کلوپ طرفداران پرسپولیس

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداروشکر.
برد تیم ملی رو تبریک میگم.خیلی لازم بود.سه امتیاز شیرینی بود.
:d

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
پولادی: فردا روز خوب ایران است

کانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم ملی فوتبال ایران بر آمادگی کامل این تیم برای رویارویی در بازی فردا (سه‌شنبه) مقابل کره جنوبی تاکید دارد و معتقد است اگر دستورات کادر فنی اجرا شود می‌توانیم کره را ببریم. مهرداد پولادی درباره بازی فوتبال ایران و کره جنوبی گفت: خدا را شکر وضعیت تیم ملی خوب است. ما تمرین‌های سازنده‌ای را پشت سر گذاشتیم و به خوبی برای بازی با کره آماده شدیم. امیدوارم با حضور همه هواداران که ورزشگاه آزادی را پر خواهند کرد بتوانیم سه امتیاز لازم را کسب کنیم. وی افزود: وقتی تیم ملی در خانه خودش بازی می‌کند صددرصد به دنبال سه امتیاز است البته همیشه برتری نسبی در بازی‌های ایران و کره با تیم ملی ما بوده و بازی‌های خوبی مقابل کره‌ای‌ها به نمایش گذاشتیم. هرچند نمی‌توان بازی فردا را پیش‌بینی کرد اما فکر می‌کنم روز خوب تیم ایران باشد. وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی برای مهار سرعت بالای بازیکنان کره‌ای برنامه‌ای دارد گفت: به هر حال بازیکنان تیم‌های شرق آسیا سرعتی هستند و ما آن‌ها را کاملا می‌شناسیم. تیم ایران روی نقاط ضعف و قوت کره جنوبی کار کرده است. اگر باهوش عمل کنیم و بتوانیم به خوبی دستورات کادر فنی را اجرا کنیم همه چیز خوب خواهد بود. بازیکنان هیچ گونه استرسی برای این بازی مهم و حساس ندارند.

واقعا روز خوبش بود ..هم روز خوب تیم ملی و هم روز خوب خودش ... دمش گرم ماهینی هم اون خطا رو گرفت و همونم گل شد هر دوشون عالی بودن مخصوصا پولادی که بهترین بود و همه توپا رو برگردوند ....نکونام هم خیلی خوب توپو زد و گلش کرد ..
واقعا خوش شانس هم بودیم کلا کی روش آدم خوش شانسیه اونا موقعیتاشون بیشتر بود انصافا ..بهرحال یه برد عالی بود مقابل این کره اییای پرمدعا که فکر کرده بودن اومدن با مالدیو مسابقه بدن ...:razz:
تبریک به همه ..

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کریمی در حین تمرین قبل از شروع بازی دیشب٬ یواشکی نارنجک عمل نکرده را به نیروی انتظامی تحویل داد.

کریمی اینجا دست به یک عملیلت انتحاری زده و سراغ یک نارنجک عمل نکرده می رود که روی چمن افتاده و خوشبختانه اشتباه کلاه کج را مرتکب نمی شود و نارنجک را پرت نمی کند. خدارا شکر که سازنده نارنجک های بازی دیشب ناشی بوده وگرنه الان باید منتظرجریمه های فیفا وای اف سی می ماندیم.

