+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hosein_kontorol

عضو جدید
سلام دوستان گرامی
راجه به سطح سوالات پارسه باید بگم مدارش خیلی سخت بود بقیه درساش بد نبود چون بلد نبودم:D
میگم من تجزیه پوران پزوهش دارم کتاب ابیه زیاد راضی نیسم
به نظرتون سقفی خوبه؟اگه درست گفته باشم!یا مومن زاده ؟اگه اشتباه نکنم ماله انتشارات نصیر و راهیان هست
درپناه حق

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من که متوسط بود .پارسه بودم.کسی میدونه پارسه سطحش با کنکور برابره یا نه؟؟حالا تا نتیجش بیاد ببینم چطوره؟؟این ازمون ها رو چطور ارزیابی کنیم؟؟
برا من سخت بود .
فکر نمیکنم ولی خب میدونی اکثرا میان پارسه من که رفتم ازمون بدم کل بچه ها رو اونجا دیدم :surprised: فقط یکی رفته بود سنجش برای همین جامعه اماری خوبی داره وگرنه از نظر سوال نمیدونم بشه روش حسابی باز کرد یا نه. اخه همین مدار اون چه سوالی بود باید نصفه صفحه حل میکردیم چیزی هم نداشت فقط محاسبات بود!! همین که بتونی زمان رو مدیریت کنی و اشتباهاتتو کم کنی خودش خیلی مفیده .
یه چیز جالب که متوجه شدم این بود که چند تا سوالو درست حل کرده بودم و اشتباه زده بودم(نمیدونین که اخه این کناریم بلند بلند با خودش حرف میزد اعصاب برام نذاشته بود:D) فکر کردم من فقط اینطوری بودم از بچه ها هم پرسیدم گفتن اره برای ما هم همینطوری شده !!!
موافقین بیایم رتبه هامونو بگیم؟
سلام!
من نصیر بودم! شما چه آزمونی بودی؟
پارسه؟ سوالاش چطور بود؟
من که از نصیر راضیم

سوالاش سخت بود و من بسیار بد خونده بودم کل فرمولا رو یادم رفته بود و فرصت نکردم مرور کنم. مغناطیس سخت بود (شایدم چون من نرسیدم بخونم برام سخت بود) مدارم سوالاش معمولی بود جز همون که گفته بود توان گرفته شده از منبع من داشتم یه رب فکر میکردم در موردش:D کنترل اسون بود ریاضی و معادلات بد نبود بررسی رو از همه بهتر زدم بعدش ماشین.

hadaf1368

عضو جدید
چه جالب! یعنی هم پارسه شرکت میکنی هم نصیر؟!
چرا این کارو کردی؟!!!!!!! راضی هستی؟
سوالای مدارش واقعاا عالی بودن! جواباشون رو نگاه کردی؟! هر سوالش یه منظور خاص رو دنبال میکردنو اگه بلد نبودی حلش کنی جواب رو که میدیدی یه مطلب جدید یاد میگرفتی... من از سطح آزمون خیلی راضی بودم اما از خودم نه! خوب بودم اما نه اونقد که میخوام! درصد گرفتی؟ درصدات چطور بودن؟

hadaf1368

عضو جدید
جفتشون حرف ندارن هر کدوم رو که بگیری واسه کنکور کاملا آماده میشی به شرطی که خوب بخونیش

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان گرامی
راجه به سطح سوالات پارسه باید بگم مدارش خیلی سخت بود بقیه درساش بد نبود چون بلد نبودم:D
میگم من تجزیه پوران پزوهش دارم کتاب ابیه زیاد راضی نیسم
به نظرتون سقفی خوبه؟اگه درست گفته باشم!یا مومن زاده ؟اگه اشتباه نکنم ماله انتشارات نصیر و راهیان هست
درپناه حق

من از راهیان ارشد یا همون مومن زاده خوندم ، واقعن راضی ام!!

