وای بر شیعه ...

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در این انتخابات واقعا فهمیدم که امام زمان جایی در دل های مردم ندارد ...
واقعا چه میشد این همه طرفداری که از کاندیدا ها میشد ، این همه حرص و جوش ، این همه تعصب ، این همه عشق و علاقه به حکوتی که در 4 سال آینده قرار است تشکیل شود و کسی از عاقبتش خبر ندارد برای شخصی بود مانند امام زمان ( عج ) ، مگر شیعه نمی داند حکومت امام زمان چقدر کامل است ، مگر شیعه ، شیعه نیست ، هر وقت حرف از امام زمان زده شد گفتند این چه ربطی دارد به مضوعات اجتماعی ... ای مردم مگر حکومت امام زمان ( عج ) چه چیز کم دارد که کسی دنبال آن نمی گردد ....
ما شیعه ایم و دم از اهل بیت میزنیم ... ولی کو ؟ کجاست ؟ برای امام زمان ( عج ) چه کردیم ...
در هر جایی صحبت از انتخابات است ، چرا امام زمان خود را انتخاب نمی کنیم ؟ چرا انقدر به این قضیه بی توجهی می شود ؟
یا علی ما فقط دم از تو می زنیم اما ، چه کسیست حسین زمان را یاری کند ؟

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول شاعر
هنر خار شد جادوی ارجمند ــــ نهان راستی آشکارا گزند

خسته و غریب است ،خدایا ، به داد مهدیت برس
طاووس بهشتی اسیر است ، رها نمایش از قفس

ture

عضو جدید
سلام
واقعا چه میشد این همه طرفداری که از کاندیدا ها میشد ، این همه حرص و جوش ، این همه تعصب ، این همه عشق و علاقه به حکوتی که در 4 سال آینده قرار است تشکیل شود و کسی از عاقبتش خبر ندارد برای شخصی بود مانند امام زمان ( عج ) ، مگر شیعه نمی داند حکومت امام زمان چقدر کامل است ، مگر شیعه ، شیعه نیست ، هر وقت حرف از امام زمان زده شد گفتند این چه ربطی دارد به مضوعات اجتماعی ... ای مردم مگر حکومت امام زمان ( عج ) چه چیز کم دارد که کسی دنبال آن نمی گردد ....
ما شیعه ایم و دم از اهل بیت میزنیم ... ولی کو ؟ کجاست ؟ برای امام زمان ( عج ) چه کردیم ...
در هر جایی صحبت از انتخابات است ، چرا امام زمان خود را انتخاب نمی کنیم ؟ چرا انقدر به این قضیه بی توجهی می شود ؟

ببخشید ! میتونم بپرسم این امام زمان ما کیه ؟ آخه روایات فراوان شده ما سر در گم شدیم

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ! میتونم بپرسم این امام زمان ما کیه ؟ آخه روایات فراوان شده ما سر در گم شدیم
فکر میکنم اگر تو همون روایات زیاد آدم بگرده می فهمه امام زمانش کیه ...
امام زمان ؟ همه ائمه امام زمان وقت خودشون بودند و 1170 سال هست که مهدی ( عج ) امام زمان هست اما مردم فکر می کنند ظهوری در کار نیست
یاد کنید قران را که گفت قیامت نزدیک است ...
بی شک ظهور هم نزدیک است
ای مردمی که به دنبال خوشبختی می گردید چرا خوشبختی را نمی بینید ؟
امام زمان چه ضرری دارد که به دنبالش نمی رویم ، مگر این نیست که 12 امام در اعتقادات شیعه هستند ؟ پس چرا اسم خود را شیعه می گذاریم و او را نمی شناسیم ...
امام صادق فرمودند اگر کسی مهدی را تکذیب کند گویی که ما ائمه را تکذیب کرده ...
حضرت رسول فرمودند که هر کس امام زمان خود را نشناسد و بمیرد به مرگ جاهلیت مرده ..
حضرت رسول از طرف خدا فرمودند : افضل اعمال انتظار برای فرج است
امام صادق فرمودند : من اگر زمان ظهور قائم را درک می کردم به او خدمت می کردم
پس چرا ما انقدر بی تفاوتیم
در حالی که شنیدیم که وقتی از امام جواد ( ع ) در مورد حضرت مهدی ( عج ) پرسیدند ، امام بجز گریه کاری نکرد
آیا ما شیعه هستیم ؟
این گونه پسر حسین را یاری می کنیم ؟