مشخص نیست فرهنگ هواداری در کشور تا کی باید شاهد چنین آسیب هایی ، هرچند سرزده از تعداد معدودی باشد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]حواشی جالب بازی امروز/ سرماخوردگی شهاب/ گوشزد مهدوی کیا به بازیکنان[/h]
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی امروز در بازی دوستانه و صحبت درباره تیم ملی ایران و علی کریمی خودداری کرد. پرسپولیس از ساعت 15 امروز در دیداری تدارکاتی در زمین شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی به مصاف پرسپولیس ورامین رفت و با نتیجه 4 بر صفر به برتری رسید که حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانیم: *شهاب گردان، دروازه‌بان پرسپولیس به دلیل سرماخوردگی در بازی امروز به میدان نرفت. *‌علیپور، فیزیوتراپ پرسپولیس که برای شرکت در کلاسی راهی امارات شده بود امروز به جمع قرمزپوشان اضافه شد. * داوری بازی امروز پرسپولیس مانند چند بازی دیدار تدارکاتی گذشته این تیم برعهده سید علی هاشمی بود. * غلامرضا رضایی با دستور ژوزه زیر نظر یکی از دستیاران سرمربی پرسپولیس به تمرین اختصاصی در کنار زمین پرداخت. * در حاشیه بازی یحیی گل‌محمدی، مربی پرسپولیس به داور بازی اعتراض داشت که پیراهن دروازه‌بان حریف شبیه بازیکنان تیم است، همین موضوع باعث شد تا بازی متوقف و پیراهن دروازه‌بان پرسپولیس ورامین عوض شود. * در بازی امروز پرسپولیسی‌ها به دلیل کمبود بازیکن 5 نفر از بازیکنان امید خود را همراه آورده بودند. * بازی خشن در نیمه اول باعث شد تا ژوزه تذکراتی را به بازیکنان بدهد. او اعتقاد داشت که دوست ندارد، بازیکنانش مصدوم شوند. * اعتراض‌های مهدی مهدوی کیا نیز در بازی امروز در نوع خود جالب بود. وی به بازیکنان گوشزد می‌کرد که باید بازی تدارکاتی را جدی بگیرند نه اینکه بی‌خیال باشند.وی خطاب به بازیکنان گفت: متاسفانه برخی از بازیکنان به جای بازیکن هوا را می‌گیرند. * حدود 30 هوادار بازی امروز را از نزدیک تماشا کردند. * در دقیقه 20 بازی رضا نورمحمدی، مدافع پرسپولیس دچار مصدومیت جزئی شد که سریعا ژوزه او را تعویض و خانزاده را جایگزینش کرد. * این دیدار با پایان نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به نفع پرسپولیسی‌ها خاتمه یافت. گل اول توسط مهدی مهدوی‌کیا از فاصله 25 متری و بر اثر یک شوت به ثمر نشست و گل دوم روی پاس زیبای مهدوی‌کیا به جواد کاظمیان برای قرمزپوشان وارد دروازه پرسپولیس ورامین شد. *ژوزه پس از بازی امروز به سمت سرمربی تیم حریف که در لیگ 2 سوت می‌زند رفت و گفت واقعا به شما بابت این جوانان تبریک می‌گویم و به نظرم شما تیم با پتانسیلی هستید؛ امیدوارم به لیگ بالاتر صعود کنید.وی همچنین خطاب به خبرنگاران پس از درخواست مصاحبه نیز گفت: بازی دوستانه نیازی به مصاحبه ندارد؛ بعدا در خدمت شما هستم. وی همچنین با اصرار خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت کریمی و پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کره جنوبی نیز گفت: من در این باره هیچ حرفی ندارم، امیدوارم موفق باشید. * ترکیب پرسپولیس در نیمه اول: نیلسون، قدمی، معدنچی، نقی‌زاده، آقازمانی، بنگر، مهدوی‌کیا، نورمحمدی، نوروزی، کاظمیان و اسماعیل‌زاده. * ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم: عابدزاده، بنگر، آقازمانی، خانزاده، اسماعیل‌زاده، سیف‌اللهی، معدنچی، نقی‌زاده، فشنگچی، نوروزی و برزگر.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]گفت و گوی بسیار جالب و جذاب با کریم باقری[/h]
کانون هواداران پرسپولیس : کریم باقری که یکی از چهره‌های محبوب فوتبال ایران است، همیشه حرف‌های جالب زیادی برای گفتن دارد.
البته او سعی می‌کند تمام حرف‌هایش را یکجا نگوید و کم کم آن‌ها را خرج کند. باقری در گفت‌و‌گویی خودمانی بخشی از این حرف‌ها را می‌زند: دوست داشتم قایقران را ببینم وقتی از او می‌پرسیم که آیا به هر چیزی که در زندگی‌ات می‌خواستی رسیده‌ای، می‌گوید: «آدم قرار نیست به هر چیزی که دوست دارد برسد. من از سنین پایین فوتبال را شروع کردم. در آن‌موقع دوست داشتم احد شیخ‌لاری را از نزدیک ببینم. بعد با او هم‌بازی شدم و مربی‌ام بود. دوست داشتم سیروس قایقران را ببینم که با او هم دوست شدم، هم‌بازی بودیم و مربی‌ام شد. خودم تلاش کردم به خواسته‌هایی که دارم برسم. من قدیم‌ها که فوتبال می‌دیدم عاشق ماتئوس بودم. طرفدار دو‌آتیشه آلمان. بزرگ که شدم رفتم بوندس‌لیگا. ببین من فکرش را نمی‌کردم این اتفاق بیفتد. لطف خدا بود که شامل حال من شد. ولی فکر کنم یک حلقه گمشده در زندگی‌ام دارم و آن عنوان بهترین بازیکن آسیاست. من سال 97 باید این عنوان را می‌گرفتم که نشد دیگر.» من صف نانوایی می‌رفتم الان بچه‌ها کامپیوتر دارند این روزها گفته می‌شود انگیزه اغلب بازیکنان فوتبال پول است، اما کریم باقری آن قدیم‌ها با چه انگیزه‌ای وارد فوتبال شد؟ «اول از همه هرکس که نمی‌تواند فوتبالیست شود. همین‌طوری که نمی‌توانند دایی شوند یا مهندس. پدر و مادر هر چقدر هم فشار بیاورند واقعا نمی‌شود. بچه باید ذاتا فوتبالیست باشد. همین پسر من، 13 سال دارد. الان امکاناتی دوروبرش هست که به قول معروف خود من نداشتم. پدرم به من می‌گفت یا باید مدرسه بروی یا سرکار. خدا رحمت کند او را. من در آن زمان فوتبال را خیلی دوست داشتم. برادر بزرگ‌ترم بازی می‌کرد ولی شرایط برای من خوب نبود. باید کارهای خانه را می‌کردم، می‌رفتم دنبال خرید نان و هزار تا صف. ولی الان پسر من کامپیوتر دارد، دوستانش می‌آیند به خانه، او می‌رود به خانه آن‌ها. پلی‌استیشن دارد؛ یعنی می‌خواهم بگویم کلی امکانات در اختیارش است. زمان ما که نبود.» شمشیر بالای سر پسرم نمی‌گذارم کریم باقری دو پسر دارد. پسر بزرگ‌تر او نشان داده که می‌تواند بازیکن خوبی باشد. خود آقا کریم این موضوع را تایید می‌کند: «نشان داده که می‌تواند فوتبالیست خوبی شود. من خودم دوست دارم فوتبالیست بشود ولی بالای سرش شمشیر نمی‌گذارم. دوست داشت بازی می‌کند.» یعنی از خانواده تو یک کریم باقری دیگر هم متولد می‌شود؟ «قرار نیست هر کس پدرش بازیکن خوبی بوده، بازیکن بزرگی شود. همین کرایف مگر پسرش فوتبالیست بزرگی شد؟» پروین آدم فرستاد دنبالم ماجرای آمدن کریم باقری به پرسپولیس بسیار جالب است. ابتدا پروین به او پیغام فرستاد که به این تیم برود ولی باقری نرفت. خودش ماجرا را تعریف می‌کند: «من تیم‌ملی جوانان بودم که دو، سه نفر آمدند دنبال من که بیا برویم نمایشگاه ماشین علی پروین ولی من گفتم زود است که الان بروم پرسپولیس؛ یعنی همان موقع به دوستانم می‌گفتم که چون تازه از شهرستان آمده‌‌اید درجا نروید پرسپولیس. فکر کنم اولین پیشنهاد سال 71 یا 72 بود.» اما پروین از دست او ناراحت نشد؟ «خب، آخر من نمی‌دانستم که از طرف پروین است یا نه. ولی ناراحت نشد چون همان زمان مرا دعوت کرد تیم‌ملی که در جام اکو جلوی پاکستان بازی کردم. ولی جا دارد بگویم که من بهترین دورانم را در سه سالی که برای تیم کشاورز بازی کردم، پشت‌سر گذاشتم. بی‌نظیر بود. همان روز اول که رفتم، دیدم دارند به بازیکنان پاداش می‌دهند. دو تا اضافه آمد که یک بسته را هم دادند به من. فکر کنم 100 تومان داخلش بود.» 22 میلیون از پرسپولیس گرفتم کریم باقری اولین قرارداد حرفه‌ای فوتبال ایران را بست. او با 22 میلیون تومان به پرسپولیس رفت. خودش تعریف می‌کند: «من در کشاورز بازی می‌کردم که عابدینی یک نفر را فرستاد دنبال من. سریع رفتم با سیروس حرف زدم که او گفت، ببین روی من حساب نکن که صفی‌‌زاده مدیر تیم بشنود ناراحت می‌شود. با صفی‌‌زاده عین پدر و پسر بودیم. این‌قدر به من محبت کرده بود که خجالت می‌کشیدم به او بگویم. وقتی شنید، شوکه شد. به من گفت 10 میلیون بده برو. ظرفیت من در کشاورز پر شده بود و باید تیمم را عوض می‌کردم. یک ساعت با عابدینی جلسه داشتم. ایشان گفت تصمیم آخرت چیست؟ چقدر می‌خواهی؟ منم گفتم 22 میلیون. او هم گفت ایرادی ندارد، بیا. فردایش رفتیم و قرارداد را امضا کردیم.» فضای فوتبال خوب نیست این که او به مربی‌گری علاقه دارد یا نه، معمای بزرگی است. وقتی از او می‌پرسیم که چرا دوست ندارد مربی باشد، می‌گوید: «این برمی‌گردد به خصوصیات اخلاقی من. از اول دوست داشتم دوروبرم خلوت باشد. جای شلوغ را دوست ندارم. مربی‌گری باید در ذات آدم باشد. ربطی به جنم و این‌جور چیزها هم ندارد.» بعضی‌ها می‌گویند آقا کریم توانایی‌اش را ندارد. ولی او سریعا سگرمه‌هایش در هم می‌رود: «مگر من وارد شده‌ام که آن بعضی‌ها این را فهمیده باشند؟ من 22 سال فوتبال بازی کردم و الان دوست دارم بیشتر به خانواده برسم و نبودن‌هایم را جبران کنم. از طرفی فضای ورزش ایران هم مطلوب نیست که بخواهم در آن کار کنم.»

