مشكل در اتصال موبايل HTC به كامپيوتر

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
گوشي من hTC هستش. در اتصال گوشي به كامپيوتر مشكل دارم. دقيقاً معلوم نيست مشكلش از كجاست. فقط تو help ميزنه شايد اشكال از Windows Firewall باشه.

كه پيشنهاد ميكنه چند تا برنامه رو تو فايروال اكتيو كنم. اين كار رو كردم ، ولي باز هم مشكل حل نشد. ممنون ميشم كمك كنين

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام دوستان.
گوشي من hTC هستش. در اتصال گوشي به كامپيوتر مشكل دارم. دقيقاً معلوم نيست مشكلش از كجاست. فقط تو help ميزنه شايد اشكال از Windows Firewall باشه.

كه پيشنهاد ميكنه چند تا برنامه رو تو فايروال اكتيو كنم. اين كار رو كردم ، ولي باز هم مشكل حل نشد. ممنون ميشم كمك كنين
فایروالتون رو خاموش کنید. از یک پورت دیگه استفاده کنید. اگه نشد روی یک سیستم دیگه امتحان کنید تا معلوم بشه مشکل از گوشیه یا سیستم. اونوقت میشه بهتر راهنماییتون کرد

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشكر از دوست عزيزم. فايروال خاموش شد. از پورت ديگه هم استفاده شد. ولي بازم نشد. رو يه سيستم ديگه امتحان كردم، بازم نشد. پيغام اينجوريه:
به ترتيب از بالا سمت چپ
1.jpg

hosseinassar

مدیر ارشد
با تشكر از دوست عزيزم. فايروال خاموش شد. از پورت ديگه هم استفاده شد. ولي بازم نشد. رو يه سيستم ديگه امتحان كردم، بازم نشد. پيغام اينجوريه:
به ترتيب از بالا سمت چپ
مشاهده پیوست 89929

سلام
سیستم عامل گوشی تون و هم چنین سیستم عامل کامپیوتر چیه؟
و از چه برنامه ای استفاده میکنید؟

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو توو قسمت setting >connect to PC
بعد از اونجا تیک قسمت Ask me رو بردار و Default connection type رو روی USB tethering تنظیم کن.
فکر میکنم اینجوری مشکلت حل بشه.
اگه نشد باز همون گزینه رو روی چیزای دیگه تنظیم کن.
حل میشه.

navidzed

عضو جدید
برو توو قسمت setting >connect to PC
بعد از اونجا تیک قسمت Ask me رو بردار و Default connection type رو روی USB tethering تنظیم کن.
فکر میکنم اینجوری مشکلت حل بشه.
اگه نشد باز همون گزینه رو روی چیزای دیگه تنظیم کن.
حل میشه.
سلام دوست عزیز من کار هایی را که گفتی انجام دادم اما نشد بازم. مدل گوشیم HTC SALSA هست. سیستم عاملشم اندروید وقتی به PC متصل میشم این بیغامو مینویسه: (USB DEVICE NOT RECONIGZED) با PC های دیگه هم امتحان کردم و باز همین ارور را میده

• Like
واکنش ها: Mute

LEO K

عضو جدید
سلام دوست عزیز من کار هایی را که گفتی انجام دادم اما نشد بازم. مدل گوشیم HTC SALSA هست. سیستم عاملشم اندروید وقتی به PC متصل میشم این بیغامو مینویسه: (USB DEVICE NOT RECONIGZED) با PC های دیگه هم امتحان کردم و باز همین ارور را میده

دوست من شما اولا باید درایور اندروید رو نصب کنید
اگه نمیخواهید بدون نصب درایور اندروید وصل کنید باید حالت اتصال رو روی storage قرار بدید

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..من خودمم گوشیمو وقتی وصل میکنم به PC نزدیک به ربع ساعت طول میکشه تا بتونه وصل بشه بهش و تو این یه ربع 2 بار گوشیم هنگ میکنه فکر کنم اگه یکم بیشتر صبر کنی وصل بشه خودش.
با همه PC ها هم همینجوریه.
مدل مال منم HTC EVO 3D هست.