آخرین ویرایش:

faz123

عضو جدید
برا من سخت بود .
فکر نمیکنم ولی خب میدونی اکثرا میان پارسه من که رفتم ازمون بدم کل بچه ها رو اونجا دیدم :surprised: فقط یکی رفته بود سنجش برای همین جامعه اماری خوبی داره وگرنه از نظر سوال نمیدونم بشه روش حسابی باز کرد یا نه. اخه همین مدار اون چه سوالی بود باید نصفه صفحه حل میکردیم چیزی هم نداشت فقط محاسبات بود!! همین که بتونی زمان رو مدیریت کنی و اشتباهاتتو کم کنی خودش خیلی مفیده .
یه چیز جالب که متوجه شدم این بود که چند تا سوالو درست حل کرده بودم و اشتباه زده بودم(نمیدونین که اخه این کناریم بلند بلند با خودش حرف میزد اعصاب برام نذاشته بود:D) فکر کردم من فقط اینطوری بودم از بچه ها هم پرسیدم گفتن اره برای ما هم همینطوری شده !!!
موافقین بیایم رتبه هامونو بگیم؟

سوالاش سخت بود و من بسیار بد خونده بودم کل فرمولا رو یادم رفته بود و فرصت نکردم مرور کنم. مغناطیس سخت بود (شایدم چون من نرسیدم بخونم برام سخت بود) مدارم سوالاش معمولی بود جز همون که گفته بود توان گرفته شده از منبع من داشتم یه رب فکر میکردم در موردش:D کنترل اسون بود ریاضی و معادلات بد نبود بررسی رو از همه بهتر زدم بعدش ماشین.
با اعتماد به نفس میگم رتبه ام رو تا دفعه بعدی خجالت بکشم بهتر بدم.بین 2400 نفر شرکت کننده پارسه کنترل 630 و مهندسی پزشکی 600شدم.:cry::cry:دیگه اولی بود واسه بقیه سعی میکنم بهتر شم

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اعتماد به نفس میگم رتبه ام رو تا دفعه بعدی خجالت بکشم بهتر بدم.بین 2400 نفر شرکت کننده پارسه کنترل 630 و مهندسی پزشکی 600شدم.:cry::cry:دیگه اولی بود واسه بقیه سعی میکنم بهتر شم

منم 270 قدرت:razz:
انشاالله این یکی رو بهتر بدیم

ir_majhool

عضو جدید
سوال در مورد تکمیل ظرفیت

سوال در مورد تکمیل ظرفیت

اگر در تکمیل ظرفیت ارشد شرکت کنیم و یک جا قبول بشیم ( شبانه یا غیر انتفاعی) و باز بعد قبولی تصمیم بگیریم که نریم
سال دیگه مجاز به شرکت در آزمون هستیم ؟
اگه روزانه قبول بشیم چطور ؟

faz123

عضو جدید
درصد هاتونو هم بزارید تا با رتبه های موسسات دیگه مقایسه کنیم
من خودم هنوز کارناممو نگرفتم ولی گرفتم مینویسم

این رو ازم نخواین اخه خیلی درصدام بده!!!!!!این و دیگه خیلی خجالت میکشم بگم!!!

ghalibafali

عضو جدید
با سلام
من ارشد برق بیرجند قبول شدم
بعضی از افرادی که قبول شدن رتبه های0 140 دارن
( رتبه خودم 926 شد اما چون کارمند بودم نمی تونستم جای دیگه بزنم)
5 سال از فارق التحصیلی من میگدره و کتاب های زیر برا می عالی بودند
مدار پوران پزوهش
ریاضی پارسه
کنترل پارسه و راهیان ارشد
ماشین پارسه
بررسی خود کتاب احدکاظمی
معناطیسم پارسه
موفق باشد

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اگه کسی از دوستان آزمون 25 % نصیر رو اینترنتی داده بهم پیام خصوصی بده کارش دارم

saj2607

عضو جدید
با سلام
من ارشد برق بیرجند قبول شدم
بعضی از افرادی که قبول شدن رتبه های0 140 دارن
( رتبه خودم 926 شد اما چون کارمند بودم نمی تونستم جای دیگه بزنم)
5 سال از فارق التحصیلی من میگدره و کتاب های زیر برا می عالی بودند
مدار پوران پزوهش
ریاضی پارسه
کنترل پارسه و راهیان ارشد
ماشین پارسه
بررسی خود کتاب احدکاظمی
معناطیسم پارسه
موفق باشد
دوست عزیز پیام خصوصی بت دادم جواب بده لطفا

ir_majhool

عضو جدید
اگر در تکمیل ظرفیت ارشد شرکت کنیم و یک جا قبول بشیم ( شبانه یا غیر انتفاعی) و باز بعد قبولی تصمیم بگیریم که نریم
سال دیگه مجاز به شرکت در آزمون هستیم ؟
اگه روزانه قبول بشیم چطور ؟

