اخبار تیم های ملی (نوجوانان، جوانان و بزرگسالان)

اخبار تیم های ملی (نوجوانان، جوانان و بزرگسالان)

• مجموع رای دهندگان
    7

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا به قول یکی از بچه ها میگه:
رحمتی در 90 دقیقه قرآن را ختم کرد :دی
.
.
.
واقعا خوشحال شدم...
پریدم سرم خورد تو دیوار
تبریـــــــک میگم...
به امید برد ازبک ها

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا عالی‌ بود...
یادتون باشه در مورد فوتبال آسیا حرف می‌زنیم, اگر کره هم جلو بود همین طوری وقت کشی‌ میکرد عرب و عجم هم نداره
تیم‌های آسیای هنوز اونقدر حرفه‌ای نشدن که بدونن چه‌جوری از گٔل زدشون دفاع کنن

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا عالی‌ بود...
یادتون باشه در مورد فوتبال آسیا حرف می‌زنیم, اگر کره هم جلو بود همین طوری وقت کشی‌ میکرد عرب و عجم هم نداره
تیم‌های آسیای هنوز اونقدر حرفه‌ای نشدن که بدونن چه‌جوری از گٔل زدشون دفاع کنن
موافقم باهات...
هر تیمی که جلو باشه و 10 نفره هم باشه..
عرب و هجم نمیشناسه...
عربا هم وقتی عقبن اصن وقت کشی نمیکنن
وقتی جلو هستن و میبینن دیگه نمیتونن کاری از پیش جلو ببرن اونموقه اس که وقت کشی میکنن
واین خود نوعی حرفه اس به نظرم...(البته تو آسیا )

آخرین ویرایش:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئن باشید اگر کره گل میزد برای بعدیش تلاش میکرد. چطور میگید تیم سوم المپیک و 25 رنکینگ فیفا هنوز حرفه ای نشده! همین ژاپن چند روز پیش فرانسه رو تو فرانسه شکست داد.
ایران خوش شانس بود البته فراتر از انتظار ظاهر شد

1trust

عضو جدید
اغلب میبینم کسایی که میگن خارجیا چه بافرهنگن اشغالاشون نمیریزن خودشون خیلی راحت اشغالشونو میریزن من بهشون میگم اشغالتو نریز میگه حالا اینهمه اشغال من یه نفر نندازم چه فرقی میکنه....خیلی جالبه!
واقعا چرا ما نگا میکنیم ببینیم بقیه چیکار میکنن ....چرا کاری که خودمون میدونیم درسته انجام نمیدیم!!!؟

faeal

عضو جدید
آفرین به اینا،با اینکه مسابقه رو واگذار کردن با این حال........

13Amir

عضو جدید
این که چیزی نیست
باید بری کشورشون

کلا دست بخشش دارن

همشون با هم خوبن

واقعا فرهنگشون زیاده

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اغلب میبینم کسایی که میگن خارجیا چه بافرهنگن اشغالاشون نمیریزن خودشون خیلی راحت اشغالشونو میریزن من بهشون میگم اشغالتو نریز میگه حالا اینهمه اشغال من یه نفر نندازم چه فرقی میکنه....خیلی جالبه!
واقعا چرا ما نگا میکنیم ببینیم بقیه چیکار میکنن ....چرا کاری که خودمون میدونیم درسته انجام نمیدیم!!!؟

کار خوب رو باید تحسین کرد... خارجی و ایرانی نداره
آشغال نریختن هم همه میدونن کار خوبیه، چه از ایرانی سر بزنه، چه از خارجی
به نظر من جمع کردن آشغال، توی ورزشگاه، اونم تو یه کشور دیگه کار واقعا تحسین برانگیزیه..

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم چین هم اینطوری نیستن کی‌ گفته ؟ ما هم بریم یه کشور دیگه سعی‌ میکنی‌ نهایت ادب رو بجا بیاریم...
من که چیز تمیزی از اینا ندیدم محلی که من زندگی‌ می‌کنم پر کره‌ای هست, تمام کارشون هم اینه‌ که دم رستوران‌ها
وایستند سیگار بکشن تف ‌کنن رو زمین, چه دختر چه پسر... حال آدم به هم میخوره

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تیم ملی ایران رودرروی تیم 136 جهان

تیم ملی ایران رودرروی تیم 136 جهان

[h=1] تیم ملی ایران رودرروی تیم 136 جهان

[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 91072717712
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۷