moaqfe

کاربر بیش فعال

اگه قرار باشه سیاسی باشه منظور شما درسته

ولی اینجا بیشتر منظور جنبه قلبی و دینیه موضوع هست

در ضمن انتخاب امام زمان کاملا" شخصیه و هر کسی میتونه برای خودش یه امام زمان داشته باشه:smile:

:gol::gol::gol::gol:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
امام زمان یک چهره منحصرا دینی نیست !
ائمه ما همه بخاطر سیاست کشته شدند
امام زمان حاکم مطلق و ولی مطلق است ، تنها ولی است که از طرف خد آمده
یاد این ضرب المثل افتادم
چون که 100 آید نود هم پیش ماست ....
مشکل همه اینه که امام زمانشون رو نشناختن
امام زمان نمیاد که مردم رو مومن کنه
میاد صلح رو در جهان حکم فرما کنه .... لقب ایشون ابا صالح است
حیف که او منتظر ما است و ما منتظرش نیستیم ....

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

به نظر من اگه امام زمان (عج) بیاد سریعا به زندان میندازنش و بعد هم اعدامش میکنن.
یعنی این که در مجموع ده دقیقه بیشتر زنده نمی مونه چه برسه که بخواد حکومت کنه.
اگه واقعا دنبال امام زمان هستیم چرا پس هر کسی رو که دم از رابطه با امام زمان میزنه به شدت باهاش برخورد میکنن؟ آیا این یه سیاه نمایی نیست که همش خودمون رو طرفدار و دنباله روی حضرت ولی عصر (عج) بدونیم ولی در عمل حاضر نباشیم حتی یک دقیقه حکومت ایشون رو تحمل کنیم؟ دم خروس یا قسم حضرت عباس :whistle:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بالاخره کدومش ؟؟؟؟؟؟:book:

moaqfe

کاربر بیش فعال
امام زمان یک چهره منحصرا دینی نیست !
ائمه ما همه بخاطر سیاست کشته شدند
امام زمان حاکم مطلق و ولی مطلق است ، تنها ولی است که از طرف خد آمده
یاد این ضرب المثل افتادم
چون که 100 آید نود هم پیش ماست ....
مشکل همه اینه که امام زمانشون رو نشناختن
امام زمان نمیاد که مردم رو مومن کنه
میاد صلح رو در جهان حکم فرما کنه .... لقب ایشون ابا صالح است
حیف که او منتظر ما است و ما منتظرش نیستیم ....

اینکه بله

ولی تا چه سیاستی را مد نظر داشته باشیم

سیاست حکومتی یا نوع دیگر

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

به نظر من اگه امام زمان (عج) بیاد سریعا به زندان میندازنش و بعد هم اعدامش میکنن.
یعنی این که در مجموع ده دقیقه بیشتر زنده نمی مونه چه برسه که بخواد حکومت کنه.
اگه واقعا دنبال امام زمان هستیم چرا پس هر کسی رو که دم از رابطه با امام زمان میزنه به شدت باهاش برخورد میکنن؟ آیا این یه سیاه نمایی نیست که همش خودمون رو طرفدار و دنباله روی حضرت ولی عصر (عج) بدونیم ولی در عمل حاضر نباشیم حتی یک دقیقه حکومت ایشون رو تحمل کنیم؟ دم خروس یا قسم حضرت عباس :whistle:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بالاخره کدومش ؟؟؟؟؟؟:book:
سلام دوست عزیز ...
اون خدایی که قدرت داره که کسی رو از چشم میلیارد ها نفر پنهون کنه ، اون خدایی که قدرت داره مرده رو پس از هزاران سال زنده کنه ... اون خدا قدرت این رو داره که ولیی رو که انتخاب کرده به قدرت برسونه و مواظبش باشه ... همون طور که رسول اکرم رو محافظت کرد ....
در درجه دوم کسی که زیاد دم از منتظر بودن داره یه راه امیدی هست که اعمالش درست بشه ، ائمه ما به با محبانشون خیلی مهربون هستند ...
منتظران خیلی بهتر از کسانی هستند که وجود و عدم وجود امام زمان براشون فرقی نمی کنه ... در کل کسی که واسه امام زمانش کاری نمی کنه و واسش مهم نیست اصلا شیعه نیست ...
تازه مگه کسی حکومت ایشون رو دیده که نتونه تحمل کنه ؟ مگه چی تو حکومت امام زمان هست که غیر قابل تحمل هست ؟

