اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

e_nezamfar

عضو جدید
سلام دوستان میشه نظرتون بگین

ریاضی 19/44
مدار 27/78
الکترونیک 44/44
کنترل 33/33
مدار منطقی 11/11
بقیه سفید
رتبه مکاترونیک 1020

به نظرتون با 1020 مکاترونیک کجا میشه قبول شد؟ (اولویت تهران)

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبانه امیرکبیر یا روزانه دانشگاه های پایین تر از آن(علم وصنعت -خواجه نصیر- تربیت مدرسو...) !!! کسی نظری داره!!! کی وضعیتش اینجوریه

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدا !
بچه ها سلام
دل تودلم نبود ببینم نتیجه هاتونو....
خیلی خیلی خوشحال شدم...خیلی زیادا....اصلا قابل بیان نیست ...
تبریک می گم به همتون ....مخصوصا دوستان خوبم اقایان مهران ،علیرضا ، احسان ، هومیف و ارشد یوزارسیف و یوسف ، شریف و محسن و خانوما ایران دخت جان (خودت اندازه صد تا خانومی:D)

سیگما جان ،دادا بیا ما رودر جریان خودت بذار....چقد کلاغ پر می ری خو!!!

به جان خودم اینقد با دیدن رتبه هاتون انژری گرفتم که از همین الان دلم میخواد شروع کنم به خوندن به مدار!!!!!!

سلام
منم به دوستای خوبم
آقا احسان ،آقا مهران ،آقا ارشد 67،آقا علیرضا ،آقا هومیف و اقا BalroG ، آقا یوسف ،آقا نیما ،آقا sharifqc و آقا mohsen067و ابجی گلم ایران دخت جون امیدوارم همیشه شاهد موفقیتاتون باشیم:gol:

h.mehrabian

عضو جدید
اینم از کارنامه من

خير 3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 5253405 2-شماره داوطلب:
مجموعه مهندسي برق نام رشته امتحاني اول: 1251 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميه رتبه کل داوطلب در سهميه نمره کل گرايش
مجاز 19029 1220 مجاز 17781 1225 1220 4272 1
مجاز 10580 104 مجاز 9849 104 104 6587 6و5و2
مجاز 17118 979 مجاز 16355 984 979 4474 3
مجاز 10373 741 مجاز 9960 746 741 4991 4
مجاز 4337 1064 مجاز 5726 1410 1404 4308 7
مجاز 5648 353 352 5390 8

۱۶/۶۲7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
۴۳/۳۳زبان عمومي وتخصصي
۳۶/۱۱رياضيات /معادلات ديفرانسيل -رياضي مهندسي -
۴۱/۶۷مدارهاي الكتريكي 1و2
سفيدالكترونيك 1و2
۵۵/۵۶ماشينهاي الكتريكي 1و2
۱۲/۱۲سيستمهاي كنترل خطي
۲۷/۲۷الكترومغناطيس
سفيدتجزيه وتحليل سيستم ها
۳۰/۵۶بررسي سيستمهاي قدرت 1
سفيدمدارمنطقي وريزپردازنده ها
سفيد

فایل زیر حاوی اطلاعاتی مربوط به انتخاب رشته ساله قبل هست، اعم از رتبه و جاهای قبولی و همچنین ترازهای قبولی هر دانشگاه

http://uploadtak.com/images/i259_Desktop.rar

soore

عضو جدید
برای استفاده از شاگرد اولی کی و چه کسی باید فرم رو که در ص2 دفترچه ذکر کرده تکمیل کنه؟کسی بلده؟من با شاگرد اولیم جای بهتری قبول میشم یعنی؟

سلام
تا دو سال پیش که من از نزدیک در در جریان چند نفر بودم, رتبه یک سوم میشد.
حتما اقدام کنید . علاوه بر سایت به دانشگاهتون هم سری بزنید.
البته با رتبه های یک رقمی شما , احتمالن میششید ده نفر قبل از اولین نفر.:biggrin:
موفق باشید.

