گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم که اخه نمیدونم دقیق ...ابی یکیش اونی بود که واسه ایران خونده بود....حالا منتظر باش کلی مونده

امروز دوباره داشتم کنسرتای ابی رو نگاه میکردم میگفتم خدایا این آدم عجب صدایی داره واقعا برترین صدارو داره...
راستی بعد از ابی داریوش خیلی خداست ولی چزا همش از گوگوش انتخاب میکنن؟؟؟
واقعا حقش نیست!!!
من باشم 30 تا از ابی و 15 تا از داریوش و 10 از امید و 10تا از قمیشی و 5تا از شمس و 5 تا از معین و 5تا از گوگوش و از بقیه هم گلچین میکنم!!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز دوباره داشتم کنسرتای ابی رو نگاه میکردم میگفتم خدایا این آدم عجب صدایی داره واقعا برترین صدارو داره...
راستی بعد از ابی داریوش خیلی خداست ولی چزا همش از گوگوش انتخاب میکنن؟؟؟
واقعا حقش نیست!!!
من باشم 30 تا از ابی و 15 تا از داریوش و 10 از امید و 10تا از قمیشی و 5تا از شمس و 5 تا از معین و 5تا از گوگوش و از بقیه هم گلچین میکنم!!

بی سلیقه پس بانوهایده ومهستی چی:razz:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقاوحید ...بقیه به ترتیب ...البته از اخر به اول ..فرهاد .ستار..اهنگ ای ایران..دلکش وویگن..مهستی جون..داریوش ..گوگوش..خالی ابی..داریوش..نون وپنیر از ابی وداریوش...

اینم از مرام ما داداش;)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی سلیقه پس بانوهایده ومهستی چی:razz:

خوب تو اون گلچینا از اینا هم انتخاب میکنم!
مثلا اون آهنگ هایده که میگه: همه به جرم مستی سر دار ملامت میمیریمو میخونیم سر ساقی سلامت.....سلام من بتو یار قدیمی....
یا وقتی میای صدای پات از همه جاده ها میاد...و دوتای دیگه هم میتونم بگم...
از مهستیم: بیا بنویسیم-مثل تموم بختا بخت منم سیاهه-چراغ-

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقاوحید ...بقیه به ترتیب ...البته از اخر به اول ..فرهاد .ستار..اهنگ ای ایران..دلکش وویگن..مهستی جون..داریوش ..گوگوش..خالی ابی..داریوش..نون وپنیر از ابی وداریوش...

اینم از مرام ما داداش;)

دستت درد نکنه...مرامت که منو کشته ولی اسمشونو مینوشتی خوب!!!اسم آهنگا منظورمه...
راستی دیگه بمن نگو داداش!!!ببخشیدا...من واقعا شرمندم!

farid_ppe

عضو جدید
دستت درد نکنه...مرامت که منو کشته ولی اسمشونو مینوشتی خوب!!!اسم آهنگا منظورمه...

راستی دیگه بمن نگو داداش
این جمله حاکی از این است که به داش وحید ما بایستی بگی عزیزم
آقا وحید مبارکه

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز

خواهش ...اسماشونو دقیق نمیدونم ..صداشو شنیدم..بگم بابا خوبه؟:D

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دهنت سرویس کوکا...
دسته فرید درد نکنه.دلم خنک شد.

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
!!!!!!!
همون وحید بگی بهتره!!!
دوس ندارم هیچ دختری بهم بگه داداش!
من دوتا خواهز بیشتر ندارم!
داداش بودن خیلی لیاقت میخواد میخواد...ما لیاقتشو نداریم!

چشم ..من اینجا دوتا داداش دارم ..داداش سیابشموداداش سینایی...توخونه ام یه دونه...یه دونه دیگه ام هست..ابجی ندارم:(...سودیییییی:cry:

بالا