تیم های ایران و تاجیکستان در دیداری دوستانه 16 آبان در تهران به مصاف هم می‌روند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، این دیدار روز سه شنبه 16 آبان 91 در تهران و در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، تیم ملی تاجیکستان در آخرین رده‌بندی فیفا در رده 136 جهان و 18 آسیا قرار گرفته است. ایران هم تیم چهارم آسیا و 58 جهان است.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پاداش 24/5 میلیونی برای ملی‌پوشان فوتبال

پاداش 24/5 میلیونی برای ملی‌پوشان فوتبال

[h=1] پاداش 24/5 میلیونی برای ملی‌پوشان فوتبال

[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 91072617189
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۷

بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی پس از پیروزی برابر کره جنوبی 24.5 میلیون تومان پاداش گرفتند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، وزیر ورزش و جوانان پس از حضور در رختکن تیم ملی به بازیکنان و اعضای کادر فنی نفری 20 میلیون تومان پاداش داد.

همچنین فدراسیون فوتبال به یمن پیروزی برابر کره جنوبی به هر یک از بازیکنان و اعضای کادر فنی نفری 4.5 میلیون تومان پاداش داد تا برد برابر کره با 24.5 میلیون تومان پاداش برای ملی‌پوشان همراه شود.

تیم ملی ایران با پیروزی ارزشمند برابر کره‌جنوبی هفت امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل کمتر پشت سر این تیم در رده دوم گروه A رقابتهای انتخابی جام جهانی قرار دارد.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم چین هم اینطوری نیستن کی‌ گفته ؟ ما هم بریم یه کشور دیگه سعی‌ میکنی‌ نهایت ادب رو بجا بیاریم...
من که چیز تمیزی از اینا ندیدم محلی که من زندگی‌ می‌کنم پر کره‌ای هست, تمام کارشون هم اینه‌ که دم رستوران‌ها
وایستند سیگار بکشن تف ‌کنن رو زمین, چه دختر چه پسر... حال آدم به هم میخوره

شاید مهاجرهاشون اونطوری هستند! البته بگذریم از گربه و سگ خوریشون

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
شاید مهاجرهاشون اونطوری هستند! البته بگذریم از گربه و سگ خوریشون

اونا که کشور دوست و برادر ما چین هست که سگ و گربه میخورن اینا رو فکر نکنم بخورناا ...:دی
بهرحال هر چی باشه اینکار کره اییا بعد از باخت و تو ورزشگاه آزادی واقعا قابل تحسینه ..اگه ما میباختیم همه صندلی ها هم شکسته میشد ..البته فرهنگ هوادارای خودمونم چند فصله واقعا بهتر شده قبلنا بعد دربی صندلی و اتوبوس سالم نمیزاشتن الان خیلی بهتر شده ..

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا که کشور دوست و برادر ما چین هست که سگ و گربه میخورن اینا رو فکر نکنم بخورناا ...:دی
بهرحال هر چی باشه اینکار کره اییا بعد از باخت و تو ورزشگاه آزادی واقعا قابل تحسینه ..اگه ما میباختیم همه صندلی ها هم شکسته میشد ..البته فرهنگ هوادارای خودمونم چند فصله واقعا بهتر شده قبلنا بعد دربی صندلی و اتوبوس سالم نمیزاشتن الان خیلی بهتر شده ..
نه‌ کره ای‌ها هم سگ میخورن ...اون که ذائقه غذایی یه کشوره به تربیت و فرهنگشون ربطی‌ نداره مثل ما که کله پاچه می‌خوریم !
کلاتف زیاد می‌کنن رو زمین !
ولی‌ حالا اینکه تمیز می‌کنن جاشون رو بعدش یا نه‌ این هم ربطی‌ به کره‌ای بودن نداره ایرانی‌ هم اگر بره خارج از کشور روش نمیشه آشغالش رو بندازه رو زمین یا صندلی ورزشگاه رو بشکونه...
در مورد شکستن صندلی هم اینو بگم , گذرتون بخوره به یه مسابقه بین دو تیم خارجی‌ ببینید که وقتی‌ بازی تموم میشه قیافه یه مشت آدم مست و پاتیل که توی اتوبوس نشستن و به هم فحش میدن اینقدر وحشتناک تر از تموم شدن بازی بین پرسپولیس و ا‌س تقّ لال هست...

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو کره به خوراک گربه میگن ببر کوچک

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
;) کره ای ها
ایرانی ها:razz:
یک خیابانی در سئول هست به نام خیابان تهران در سال ۱۳۵۴ نام گذاری شد به امید اینکه یک روزی سئول به قشنگی‌ و زیبایی تهران بشه...
برادرم وقتی‌ اون خیابون رو اونجا دید گفت یکی‌ از بهترین محله‌های شهر سئول هست اون خیابون

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک خیابانی در سئول هست به نام خیابان تهران در سال ۱۳۵۴ نام گذاری شد به امید اینکه یک روزی سئول به قشنگی‌ و زیبایی تهران بشه...
برادرم وقتی‌ اون خیابون رو اونجا دید گفت یکی‌ از بهترین محله‌های شهر سئول هست اون خیابون
تهران شاید ولی نمیشه با بقیه شهرهای ایران مقایسه کرد مخصوصا شهرهای جنوبی

محمدکریمی

عضو جدید
اینکه کره ای ها همچین کار خوبی انجام دادن دلیل نمیشه انقدر بعضی ها بگن ایرانی ها چنان اند و چنین...مثلا خیلی از خود ماها مگه همچین فرهنگی نداریم؟همچین کارای درستی انجام نمیدیم؟
لطفا انقدر تو سر ایران و ایرانی نزنید

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه کره ای ها همچین کار خوبی انجام دادن دلیل نمیشه انقدر بعضی ها بگن ایرانی ها چنان اند و چنین...مثلا خیلی از خود ماها مگه همچین فرهنگی نداریم؟همچین کارای درستی انجام نمیدیم؟
لطفا انقدر تو سر ایران و ایرانی نزنید
ما ایرانی ها که بعد از هربازی معمولا صندلی هارو میکنیمو شیشه های اتوبوس پایین میاریم مگر غیر از اینه ؟

محمدکریمی

عضو جدید
ما ایرانی ها که بعد از هربازی معمولا صندلی هارو میکنیمو شیشه های اتوبوس پایین میاریم مگر غیر از اینه ؟

من نه فوتبالی ام نه از حاشیه های فوتبال زیاد خبر دارم...اما گذشته از فوتبال کلا خیِِِلی خودمونو دست کم میگیریم...ضعف های زیادی داریم...اما خب من ترجیح میدم همیشه سعی کنم خودم رو اصلاح کنم تا اینکه طبق عادت خیلیا همیشه بگم ما ایرانیا فلانیم وفلان

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نه فوتبالی ام نه از حاشیه های فوتبال زیاد خبر دارم...اما گذشته از فوتبال کلا خیِِِلی خودمونو دست کم میگیریم...ضعف های زیادی داریم...اما خب من ترجیح میدم همیشه سعی کنم خودم رو اصلاح کنم تا اینکه طبق عادت خیلیا همیشه بگم ما ایرانیا فلانیم وفلان
درج این خبر اینجا دقیقا با این هدف بود
اول باید خودمونو مقایسه کنیم ببینیم مگه ما چی از اونا کم داریم
ما که اونارو از هرلحاظ پایین تر از خودمون میدونیم ولی چرا اونا رفتارشون تو اجتماع بهتر از ماست وچرا ما نباید اونطوری رفتارکنیم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اونموقع اونا میخاستن مث ما بشن ولی از ما خیلی جلوتر زدن

واقعا حرف جالبی زدید ...هم از لحاظ فرهنگی و هم از لحاظ فوتبالی یه روز پایینتر از ما بودن ..
یه روز آرزوشون بوده سئول مثل تهران بشه امروز ما باید آرزو داشته باشیم تهران مثل سئول باشه ..
یه روز آرزوشون بود از لحاظ فوتبالی برسن به ایران ، الان جام جهانی رفتن برای ما آرزو هست و وقتی رفتیم هیچکس توقع نداره از گروهمون بالاتر بریم تو 16 تیم ، ولی اونا توقع سوم چهارم شدم تو جام جهانی رو دارن ..چهارم هم شدن قبلا ..
کلا پسرفت کردن رو خیلی سریع تر از پیشرفت کردن طی میکنیم....

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
واقعا حرف جالبی زدید ...هم از لحاظ فرهنگی و هم از لحاظ فوتبالی یه روز پایینتر از ما بودن ..
یه روز آرزوشون بوده سئول مثل تهران بشه امروز ما باید آرزو داشته باشیم تهران مثل سئول باشه ..
یه روز آرزوشون بود از لحاظ فوتبالی برسن به ایران ، الان جام جهانی رفتن برای ما آرزو هست و وقتی رفتیم هیچکس توقع نداره از گروهمون بالاتر بریم تو 16 تیم ، ولی اونا توقع سوم چهارم شدم تو جام جهانی رو دارن ..چهارم هم شدن قبلا ..
کلا پسرفت کردن رو خیلی سریع تر از پیشرفت کردن طی میکنیم....

ما کلا دستی در پسرفت داریم...
مخصوصا که مدیرانمون هم تلاش بی وقفه ای تو این زمینه دارن میکنن..