قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی میتونه به من کمک کنه ؟من سال بعد میخوام کنکور بدم یعنی حدود یک سال سه ماه دیگه.درسمو یه ترم بعد کنکورم تموم میکنم.الآنم صفر صفرم. میشه بگید چجوری شروع کنم و از چی شروع کنم؟ من حتما باید قبول بشم دانشگاه سراسری

از اول این تاپیک و http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/348080-مشاوره-منابع-ارشد-92
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/276716-مشاوره-آزمون-كارشناسي-ارشد
بخونید

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها موافقین یه تاپیک دیگه بذاریم واسه رفع اشکال؟دیگه اینجا باشه واسه مشاوره و..؟

یه تاپیک واسه مشاور هست و از اونجایی که اکثرا میان توی این تاپیک اگه سوالی هست بهتر اینجا مطرح بشه

sweetbrier1989

عضو جدید
یکی از اقایون قرار بود لغات زبان کنکور چند سال اخیر همه ی رشته هارو بزاره؟کسی خبر نداره چی شد؟؟:(
بچه ها کتاب های زبان تخصصی مثلا کتاب رستگارپور راهنما یا پاسخ نامه نداره؟

من فردا شب براتون میذارم ;)
راستی یه منبع خوب هم برای زبان تخصصی کتاب انگلیسی <<ساختمان ها چگونه عمل میکنند>> برای بچه های معماری هست... ( نقل قول از زبان استاد مرکز معماری )

آخرین ویرایش:

erisss

عضو جدید
من فردا شب براتون میذارم ;)
راستی یه منبع خوب هم برای زبان تخصصی کتاب انگلیسی <<ساختمان ها چگونه عمل میکنند>> برای بچه های معماری هست... ( نقل قول از زبان استاد مرکز معماری )

این کتاب که به زبون فارسیه از کجا انگلیسیشو باید گرفت؟

samra8631

عضو جدید
سلام.دوستان کسی خلاصه کتاب دانشنامه معماری (لامپونیانی،ترجمه لادن اعتضادی )رو داره؟

mahboooobeh

عضو جدید
یکی به من بگه طاق رومانسک چجوریه؟؟؟؟
تو درک رفتارسازه ها ص205 گفته تصویر10-14 طاق رومانسکه!!!ولی زیرتصویر ص206 نوشته طاق گوتیک:confused:
باز توهمین تصویر نوشته خطوط تقاطع موربه,ولی زیرش نوشته مستقیمه:confused::confused:

yasihood

عضو جدید
تو درک رفتارسازه ها ص205 گفته تصویر10-14 طاق رومانسکه!!!ولی زیرتصویر ص206 نوشته طاق گوتیک:confused:
باز توهمین تصویر نوشته خطوط تقاطع موربه,ولی زیرش نوشته مستقیمه:confused::confused:
سلام ، هم زیر تصویر 10-14 نوشته گوتیک هم تصویر 11-14
ولی 11-14 گوتیکه چون سرش تیزه و 10-14 رومانسک چون نیمدایرست
بنظرم برداشته زیرنویس تصویرهای 10 و 11 رو کپی پیست کرده، تو پلان تصویر 10 بنظرم خطوط موربه در مقایسه با 11
البته محبوبه جان من اینا رو از معماری جهان گفتم دوستان اگر کسی بنظرش غلط گفتم لطفا اصلاح کنن

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

مقطع کلیسای گوتیک و رومانسک رو از تو کتاب معماری جهان زارعی ببینید. متوجه میشین ;)

meriil

کاربر فعال
بچه ها اگه یکی تاریخش و زبانش خوب باشه ، فنیهاشم بد نباشه بهتره شناورش رو مرمت انتخاب کنه یا تکنولوژی؟ شانس کدوم بیشتره براش؟؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بچه ها اگه یکی تاریخش و زبانش خوب باشه ، فنیهاشم بد نباشه بهتره شناورش رو مرمت انتخاب کنه یا تکنولوژی؟ شانس کدوم بیشتره براش؟؟

تکنولوزی کم بر میداره و شرکت کننده زیادیم داره، باید فن رو خیلی خوب بدونی و شانس هم تاثیرگذاره
اما تاریخ و زبان خوب برای مرمت بهتر جواب میده

اگر مرمت میخوای تاریخ و زبان موثره و اگر تکنولوژی فن موثره و اگر معماری چه منظر و چه معماری معماری میخوای هرسه زبان و تاریخ و فن موثرن، البته از درک عمومی و درک منظر هم نباید غفلت کنی

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز

تاریخ مرمت این طور که من شنیدم متفاوت با تاریخ معماری هست . اگه این طور باشه کسی که تاریخ معماریش خوبه دلیل نمیشه بتونه تاریخ مرمت بزنه .
رشته شناور می تونه مدیریت ساخت باشه که انرژی و مدیریت و تکنولوژی شامل میشه ولی بعید هست کسی که فنیش خوب نباشه تو اینا هم موفق بشه

sweetbrier1989

عضو جدید
ممنون میشم بزارین

اینم لغات کنکور 87
در مورد PDF ساختمان ها چگونه عمل می کنند هم حجمش 16 مگ هست نشد اینجا بذارم...اگه میخواید بگید mail میکنم براتون.