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ثبت قرارداد جوجه عقاب
امیر عابد زاده امروز رسما قرار داد 3ساله خود را با پرسپولیس در هیئت استان فوتبال تهران ثبت کرد.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه عقاب رسما پرسپولیسی شد
امیر عابدزاده رسما قراردادش را با پرسپولیس ثبت کرد

پسر احمدرضا عابدزاده که فصل قبل بازیکن لوس آنجلس بلوز آمریکا بود، پس از حل مشکلاتش سرانجام با پرسپولیس قرارداد 3 ساله بست. عابدزاده از مدت ها قبل به ایران آمده اما باشگاه آمریکایی ITC او را صادر نکرده بود و برای صدور این مجوز، از پرسپولیسی ها پول می خواستند. سرانجام با مذاکراتی که دو باشگاه انجام دادند، مشکل این بازیکن حل شد و عابدزاده امروز (چهارشنبه) ظهر به هیات فوتبال تهران رفت و قراردادش را با تیم سابق پدرش ثبت کرد. پرسپولیسی ها چند روز قبل موفق شده بودند برای انتقال امیر عابدزاده، تخفیف قابل توجهی از باشگاه لوس آنجلس بلوز بگیرند.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس، پرسپولیس را شکست داد
سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم پرسپولیس ورامین رفت و با نتیجه پر گل چهار بر صفر به پیروزی رسید.شاگردان مانوئل ژوزه در غیاب ملی پوشان و بازیکنان مصدوم، با گل های مهدی مهدوی کیا، هادی نوروزی، جواد کاظمیان و مهرزاد معدنچی به برتری دست یافتند.
حمیدرضا علی عسگری تماشاگر این دیدار بود. غلامرضا رضایی اختصاصی تمرین کرد و امیرحسین فشنگچی نیز در این دیدار به میدان رفت.مهرداد میناوند و مرتضی فنونی زاده که در محل این بازی حضور داشتند، دقایقی با یحیی گل محمدی و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و گفتگو کردند.
گفتنی است؛ تمرین پنجشنبه سرخپوشان از ساعت 9:30 صبح در زمین مجموعه ورزشی خیریه عمل برگزار می شود.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سومین پدر و پسر تاریخ پرسپولیس!

امیر عابدزاده فرزند احمدرضا عابدزاده دروازه بان افسانه ای فوتبال ایران امروز به طور رسمی قرارداد 3 ساله خود را با پرسپولیس ثبت کرد و رسماً در لیست بازیکنان این تیم قرار گرفت.

عابدزاده کوچک متولد 1372 و اکنون 19 ساله است. او سابقه بازی در تیم نونهالان پرسپولیس را دارد و بعد از مدتی تمرین در آکادمی های انگلیس، در تیم لس آنجلس بلوز بازی کرده است.
بعد از آشتیانی ها و پروین ها، عابدزاده ها سومین پدر و پسر تاریخ پرسپولیس هستند که در این تیم بازی کرده اند. اردلان فرزند ابراهیم آشتیانی در سال 82 به پرسپولیس پیوست، اما دوره موفقی در این تیم نداشت. محمد پسر علی پروین نیز در دو مقطع بازیکن تیم بزرگسالان پرسپولیس بود اما او هم توفیقی در پرسپولیس نداشت. و حالا امیر پسر احمدرضا عابدزاده در تلاش برای باطل کردن این فرضیه است که فرزندان بازیکنان بزرگ نمی توانند مثل پدرانشان بازیکن بزرگی باشند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]کاظمیان: با این برد, 70% به جام جهانی نزدیک شدیم/ نیاز به همدلی داریم[/h]
کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ با برد مقابل کره ۷۰ درصد به جام جهانی 2014 نزدیک شدیم.
جواد کاظمیان ابتدا درباره بازی ایران و کره جنوبی، اظهار داشت: خوشبختانه در یک بازی مهم و تقریبا سرنوشت‌ساز با 10 نفر کره جنوبی را شکست دادیم. وی افزود: در این دیدار ملی پوشان کشورمان در نیمه اول مقابل کره خوب بازی نکردند و اسیر فوتبال تک ضرب شرقی‌ها شدند، اما بر اثر مرور زمان بچه‌ها به خودشان آمدند و در شرایطی که 10 نفره شدیم مقابل کره به پیروزی رسیدیم. کاظمیان تاکید کرد: این پیروزی برای فوتبال کشورمان بسیار مهم و حیاتی بود و با قدرت می‌توان گفت که 70 درصد راه رفتن به جام جهانی را طی کردیم. من این برد را به مردم ایران تبریک می‌گویم چون به جز برد باعث شد تیم ما منسجم و یکدل شود. مهاجم پرسپولیس درباره بازی با راه‌آهن نیز گفت: همیشه تیم دایی مقابل پرسپولیس بازی خوب، روان و زیبایی را انجام می‌دهد و انگیزه خاص خودش را دارد. ولی انشاءالله با توجه به اینکه روحیه بازیکنان ما مخصوصا ملی‌پوشان بسیار عالی و آماده است در بازی روز یکشنبه در حد گرفتن 3 امتیاز فکر می‌کنیم که امیدوارم به هدفمان برسیم. ما باید هرچه سریع‌تر وضعیت خودمان را در جدول بهبود ببخشیم و در این راه نیاز به یک همدلی و تلاش همه‌جانبه داریم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]مهدوی کیا: حریف اصلی ما ازبکستان است/ هدف من; کمک به پرسپولیس است[/h]
کانون هواداران پرسپولیس : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای صعود راحت به جام جهانی حریف اصلی ما ازبکستان است.
مهدی مهدوی کیا ابتدا در خصوص پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل کره‌جنوبی اظهار داشت: خیلی خوشحالم در روزهایی که فوتبال ما دچار مشکلاتی شده بود، به این پیروزی شیرین رسید. 3 امتیاز بازی برابر کره جنوبی حیاتی بود که خوشبختانه تیم ملی به این هدف رسید. وی افزود: در نیمه اول کره‌ای‌ها کمی برتر از تیم ما بود و با توجه به موقعیت‌های خطرناکی که به دست آوردند همه را نگران کردند، اما با گذشت زمان شرایط فرق کرد. مهدوی کیا تاکید کرد: با اخراج مسعود شجاعی همه چیز به نفع تیم ملی کشورمان شد. کره‌ای‌ها درست است که فشار را بیشتر کردند اما بچه‌های ما با انگیزه و دوندگی و گلزنی به موقع جواد نکونام نبض بازی را در دست گرفتند. من این پیروزی را به مردم و عاشق تیم ملی ایران نیز که فوتبال کشورمان را در روزهای حساس خود تنها نگذاشتند تبریک ویژه‌ای می‌گویم. وی در پاسخ به این سؤال که به نظرتان تیم ملی به جام جهانی صعود می‌کند یا خیر نیز گفت: کار و بازی حساس ما در دیدار بعدی مقابل ازبکستان است. به نظرم باید در بازی بعدی نیز بچه‌ها بسیار جدی و با قدرت به میدان بروند. تا با یک پیروزی خیال‌مان برای صعود راحت شود. این کوچک‌ترین هدیه‌ای است که باید به این مردم دهیم. کاپیتان قرمز پوشان درباره درخشش در چند بازی گذشته دوستانه پرسپولیس نیز گفت: هدف من کمک به پرسپولیس است. تقریبا 2 هفته با پرسپولیس نصف و نیمه تمرین کردیم امیدوارم که ملی پوشان با روحیه بسیار عالی به ما اضافه شوند و تا بازی با راه آهن به هدف تاکتیکی ژوزه برسیم و برابر راه آهن پیروز شویم. وی افزود: دیدار بسیار سخت و حساسی را مقابل راه آهن داریم. راه آهنی‌ها همیشه با انگیزه و علی رغم اینکه دیر کار خود را شروع کردند مقابل تیم‌ها عملکرد خوبی داشته اند، اما ما 3 امتیاز را مقابل تیم دایی می‌خواهیم و امیدوارم به هدفمان برسیم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
استارت انفجاري زدم و درست دم 18 قدم به نكونام رسيدم / انصاری فرد:نمي خواهم با اين وضعيت پرسپوليس را ترك كنم

