل کرده باشین متوجه میشین که بعضی سئوالا با لاپلاس خیلی سخت به جواب میرسن یا اصلاً به جواب نمیرسن، در حالی که بعضی سئوالا که تحیلیلشون با زمان خیلی مشکله با لاپلاس عین آب خوردن حل میشن.
اون قسمت هم که گفتید اگه شرایط اولیه و نهایی و ثابت زمانی یکسان بود باید مدار رو کامل تحلیل کرد، راه حلش رو بالاتر گفتم، میتونید از فرمول لاپلاس مشتق استفاده کنید که جواب رو سریع به ما میده و توی گزینه هم سریع میشه چک کرد. این کار باعث میشه فقط یک گزینه جواب درست باشه. به دست آوردن فرکانس ها از جواب لاپلاس هم میتونه کمک کنه. (به جای حساب کردن ثابت زمانی مخصوصاً توی مدارایی که منبع وابسته دارن)
اره اینو که میدونم یعضیاش با لاپلاس سخت میشه اخه خودم حل کردم شرایط نهایی رو که راحت بدون لاپلاس هم میشه از رو مدار فهمید و شرایط اولیه یکم سخته و لاپلاس راه خوبیه ولی شرایط اولیه رو هم میشه جریان سلف و ولتاژ خازن رو با منبع مدل کرد و برد تو حوزه فرکانس و مدار رو برای صفر مثبت تو حوزه لاپلاس بررسی کرد. منظورتون از لاپلاس مشتق همونه که شرایط اولیه رو میاره تو محاسبات؟ من تا حالا از این روش نرفتم اگه یه مثال بزنین خیلی خوب میشه:redface:

بچه ها دوستانی که تازه شرو کردن رو هم راهنمایی کنید ، بابا خب کمک کنید دیگه ، خب گناه ما چیه که درگیر پروژه بودیم وتابستون نخوندیم از شما عقب افتادیم !؟:w00:؟!!
نه شروع کنید. خیلی ها رو میشناسم که از مهر شروع کردن و نتیجه گرفتن.

ansari1404

عضو جدید
واسه زبان تو کنکور سوالا به چه صورت هست ترتیبشون ؟ منظورم اینه که اول 5 سوال پشت سر هم گرامر میاد و بعد 10 تا لغت و بعد 15 تا درک مطلب ؟ یا اینکه همه سوالا قاطی میان ؟
بعد اینکه من واسه منابع زبان واقعا گیج شدم دیگه ! همه پستا رو خوندم هر کسی یه چیزی گفته
یکی میگه 504 و 450 رو بخونم ، یکی میگه 504 اصلا قدیمی شده !!
اگه میشه منابع دقیق عمومی و تخصصی رو کامل و بصورت یکجا و در یک پست بگید . مرسی از همه

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اره اینو که میدونم یعضیاش با لاپلاس سخت میشه اخه خودم حل کردم شرایط نهایی رو که راحت بدون لاپلاس هم میشه از رو مدار فهمید و شرایط اولیه یکم سخته و لاپلاس راه خوبیه ولی شرایط اولیه رو هم میشه جریان سلف و ولتاژ خازن رو با منبع مدل کرد و برد تو حوزه فرکانس و مدار رو برای صفر مثبت تو حوزه لاپلاس بررسی کرد. منظورتون از لاپلاس مشتق همونه که شرایط اولیه رو میاره تو محاسبات؟ من تا حالا از این روش نرفتم اگه یه مثال بزنین خیلی خوب میشه:redface:
یعنی مشتق در لحظه صفر رو حساب کنید و از گزینه ها هم توی صفر مشتق بگیرید.
f'(0)=sF(s)-s^2*f(0) و s رو به سمت بینهایت میل بدید. با این کار صددرصد فقط یک گزینه جواب خواهد بود.