BigMasoud2

عضو جدید
واي بر شيعه كه گرفتار آموزه هاي پدرانشون شدند بدون اثبات همونطور كه بت پرست ها بودند

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ...
اون خدایی که قدرت داره که کسی رو از چشم میلیارد ها نفر پنهون کنه ، اون خدایی که قدرت داره مرده رو پس از هزاران سال زنده کنه ... اون خدا قدرت این رو داره که ولیی رو که انتخاب کرده به قدرت برسونه و مواظبش باشه ... همون طور که رسول اکرم رو محافظت کرد ....
در درجه دوم کسی که زیاد دم از منتظر بودن داره یه راه امیدی هست که اعمالش درست بشه ، ائمه ما به با محبانشون خیلی مهربون هستند ...
منتظران خیلی بهتر از کسانی هستند که وجود و عدم وجود امام زمان براشون فرقی نمی کنه ... در کل کسی که واسه امام زمانش کاری نمی کنه و واسش مهم نیست اصلا شیعه نیست ...
تازه مگه کسی حکومت ایشون رو دیده که نتونه تحمل کنه ؟ مگه چی تو حکومت امام زمان هست که غیر قابل تحمل هست ؟

با سلام

دوست عزیز ممنون از این که پاسخ نظر منو دادین. سوال من اینه که شما چه تضمینی دارین که همین الان امام زمان ما زنده هستن؟ از کجا معلوم که ایشون همین الان که داریم با هم بحث میکنیم شهید نشده باشه (به این دلیل که ثابت شده که انسان های خوب در طول تاریخ عمر طولانی نداشتن). بحث روایات و احادیث رو منظورم نیست منظورم یه تضمین علمی و عملیه... آیا می تونین ثابت کنین؟
ببینید الان دیگه زمان شمشیر کشی و جنگ های باستانی نیست. امام زمان اگر هم می خواد وارد عرصه بشه مجبوره که با تکنولوژی روز پیش بره و اگه بخواد با تکنولوژی روز پیش بره خیلی زود مخالفانی خواهد داشت که سریعا برای از بین بردنش اقدام میکنن. دوست عزیز هیچ کسی از حضور یه مصلح واقعی رنج نمی بره ما سر دیدگاه ها متفاوت هستیم. در پاسخ به این که شما گفتین کسی که منتظرش نباشه شیعه نیست باید خدمتتون بگم که شیعه بودن یا نبودن مردم رو منو شما نمی تونیم تعیین کنیم و بسنجیم، اون کسی که باید بدونه خودش می دونه که در دل هر کسی چی میگذره...

با سپاس

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

دوست عزیز ممنون از این که پاسخ نظر منو دادین. سوال من اینه که شما چه تضمینی دارین که همین الان امام زمان ما زنده هستن؟ از کجا معلوم که ایشون همین الان که داریم با هم بحث میکنیم شهید نشده باشه (به این دلیل که ثابت شده که انسان های خوب در طول تاریخ عمر طولانی نداشتن). بحث روایات و احادیث رو منظورم نیست منظورم یه تضمین علمی و عملیه... آیا می تونین ثابت کنین؟
ببینید الان دیگه زمان شمشیر کشی و جنگ های باستانی نیست. امام زمان اگر هم می خواد وارد عرصه بشه مجبوره که با تکنولوژی روز پیش بره و اگه بخواد با تکنولوژی روز پیش بره خیلی زود مخالفانی خواهد داشت که سریعا برای از بین بردنش اقدام میکنن. دوست عزیز هیچ کسی از حضور یه مصلح واقعی رنج نمی بره ما سر دیدگاه ها متفاوت هستیم. در پاسخ به این که شما گفتین کسی که منتظرش نباشه شیعه نیست باید خدمتتون بگم که شیعه بودن یا نبودن مردم رو منو شما نمی تونیم تعیین کنیم و بسنجیم، اون کسی که باید بدونه خودش می دونه که در دل هر کسی چی میگذره...