با جان و دل و از صميم قلب لباس پرسپوليس را پوشيدم، پس نمي خواهم با اين وضعيت پرسپوليس را ترك كنم. روزي از پرسپوليس مي روم كه دل پرسپوليسي ها را شاد كرده باشم
سایت گل - زندگی کریم انصاری فرد روی نیمکت با تب و تاب گذشت. او در مصاحبه با زندگی از این بازی و شرایط عجیبش می گوید:

به عنوان اولين سوال برويم سراغ بازي ايران- كره جنوبي. فكر مي كرديد بعد از 10 نفره شدن تيم ملي اين بازي را ببريد؟

فكر كه مي كرديم اما قبل از پاسخ به اين سوال بايد تشكر كنم از مردم عزيز ايران. چه آنهايي كه در ورزشگاه بودند و چه آنهايي كه از پاي تلويزيون بازي را ديدند و ما را دعا كردند. دست تك تك ايراني ها را مي بوسم. دعاي آنها پشتوانه تيم ملي بود. خودم در اين 7 سالي كه در ليگ برتر بازي مي كنم و 4 سالي كه ملي پوش هستم هيچ روزي را نديدم كه همه تا اين حد يكدل باشند. شما ببينيد رييس جمهور و رييس مجلس به تمرين تيم ملي مي آيند و با حضور گرمشان از تيم ملي حمايت مي كنند. بايد از اين دو عزيز تشكر كنيم و البته همه مردم كه با فوتبال آشتي كردند. خودم بعضي موقع كه مردم و تشويق هايشان را مي ديدم اشك در چشمانم جمع مي شد. خدا را شكر كه توانستيم دل آنها را شاد كنيم تا آنها با فوتبال آشتي كنند. در مورد نتيجه بازي هم بايد بگويم بر خلاف اينكه شجاعي نبايد اخراج مي شد داور او را اخراج كرد.
_ يعني معتقدي داور اشتباه كرد؟
به نظر من اشتباه كرد. اخراج شجاعي برنامه هاي كادر فني را به هم ريخت و شرايط كاملا عوض شد. ما 10 نفره شديم اما باور كنيد حمايت تماشاگران باعث شد 20 نفره شويم و كره را ببريم. اين برد تقديم به مردم ايران؛ ولي بايد از حالا به بازي مقابل ازبكستان فكر كنيم. به نظر من تقابل با ازبكستان حساس تر از كره است.
_ از اينكه بازي نكردي ناراحت نبودي؟
اصلا فرقي نمي كند كه كدام بازيكن بازي كند و چه بازيكني نيمكت نشين شود. چه بازيكني كه روي نيمكت بود و چه بازيكني كه در زمين حضور داشت همگي مي خواستند تيم ملي ببرد. خودم اينقدر داد زدم و فرياد كشيدم كه صدايم در نمي آيد. نه تنها من بلكه تمام بازيكناني كه روي نيمكت بودند دوست داشتند تيم ملي موفق شود.
_ البته در چند صحنه ديديم كه خيلي بي تاب بودي.......
خب طبيعي است.وقتي مردم را مي ديدم كه تا چه اندازه از تيم ملي حمايت مي كنند من هم مثل تمام انها دوست داشتم تيم ملي بازي را ببرد. نه تنها من، بلكه تمام بازيكنان بي تاب يودند و انتظار موفقيت تيم ملي را داشتند.داور چهارم 100 بار گفت اگر ننشينيد روي نيمكت اخراجتان مي كنم اما باوركنيد نمي شد روي نيمكت نشست.
_ دليل اصلي اين يكدلي در تيم ملي چيست؟
همبستگي و رفاقت در تيم ملي موج مي زند و به نظر من اين جو را كروش به وجود آورده.
_ بعد از گل نكونام تو اولين نفري بودي كه خودت را به او رساندي. چطور اينقدر زود به كاپيتان تيم ملي رسيدي تا در شادي گلش سهيم باشي؟
درست مي گوييد. من اولين نفري بودم كه به نكونام رسيدم. استارت انفجاري زدم و درست دم 18 قدم به نكونام رسيدم. اين هم بر مي گردد به رفاقت و همدلي در تيم ملي كه به دليل وجود آن بايد از كروش تشكر كنيم.
_ از بحث تيم ملي خارج شويم و برويم سراغ خبريكه دو سه روز پيش از بازي ايران- كره در رسانه ها منتشر شد......
كدام خبر؟
_ بحث معاوضه تو با جي لويد ساموئل. اين خبر حقيقت دارد؟
ببينيد من با پرسپوليس قرارداد دارم و به اين تعهدم پايبندم. من با جان و دل پرسپوليس را انتخاب كردم . خدا كمكم كرد و آقاي گل ليگ شدم. به همين خاطر از خيلي از تيمها پيشنهاد داشتم. مي توانستم با همين شرايط پرسپوليس به تيم ديگري بروم اما اين كار را انجام ندادم. سه ، چهار سال مي شد كه بحث حضورم در پرسپوليس مطرح بود و بالا مي گرفت اما هر سال بنا به دلايلي اين انتقال منتفي مي شد و من در سايپا مي ماندم. امسال اما با جان و دل و از صميم قلب لباس پرسپوليس را پوشيدم، پس نمي خواهم با اين وضعيت پرسپوليس را ترك كنم. روزي از پرسپوليس مي روم كه دل پرسپوليسي ها را شاد كرده باشم. همانطوري كه در سايپا بازي مي كردم در پرسپوليس هم بازي خواهم كرد. من به هواداران پرسپوليس مديونم و دوست دارم به فوتبالم در اين تيم ادامه بدهم.
_ پس اين معاوضه كاملا منتفي است؟
ببينيد من كوچكترين صحبتي در اين باره انجام نداده ام و واقعا هم نمي دانم كه بين دو مديرعامل چه گذشته. من با پرسپوليس قرارداد دارم و موظفم به قراردادم پايبند باشم. تازه من بايد جواب زحمات هواداران پرسپوليس را بدهم. به همين خاطر تا آخرين دقيقه اي كه در پرسپوليس هستم با جان و دل بازي مي كنم تا بتوانم دل هواداران را شاد كنم.
_ پس نمي داني رويانيان و فتح الله زاده چه حرف هايي زده اند؟
واقعا نمي دانم. فقط مي دانم رويانيان گفته اگر 100 ميليارد هم بدهند انصاري فرد را معاوضه نمي كنم.
رويارويي با علي دايي و راه اهن را چطور مي بيني؟
دايي مربي من بوده و همه جا گفته ام ايشان كسي بوده كه من را به سطح اول فوتبال ايران معرفي كرده است. فوتبال حرفه اي است و هر كسي دوست دارد موفق باشد. من هم هميشه براي دايي آرزوي موفقيت مي‌كنم ولي حالا بازيكن پرسپوليس هستم و بايد براي موفقيت تيم تلاش كنم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
پولادي: حق نداريم مغرور شويم