واسه زبان تو کنکور سوالا به چه صورت هست ترتیبشون ؟ منظورم اینه که اول 5 سوال پشت سر هم گرامر میاد و بعد 10 تا لغت و بعد 15 تا درک مطلب ؟ یا اینکه همه سوالا قاطی میان ؟
بعد اینکه من واسه منابع زبان واقعا گیج شدم دیگه ! همه پستا رو خوندم هر کسی یه چیزی گفته
اگه میشه منابع دقیق عمومی و تخصصی رو کامل و بصورت یکجا و در یک پست بگید . مرسی از همه
10 تای اول لغت، 5 تای بعدی گرامر، 15 تای بعدی متن هست که معمولاً واسه هر متن بین 2 تا 4 یا 5 تا سئوال میدن.
منابع اول از همه 504 بعد اگه وقت کردید 450 تاقل اگه وقت کردید 1100 رو بخونید. 504 قدیمی نشده، لغاتی هست که در سطح intermediate هست و باید بلد باشید.
واسه گرامر کتاب Grammar in use سطح intermediate.
واسه متن هم یه کتاب مثل مدرسان یا پارسه بگیرید.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بحثی بین تفاوت و زمان استفاده از لاپلاس شد گفتم این و بنویسم :
هدف اساسی درک فیزیکی پاسخ گذرای مدارهای مرتبه اول و دوم و یادگیری روش ساده ای برای تحلیل این گونه مسائل ساده است،به نحوی که لازم نباشد دانشجو این موارد ساده را نیز به همان روشی که حالت کلی را تحلیل میکند،حل کند.در این مورد من شاهد جنایتهای ترسناکی بوده ام،مخصوصا توسط دانشجویانی که روش تبدیل لاپلاس را میدانند.آنها مصمم اند از هرچه بر سر راهشان سبز میشود تبدیل لاپلاس بگیرند و حتی ساده ترین مسائل را با این روش حل میکنند.آنها نمیتوانند معادله تخلیه خازن در مقاومت را بنویسند،مگر اینکه ابتدا با تبدیل لاپلاس روح این مساله را بکُشند!من نمیخواهم دانشجویانم اینگونه کله شق شوند،بلکه دوست دارم بتوانند این مسائل ساده حالت گذرا را آنطور یاد بگیرند که نوشتن اسم خود را یاد گرفته اند

ارنست گیلمین
introductory circuit theory

ansari1404

عضو جدید
10 تای اول لغت، 5 تای بعدی گرامر، 15 تای بعدی متن هست که معمولاً واسه هر متن بین 2 تا 4 یا 5 تا سئوال میدن.
منابع اول از همه 504 بعد اگه وقت کردید 450 تاقل اگه وقت کردید 1100 رو بخونید. 504 قدیمی نشده، لغاتی هست که در سطح intermediate هست و باید بلد باشید.
واسه گرامر کتاب Grammar in use سطح intermediate.
واسه متن هم یه کتاب مثل مدرسان یا پارسه بگیرید.
مرسی از جوابتون
یه سوال دیگه اینکه واسه بررسی من کتاب پردازش رو میخونم (عباس ربیعی - بهنام محمدی- علی شجاعی) به نظر شما کافیه ؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی از جوابتون
یه سوال دیگه اینکه واسه بررسی من کتاب پردازش رو میخونم (عباس ربیعی - بهنام محمدی- علی شجاعی) به نظر شما کافیه ؟
نه، پردازش قدیمی شده و بیشتر روی تستای دانشگاه آزاد مانور داده و درسنامه هاش هم بر اساس همونا نوشته که خیلی از مطالبش نیازی به خوندن نداره و خیلی از مطالب رو هم دربرنمیگیره.
الان بهترین کتاب بررسی، پوران تالیف دکتر حلم زاده هست.