با سپاس
سلام
در قسمت اول سوالتون
1 . عمر زیاد در تاریخ دنیا سابقه داره و چیزه غیر عادی نیست ... یعنی امری هست که قبلا رخ داده و احتمال داره رخ بده
2 . در حال حاضر هم علم به این نتیجه رسیده که با سالم نگه داشتن سلول ها می توان عمر طولانی تری داشت ( که علم سلول های بنیادی از این شاخه سرچشمه می گیرد )
3 . ما معتقدیم خداوند دنیا رو عبث و بیهوده نیافریده ، پس این نشون دهنده این هست که برای دنیا برنامه ای داره ( این برنامه رو هم کسی جز انیبا و اوصیا نمی تونن انجام بدن ) ، و یکی دیگر از سنت های خدا این است که دنیا را بدون راهنما قرار نده ( این خارج از عدل هست ) مثلا اگر در حال حاضر راهنما و امامی نباشه روز قیامت من از خدا شکایت می کنم که چرا سالیان دراز دنیا راهنما داشت اما برای ما راهنمایی نبود
دلایل باز هم هست ...
اما در قسمت دوم حرفتون بگم :
دین خدا با هیچ کی شوخی نداره ، مهربانی خدا یک طرف ، جدیت خدا یک طرف ، شما در ایات مختلف جدیت خدا رو می بینید ...
اینکه کسی منتظر امام زمان نباشد ، نشانه عدم اعتقاد به امام زمان هست ، که در نتیجه همیچین شخصی شیعه نیست .... در حدیثی از امام صادق ( ع ) ( بنیان گذار تشیع ) نقل شده : که کسی که به امام مهدی ( عج ) اعتقاد نداشته باشد گویا به 12 امام اعتقاد ندارد و ان فرد شیعه نیست ....

آخرین ویرایش:

BigMasoud2

عضو جدید
....
یکی دیگر از سنت های خدا این است که دنیا را بدون راهنما قرار نده ( این خارج از عدل هست ) مثلا اگر در حال حاظر راهنما و امامی نباشه روز قیامت من از خدا شکایت می کنم که چرا سالیان دراز دنیا راهنما داشت اما برای ما راهنمایی نبود
عجيبه كه با اين حرف حرف خودتونو نقض مي‌كنيد. الان اين راهنما رو شما مي‌بينيد؟ يعني خودتون با چشم خودتون ميبينيد؟ يا جانشينشو مي‌بينيد؟

elma

عضو جدید
سلام

اگه يه خورده چشمامونو بيشتر باز كنيم و دورو ور مونو بهتر ببينيم اون وقت اين جوري حرف نمي زنيم اون وقت ربط اين همه شور و حال مردمو به علاقه ي مردم به امام زمان مي فهميديم
مردم ما چون از اين همه ريا اين همه دروغ تظاهر فريب كاري و از اين همه سو استفاده از نام اسلام قران امام زمان شيعه و شهيد در اين زمان خسته شدن و نمي خوان امام اسلام كاريكاتوري رو به مردم نشون بدن تا به مقاصدشون برسن دارن تلاش مي كنن تا فردي كه لايق تره و واقعا مي تونه مردمو به اين حقيقت نزديك كنه انتخاب كنن چون مردم ما فهميدن كه نبايد بشيننو فقط منتظر باشن ببينن كي امام زمان مي ياد نجاتشون مي ده