aabedeni

عضو جدید
با سلام
من رشته ام کامپیوتر (گرایش نرم افزار ) :
نمره هام : ریاضیات 2
زبان :صفر
دروس مشترک : 12
دروس تخصصی : 6
مجاز شدم ب(پیام نور - غیر انتفاعی )با رتبه : 3777
چطوری انتخاب رشته کنم قبول شم ، لطفا راهنمایی کنید . از چه منبعی کمک بگیرم ؟

dokhtare_ghamgin

عضو جدید
ببخشید با رتبه 1150 کنترل و مخابرات شانسی برای قبولی شبانه تهران(جز دانشگاه های خاص) وجود داره؟

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

سلام
نمی خوام نا امیدتون کنم ولی در رشته برق نهایتا بارتبه 3000 تا 3200 بشه شبانه یا غیر انتفاعی قبول شد و دوستای من که رشته کامپیوتر هستن میگن برا رشته ی اونا نهایتا تا 500 یا 800 احتمال قبولی دارن:smile:

ahmadpashaei

عضو جدید
سلام
تا دو سال پیش که من از نزدیک در در جریان چند نفر بودم, رتبه یک سوم میشد.
حتما اقدام کنید . علاوه بر سایت به دانشگاهتون هم سری بزنید.
البته با رتبه های یک رقمی شما , احتمالن میششید ده نفر قبل از اولین نفر.:biggrin:
موفق باشید.
سلام سوره جان.ممنون از شما.سوالم اینه که سایت منظورتون سایت سنجش هست؟کجاش چیزی نوشته؟من کارشناسی ناپیوسته بودم و الان ترم 4 هستم و قرار بود بهمن تمام کنم پایان نامم سخته و تا اوایل تیر طول میکشه.اما همون 4 ترم میشما. معدلم بدون پایان نامه من رو شاگرد اول می کنه.پایان نامم هم 20 هست از الان ولی خوب نیستش هنوز.من باید چکار کنم؟دستی باید گواهی رو ببرم سنجش و رتبه رو اصلاح کنن؟

ahmadpashaei

عضو جدید
راستی این دانشگاه ها برای دوره روزانه هم یا اصلا خوابگاه ندارن یا محدود دارن!!!!! پس چه غلطی می کنن اینا؟ برای متاهل ها هم که همه میگن ندارن!!!! تکلیف چیه؟آخه تو ارشد خیلی ها شاید متاهل بشن.نظرتون درباره این حرفا چیه؟آیا دارن و الکی مینویسن ندارن که توقع بالا نره؟

h.mehrabian

عضو جدید
تبریییییک.حالا چه سهمیه ای؟راستی کسی نگفت برای شاگرد اولی فرم رو باید دستی ببریم سنجش تا رتبه رو اصلاح کنن؟آخه معدل شاگرد اولها هم بر اساس معدل کل هست نه تا 1392/06/31

ممنون
همین سهمیه ای که گفتین.

بعد از داشتن شرایط این سهمیه باید به آموزش دانشگاهتون مراجعه کنید و فرم مربوط به این سهمیه رو پر کنید (شماره داوطلبی رو همراهتون داشته باشید) بقیه کارها رو خودشون انجام میدن
در ضمن سازمان سنجش رتبه رو اصلاح نمیکنه بلکه این سهمیه تو قبولی تاثیر داره بطوریکه پارسال یکی از دوستانم که رتبه 320 شده بود بعد از استفاده تونست امیرکبیر قبول بشه

fight till u win

عضو جدید
بچه ها کسی در مورد مهندسی پزشکی اطلاعاتی داره؟
ماکسیمم چیزی که تونستم پیدا کنم لیست واحداش بود

A L I R E Z A

عضو جدید
سلام..کسی نظری در مورد روزانه سیستم خواجه نصیر با 130 داره؟؟؟با این وضع کاهش ظرفیت شبانه ها به نظر میاد باید شبانه امیرکبیر رو بوسید گذاشت کنار !!! آخر داغش به دلم موند.:(

e_nezamfar

عضو جدید
سلام دوستان میشه نظرتون بگین

ریاضی 19/44
مدار 27/78
الکترونیک 44/44
کنترل 33/33
مدار منطقی 11/11
بقیه سفید
رتبه مکاترونیک 1020

به نظرتون با 1020 مکاترونیک کجا میشه قبول شد؟ (اولویت تهران)