دوستان کسی نیست جواب منو بده فوری
چند نفر لنگ همین جواب هستند

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارنامه درخشان ما:biggrin:
ریاضی 28
مدار 25
کنترل 33.33
بررسی 30.56
ماشین 19.44 (سه تا سوالو کلا ندیدم:D)
مغناطیس 16.67
بقیه رو که ننوشتم نزدم.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام مجدد، بعضی از دوستان سوالات، انتقادات و پیشنهاداتی رو درباره تالار برق و زیرتالار تحصیلات تکمیلی از طریق پیام خصوصی مطرح کردند.

علی الخصوص برای تالار تحصیلات تکمیلی چون هنوز دستیاری برای این تالار نیست، بارها نوشتیم و گفتیم که هر گونه پیشنهاد مدیریتی، ایده و... دارین یا ایز طریق این تاپیک و یا از طریق پیام خصوصی مطرح کنید.

برای ایجاد تاپیک های جدید، ایده ها برای بهتر شدن اهداف زیر تالار، همکاری های مختلف و... میتونید از این تاپیک و از طریق پیام خصوصی به ما کمک کنید.

با تشکر

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خیلی خوب زدی رتبه و موسسه رو هم مینوشتی دیگه

عالی زدم:D
ماشین 3 تا سوالو ندیدم کنترل دوتا رو گزینه رو اشتباه زدم بررسی 4 تا اشتباه زدم:eek:
مغناطیس فقط 2تا کلا جواب دادم:D
رتبه 270 قدرت (قبلا گفته بودم)
موسسه مهم نیست کلا 2300 نفر بودن

ir_majhool

عضو جدید
عالی زدم:D
ماشین 3 تا سوالو ندیدم کنترل دوتا رو گزینه رو اشتباه زدم بررسی 4 تا اشتباه زدم:eek:
مغناطیس فقط 2تا کلا جواب دادم:D
رتبه 270 قدرت (قبلا گفته بودم)
موسسه مهم نیست کلا 2300 نفر بودن

زبان ۱۷.۷
ریاضی ۰
مدار ۵.۵
کنترل ۲۱
بررسی ۳۲
ماشین ۸
مغ ۰

شما میانگین درصد هات ب فرض زبان سفید ۲۱.۸۵ درصد هست مال من ۱۲ درصد که نصف شمام پس ممکنه رتبه من در موسسه شما اگه رتبه شما رپ در ۲.۵ هم ضرب کنم بشه ۶۷۵
من نصیر بودم ولی هنوز کارناممو نگرفتم تا رتبمو در نصیر ببینم.

ولی فکر میکنم در امتحانات جامع درصد هامون دو برابر میشه چون اون زمان یه دوره ای هم میکنیم

E-oliyaei

عضو جدید
سلام دوستان نمونه سولات ارشد مديريت اجرائي سراغ ندارين ما كه رفتيم سراغ مديريت ....!!!!!!!

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان ۱۷.۷
ریاضی ۰
مدار ۵.۵
کنترل ۲۱
بررسی ۳۲
ماشین ۸
مغ ۰

شما میانگین درصد هات ب فرض زبان سفید ۲۱.۸۵ درصد هست مال من ۱۲ درصد که نصف شمام پس ممکنه رتبه من در موسسه شما اگه رتبه شما رپ در ۲.۵ هم ضرب کنم بشه ۶۷۵
من نصیر بودم ولی هنوز کارناممو نگرفتم تا رتبمو در نصیر ببینم.

ولی فکر میکنم در امتحانات جامع درصد هامون دو برابر میشه چون اون زمان یه دوره ای هم میکنیم

به سطح سولات تو دو موسسه بستگی داره حالا شما رتبتون رو بگین معلوم میشه:gol:

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نصیر تازه دیشب رتبه ها رو توی سایت گذاشت!

درصدا و رتبه من:
زبان 42.22
رياضيات 22.22
مدار 38.89
کنترل 47.22
بررسي 75.00 (بالاترین درصد توی کل شرکت‌کنندگان!)
ماشين 13.89
مغناطيس 0.00

رتبه کل: 2 قدرت

وضعیت
موضوع بسته شده است.