A L I R E Z A

عضو جدید

با اینکه آقا مهران رو خیلی قبول دارم اما نظرم مخالف ایشونه...اولا سطح زبانت چطوره؟؟؟اگر میخوای 30% بزنی باید سطحت تقریبا در سطح آیلتس یا تافل باشه....با خوندن کتاب 504 هم تازه میرسید به سطح صفر...بعد از اون حتما باید 1100 لغت هم مطالعه بشه...در مورد متون هم هیچ کتاب ایرانی نگیرید...شما باید این توانایی رو داشته باشی که همین الان یه متن رو از IEEE دانلود کنید و بدون مشکل بفهمید...کاری که طراحان کنکور میکنن...هیچ طراحی واسه زبان نمیشینه متن بنویسه...متون و مقالات روز دنیا رو استخراج میکنن و ازشون سوال طرح میکنن...این نظر من بود...کلا اگر وقت بیشتری رو ریاضی و مدار بذارید صرف بیشتری داره...حالا تصمیم با شماست.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با اینکه آقا مهران رو خیلی قبول دارم اما نظرم مخالف ایشونه...اولا سطح زبانت چطوره؟؟؟اگر میخوای 30% بزنی باید سطحت تقریبا در سطح آیلتس یا تافل باشه....با خوندن کتاب 504 هم تازه میرسید به سطح صفر...بعد از اون حتما باید 1100 لغت هم مطالعه بشه...در مورد متون هم هیچ کتاب ایرانی نگیرید...شما باید این توانایی رو داشته باشی که همین الان یه متن رو از IEEE دانلود کنید و بدون مشکل بفهمید...کاری که طراحان کنکور میکنن...هیچ طراحی واسه زبان نمیشینه متن بنویسه...متون و مقالات روز دنیا رو استخراج میکنن و ازشون سوال طرح میکنن...این نظر من بود...کلا اگر وقت بیشتری رو ریاضی و مدار بذارید صرف بیشتری داره...حالا تصمیم با شماست.
البته علیرضا جان من زبان‌های کنکور رو همشونو بالای 40 میزنم و نه تافل دارم و نه آیلتس! آیلتس و تاقل (شاید بشه گقت) واسه کسایی هست که درصد کنکورشون میتونه 70 به بالا باشه.
در مورد لغات با شما موافقم. 504 هم گفتم در سطح اینترمدیت هست و به عنوان پایه شروع لازمه. چون اگه کسی بخواد 1100 رو برای شروع بخونه کارش کمی مشکله.
کتاب متون هم که معرفی کردم (مثل کتاب زبان تخصصی پارسه یا مدرسان) کاملاً به زبان انگلیسی هستن و هیچ فارسی ندارن. مهارت های skimming و scanning و ... رو به زبان انگلیسی توضیح دادن که بیشتر تاکیدم روی یادگیری این مهارت ها بود که واقعاً به صرفه جویی در زمان کمک میکنن. وگرنه در مورد اینکه هر متنی مثل IEEE رو بخونن با شما موافقم. خود من روزی یک یا چند مقاله از ویکی‌پدیا میخونم.
و باز هم با شما موافقم که اگه بیس زبان خوبی ندارن وقتشون رو بیشتر روی ریاضی و مدار بذارن، اونم الان که توی آبان هستیم!

milad mansoury

عضو جدید
مرسی از جوابتون

توی اون پی دی اف که دوستمون ګذاشته می تونی بفهمی کدومو حذف کنی کدومو نه.

کنترل پورانو کی شروع کردی پایه کنترلت چجوریه؟واحد داری هنوز؟

A L I R E Z A

عضو جدید
البته علیرضا جان من زبان‌های کنکور رو همشونو بالای 40 میزنم و نه تافل دارم و نه آیلتس! آیلتس و تاقل (شاید بشه گقت) واسه کسایی هست که درصد کنکورشون میتونه 70 به بالا باشه.
در مورد لغات با شما موافقم. 504 هم گفتم در سطح اینترمدیت هست و به عنوان پایه شروع لازمه. چون اگه کسی بخواد 1100 رو برای شروع بخونه کارش کمی مشکله.
کتاب متون هم که معرفی کردم (مثل کتاب زبان تخصصی پارسه یا مدرسان) کاملاً به زبان انگلیسی هستن و هیچ فارسی ندارن. مهارت های skimming و scanning و ... رو به زبان انگلیسی توضیح دادن که بیشتر تاکیدم روی یادگیری این مهارت ها بود که واقعاً به صرفه جویی در زمان کمک میکنن. وگرنه در مورد اینکه هر متنی مثل IEEE رو بخونن با شما موافقم. خود من روزی یک یا چند مقاله از ویکی‌پدیا میخونم.
و باز هم با شما موافقم که اگه بیس زبان خوبی ندارن وقتشون رو بیشتر روی ریاضی و مدار بذارن، اونم الان که توی آبان هستیم!

