دختر ترسناک ناصرالدین شاه (عکس)

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا اینا دخترن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

گل خانمی

عضو جدید
سلام
اتفاقا اینا قیافه واقعی خودشونن ولی دخترای امروزی چی؟
اون موقع هردختری که پرموتر بود وچاقتر،بیشترخواهان داشته.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اتفاقا اینا قیافه واقعی خودشونن ولی دخترای امروزی چی؟
اون موقع هردختری که پرموتر بود وچاقتر،بیشترخواهان داشته.

ما صد سال هم نمی خوام خودم باشم با این ریخت !!؟ حالا بماند آقایون چی فک میکنن من خودم افسرده میشم خودکشی میکنم ...............نظافت نیمی از ایمان هست

گل خانمی

عضو جدید
ما صد سال هم نمی خوام خودم باشم با این ریخت !!؟ حالا بماند آقایون چی فک میکنن من خودم افسرده میشم خودکشی میکنم ...............نظافت نیمی از ایمان هست

سلام عزیزم
موضوع دخترای امروزی ربطی به نظافت نداره.ربطش به اعتماد به نفسه.نظافت این نیست که قیافه خودتو 180درجه با مواد ارایشیو انواع عملها عوض کنی.ناگفته نمونه من خودم خیلی به روز وبه مد بودنو دوست دارم.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم
موضوع دخترای امروزی ربطی به نظافت نداره.ربطش به اعتماد به نفسه.نظافت این نیست که قیافه خودتو 180درجه با مواد ارایشیو انواع عملها عوض کنی.ناگفته نمونه من خودم خیلی به روز وبه مد بودنو دوست دارم.

اون که نظافت نیست عزیزم اون یه گربه بود عوض میشد کارتونشو تو بچه گی میدیدیم یادم نیست اونه ................................منظورم از نظافت سیبیل و برداشتنه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چاقی در اون زمان نشانه ثروتمند بودن خانواده طرف بود. هرچی طرف چاق تر یعنی متمول تر و پولدار تر و هرچه لاغرتر یعنی فقیرتر و گدا تر (البته به کسی بر نخوره)
از طرف دیگه لاغری رو با مریض بودن یکی می دونستن و معتقد بودن طرف یه مرضی داره که می خواد لاغر بشه و زنان چاق چون ، بووووووووووووووووووق
قبل از گرفتن اخ طار سان سوریدیم

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون که نظافت نیست عزیزم اون یه گربه بود عوض میشد کارتونشو تو بچه گی میدیدیم یادم نیست اونه ................................منظورم از نظافت سیبیل و برداشتنه
گربه نبود و راکون بودش.
میو میو عوض می شه

hasan.khalili

عضو جدید
سلام دوستان. قیافه مسخرش به کنار، عشوه خرکی هم اومده. لعنت خدا بر خائنین قاجاریه.

گل خانمی

عضو جدید
چاقی در اون زمان نشانه ثروتمند بودن خانواده طرف بود. هرچی طرف چاق تر یعنی متمول تر و پولدار تر و هرچه لاغرتر یعنی فقیرتر و گدا تر (البته به کسی بر نخوره)
از طرف دیگه لاغری رو با مریض بودن یکی می دونستن و معتقد بودن طرف یه مرضی داره که می خواد لاغر بشه و زنان چاق چون ، بووووووووووووووووووق
قبل از گرفتن اخ طار سان سوریدیم
موافقم

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا امام زاده بیژن....:D
..
.
.
.

..
.