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

سلام
در قسمت اول سوالتون
1 . عمر زیاد در تاریخ دنیا سابقه داره و چیزه غیر عادی نیست ... یعنی امری هست که قبلا رخ داده و احتمال داره رخ بده
2 . در حال حاضر هم علم به این نتیجه رسیده که با سالم نگه داشتن سلول ها می توان عمر طولانی تری داشت ( که علم سلول های بنیادی از این شاخه سرچشمه می گیرد )
3 . ما معتقدیم خداوند دنیا رو عبس و بیهوده نیافریده ، پس این نشون دهنده این هست که برای دنیا برنامه ای داره ( این برنامه رو هم کسی جز انیبا و اوصیا نمی تونن انجام بدن ) ، و یکی دیگر از سنت های خدا این است که دنیا را بدون راهنما قرار نده ( این خارج از عدل هست ) مثلا اگر در حال حاظر راهنما و امامی نباشه روز قیامت من از خدا شکایت می کنم که چرا سالیان دراز دنیا راهنما داشت اما برای ما راهنمایی نبود
دلایل باز هم هست ...
اما در قسمت دوم حرفتون بگم :
دین خدا با هیچ کی شوخی نداره ، مهربانی خدا یک طرف ، جدیت خدا یک طرف ، شما در ایات مختلف جدیت خدا رو می بینید ...
اینکه کسی منتظر امام زمان نباشد ، نشانه عدم اعتقاد به امام زمان هست ، که در نتیجه همیچین شخصی شیعه نیست .... در حدیثی از امام صادق ( ع ) ( بنیان گذار تشیع ) نقل شده : که کسی که به امام مهدی ( عج ) اعتقاد نداشته باشد گویا به 12 امام اعتقاد ندارد و ان فرد شیعه نیست ....

با سلام مجدد

دوست عزیز معذرت می خوام ولی باید اینو بهتون بگم. در نوشته شما دو کلمه عبس و حاظر از نظر نگارشی ناصحیح هستن و درست اونا عبث و حاضر هستش. لطفا بیشتر دقت کنید. خیلی از توضیحاتتون ممنونم ولی احساس می کنم که ادامه دادن این بحث هیچ سودی نداره.

با سپاس ;)

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه يه خورده چشمامونو بيشتر باز كنيم و دورو ور مونو بهتر ببينيم اون وقت اين جوري حرف نمي زنيم اون وقت ربط اين همه شور و حال مردمو به علاقه ي مردم به امام زمان مي فهميديم
مردم ما چون از اين همه ريا اين همه دروغ تظاهر فريب كاري و از اين همه سو استفاده از نام اسلام قران امام زمان شيعه و شهيد در اين زمان خسته شدن و نمي خوان امام اسلام كاريكاتوري رو به مردم نشون بدن تا به مقاصدشون برسن دارن تلاش مي كنن تا فردي كه لايق تره و واقعا مي تونه مردمو به اين حقيقت نزديك كنه انتخاب كنن چون مردم ما فهميدن كه نبايد بشيننو فقط منتظر باشن ببينن كي امام زمان مي ياد نجاتشون مي ده
خب اگر کسی بویی از امام زمان می برد نمی شست ، اگر کسی امام زمانش رو می شناخت این همه به غیر تکیه نمی کرد ...
در فرهنگ انتظار کسی نمی شیند ... کسی که نشست منتظر نیست .
تا بحال در این 1000 سال در کل دنیا همچین جمعیتی که برای یک کاندید جمع شدند ، فقط و فقط یک بار از ته دل امام زمانشون رو خواستن و امامشون نیومد ؟
در کل دنیا چند نفر امام زمانشون رو میخوان ؟
چند نفر حاضرند برای امامشون این همه تبلیغات کنن ...
اون هایی که در مقامی هستند و دم از امام زمان میزنند برای به هدف رسوندن اعمالشون هست ، ما به اونها کاری نداریم ... 70 میلیون جمعیت شیعه ، نه 40 میلیون که کمه کم اسما شیعه هستند ... چند نفر از ته دل امام زمانشون رو می خوان
شیعیان خدا ، قیامت ، امام زمان ، مرگ ... همه و همه را از یاد برده اند ... از اسلام جز اسمی باقی نمانده .... از هر 10 نفر یک نفر هم اسم واقعیه مولا رو بلد نیست ...
چه کسی از شما ها به دنبال امام زمانش رفت و او را پیدا نکرد ؟ چه کسی او را با دل صدا زد و او جواب نداد ؟ چه کسی چشم دلش را باز کرد و او را ندید ؟ آری ما امام زمان نمی خواهیم ... یا حق