کسی اطلاعاتی نداره که کمک بده؟

Ehsan756

عضو جدید
تبریک میگم به همه بچه های درسخون باشگاه که رتبه های خوب خوب آوردن :gol:;)
واسه اونایی هم که رتبه هاشون رضایت بخش نبود مثل خودم آرزوی موفقیت واسه سال آینده :)
بچه ها کسی درباره هزینه ی هر ترم شبانه اطلاعی داره؟؟دانشگاه به دانشگاه فرق داره یا نه فقط بستگی به رشته داره؟؟

micr0bb

عضو جدید
سلام دوستان

رتبه 3920 قدرت ، امیدی برای قبولی داره ؟ اگر آره کجا ؟ ممنونم

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
تبریک میگم به همه بچه های درسخون باشگاه که رتبه های خوب خوب آوردن :gol:;)
واسه اونایی هم که رتبه هاشون رضایت بخش نبود مثل خودم آرزوی موفقیت واسه سال آینده :)
بچه ها کسی درباره هزینه ی هر ترم شبانه اطلاعی داره؟؟دانشگاه به دانشگاه فرق داره یا نه فقط بستگی به رشته داره؟؟

سایت سازمان سنجش در قسمت پیوست به چیزی که شما میخواین اشاره کرده.اینم لینکش
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=936

esy_007

عضو جدید
با سلام خدمت دوستای عزیز.و تبریک به همه اونایی که از نتیجه زحماتشون راضی هستن.میخواستم ببینم با توجه به افزایش ظرفیت دانشگا ها،با رتبه 1882 در کنترل چه جاهای مناسبی میشه امید وار بود؟
یکی هم،اینکه،کسی هست راجع به کنترل دانشگاه بین المللی قزوین نظری داشته باشه؟

mohsen067

عضو جدید
سلام
منم به دوستای خوبم
آقا احسان ،آقا مهران ،آقا ارشد 67،آقا علیرضا ،آقا هومیف و اقا BalroG ، آقا یوسف ،آقا نیما ،آقا sharifqc و آقا mohsen067و ابجی گلم ایران دخت جون امیدوارم همیشه شاهد موفقیتاتون باشیم:gol:

ممنون از تمام دوستان ، متاسفانه دکمه تشکر در برابر لطف دوستان عاجز مانده و خالی کرده است !.

livewaves

کاربر فعال
بچه ها به من بگید با این رتبه کدوم شبانه میشه آورد؟؟؟
3380الکترونیک

nevada traveler

عضو جدید
با سلام

لطفا در تاپیک مربوط به رشته خودتون پست بدهید.

nevada traveler

عضو جدید
با سلام خدمت دوستای عزیز.و تبریک به همه اونایی که از نتیجه زحماتشون راضی هستن.میخواستم ببینم با توجه به افزایش ظرفیت دانشگا ها،با رتبه 1882 در کنترل چه جاهای مناسبی میشه امید وار بود؟
یکی هم،اینکه،کسی هست راجع به کنترل دانشگاه بین المللی قزوین نظری داشته باشه؟

دانشگاه صنعتی شاهرود و صنعتی همدان قبولی دارید.

afba

عضو جدید
منم دنباله همدرد بودم ولی باید بکم یه همدرد پرتوقعم.با 423 حتی فکر امیر کبیرم نباید میکردم.انالاه شما قبول میشین ولی واسه روزانه علم و صنعت یا خواجه یا مدرس چه نظری دارین ؟شنیدم الک مدرس از خواجه سرتره.423 میرسه به این روزانه ها؟
چشم انتظاره یاریتان هستیم...............

llvll.asoud

کاربر ممتاز
منم دنباله همدرد بودم ولی باید بکم یه همدرد پرتوقعم.با 423 حتی فکر امیر کبیرم نباید میکردم.انالاه شما قبول میشین ولی واسه روزانه علم و صنعت یا خواجه یا مدرس چه نظری دارین ؟شنیدم الک مدرس از خواجه سرتره.423 میرسه به این روزانه ها؟
چشم انتظاره یاریتان هستیم...............

منظورتون از اینکه میگید الک مدرس از خواجه سرتره یعنی چی؟ چه ملاکایی برای سرتر بودن یه دانشگا نسبت به دانشگاه دیگر در یه گرایش خاص رو باید در نظر گرفت و اینکه کدومها بر دیگری ارجحیت دارن؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا