ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز به نظرتون برای رشته شناور از بین هوا فضا و ابزار دقیق کودومش بهتره؟

با توجه به سرچی که کردم اتوماسیون و ابزار دقیق در صنایع نفت پایه درس بر اساس کنترل هست و یه چیزی بین برق و مکانیکه بیشتر سمت برق
اینجا را ببین نفر 1 اتوماسیون تو همین انجمن

صندلی داغ با حضور مهندس مسعود بهنصر ، رتبه 2 کنکور کارشناسی ارشد سال 91 - ابزار دقیق و اتوماسیون

اگه باکس سیالات ضعیفی اتوماسیون انتخاب خیلی بدیه

هوافضا هم که معلومه از اسمش مربوط به مکانیک اجسام پرنده است

ولی هیچ کدوم از این دو تا مکانیک نمیشه!

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستانی که نتونستن مقاومت نائی رو پیدا کنند. و ساکن منطقه شمالغرب (آذر غربی- شرق - اردبیل - زنجان ) هستن یه ندایی به بنده بدن.

mahde1818

عضو جدید
سلام به همه دوستان
یه سوال در مورد فصل نگاشت های ریاضی مهندسی داشتم اگه این فصل رو خونده باشید یه قسمت به نام ترکیب نگاشت ها داره که فکر کنم فقط واسه برقی هاست چون هر چی گشتم سوالی از رشته مکانیک توش پیدا نکردم:w10: به نظر تون این قسمتش برای مکانیک ها حذفه؟:w20:

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام به همه دوستان
یه سوال در مورد فصل نگاشت های ریاضی مهندسی داشتم اگه این فصل رو خونده باشید یه قسمت به نام ترکیب نگاشت ها داره که فکر کنم فقط واسه برقی هاست چون هر چی گشتم سوالی از رشته مکانیک توش پیدا نکردم:w10: به نظر تون این قسمتش برای مکانیک ها حذفه؟:w20:
درود
حذف نشده بلکه سئوال نیومده
احتمال داره امسال ازش سئوال بیاد
به نظر من حذفش نکن

mahde1818

عضو جدید
درود
حذف نشده بلکه سئوال نیومده
احتمال داره امسال ازش سئوال بیاد
به نظر من حذفش نکن
من جزوه مهندس کریمی رو دانلود کردم واقعا عالیه به همه دوستان پیشنهاد می کنم برند و از روی اون بخونند واقعا فوق العاده اس;)

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پایه دینامیکت بهتره هوافضا رشته بسیار خوبیه . به خاطر درسهایی مثل ائرودینامیک و ...
هوافضا فقط اسم داره اما ابزار دقیق عالیه اگه بتونید قبول شید یکی از دوستام مکانیک امیرکبیر رو بیخیال شد رفت اهواز ابزار دقیق بخونه بورسیه وزارت نفت شده و فوق العاده بهشون میرسن

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به سرچی که کردم اتوماسیون و ابزار دقیق در صنایع نفت پایه درس بر اساس کنترل هست و یه چیزی بین برق و مکانیکه بیشتر سمت برق
اینجا را ببین نفر 1 اتوماسیون تو همین انجمن

صندلی داغ با حضور مهندس مسعود بهنصر ، رتبه 2 کنکور کارشناسی ارشد سال 91 - ابزار دقیق و اتوماسیون

اگه باکس سیالات ضعیفی اتوماسیون انتخاب خیلی بدیه

هوافضا هم که معلومه از اسمش مربوط به مکانیک اجسام پرنده است

ولی هیچ کدوم از این دو تا مکانیک نمیشه!
ابزار دقیق باید ریاضی مهندسی -کنترل -ترمو و انتقال حرارت بسیار بسیار قوی داشته باشید
اهمیتشون هم به این ترتیبه
ابزار دقیق{اگه بورسیه وزارت نفت قبول شید}مکانیک و اگه هیچ جا قبول نشدید هوافضا مگه اینکه هوافضا مثلا امیر کبیر قبول شید

solarisal

عضو جدید
ابزار دقیق باید ریاضی مهندسی -کنترل -ترمو و انتقال حرارت بسیار بسیار قوی داشته باشید
اهمیتشون هم به این ترتیبه
ابزار دقیق{اگه بورسیه وزارت نفت قبول شید}مکانیک و اگه هیچ جا قبول نشدید هوافضا مگه اینکه هوافضا مثلا امیر کبیر قبول شید

