درخواست های مرتبط با: عکس ها و پلان

shiva 420

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی پلان عمارت کوشک فخر الدوله واقع در خیابان بهارستان تهران رو داره .یا میدونه از کجا میشه تهیه کرد؟؟برای درس برداشت میخوام.اگه کمکم کنید ممنون میشم.

potite

عضو جدید
سلام.بچه ها من نقشه ی میدان حسن آباد رو میخاموکسی میتونه کمکم کنه؟یا نقشه کد منطقه 11 و12 تهران؟

shima.2

عضو جدید
سلام بچه ها کسی پلان مجموعه عرب ها توی یزد روداره اگه کدی باشه خیلی بهتره ممنون میشم دراختیارم بزاره.

asal_bh

عضو جدید
سلام به همه!
من برای طراحی دست ازادم احتیاج به یه خونه با تمام اطلاعات(نما،برش،پلان و پرسپکتیو) دارم.یه چیزی مثل خانه آبشار!
کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام به همه!
من برای طراحی دست ازادم احتیاج به یه خونه با تمام اطلاعات(نما،برش،پلان و پرسپکتیو) دارم.یه چیزی مثل خانه آبشار!
کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون
سلام دوستم
دوستان تو این لینک (پلان ونما و برش و پرسپکتیو ،...(فایل کدی) ویلا ساوا )رو گذاشتن شاید بتونه کمک کنه :
نقشه ویلا ساوا

اینم عکساش از زاویه های مختلف :

آخرین ویرایش:

omoosami

عضو جدید
سلام
کسی پلان یا عکسی از گیم نت و مرکز بازی برج میلاد نداره؟(در کل در مورد گیم نت باشه فرقی نمیکنه برج میلاد یا جای دیگه)

Reyhaneh.S

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی در مورد قسمت های مختلف هتل مثل سرد خانه،گرم خانه،رختشور خانه،اتاق خانه داری اطلاعات داره؟

ممنون میشم اگه بزارین

reza2011

عضو جدید
سلام من خیلی فوری به یک نقشه ساختمان دوبلکس نیاز دارم ... برای تحویل پروژه دانشگاه میخوام ... اگه میشه چیزی باشه که توی اینترنت نباشه ... ممنون

مورد پلان هاي معماري ساختمان ويلايي رو دانلود كنيد ...:gol:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/349698-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%AD%D8%B5%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D9%8A%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%85%D9%8A%D9%86?p=5006503&viewfull=1#post5006503

asal_bh

عضو جدید
سلام!
بچه ها من یه زمین مثلثی شکل قایم الزاویه دارم که باید یه پلان ترکیبی نیم دایره مربع رو توش قرار بدم.مشکلم جانمایی داخل پلانه!اصلا نمیتونم داخلشو درست کنم!کسی میتونه کمکم کنه؟:cry:

nasimesahel

عضو جدید
مدارک خانه های قاجار اصفهان

مدارک خانه های قاجار اصفهان

سلام . من به مدارک (بخصوص پلان) چندتا از خانه های قدیمی استان اصفهان در دوره قاجار نیاز دارم ،ممنون میشم اگه دوستان کمکی کنن . برای مثال خانه های : مشکی، امام جمعه، سرهنگ بخردی(حاج رسولی ها)، حقیقی، مجموعه خان خوراسگان،دکتر اعلم، گلپرور، لباف، امین، نیلفروشان، حبیب آبادی ....

asal_bh

عضو جدید
سلام
کسی فایل کدی خانه ابشار(پلان،برش،نما)رو داره؟ممنون میشم اگه دارید بذارید خیلی لازم دارم.

Alam GIR

عضو جدید
سلام دوستان عزیز. کسی است درمورد پلان یه ساختمان سنتی یا مدرن کمکم کنه. برای البوم پایان ترم لازمش دارم. پلان یه ساختمان که پرسپکتیو داخی و خارجی.برش.نمای شمالی شرقی غربی داشته باشه در قالب عکس

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان عزیز. کسی است درمورد پلان یه ساختمان سنتی یا مدرن کمکم کنه. برای البوم پایان ترم لازمش دارم. پلان یه ساختمان که پرسپکتیو داخی و خارجی.برش.نمای شمالی شرقی غربی داشته باشه در قالب عکس

سلام دوست عزیزم مدارک ساختمان مدرن رو میتونید از سایت great buildings پیدا کنید.
[h=1]مدارک(پلان-نما-برش)بناهای قدیمی[/h]

آخرین ویرایش:

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشيد كسي مبلمان دندان پزشكي رو داره برام بزاره؟

asemane aby

عضو جدید
سلام دوستان من چند روز پیش ازتون درخواست کرده بودم اگر کسی ریز فضای بیمارستان سوختگی داره واسم بذاره ...
ولی انگار درخواستم فرستاده نشده! :surprised: بازم میگم لطفا اگه مطلبی دارید کمکم کنید....:cry: لطفا...:cry::(

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من پلان نما برش کدی و عکس از مسجد جامع ابرکوه میخواستم
ممنون میشم کمکم کنید

erezaei

عضو جدید
سلام به همگی دوستان عزیز برای کار پایان نامه ام "مجموعه ورزشی بازی های توپی داخل سالنه " احتیاج به نمونه موردی ایرانی که پلان داشته باشه دارم.هر چی گشتم نتونستم پلان از سالن سرپوشیده مجموعه ورزشی آزادی پیدا کنم.ممنون میشم اگه ممکنه کمکم کنید

محمدmohammad

عضو جدید
سلام بچه ها
دنبال نقشه ی مدرسه میگردم واسه فاز2 کردن کسی هس که
داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

helyan

عضو جدید
سلام
من نیاز فوری پلام مبلمان مجتمع تجاری برای انواع غرفه ها دارم یا ابجکت اماده از اتوکد
ممنون

Godarzi

عضو جدید
پلان مدرسه ی معماری

پلان مدرسه ی معماری

سلام بچه ها من نیاز شدید به چند تا نمونه مدرسه ی معماری دارم..حالا عکس یا پلان فرقی نداره..میخوام ایده بگیرم..ممنون میشم کسی کمکم کنه..:redface:

erezaei

عضو جدید
سلام بچه ها من نیاز شدید به چند تا نمونه مدرسه ی معماری دارم..حالا عکس یا پلان فرقی نداره..میخوام ایده بگیرم..ممنون میشم کسی کمکم کنه..:redface:
سلام پیشنهاد می کنم مدرسه معماری پورتو اثر آلوارو سیزا رو ببینید. arch.jpgwang13.jpg
دانلود فیلم و نقد معماری: دانشکده معماری دانشگاه پورتو (بخش اول) / تصاویر،اسکیس و پلان امیدوارم به دردتون بخوره

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام
کسی مدارک(پلان،نما،برش،سایت پلان مسجد حکیم اصفهان رو داره؟
خواهش

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
پلانهای سنتی :کبوتر خانه،مسجد،خانه،محرابه و ...................

پلانهای سنتی :کبوتر خانه،مسجد،خانه،محرابه و ...................

من برا تمرین اسکیسم احتیاج به پلانهای سنتی کشورمون دارم.اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

بالا