کلوپ آبیدلان.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دختر جان از دست تو........... من چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه چرا راضی نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟ نون نیست آبت نیست گیر دادنت به من چیست؟؟؟؟؟؟؟خوب چیکار کنم بشینم به دیوار زل بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا نمیخام زن بگیری.زوره؟؟؟؟؟راضیم نمیشه.حالا ببینم میتونى ازدواج کنی:دی

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام .بردیم بردیم.تبریک زیاد.ولی موقعیت زیاد داشتیم ک ب لطف آرش خان ب هدر رفت.بازم تبریک

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر هم کلوپیای گل و بلبل

سلام خوبی؟
یه مدت نبودیا

بردیم اما خیلی هم خوب نبودیم ، بازی کسل کننده بود ، تا حالا اعصابمون از بیگ زاده و نکونام خورد بود ( که نکونام یکم ( فقط یکم ) بهتر شده ) اما حالا سیاوش اکبرپور هم افت کرده
اخراج بازیکن نفت هم درست نبود ، نه؟؟
اما خوبه بردیم ، تراکتور هم که برد ، عقب نمونیم فعلا ، بازی عقب افتاده رو هم ببریم میایم صدر ، هنوز میشه امیدوار باشیم

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی؟یه مدت نبودیابردیم اما خیلی هم خوب نبودیم ، بازی کسل کننده بود ، تا حالا اعصابمون از بیگ زاده و نکونام خورد بود ( که نکونام یکم ( فقط یکم ) بهتر شده ) اما حالا سیاوش اکبرپور هم افت کردهاخراج بازیکن نفت هم درست نبود ، نه؟؟اما خوبه بردیم ، تراکتور هم که برد ، عقب نمونیم فعلا ، بازی عقب افتاده رو هم ببریم میایم صدر ، هنوز میشه امیدوار باشیم
منم میگم نباید اخراج میشد.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میگم نباید اخراج میشد.

آره فوقش یکی یه کارت زرد واسه جفتشون بس بود
بازی رئال و بارسلون رو این قهرمانی داوری کنه نصف بازیکنها رو اخراج میکنه

قبلنا بهتر بازی نمیکردیم؟؟ به نظرم تو دوره های قبلی قلعه نویی تیم بهتر بازی میکرد ، البته جای جانواریو و جباری تو وسط زمین خالیه اما همین تیم هم کم مهره نداشت که قشنگ تر بازی کنه

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره فوقش یکی یه کارت زرد واسه جفتشون بس بودبازی رئال و بارسلون رو این قهرمانی داوری کنه نصف بازیکنها رو اخراج میکنهقبلنا بهتر بازی نمیکردیم؟؟ به نظرم تو دوره های قبلی قلعه نویی تیم بهتر بازی میکرد ، البته جای جانواریو و جباری تو وسط زمین خالیه اما همین تیم هم کم مهره نداشت که قشنگ تر بازی کنه
دقیقن.قبلن خیلی بهتر بودیم.ب نکته خوبی اشاره کردی :دی.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تبریک تبریک........ دم بچه ها گرم دم سیاوش هم گرم خوب حال اون بازیکنه رو گرفت......... بچه پر رو فکر کرده زرنگه حقش بود اخراج بشه..........
تماشاچیا هم خوب به عادل ضد حال زدن بنده خدا جفت کرده بود....... زبونش بند اومد.......... ولی خوشم اومد گفتن عادل لنگی چون تو این چند برنامه اخیرش همش به فکر لنگیا بود و اصلا به استقلال توجهی نداشت....... اونم حقش بود...........
راستی به داش علی و داش کاردو هم سلام عرض می کنم.........
نرگس رو هم که ظهر دیده بودم.......... ولی بازم سلام.....!!!!!!!!!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی هرچقدر بیگ زاده و اکبر پور بد بودن..........
حودی و حیدری عالی بودن.........
بر محسن نیز سلام........

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تبریک تبریک........ دم بچه ها گرم دم سیاوش هم گرم خوب حال اون بازیکنه رو گرفت......... بچه پر رو فکر کرده زرنگه حقش بود اخراج بشه..........تماشاچیا هم خوب به عادل ضد حال زدن بنده خدا جفت کرده بود....... زبونش بند اومد.......... ولی خوشم اومد گفتن عادل لنگی چون تو این چند برنامه اخیرش همش به فکر لنگیا بود و اصلا به استقلال توجهی نداشت....... اونم حقش بود...........راستی به داش علی و داش کاردو هم سلام عرض می کنم.........نرگس رو هم که ظهر دیده بودم.......... ولی بازم سلام.....!!!!!!!!!!
سلام بابا.سلام محسن.تبریک

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی هرچقدر بیگ زاده و اکبر پور بد بودن..........
حودی و حیدری عالی بودن.........
بر محسن نیز سلام........

سلام مجيد جان
اره حيدري و حمودي خيلي خوب بودن
از همه بهتر پژمان بود
ولي بيگ زاده............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجيد جان
اره حيدري و حمودي خيلي خوب بودن
از همه بهتر پژمان بود
ولي بيگ زاده............

آره پژمان و ساموئل هم خوب بودن........ولی حمودی و خسرو عالی بودن........
راستی چرا میداوودی رو نمی یاره تو زمین ؟؟؟؟؟؟؟