پیوست ها

• words-87.pdf
    0 بایت · بازدیدها: 0

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون میشم برای من میل کنید.
arefeh.nejati@yahoo.com

QUOTE=sweetbrier1989;5670170]اینم لغات کنکور 87
در مورد PDF ساختمان ها چگونه عمل می کنند هم حجمش 16 مگ هست نشد اینجا بذارم...اگه میخواید بگید mail میکنم براتون.[/QUOTE]

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میشه درباره شناور کلا یه توضیح بدین من واقعا نمی دونم چی هست قضیش.
خجالت کشدیم از سئوالم

yasihood

عضو جدید
میشه درباره شناور کلا یه توضیح بدین من واقعا نمی دونم چی هست قضیش.
خجالت کشدیم از سئوالم

سلام:gol: شما میتونین تو انتخاب رشته هم یه رشته اصلی انتخاب کنین هم یه شناور
مثلا هنرهای ساخت شناوره شما هم میتونین معماری امتحان بدین هم گرایشای هنرهای ساخت مثل تکنولوژی
از طرفی هنرهای ساخت هم از معماری میشه رفت هم عمران
در همین حد بلد بودم :دییی

erisss

عضو جدید
اینم لغات کنکور 87
در مورد PDF ساختمان ها چگونه عمل می کنند هم حجمش 16 مگ هست نشد اینجا بذارم...اگه میخواید بگید mail میکنم براتون.

وای خیلی لطف کردین .این میل منه تورو خدا اگه وقتتونو میگیره نفرستین شرمندتون میشم se12se@yahoo.com

erisss

عضو جدید
الان قبول شدن توو شناورا هم سخت شده یعنی اگه میخواین مرمت شرکت کنین از همین حالا باید مشخص کنین و دروس این رشترو بخونین اگه بخواین مرمتو معماری یا مدیریت و معماری و طراحی شهری و معماری رو باهم بخونین وقت کم میارین

az.sa

عضو جدید
بچه ها از فردا ثبت نام کنکور شروع میشه ، میخواستم خواهش کنم از کسانی که سالهای قبل شرکت کرده بودن اگه نکته ای داره این ثبت نام اینترنتی ،اینجا بگن که یه وقت کسی به مشکلی نخوره ، آخه من خودم دفعه اولمه که میخوام شرکت کنم. ;)

shiva2009

کاربر بیش فعال

sweetbrier1989

عضو جدید
وای خیلی لطف کردین .این میل منه تورو خدا اگه وقتتونو میگیره نفرستین شرمندتون میشم se12se@yahoo.com

ممنون میشم برای من میل کنید.
arefeh.nejati@yahoo.com

براتون mail کردم;)

از این لینک هم میشه استفاده کرد برای دانلود این کتاب:
http://www.4shared.com/office/TdvW1xP8/Architecture_Ebook_How_Buildin.html

مرسی از همکاری...

arezoo2266

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید.میخواستم بپرسم کسی کتاب زیبایی شناسی رو تموم کرده؟آخه من نمیدونم این کتابو چطوری خلاصه کنم وچه چیزاییشو بخونم.مثلا نمیدونم نظرای معمارارو درمورد هرمبحثی بایدنت بردارم یا فقط روخونی کنم.ممنون میشم کمکم کنید.;)

meriil

کاربر فعال
تاریخ مرمت این طور که من شنیدم متفاوت با تاریخ معماری هست . اگه این طور باشه کسی که تاریخ معماریش خوبه دلیل نمیشه بتونه تاریخ مرمت بزنه .

مرسی، حقیقتش من سوالای 90 مرمت رو که دیدم به نظرم رسید که تاریخش رو با اطلاعات معماری می شه خوب زد، فقط یه چیزی می مونه به اسم مبانی نظری مرمت که ضریب 4 داره اون مشکل اصلی ماست ...:confused:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینک ثبت نام ارشد کجا سایت سنجش هست ؟ این جا که یه لینک دفترچه هست با لینک خرید کارت ؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از فردا ثبت نام کنکور شروع میشه ، میخواستم خواهش کنم از کسانی که سالهای قبل شرکت کرده بودن اگه نکته ای داره این ثبت نام اینترنتی ،اینجا بگن که یه وقت کسی به مشکلی نخوره ، آخه من خودم دفعه اولمه که میخوام شرکت کنم. ;)

فکر کنم کد دانشگاه من پارسال نمی دونسم چند هست . موقع ثبت نام یه لینک کنار انجایی که قرار بود کد وارد کنم بود که میشد کد دانشگاه پیدا کرد . الان نمی دونم همین طوره یا نه ؟

mahboooobeh

عضو جدید
بچه ها نگفتین از کتابای کنکاش کدوماش خوبه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا بدرد بخور هست؟؟؟
کدوماشو پیشنهاد میکنید؟؟؟
آی اونایی که این کتابارو دارین:w17::w17::w17:

وضعیت
موضوع بسته شده است.