بازيکن تيم ملي فوتبال گفت: در بازي برابر کره‌جنوبي «من» معنايي نداشت و همه «ما» شديم و اين تيم را شکست داديم.

مهرداد پولادي در مورد صحبت‌هاي رويانيان مبني بر اينکه پولادي در ديدار روز سه‌شنبه با کره خيلي با غيرت بازي کرد، گفت: آقاي رويانيان هميشه به من لطف دارند، خدا را شکر مي‌کنم توانستم رضايت همه را جلب کنم. هميشه دنبال کاري بودم که بتوانم جواب محبت‌هاي سردار را بدهم. ايشان هميشه پشت ما بوده‌اند، متاسفانه در پرسپوليس نتوانستيم خوب نتيجه بگيريم و ايشان ناراحت شدند اما اميدوارم جبران کنيم و جواب خوبي‌هاي رويانيان را بدهيم.

به گزارش فارس، وي در مورد کسب پيروزي مقابل تيم کره جنوبي در چارچوب مسابقات مقدماتي جام‌جهاني، اظهار داشت:‌ همه با هم دنبال موفقيت ايران بوديم، هيچکس فکر "من" نبود و همه "ما" شده بودند. همه دوست و يکدل دنبال موفقيت تيم ملي بوديم از روي سکوها گرفته تا رسانه‌ها 11 بازيکن و نيمکت‌نشينان همه براي کسب اين پيروزي تلاش کردند. اين برد شيرين را به مردم ايران تبريک مي‌گويم. دست تک تک مردم چه آنهايي که در ورزشگاه حضور داشتند و چه آنهايي که روبروي تلويزيون بازي را ديدند مي‌بوسم. لياقت تيم ملي بيشتر از اين حرف‌هاست و خدا را شکر مي‌کنم که توانستيم دل مردم را شاد کنيم.

ملي‌پوش تيم پرسپوليس در مورد اينکه آيا اين پيروزي، ملي‌پوشان را دچار غرور نمي‌کند، عنوان کرد: شرايط به شکلي است که حق نداريم مغرور شويم، کره 7 امتيازي است و ازبکستان با 5 امتياز پشت سر ما رقابت تنگاتنگي دارد. کسب پيروزي در بازي خانگي مقابل ازبکستان حياتي است. هواداران و رسانه‌ها بايد کمک کنند. هنوز چيزي تمام نشده، اگر ازبکستان را شکست دهيم کارمان خيلي جلو مي‌افتد و آن موقع خيالمان راحت‌تر مي‌شود. ديشب، شب خوب ما بود و انشاءالله بتوانيم جشن صعود به جام جهاني را در حضور 100 هزار هوادار در آزادي و 70 ميليون ايراني بگيريم.

وي در مورد اينکه عملکرد خوبش در بازي برابر کره آيا مسئوليتش را در پرسپوليس بيشتر نمي‌کند، اظهار داشت: هنوز براي پرسپوليس کاري نکرده‌ام و اين موضوع را قبول دارم. تلاش همه بازيکنان اين است که پرسپوليس از اين وضعيت خارج شود و از پائين جدول بالا بياييم. از هواداران مي‌خواهم مثل بازي با کره از ما حمايت کنند تا در ديدار برابر راه‌آهن به پيروزي برسيم و به شرايط‌مان سروسامان بدهيم. در بازي مقابل کره ديديم بعد از 10 نفره شدن، برخي خيال کردند که کارمان تمام شده اما ثابت کرديم که فوتبال 90 دقيقه است.

وي تاکيد کرد: کره تيم ساده‌اي نبود و براي کسب امتياز به تهران آمده بود اما با عملکرد خوبمان توانستيم آنها را شکست دهيم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تعطیلات مکرر لیگ خیلی به ضرر ماست ..تواین چند بازی تدارکاتیمون خوزه مجبور شده هر بار چند بازیکن از تیم امیدمون بیاره تا تیم کامل بشه ...اینقد که بازیکن نداشتیم ..
هفته بعد با راه آهن بازی داریم اونا این چند هفته رو با نفرات کاملشون تمرین کردن ما بیشتر بازیکنامونو نداشتیم یعنی 7 بازیکن فیکسمونن بودن و از شرایط مسابقه هم دور شدن ..این اردوهای بلند مدت خودش باعث افت بازیکنا میشه امیدوارم بتونیم راه آهن رو ببریم ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
رویانیان خطاب به فتح اله زاده: می توانم به شما خیلی لطف کنم و به عنوان یکی از معاون های خودم انتخاب کنم.

رویانیان از حرف هایی که فتح ا... زاده زده ناراحت است. محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس، ظهر دیروز ناراحت بود. از فرط عصبانیت، لپ هایش قرمز شده بود. اعتقاد داشت، خبر،پکیجی «تو کاری» علیه پرسپولیس منتشر کرده است. در این گیر و دار، نزدیک بود مصاحبه حضوری با رویانیان به هم بخورد اما وقتی او شروع کرد درباره فعالیت های اقتصادی باشگاه توضیح داد، جو آرام آرام تلطیف شد تا ماحصل آن یک گفت و گوی جذاب و خواندنی باشد.
بخشی کوتاهی از حرف های مدیر عامل پرسپولیس امروز منتشر می شود و اصل آن، می ماند برای یک روز دیگر. این چکیده ای از حرف های جذابی است که رویانیان به زبان آورد. او که از مصاحبه دیروز علی فتح ا... زاده با خبر شدیدا شاکی بود، در انتهای گفت و گوی حرف هایی علیه مدیر عامل استقلال به زبان آورد. فتح ا... زاده در آن مصاحبه گفته بود که از رویانیان خواسته تا پرسپولیس را با گارانتی به او بدهد. جمله ای که باعث شد رویانیان از کوره در برود.

*پرسپولیسی ها پرسپولیسی شوند!