نرگس313

عضو جدید
خب اگر کسی بویی از امام زمان می برد نمی شست ، اگر کسی امام زمانش رو می شناخت این همه به غیر تکیه نمی کرد ...
در فرهنگ انتظار کسی نمی شیند ... کسی که نشست منتظر نیست .
تا بحال در این 1000 سال در کل دنیا همچین جمعیتی که برای یک کاندید جمع شدند ، فقط و فقط یک بار از ته دل امام زمانشون رو خواستن و امامشون نیومد ؟
در کل دنیا چند نفر امام زمانشون رو میخوان ؟
چند نفر حاضرند برای امامشون این همه تبلیغات کنن ...
اون هایی که در مقامی هستند و دم از امام زمان میزنند برای به هدف رسوندن اعمالشون هست ، ما به اونها کاری نداریم ... 70 میلیون جمعیت شیعه ، نه 40 میلیون که کمه کم اسما شیعه هستند ... چند نفر از ته دل امام زمانشون رو می خوان
شیعیان خدا ، قیامت ، امام زمان ، مرگ ... همه و همه را از یاد برده اند ... از اسلام جز اسمی باقی نمانده .... از هر 10 نفر یک نفر هم اسم واقعیه مولا رو بلد نیست ...
چه کسی از شما ها به دنبال امام زمانش رفت و او را پیدا نکرد ؟ چه کسی او را با دل صدا زد و او جواب نداد ؟ چه کسی چشم دلش را باز کرد و او را ندید ؟ آری ما امام زمان نمی خواهیم ... یا حق
من نمی دونم قضیه انتخابات چه ربطی به مسئله مهدویت داره تو این گیر ودار که نامزد ها از هر وسیله ای برای نخریب هم استفاده میکنند همینمونده که نام امام زمان (عج) رو هم یکی وسیله قرار بده و باعث بی
حرمتی بشه.
به علاوه. من منظور شما رو از اعتراضتون نفهمیدم چه تعارضی بین به فکر انتخابات بودن و به فکر امام زمان بودن وجوذ داره؟؟؟

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم

مهم

سلام مجدد ...
این گفته که شما می گویید ما از سنت پدرانمون طرفداری میکنیم بدون اینکه فکر کنیم حرف خوبیست اما نه در باب ما بلکه در باب شما ... در سنت پدران ما ( ما شیعیان ) انتظار برای فرج محو شده ... در این کشور اکثر مردم امامشون رو فراموش کردن ، این اوون چیزیه که از پدرانشون به ارث بردند ... ما از اول منتظر نبودیم ... به ما خرده نگیرید ما فکر کردیم ، تحقیق کردیم و این حرف ها را میزنیم ، اما شما چه ؟ پدران این مملکت به دنبال امام زمانشان نبودند و شما هم نیستید ، پس من به شما خرده می گیرم که چرا تفکر نمی کنید ؟ واقعا چقدر برای امام زمانتان تحقیق کردید ؟ من از تحقیق شما خبر ندارم اما شما که خبر دارید ؟ چرا همیشه باید متهم کنید و هیچ گاه حاضر نیستید متهم شوید ، خدا را شاهد میگیرم که من به لطف امام زمان در باب ایشان تحقیق کردم ، تفکر کردم ، بررسی کردم ، دیدم و شنیدم ، اما شما چطور شما هم اینکار ها را کردید و به من خرده می گیرید ؟

در پاسخ به نرگس 313 : سیر پست ها را از اول بخوانید ، اگر متوجه نشدید دوباره بپرسید ...

