کلوپ آبیدلان.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخي اره ايشالا فردا خوب بازي ميكنن
اره دیگه این حرفه من ب گوشه مسئولین رسید.خیالم راحت شد فردا. نفتو میزنیم:دی

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علي جون خوبي؟؟
فردا بازي داريما:D
من هراس دارم...
اگه فردا بزنیم عالی میشه !
سپاهان هم با تراختور داره...مساوی بشه عالیه !
یه خبر شنیدم که قراره آرش افشین بیاد :ی
چقد خبر شنیدم آ:D

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلم............این دو روز که ندیدمتون برام یه عمر گذشت.............خیلی دلم هواتون رو کرده بود تازه 20 دقیقه است رسیدم خونه گفتم باید بیام پیشتون...............
سلام بابای گلم.خوش اومدی.کلوپ نورانی شد:دى

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلم............
این دو روز که ندیدمتون برام یه عمر گذشت.............
خیلی دلم هواتون رو کرده بود تازه 20 دقیقه است رسیدم خونه گفتم باید بیام پیشتون...............

سلام جهان جان خوبي؟؟
خيلي خوش امدييي

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلم............
این دو روز که ندیدمتون برام یه عمر گذشت.............
خیلی دلم هواتون رو کرده بود تازه 20 دقیقه است رسیدم خونه گفتم باید بیام پیشتون...............

سلام پهلوون .. چطورید شما؟؟؟منم الان اومدم.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبم خداروشکر.سعی کردم ب وظیفه خطیرم عمل کنم.
آفرین دخترم آفرین........... دیگه وقتشه بفرستمت خونه بخت البته اینو تا ابوالفض نیست بگم وگرنه دوباره ز فردا همون قصه قبل رو شروع می کنه........!!!!!!!!!:D
تو حواست به مدیریت اینجا باشه چون من تو دانشگاه دهنم آسفالت شده......!!!!!!!!! اینقدر کار سرم ریخته لکنت زبون گرفتم.........

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین دخترم آفرین........... دیگه وقتشه بفرستمت خونه بخت البته اینو تا ابوالفض نیست بگم وگرنه دوباره ز فردا همون قصه قبل رو شروع می کنه........!!!!!!!!!:Dتو حواست به مدیریت اینجا باشه چون من تو دانشگاه دهنم آسفالت شده......!!!!!!!!! اینقدر کار سرم ریخته لکنت زبون گرفتم.........
اشکال نداره حالا ک دیگه لکنت گرفتی قصه ازدواجتم ختم ب خیر شد.خب خداروشکر:دی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکال نداره حالا ک دیگه لکنت گرفتی قصه ازدواجتم ختم ب خیر شد.خب خداروشکر:دی
اتفاقا چند تا کیس خوب مراجعه کردن ولی چون سرم شلوغه بصورت جدی بررسی نکردم......... اول یه دوتا حرکت دهن پرکن می زنم بعد دنبال برنامه های دیم دارادارام هم می ریم...........;)
تو که دستت بهم نمی رسه..........:biggrin: تو کلوپ که نزاشتی یه دستی واسه خودم بالا بزنم حداقل تو دانشگاه ناکام نمونم........... :)

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا چند تا کیس خوب مراجعه کردن ولی چون سرم شلوغه بصورت جدی بررسی نکردم......... اول یه دوتا حرکت دهن پرکن می زنم بعد دنبال برنامه های دیم دارادارام هم می ریم...........;)تو که دستت بهم نمی رسه..........:biggrin: تو کلوپ که نزاشتی یه دستی واسه خودم بالا بزنم حداقل تو دانشگاه ناکام نمونم........... :)
خب پدر گلم.کلوپ اومدی دیگه نیومدی. دیگه وقته توطئس.صب کن :دی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پدر گلم.کلوپ اومدی دیگه نیومدی. دیگه وقته توطئس.صب کن :دی

ای بابا دختر جان بزار عرق من خوش بشه بعدن توطئه بکن تازشم اون حکم ریاست تو وقتی من بیام ملقی میشه وقتی دوباره برم به طور خودکار دوباره احیا میشه......... اقتاد؟؟؟؟؟؟؟؟
تازشم مگه بده منم به یه نون و نوایی برسم؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟ زود تند سریع بگو ببینم دختر!!!!!!!!!!!!

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا دختر جان بزار عرق من خوش بشه بعدن توطئه بکن تازشم اون حکم ریاست تو وقتی من بیام ملقی میشه وقتی دوباره برم به طور خودکار دوباره احیا میشه......... اقتاد؟؟؟؟؟؟؟؟تازشم مگه بده منم به یه نون و نوایی برسم؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟ زود تند سریع بگو ببینم دختر!!!!!!!!!!!!
شرمنده اخلاقه ورزشکاریت.این توطئه از قبل برنامه ریزی شدة بود تازشم شما دیگه برا مدیریت پیر شدی.اره پدر

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن برو ک اول برعلیه تو توطئه میکنم تازشم میدونم تو زیر پای بابام نشستی وگرننه ما از اون خانوادهاش نیستیم.اره
تو هم راست میگی ما از اون خانواده هاش نیستیم که تجدید فراش کنیم......... ولی محسن زیر پام نشست ابوالفضل گولم زد..........

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هم راست میگی ما از اون خانواده هاش نیستیم که تجدید فراش کنیم......... ولی محسن زیر پام نشست ابوالفضل گولم زد..........
الله اکبر از دسته دوستای ناباب.ما بعدن باهم حرف میزنیم.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام بابا ایول عجب حلال زاده ای هستی همین الان ذکر و خیرت بود..........!!!!!!!!! خوش اودی........

مرسی رئیس محترم . پدر نمونه ... طرفدار باکلاس ..
حالتون چطوره .. حالا راستشو بگید نکنه داشتید غیبتم رو می کردید می گید ذکر خیر ... :biggrin:
شوخی کردم .. خوبید .. البته من خیلی دیر رسیدم ..

سلام .. نرگسی شما خوبی ؟؟؟
جای بابات خالی نباشه ....