تیم ملی با لباس قرمز برد. سوژه ای که حالا رویانیان بابت آن یک تیتر جذاب می دهد: «بزنید تیم ملی بالاخره با لباس پرسپولیس برد!» او این جمله را می گوید و با خنده ادامه می دهد: «کره را با لباس پرسپولیس بردیم. روز مبارزه با کره همه پرسپولیسی شدند و بردند. امیدوارم بچه های پرسپولیس هم پرسپولیسی بشوند!(خنده)» او در همان حال طعنه ای هم به مدیر عامل استقلال می زند: «اینقدر دوستان شوخی می کنند، یک بار هم من شوخی کنم.»

*حرف های معنادار علیه فتح ا... زاده

در ادامه مصاحبه دیگر خنده های رویانیان رنگ باخت. مصاحبه فتح ا... زاده با خبرمقابلش بود و می گفت، نمی توانم خوشحال باشم. به همین دلیل خود او شروع کرد به حرف زدن درباره مدیر عامل استقلال: «کلا به خاطر شوخی ها و مصاحبه بعضی دوستان ناراحتم. به خاطر نوشته های خود شما در خبر. یک آقایی می گوید اگر پرسپولیس را قهرمان نکنم در دروازه دولت اعدامم کنید. چرا شما آدم های بزرگ این حرف را می زنید که بعد تیتر شود. به جای اینکه بعد از بازی کره جنوبی همه به بازیکنان ما یک خسته نباشید بگویند، دارند ما را می کوبند. واقعا چرا؟» رویانیان تاکید می کند «امروز روز بدش است» و ادامه می دهد: «مهرداد پولادی بهترین نمایش را در بازی کره جنوبی داشت. ماهینی باعث شد که گل تیم ملی به ثمر برسد. او بود که بعد از ورود به زمین یک کرنر گرفت و یک خطا هم گرفت که همان را دژاگه سانتر کرد و نکونام گل کرد. سید جلال حسینی تمام توانش را گذاشت. نوری هم بازی خوبی انجام داد.» وقتی به او می گوئیم مطمئنید نوری خوب بود، می گوید: «نسبت به بازی های قبلی بهتر بود.» اما دلیل اصلی ناراحتی رویانیان. حرف هایی که در واقع خطاب به فتح ا... زاده گفته می شود: «به جای اینکه با ما رفتار خوب شود مدیر عامل باشگاهی حرف هایی را درباره پرسپولیس می زند و تازه می گوید شوخی است! حرف هایی که خارج از چارچوب است. واقعا به آدم برمی خورد. ایشان با من ناهار می خورد بعد به شما می گوید پیشنهاد داده که پرسپولیس را کنتراد از من بگیرد. آقای فتح ا... زاده شما که عاشق پرسپولیس خوی بودی. عاشق پرسپولیس هستی. اتفاقا من قائم مقام می خواهم. خیلی به او لطف کنم می توانم بگذارم قائم مقامم شود.» رویانیان که همراه با لبخند این حرف های تند را به زبان می آورد، ادامه میدهد: «دوست عزیزی که می گویی به رویانیان این حرف را زدی، می شود بگوید کی گفتی؟ کجا در جلسه با من این حرف را زدی؟ چرا حرف نگفته را می گویی؟ ایرادی ندارد. شما که دوست داری به پرسپولیس بیایی. عاشق پرسپولیس خوی بودی حالا هم دلت می خواهد به پرسپولیس بیایی. ما معاونت زیاد دارم. می توانم به شما خیلی لطف کنم و به عنوان یکی از معاون های خودم انتخاب کنم!» او که تاکید می کند در جلسه آنها حرف های دیگری زده شد و اصلا کل ماجرا یک چیز دیگر بود، توضیح می دهد: «شما واقعیت را بگو که در جلسه چه اتفاقی افتاد. عزیز من، آقای فتح ا... زاده، اصلا می توانی واقعیت را بگویی که در جلسه چه شد؟ می توانیی بگویی؟ خیلی جالب است اتفاقی که نیفتاده را می گویی. من انتظارم این است که حرف های رد و بدل شده و چیزهای گرفته شده را بگویی. همین!» وقتی به رویانیان می گوئیم حرف های فتح ا... زاده تنها شوخی بوده و او جدی نگفته، با عصبانیت می گوید: «شوخی هم حدی دارد. دروغ که دیگر شوخی نیست. ایشان در همان جا شوخی کرد. یک ناهاری زدیم و شوخی کردیم. می توانست بگوید گپ خوبی زدیم، یا ناهار خوبی خوردیم. یا اینکه فکر نمی کردم رویانیان اینقدر فوتبال بفهمد و درباره اقتصاد اطلاعات داشته. کجا حرف از کنتراد و گارانتی شد؟ حالا که این حرف را زدید من هم می گویم حتی اگر بروم مدیریت پرسپولیس را به تو نمی دهم. به کسی می دهم که بتواند تیم را مدیریت کند. قطعا شما نمی تونی. اگر در استقلال شما فشار 14 است در پرسپولیس فشار 20 است چون هوادارهای ما بیشتر هستند. این پرسپولیس استقلال نیست که بتوانی مدیریتش کنی.» او با خنده می گوید: «ایرادی ندارد ایشان می خواهد به پرسپولیس بیاید. عشق پرسپولیس دارد. ما آمادگی اش را داریم که لطف کنیم و یکی از معاونت ها را به ایشان بدهیم.» رویانیان در ادامه با خنده، جمله ای خطاب به فتح ا... زاده می گوید: «شما وقتی استقلال دربی را می برد ناراحت می شوی و از اتاقت اصلا در نمی آیی! از شما خواهش می کنم اگر می خواهی چیزی بگویی راستش را بگو در جلسه چه گذشت.» وقتی به رویانیان می گوئیم خب خودتان بگوئید در جلسه چه گذشت، پاسخ می دهد: «خلاف مردانگی است. نمی گویم.»

آخرین ویرایش:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعطیلات مکرر لیگ خیلی به ضرر ماست ..تواین چند بازی تدارکاتیمون خوزه مجبور شده هر بار چند بازیکن از تیم امیدمون بیاره تا تیم کامل بشه ...اینقد که بازیکن نداشتیم ..
هفته بعد با راه آهن بازی داریم اونا این چند هفته رو با نفرات کاملشون تمرین کردن ما بیشتر بازیکنامونو نداشتیم یعنی 7 بازیکن فیکسمونن بودن و از شرایط مسابقه هم دور شدن ..این اردوهای بلند مدت خودش باعث افت بازیکنا میشه امیدوارم بتونیم راه آهن رو ببریم ..

تا میخوان هماهنگ شن تیم ملی میاد پارازیت میندازه!:razz:
بابا حوصلمون سر رفت:D

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد نوری: چرا نگفتید لبنان خوش‌شانس بود ولی حالا می‌گویید ما خوش‌شانس هستیم؟/کروش از عملکردم راضی بود/ همه علی دایی را دوست دارند
محمد نوری در بازی ایران و کره جنوبی در ترکیب ثابت تیم ملی قرار گرفت.
او معتقد است که کادر فنی تیم ملی از عملکردش راضی بوده. ضمن این‌که نوری تاکید می‌کند که تیم ملی در این بازی مستحق پیروزی بود. هافبک پرسپولیس در خصوص دیدار ایران و کره جنوبی و همچنین رویارویی تیمش با راه آهن به سوالات خبرآنلاین پاسخ می‌دهد.

