گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sahar_naz

عضو جدید
سلام نیاز به راهنمایی تون داشتم برای طرح سوالات تخصصی رشتمون کجا باید مطرحشون کنم؟و اینکه در مورد نانو سیالات اطلاعاتی لازم دارم برای افزایش راندمان سیستم خنک کاری پالایشگاه در سیستم باز.و سوال دیگه اینکه جوابها رو باید از کجا دید؟توی همون صفحه ای که سوال رو طرح میکنیم؟یا برامون میل میشه؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام نیاز به راهنمایی تون داشتم برای طرح سوالات تخصصی رشتمون کجا باید مطرحشون کنم؟و اینکه در مورد نانو سیالات اطلاعاتی لازم دارم برای افزایش راندمان سیستم خنک کاری پالایشگاه در سیستم باز.و سوال دیگه اینکه جوابها رو باید از کجا دید؟توی همون صفحه ای که سوال رو طرح میکنیم؟یا برامون میل میشه؟

شما هر سوال خاصی دارید ابتدا در سایت جستجو کنید که به چنین سوالی پاسخ داده شده یا نه و یا جایی درباره موضوع مورد نظر شما بحثی شده یا نه ...

بعد در صورت نیافتن موضوعتون اون رو می تونید تو قسمت ·▪•●پرسش‌ها و درخواست‌های درسی مهندسی شيمی تنها در اینجا گفته شوند●•▪· و یا پرسش و پاسخ صنعتی می توانید مطرح کنید . اگر سوال شما در مورد پلیمر ها می باشد نیز در تاپیک زیر مطرح کنید :

[h=3]سوالات ، درخواست ها و غیره مهندسی پلیمر فقط در اینجا مطرح شود.[/h]

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هر سوال خاصی دارید ابتدا در سایت جستجو کنید که به چنین سوالی پاسخ داده شده یا نه و یا جایی درباره موضوع مورد نظر شما بحثی شده یا نه ...

بعد در صورت نیافتن موضوعتون اون رو می تونید تو قسمت ·▪•●پرسش‌ها و درخواست‌های درسی مهندسی شيمی تنها در اینجا گفته شوند●•▪· و یا پرسش و پاسخ صنعتی می توانید مطرح کنید . اگر سوال شما در مورد پلیمر ها می باشد نیز در تاپیک زیر مطرح کنید :

سوالات ، درخواست ها و غیره مهندسی پلیمر فقط در اینجا مطرح شود.
چقد اکتیوی تو دخمل

Chemical_Engineer

کاربر فعال
امروز یه ایمیل اومده بود برام که چرا دیگه نمیای به باشگاه مهندسان!
اصلا یادم نیست کی ثبت نام کردم در این سایت ولی حالا که اومدم گفتم یه سلامی بکنیم به برو بچ هم رشته ای. درود بر میم شیمی ها;)

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اصلا یادم نیست کی ثبت نام کردم در این سایت ولی حالا که اومدم گفتم یه سلامی بکنیم به برو بچ هم رشته ای. درود بر میم شیمی ها;)
درود بر شما
خوش اومدی

P O U R I A

مدیر تالار
چقد اکتیوی تو دخمل

P O U R I A

مدیر تالار

سلام عزیز ..
حالا که اومدی میخوای بمونی یا زود بری ؟؟!!

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجور موقع ها خوب حواسم جمعه و هیچ جور نمی تونم خودمو گول بزنم ... اینم از بدی روزگاره دیگه ...
من یبار داشتم سیب زمینی سرخ میکردم واسه شام...یک ساعت مونده بود به افطار...داشتم میمردم یعنی
بعد سیب زمینیا که سرخ میشد منم قاتیش میخوردم
بعد که سرخ کردم دیدم چرا حالم بهتر شده؟بعد یادم افتاد کلی شیب زمینی سرخ کرده خوردم....یعنی اینقدر کیف داد که نگو....کارخداست دیگه.....هروقت یادم میاد خندم میگیره
آخه میدونی چرا
من یه اخلاقی که دارم اینه که وسط سرخ کردن سیب زمینی اصلا حتی یه دونه هم نمیخورم...ولی اونروز؟؟

P O U R I A

مدیر تالار
من یبار داشتم سیب زمینی سرخ میکردم واسه شام...یک ساعت مونده بود به افطار...داشتم میمردم یعنی
بعد سیب زمینیا که سرخ میشد منم قاتیش میخوردم
بعد که سرخ کردم دیدم چرا حالم بهتر شده؟بعد یادم افتاد کلی شیب زمینی سرخ کرده خوردم....یعنی اینقدر کیف داد که نگو....کارخداست دیگه.....هروقت یادم میاد خندم میگیره
آخه میدونی چرا
من یه اخلاقی که دارم اینه که وسط سرخ کردن سیب زمینی اصلا حتی یه دونه هم نمیخورم...ولی اونروز؟؟

خیلی جالب بود ...اخه همه واقعا وقتی سیب زمینی سرخ می کنن نمی تونن جلوی خودشونو از ناخونک زدن بگیرن ... منم که میمیرم واسه سیب زمینی ...

خدا خواسته یه حالی بهت بده ...تو هم قشنگ استفاده کردی .. دمت گرم ... جای ما خالی :smile:

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود ...اخه همه واقعا وقتی سیب زمینی سرخ می کنن نمی تونن جلوی خودشونو از ناخونک زدن بگیرن ... منم که میمیرم واسه سیب زمینی ...

خدا خواسته یه حالی بهت بده ...تو هم قشنگ استفاده کردی .. دمت گرم ... جای ما خالی :smile:
ایشاله قسمت شما خانومی

sana.68

عضو جدید
[h=2][/h]
سلام.دوستان کسی اطلاع داره منابع ازمون دکتری وسر فصل های هر درس چیه؟​

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر چه دودی راه مینداختیم دور هم :biggrin:
:w18:
آره خدايي يه صفاي ديگه اي داشت... با شهرام و حامد و بهنام و وحيد و .. و و چه پاتوقي راه انداخته بوديم :cry:
عجب دفتر و دستك و تشكيلاتي داشتيم ( دودپردازان )
دلم يه جورايي برا اون روزاي تالار يه ذره شده... روزايي كه حداقل 60-70 صفحه به تايپيك اضافه ميشد
يه ويدايي بود كه چاي بياره:D مريما بودن كه هميشه ضدحال قليونامون بشن :biggrin:
دلم برا همشون تنگ شده:redface:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های مهندسی شیمی
خوبین؟ گلین؟
ما رو نمی‌بینین خوشین؟

بالا