بنظر من هوافضاي اميركبير خيلي بهتر از ابزار دقيقه وزارت نفته:w26:

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام بچه ها
من یه سوال داشتم،من نمره ی پروژم که آخرین نمرم بوده اسفند 90 رد شده،هنوز مدرکم دستم نرسیده و دقیقا نمیدونم تاریخ فاغ التحصیلیم کی خورده،اگه واسه ثبت نام ارشد تاریخشو جلوتر بزنم مشکلی پیش میاد؟مثلا بزنم تیر 91 یا..

pooooooya

کاربر فعال
سلام بچه ها
من یه سوال داشتم،من نمره ی پروژم که آخرین نمرم بوده اسفند 90 رد شده،هنوز مدرکم دستم نرسیده و دقیقا نمیدونم تاریخ فاغ التحصیلیم کی خورده،اگه واسه ثبت نام ارشد تاریخشو جلوتر بزنم مشکلی پیش میاد؟مثلا بزنم تیر 91 یا..

نه دوست عزیز تاریخ ها مهم نیستن مهم ترین قسمت صحیح وارد کردن معدله تازه اونم چند نوبت فرصت ویرایش میدن

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اطلاعيه برگزاري آزمون هاي آنلاين

اطلاعيه برگزاري آزمون هاي آنلاين

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت همه داوطلبان عزيز:
نظر به اينكه آزمون هاي مرحله و جامع سال گذشته موسسه پارسه در تاپيك آزمون هاي آزمايشي به طور كامل بارگذاري شده است لذا تصميم گرفتيم اين آزمون ها را در قالب آزمون هاي آنلاين و با هدف ايجاد رقابت و انگيزه بين داوطلبان داخل و خارج تالار مكانيك و همچنين استفاده دوستاني كه قصد شركت در آزمون هاي حضوري را به هر دليل ندارند برگزار نماييم.
از همه داوطلبان و مشتاقان برگزاري اين آزمون خواهشمنديم آمادگي خود را اعلام كرده تا تاريخ و نحوه برگزاري آن به اطلاع دوستان برسد
ضمنا قبل از برگزاري پيشنهاد ميشود كليه آزمون ها را دانلود كرده و در كامپيوتر خود ذخيره نماييد.
زمان ارسال پاسخنامه ها 4 الي 5 روز مي باشد.(به دليل ايجاد امكان شركت داوطلبان بيشتر و بالا رفتن آمار)
نتايج از طريق همين تاپيك به تفكيك درصد و احتمالا اطلاعات بيشتر خواهد بود.
ضمنا دوستاني كه از برنامه پارسه استفاده نمي كنند ميتوانند از برنامه مخصوص خود استفاده كرده و درآزمون خاص همان موسسه شركت كنند و نتايج را ارسال نمايند تا با بقيه داوطلبان مقايسه گردند
با آرزوي موفقيت;)
محل برگزاري آزمون ها و اطلاع رساني مربوطه: تاپيك آزمون هاي آزمايشي

ali125

عضو جدید
دوستان این جمله یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما باید کارت 17800 تهیه کنیم یا کارت علاقمندیها رو برای رشته های شناور ؟؟؟ کدام یک؟؟؟؟

Untitled.jpg

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلاااام

بچه ها اوناییکه تکمیل ظرفیت ثبت نام کردن منتظر نتیجه هستن نمی تونن الان ثبت نام کنن برای امسال؟

lfc4win

عضو جدید
سلاااام

بچه ها اوناییکه تکمیل ظرفیت ثبت نام کردن منتظر نتیجه هستن نمی تونن الان ثبت نام کنن برای امسال؟

دوست من تا جایی که من می دونم

شما بشین بخون

اگه زد روزانه قبول شدی حتما باید بری!!

اگه غیر این قبول شدی می خوای برو یا برای کنکور بخون!!