خیلی‌ها فکر نمی‌کردند مقابل کره جنوبی بازی کنی، خودت فکر می‌کردی که در ترکیب ثابت باشی؟
من در بازی با لبنان هم در ترکیب ثابت بودم و قبل از بازی با کره هم خیلی خوب تمرین کردم و می‌دانستم فیکس هستم.
عملکرد خودت را چطور ارزیابی می‌کنی؟
در این مورد باید کادر فنی نظر بدهد ولی بعد از بازی آقای سیموئز با من صحبت کرد و گفت که کروش از عملکردم راضی است. برای من قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی خوشحال کننده بود و به این موضوع افتخار می‌کنم.
کروش در خط میانی چه ماموریتی به تو داده بود؟
تاکید اصلی او این بود که ارتباط خط هافبک و حمله کره را قطع کنیم و فکر می‌کنم موفق بودیم چون دیدید که هافبک‌های این تیم رو به پاس‌های بلند آورده بودند. من وظایفم را انجام دادم و روی چند صحنه هم که حمله کردیم حضور داشتم.
برخی معتقدند تیم ملی در این بازی خوش‌شانس بود، نظر تو چیست؟
اگر این‌طو است پس ما باید با 6 گل لبنان را شکست می‌دادیم. چرا نمی‌گویید لبنان خوش‌شانس بود و حالا می‌گویید که ما خوش‌شانس هستیم. در فوتبال هر تیمی از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند برنده خواهد شد و ما هم از فرصت‌ها بهتر استفاده کردیم هر چند که کره هم 2 بار دروازه ایران را تهدید کرد.
فکر می‌کنی در بازی‌های آینده هم در ترکیب ثابت باشی؟
من تلاشم را انجام می‌دهم و می‌خواهم دوباره در ترکیب ثابت به میدان بروم.
در مورد رویارویی پرسپولیس با راه آهن چه صحبتی داری؟
راه آهن تیم خوبی است که این فصل هم خوب نتیجه گرفته و هم بازیکنان خوبی دارد. ما بازی سنگینی داریم ولی نیاز مبرمی به کسب 3 امتیاز داریم. امیدوارم هواداران پرسپولیس از ما حمایت کنند و به استادیوم بیایند.
قبل از بازی به سمت علی دایی می‌روی؟
همه دایی را دوست دارند. او از خانواده پرسپولیس است و حتما قبل از بازی به سمت او می‌روم.
تو دوست داری علی کریمی به پرسپولیس برگردد؟
چرا دوست نداشته باشم؟ من جزو آنهایی بودم که برای بازگرداندن کریمی با سرمربی صحبت کردیم و امیدوارم او هر چه زودتر به تیم برگردد.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدار سفیر دانمارک در ایران با رویانیان/ پیتر اشمایکل به ایران می آید؟
مدیریت ورزش - سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:

سفیر دانمارک در ایران با حضور در باشگاه پرسپولیس با محمد رویانیان دیدار و گفت‌وگو کرد.
آندرس کریستین هوگارد، سفیر دانمارک در ایران ظهر پنجشنبه در حالی که پرچم کشورش را در دست داشت به ساختمان باشگاه پرسپولیس آمد و با استقبال مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در نشستی درباره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با محمد رویانیان گفت‌وگو کرد. هوگارد که علاقه ویژه ای به فوتبال دارد و خود را طرفدار پر و پا قرص چلسی انگلیس می داند وقتی وارد طبقه چهارم باشگاه پرسپولیس شد، خطاب به محمد رویانیان گفت: شما تصویری را روی دیوار نصب کرده اید که نشان می دهد 100 هزار هوادار پرسپولیس به استادیوم آمده اند. کمتر باشگاهی چنین هوادارانی دارد و من خوشحالم که شما با ایده های نوین به دنبال استفاده از پتانسیل های موجود در فوتبال هستید.
آندرس کریستین هوگارد گفت: چندی پیش با سفیر سوئد در ایران ملاقات داشتم، ایشان از دیدار با شما برایم می گفت و اینکه مدیریت باشگاه پرسپولیس ایده های جدید و نوینی دارد و به دنبال جهانی کردن پرسپولیس، تجارت در فوتبال و ارائه خدمات به هوادارانش در سراسر ایران است. بسیار علاقه مند بودم که بتوانم در این راستا گامی برداشته باشم تا اینکه آقای امیر مشیری سرپرست روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس با من گفت‌وگو کرد و خوشحالم که امروز به دعوت شما در باشگاهی هستم که به گفته خودتان 30 میلیون هوادار دارد و بنا به تائید AFC و FIFA محبوب ترین و پرطرفدارترین تیم در آسیا است.
رویانیان نیز به هوگارد گفت: شاید باشگاهی مثل بارسلون و رئال یا منچستر و چلسی در سراسر جهان طرفدار داشته باشند، اتفاقا هواداران پرسپولیس هم به تیم هایی مثل بارسلون و رئال و بویژه منچستر علاقه دارند اما این تیم ها در کشور خودشان نهایتا چقدر هوادار دارند؟ پرسپولیس اما در کشورش 30 میلیون هوادار دارد و این یک نعمت بزرگ برای باشگاهی مثل پرسپولیس است و من افتخار می کنم که بتوانم در پرسپولیس اقداماتی انجام دهم که آینده پرسپولیس را بسازد.
در ادامه مباحثی که در نشست محمد رویانیان و سفیر دانمارک مطرح شد، حرف از پیتر اشمایکل دروازه بان افسانه ای تیم ملی دانمارک و منچستر یونایتد به میان آمد. در پس پیشنهاد مطرح شده سفیر دانمارک عنوان کرد: من هم متوجه این موضوع شده‌ام که فوتبالدوستان ایرانی علاقه خاصی به پیتر اشمایکل دارند. من پیام دعوت شما را به او منتقل می‌کنم و اگر شرایط فراهم شود، اشمایکل به ایران خواهد آمد تا از نزدیک با باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران آشنا شود و دو روزی میهمان شما باشد. این پیشنهاد بسیار خوبی است. حضور اشمایکل در ایران و گفتگوی او با مدیران باشگاه پرسپولیس و صحبتهایش درباره فوتبال در یک برنامه تلویزیونی می تواند بسیار جالب باشد و جو بسیار خوبی را ایجاد خواهد کرد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ویروس سرماخوردگی در اردوی پرسپولیسی‌ها

خبرگزاری فارس: تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در آستانه بازی حساس مقابل راه‌آهن دچار سرماخوردگی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس روز یکشنبه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف راه‌آهن خواهد رفت. از همین رو 3 بازیکن این تیم به همراه برخی از اعضای تدارکات پرسپولیس در آستانه این دیدار حساس دچار سرماخوردگی شدید شدند.
محمد نوری، شهاب گردان، نیلسون و 2 تن دیگر از اعضای کادر اجرایی پرسپولیس سرماخورده‌ و تحت درمان قرار گرفتند.
دکتر وجیه‌الله چشمه‌سری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این زمینه اظهار داشت: برخی از بازیکنان ما سرماخورده‌اند، اما باید تا فردا مشخص شود این مشکل بازیکنان آبریزش بینی و یک حساسیت فصلی است یا مسئله دیگر، بنابراین باید تا فردا صبر کنیم تا بتوانیم در مورد شرایط جسمانی آنها اظهار نظر دقیق تری داشته باشیم.
این در شرایطی است که حمید علی‌عسگر نیز به دلیل مصدومیت بازی مقابل راه‌آهن را از دست داده است.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بازی امشب خوب و منطقی بود ..نیمه اول حمله کردیم و 2 تا زدیم نیمه دوم هم حفظ توپ...با اینحال میتونستیم گلهای بیشتری بزنیم و موقعیت های زیادی خراب کردیم ... هنوز با اون پرسپولیس فاصله داریم اما بازی امشب و برد مقابل عزت خان دایی خیلی چسبید ..
امیدوارم بردهامون ادامه داشته باشه ...

sana.68

عضو جدید
سلام

واقعا چجوری این پرسپولیس و دوست دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی قبلی خوب بود بریدم منتها نیمه دوم واقعا کسل کننده و سد بود ولی برد با ارزشی بود به امید پیروزی های بیشتر

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان:می خواستم بیانیه بدهم،دوستان مشترک در راه آهن منصرفم کردند/ انسان بودن مهم است نه ظاهر و باطن
سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پاسخ به اظهارات سرمربی راه آهن گفت: در مرام، آیین و دین ما قبل از اینکه از کسی درباره اعتقادات ظاهر و باطن او سوال شود به انسان بودن او توجه می شود.

محمد رویانیان درباره اظهارات سرمربی راه آهن افزود: نمی خواهم در این باره حرف بزنم چرا که اگر قرار به پاسخگویی تک تک اظهارات مطرح شده باشد دلایل و ادله فراوانی برای رد این اظهارات وجود دارد، بنده صرفاً به ذکر 4 نکته اکتفا می کنم.[h=4]1-باید بگویم در آیین، دین و مرام ما قبل از اینکه از دین و اعتقادات ظاهر و باطن افراد سوال شود به انسان بودن او توجه می شود. پرداختن به ظاهر و مقدسات در فوتبال و یک کنفرانس خبری با چه اهداف و اصولاً بر چه اساسی مطرح شده؟!
2- رزومه کاری ما به تمام ایرانیان پوشیده نیست. بنده افتخار می کنم 33 سال در پست‌های حساس تمام زندگی ام را وقف خدمت کرده ام و به نوکری مردم دور از تعلقات و گرایش ها و خطوط سیاسی پرداخته و افتخار می کنم به عنوان سرباز در این مرز و بوم خدمت کرده ام .
3- برخی از مسائل مطرح شده پاسخ هایی را می طلبد که به موقع به آن پرداخته خواهد شد. یکی دو نفر از معاونین بنده پس از مشورت با خودم بیانیه و اطلاعیه ای را در 5 صفحه تنظیم کرده که در این اطلاعیه به تک تک اظهارت و مباحث مطرح شده در دو سه روز اخیر پرداخته شده بود. بیانیه ای که بسیار مودبانه، منطقی و محکمه پسند بود اما از آنجا که برخی دوستان خیرخواه و مشترک با سرمربی راه آهن از بنده در خواست کردند سکوت کنم بنا شد فعلا این بیانیه منتشر نشود تا فضای فوتبال بیش از این تب آلود نشود . بر همین اساس در حال حاضر نیازی به پاسخگویی بیشتر نمی بینم اما در صورت لزوم این بیانیه منتشر خواهد شد تا حق و حقوق باشگاه پرسپولیس پایمال نشود. در باره علی دایی هم باید بگویم او قطعا یکی از دلسوزان فوتبال است اما باید راجع به برخی اظهارات خود که اتفاقا غیر فوتبالی هم بوده بیشتر فکر کند تا مدیون خیلی ها نباشد. به هر حال هیچ انسانی عاری از اشتباه و خطا نیست؛ چه بنده باشم، چه علی دایی و امثالهم.
4- امیدوارم خداوند متعال ما را از شر شیطان محافظت فرماید. ان شا ا ... پرسپولیس در سایه آرامش و بی توجه به حاشیه سازیها رو به جلو حرکت کند. هدف شادی دل سی میلیون ایرانی است که دل در گرو عشق پرسپولیس دارند و السلام.
[/h]

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک مالی رویانیان به شاهین بوشهر به خاطر حسین ماهینی/ داریوش دلفانی:رویانیان مردانگی کردعضو هیات مدیره باشگاه شاهین با اشاره به اینکه رویانیان در حق تیم شاهین مردانگی کرده است، از کمک قابل توجه مالی باشگاه پرسپولیس به این باشگاه بوشهری خبر داد.
داریوش دلفانی گفت: طی جلسه‌ای که به خاطر مشکلات شاهین بوشهر با آقای رویانیان و پورحسن داشتیم، از ایشان خواهش کردیم به هر نحوی که می‌تواند به شاهین کمک کند. ایشان هم با روی باز از این مسئله استقبال کردند.

وی اضافه کرد: رویانیان به دلیل اینکه پرسپولیس و شاهین از یک خانواده هستند و همچنین به خاطر ستاره بوشهری پرسپولیس یعنی حسین ماهینی، مبلغ قابل توجهی به تیم شاهین کمک کردند. ایشان همچنین قول دادند تا رفع کامل مشکلات شاهین، از این تیم بوشهری حمایت کنند.عضو هیات مدیره باشگاه شاهین با اشاره به اینکه ایشان با این کار در حق شاهین مردانگی کردند، اضافه کرد: یک اتفاق خوب دیگری که در بوشهر افتاده، انتخاب فریدون حسن‌وند به عنوان استاندار بوشهر است زیرا ایشان از خانواده ورزشی و فوتبالی است و طی صحبت‌هایی که بنده با ایشان داشتم، حمایت کامل خود را از شاهین اعلام کردند.وی ادامه داد: تقاضای مدیران شاهین از مسئولان استان و ورزش کشور این است، به خاطر مردم غیور و محروم بوشهر، شاهین را دریابند، زیرا شاهین یکی از دلخوشی‌های بزرگ مردم بوشهر بوده و با هر پیروزی این تیم شور و نشاط تمام این شهر را فرا می‌گیرد.دلفانی با تقدیر از زحمات آقایان افراشته، محمدپور اعضای هیات مدیره و رئیسی‌نژاد مدیرعامل باشگاه شاهین، در پایان گفت: بنده به نمایندگی از اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و مجموعه شاهین قول می‌دهم تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا شاهین با صعود به لیگ برتر به جایگاه واقعی‌اش در فوتبال کشور باز گردد، زیرا خدمت به مردم بوشهر را برای خود افتخار می‌دانیم.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دونه هم ببره همه کریمی رو فراموش میکنند و ژوزه میشه امپراتور و سلطان