والا در مورد آیلتس و تافل من چیزی رو که تو این دو سال و در دهها نفر دیدم گفتم...شما اگر واقعا 40 به بالا میزنی به جرات میگم با 3 ماه کار روی Speaking و Listening میتونی براحتی آیلتس بگیری...در مورد این مهارتها من هم شنیدم اما هیچوقت دنبالشون نرفتم اما اگر توضیح بدی منم یاد بگیرم شاید بتونم ازش استفاده کنم(البته اگر حسش بود):smile:در مورد کتابها هم من پارسال منوچهر حقانی انتشارات سمت رو خوندم...کاملا انگلیسی بود اما تو کنکور زبان رو سفید زدم:redface: واسه همین اصلا اعتقادی به کتاب ویرایش شده و نوشته شده به قصد کنکور ندارم.اما با این حال چون نظرت رو خیلی قبول دارم این سری که میرم انقلاب یه نگاه به کتابش میکنم و اگر خوب بود هم خودم میخرم و هم نظرم رو پس میگیرم...مرد و مردونه :)

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بحثی بین تفاوت و زمان استفاده از لاپلاس شد گفتم این و بنویسم :
هدف اساسی درک فیزیکی پاسخ گذرای مدارهای مرتبه اول و دوم و یادگیری روش ساده ای برای تحلیل این گونه مسائل ساده است،به نحوی که لازم نباشد دانشجو این موارد ساده را نیز به همان روشی که حالت کلی را تحلیل میکند،حل کند.در این مورد من شاهد جنایتهای ترسناکی بوده ام،مخصوصا توسط دانشجویانی که روش تبدیل لاپلاس را میدانند.آنها مصمم اند از هرچه بر سر راهشان سبز میشود تبدیل لاپلاس بگیرند و حتی ساده ترین مسائل را با این روش حل میکنند.آنها نمیتوانند معادله تخلیه خازن در مقاومت را بنویسند،مگر اینکه ابتدا با تبدیل لاپلاس روح این مساله را بکُشند!من نمیخواهم دانشجویانم اینگونه کله شق شوند،بلکه دوست دارم بتوانند این مسائل ساده حالت گذرا را آنطور یاد بگیرند که نوشتن اسم خود را یاد گرفته اند

ارنست گیلمین
introductory circuit theory
به نظر منم میشه همه مدارا رو با لاپلاس حل کرد چه پاسخ گذرا و چه دائمی ولی ساده نیستن همشون.
یعنی مشتق در لحظه صفر رو حساب کنید و از گزینه ها هم توی صفر مشتق بگیرید.
f'(0)=sF(s)-s^2*f(0) و s رو به سمت بینهایت میل بدید. با این کار صددرصد فقط یک گزینه جواب خواهد بود.
میشه این فرمول رو دوباره نگاه کنید فکر میکنم توان ها رو جابجا گذاشتین اخه بعدش میخوام یه چیزی بگم.:D

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
والا در مورد آیلتس و تافل من چیزی رو که تو این دو سال و در دهها نفر دیدم گفتم...شما اگر واقعا 40 به بالا میزنی به جرات میگم با 3 ماه کار روی Speaking و Listening میتونی براحتی آیلتس بگیری...در مورد این مهارتها من هم شنیدم اما هیچوقت دنبالشون نرفتم اما اگر توضیح بدی منم یاد بگیرم شاید بتونم ازش استفاده کنم(البته اگر حسش بود):smile:در مورد کتابها هم من پارسال منوچهر حقانی انتشارات سمت رو خوندم...کاملا انگلیسی بود اما تو کنکور زبان رو سفید زدم:redface: واسه همین اصلا اعتقادی به کتاب ویرایش شده و نوشته شده به قصد کنکور ندارم.اما با این حال چون نظرت رو خیلی قبول دارم این سری که میرم انقلاب یه نگاه به کتابش میکنم و اگر خوب بود هم خودم میخرم و هم نظرم رو پس میگیرم...مرد و مردونه :)
راستش نظر شخصی من اینه که زبان کنکور خیلی آسونتر از آزمونای بین المللیه و به راحتی میشه درصدای بالا آورد. البته کاملاً به دانش قبلی خودتون هم بستگی داره. من چند سالی میشه زبان نخوندم ولی پایم قویه، و حاضر هم نیستم وقتم رو از درسای دیگه بزنم و روی زبان بذارم. (گرچه اگه وقت کافی گداشته شه بازدهی خیلی زیادی میده) توی آزمون 20 دقیقه واسه زبان وقت میذارم (و اگه وقت اضافه اومد، 10 دقیقه هم در آخر آزمون)، معمولاً هم بین 40 تا 50 درصد میشه، دیگه بیشتر از این به نظرم نمیارزه حتی اگه درصد بالایی بشه اورد.
تکنیکهایی که گفتم،تکنیکهای معروفی هستن که توی اکثر کتابای زبان دیده میشن وگرنه کتابای کنکور که از خودشون چیزی بلد نیستن بنویسن! من زمانی که ترم 3 بودم و زبان تخصصی رو پاس کردم، اونها رو یاد گرفتم و دیگه هم سراعشون نرفتم، پارسال کمی از کتاب پارسه رو خوندم، مدرسان رو نخوندم، ولی سطحی نگاهش کردم و 16 تکنیک برای زدن تستای درک مطلب توضیخ داده که جالب بودن.

با استفاده ابن تکنبکا بسته به نوع سئوال، شما میتونید مثلاً قسمتی از متن رو ببینید و به سئوالا جواب بدید، یا سئوال رو بخونید و بعد از توی متن پیداش کنید، یا بعضی سئوالا رو بدون دیدن متن جواب بدید و ....

به نظر منم میشه همه مدارا رو با لاپلاس حل کرد چه پاسخ گذرا و چه دائمی ولی ساده نیستن همشون.

میشه این فرمول رو دوباره نگاه کنید فکر میکنم توان ها رو جابجا گذاشتین اخه بعدش میخوام یه چیزی بگم.:D
بله توان ها رو جابجا نوشتم! حالا شما حرفتون رو بزنید ولی من الان دیگه وفت خوابم رسیده، جوابش واسه فردا! :)

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

از دوستان کسی هست که جزوه ی الکترونیک مهندس اسلام پناه رو داشته باشه!!؟

یا کسی هست که بسته ی آموزشی نصیر رو خریداری کرده باشه!!؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه هاي گل اونايي كه ازمون نصير 25%دوم و تعاوني سنجش رو ميخوان امروز بدن اگه امكانش هست بعد آزمون سوالارو واسه مام بذارن آرزوي موفقيت برا همتون دارم :redface:

bolka

عضو جدید
دوستان عزیز برای بالا زدن درصد ریاضی ارشد چه بخونیم؟؟
معدلات معتقدی خوبه؟
منبع بدبد خواهشآ

faz123

عضو جدید
دوستان تو ازمون ارشد زمان دفترچه اول تموم بشه اون رو جمع میکنن یعنی اگه واسه دفترچه دوم وقت زیاد اوودم نیشه برگردم اولی رو بحلم؟؟؟؟؟

hts

عضو جدید
;)
دوستان تو ازمون ارشد زمان دفترچه اول تموم بشه اون رو جمع میکنن یعنی اگه واسه دفترچه دوم وقت زیاد اوودم نیشه برگردم اولی رو بحلم؟؟؟؟؟

اره جمع میکنن ولی یه راه حل داره به نظرم یه برگ سفید ببریم سوالایی که وقت نمیشه جواب بدیمو بنویسیم روش!!
بعد اگه وقت اضاف اومد جواب بدیم :)

ولی شاید نذارن برگه سفید استفاده کنیم (به احتمال 99 %) ولی میشه یواشکــــــــــــی این کارو انجم بدیم...

A L I R E Z A

عضو جدید
;)

اره جمع میکنن ولی یه راه حل داره به نظرم یه برگ سفید ببریم سوالایی که وقت نمیشه جواب بدیمو بنویسیم روش!!
بعد اگه وقت اضاف اومد جواب بدیم :)

ولی شاید نذارن برگه سفید استفاده کنیم (به احتمال 99 %) ولی میشه یواشکــــــــــــی این کارو انجم بدیم...

از کارتتون 2تا پرینت رو a4 بگیرید و سر جلسه استفاده کنید.کاری که من امسال کردم...یا سوالات رو پشت پاسخ برگ بنویسید مثلا یه مدار رو بکشید و در زمان دفترچه دوم اگر وقت اضافه آوردید حلش کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.