BigMasoud2

عضو جدید
سلام مجدد ...
این گفته که شما می گویید ما از سنت پدرانمون طرفداری میکنیم بدون اینکه فکر کنیم حرف خوبیست اما نه در باب ما بلکه در باب شما ... در سنت پدران ما ( ما شیعیان ) انتظار برای فرج محو شده ... در این کشور اکثر مردم امامشون رو فراموش کردن ، این اوون چیزیه که از پدرانشون به ارث بردند ... ما از اول منتظر نبودیم ... به ما خرده نگیرید ما فکر کردیم ، تحقیق کردیم و این حرف ها را میزنیم ، اما شما چه ؟ پدران این مملکت به دنبال امام زمانشان نبودند و شما هم نیستید ، پس من به شما خرده می گیرم که چرا تفکر نمی کنید ؟ واقعا چقدر برای امام زمانتان تحقیق کردید ؟ من از تحقیق شما خبر ندارم اما شما که خبر دارید ؟ چرا همیشه باید متهم کنید و هیچ گاه حاضر نیستید متهم شوید ، خدا را شاهد میگیرم که من به لطف امام زمان در باب ایشان تحقیق کردم ، تفکر کردم ، بررسی کردم ، دیدم و شنیدم ، اما شما چطور شما هم اینکار ها را کردید و به من خرده می گیرید ؟

در پاسخ به نرگس 313 : سیر پست ها را از اول بخوانید ، اگر متوجه نشدید دوباره بپرسید ...
دوست عزيز پدر و مادر من برعكس من به امام زمان اعتقاد كامل دارند. من هم تحقيق كردم اما نيافتم. منتها منبع تحقيق من قرآن بود و نه روايات و احاديث. كه اگه اون تاپيك آيا حضرت مهدي عليه‌السلام ازدواج كرده‌اند رو از اول تا آخر بخونيد پست‌هاي منو با اكانت قبليم ميتونيد ببينيد.

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز پدر و مادر من برعكس من به امام زمان اعتقاد كامل دارند. من هم تحقيق كردم اما نيافتم. منتها منبع تحقيق من قرآن بود و نه روايات و احاديث. كه اگه اون تاپيك آيا حضرت مهدي عليه‌السلام ازدواج كرده‌اند رو از اول تا آخر بخونيد پست‌هاي منو با اكانت قبليم ميتونيد ببينيد.
" و به زودی بعد از من روزگاری خواهد آمد ، که از حق پنهان تر و از باطل عیان تر و دروغ بستن بر خدا و پیامبر او بیشتر ، چیزی نباشد . و پیش مردم آن زمانه ، کالایی مضرتر از قرآن نخواهد بود ، اگر آن را چنان که در خور است بخوانند ؛ و کالایی نافع تر از قرآن هم نیست ، اگر مفاهیم آن را واژگون سازند؛ و در شهر ها ناشناخته تر از معروف و شناخته تر از منکر نیابند ."
" در آن هنگام ، قرآن و اهلش به ظاهر میان مردمند و در واقع چنین نیست ؛ به ظاهر با مردمند و حقیقت ، چیز دیگری ست ! زیرا گمراهی و هدایت با هم نسازد ، هر چند در یک جا جمع شود . آن مردم بر تفرق اتفاق دارند و از جماعت می پرهیزند . به این ماند که ایشان مقتدای قرآنند ، نه قرآن مقتدای ایشان ، چنین است که فقط نام قرآن به آنان ماند و تنها نوشته و رسم الخطش در فهمشان گنجد . و پیش تر چه کیفر ها که بر راستروان روا نداشتند و راستشان را دروغ بر خدا انگاشتند و عمل پسندیده را به روش ناپسند جزا دادند . "

این جملات از خطبه147 حضرت علی ( ع ) در نهج البلاغه گرفته که در مورد روزگار آخرالزمان صحبت کرده اند ....
به یاد آورید حدیث ثقلین رو ....
قرآن درست است که کتاب کاملی است اما بدون استفاده از ائمه و اهل قران ، چیز زیادی از علم بی انتهای آن نصیب کسی نمی شود ، شما اگر به معنای ظاهر قران رجوع کردید و به دنبال مبحث به این مهمی گشتید کوتاهی کردید ...
فکر میکنم این خطبه حضرت علی ( ع ) انقدر واضح هست که من دیگر حرفی نزنم
فقط در همین حد ، کسانی که قران را بدون اهل بیت رسول و ائمه می خواهند به گمراهی می روند ( با توجه به حدیث ثقلین )