اگرم نشدی چیزی رو از دست ندادی یک کنکور در پیشه

منم مثله خودتم

lfc4win

عضو جدید
یک سوال در مورد رشته شناور

به غیر از مهندسی هوا فضا کدوم رشته به مکانیک نزدیک تره؟

من تحقیقاتی که کردم مهندسی فرآوری گاز بود

میشه کمکم کنید؟

mori1365

عضو جدید
اگر معدل پایین ترم وارد شه بعدا گیر میدن؟؟یکی از بچه ها یکی دو تا از نمراتش هنوز تایید نشدناگر اون نمراتش تایید بشن معدلش یک دهم بالاتر میاد ولی بدون اونها یک دهم پایین تره هنوزم درسش تموم نشده .معدل و بعدا هم میشه دوباره ویراش کرد یا نه؟؟

saeed_70_nagi

عضو جدید
اگر معدل پایین ترم وارد شه بعدا گیر میدن؟؟یکی از بچه ها یکی دو تا از نمراتش هنوز تایید نشدناگر اون نمراتش تایید بشن معدلش یک دهم بالاتر میاد ولی بدون اونها یک دهم پایین تره هنوزم درسش تموم نشده .معدل و بعدا هم میشه دوباره ویراش کرد یا نه؟؟
ببین دوست عزیز اگه معدلتو موقع ثبت نام از معدل واقعی پایین تر بزنی و از کنکور هم قبول بشی موقع ثبت نام دانشگاه بهت گیر نمی ده ولی برعکس زیاد بزنی اون موقع ...

godman2010

عضو جدید

چه پایین په بالا گیر میدن ولی اگه بالا بزنی احتمالا اخراج میشی

bardiaxavi

عضو جدید
بچه ها من به ابزار دقیق خیلی علاقه دارم چون دروسی که ازش سوال میاد رو تقریبا خوب بلدم و چارت ارشدش رو هم دیدم نسبتا دوست داشتم، ولی می ترسم ظرفیتش کم باشه و قبول نشم! کسی از ظرفیتش خبر داره؟ من تو نت که گشتم ظرفیت سال پیشش رو پیدا نکردم و اینکه تو دفترچه سال پیشم دیدم پیدا نکردم!! ( البته شاید کور شدم و ندیدمش ! :d ) فقط یه جا به چشمم خورد که 10-15 نفره انگار !

karim-mech

کاربر بیش فعال
من هم ثبت نام کردم! رشته شناور هم هوافضا زدم!:w21:
حالا دیگه وقته :w10: رسیده!
تا مثه سال پیش نتیجه م اینجوری نشه :evil:

مکاترونیک8282

عضو جدید
دوست من تا جایی که من می دونم

شما بشین بخون

اگه زد روزانه قبول شدی حتما باید بری!!

اگه غیر این قبول شدی می خوای برو یا برای کنکور بخون!!

اگرم نشدی چیزی رو از دست ندادی یک کنکور در پیشه

منم مثله خودتم

ممنونم
ولی سوال من اینه: تو سایت سنجش و فایل راهنما زده کسانی که قبولی تکمیل ظرفیت هستن حق ثبت نام ندارن الان! وقتی نتایج نیومده من می تونم ثبت نام کنم الان یا باید منتظر نتیجه تکمیل ظرفیت باشم با علم به اینکه قبول هم نمیشم؟

Arman_awn

عضو
بچه ها پیشنهاد می کنم برای ترمودینامیک کتاب پارسه مشکی دکتر کوثری رو از دست ندید که واقعاً شاهکاریه در نوع خودش.
برای ارتعاشات هم حتماً به کتاب Graham Kelly مراجعه کنید که بی شک یکی از بهترین منابعه. تا امسال 86% سوالات مربوط
به ارتعاشات از ارتعاشات یک درجه آزادی بوده. پس حجم مطالب نسبتاً زیاد نیست و میتونید از مرجع هم بخونید و از کتاب جباری
هم تستاش رو مطالعه کنید.

wwewwe

عضو جدید
سلام
دوستان ما که الان میخواهیم هوا و فضا رو بزنیم دوباره برای معدل باید فرم ها امضا بشن؟
من یه فرم برای مکانیک معدلم رو گرفتم و امضا کردن ولی دوستم گفت برای هوافضا هم دوباره باید فرم پر کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا