سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Mahnaz M

عضو جدید
آخر کل صفحه رو با مشکل نشون می ده یا فقط فایل های فلش رو!! با تمام سایت ها مشکل دارید یا فقط یه سایت خاص!؟

کل صفحه ! حتی همین صفحه ی شما! بیشتر سایت ها مشکل داره و ویدیوهای Y.o.u.t.u.be. رو هم نشون نمیده!

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کل صفحه ! حتی همین صفحه ی شما! بیشتر سایت ها مشکل داره و ویدیوهای Y.o.u.t.u.be. رو هم نشون نمیده!
دقیقا مشکلتون رو متوجه نشدم ولی احتمال میدم که سیستم شما نیاز به نصب Java Runtime Environment و یا Silverlight رو داشته باشه.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
این یکی از
fb

ممنون که وقت میذارید و جواب میدید.
راستش من نمی دونم صفحه ای که عکس گرفتید واقعاً باید چه جوری باشه!!! چون نه FB دارم نه دوست دارم برم سراغش!!
گفته بودید که همین تالار هم مشکل داره، از همین جا عکس بگیرید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
بعید می دونم مشکل نرم افزاری داشته باشید!! سرعت اینترنت تون چنده؟ اگه پایینه که می تونه به خاطر اون باشه اما اگه سرعتش بالاست ممکنه که توسط برنامه های دیگه درحال استفاده باشه!
البته می تونید اطلاعات ذخیره شده در IE رو پاکسازی کنید تا شاید سرعت تون بهتر بشه! برای این کار می تونید از قسمت Cleaner نرم افزار CCleaner استفاده کنید!

ramin63007

عضو جدید
سلام
من یه فلش دارم که وقتی به سیستم میزنم یه پیغام میاد که باید فرمت بشه
وقتی فرمت میکنم درایو فلش رو باز نمیکنه و دوباره درخواست فرمت میاد
آیا راهی هست که این مشکل برطف بشه؟؟؟:confused:

C#.net

اخراجی موقت
سلام
این سایت**پیوست** برام باز نمیشه.
مشکل کجاست؟
برای شما باز میشه؟

پیوست ها

• New Microsoft Office Word Document.rar
    88.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من یه فلش دارم که وقتی به سیستم میزنم یه پیغام میاد که باید فرمت بشه
وقتی فرمت میکنم درایو فلش رو باز نمیکنه و دوباره درخواست فرمت میاد
آیا راهی هست که این مشکل برطف بشه؟؟؟:confused:
با سلام،
اگه اطلاعات مهمی دارید می تونید به کمک ابزارهای ریکاوری که دارای امکان RAW Recovery هستند اون ها رو برگردونید، از جمله می شه به Easy recovery و Recover my files اشاره کرد! بعد هم فلش رو فرمت کنید!
اگه فرمت نشد می تونید در cmd دستور format z: /fs:fat32 /x استفاده کنید که z حرف مربوط به درایو فلشه که مثلاً c,d,e یا هرچیز دیگه می تونه باشه! اگه فرمت نشد راه های دیگه ای هم هست اما بعید می دونم به نتیجه برسه و فلش تون رو باید بندازید دور یا ببرید گارانتی!!

C#.net

اخراجی موقت
با سلاممتن اروری که هنگام اجرای برنامه به نمایش در می آید به قرار زیر است :
the application failed to initialize properly(0*c000000vb).click ok to terminate the application.
مشکل از کجاست؟

C#.net

اخراجی موقت
با سلام
تازه ویندوز نصب کردم ولی ارورهایی به شرح زیر میده مشکل چیه؟

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان چطور میتونیم تویه km player یه زیرنویس فارسی اضافه کنیم؟
یا این که زیرنویس km player روی فارسی تنظیم کنیم؟

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان چطور میتونیم تویه km player یه زیرنویس فارسی اضافه کنیم؟
یا این که زیرنویس km player روی فارسی تنظیم کنیم؟

سلام فایلی که باز می کنی باید زیر نویس داشته باشه روی صفحه km player راست کلیک کن گزینه sub title رو بزن show / hide sub title
اگرم فایل زیر نویس جدا بود گزینه ی load sub title رو انتخاب کن بعدم مسیر فایل

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
the application failed to initialize properly(0*c000000vb).click ok to terminate the application.
مشکل از کجاست؟

اگه به مهندس کامپیوتر بگی ماشینم روشن نمیشه چیکار کنم میگه پیاده شو دوباره سوار شو روشن میشه
شما ام برنامه رو پاک کن دوباره نصب کن درست میشه:D

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
مشکل از کجاست؟
با سلام،
این مشکل مربوط به کد برنامه س و کاری از دست شما برنمیاد! یعنی خطایی در برنامه وجود داره که در شرایط خاصی واقع می شه و این پیام رو به همراه داره! فرض کنید خطی از کدتون یه تقسیم باشه که دو متغیر رو به هم تقسیم می کنه! این خط همیشه درست کار می کنه ولی اگه در حالت خاصی مخرج صفر بشه، خطا بوجود میاد!!
در مورد سؤال اول، صفحه ی موردنظرتون برای من هم باز شد!!! شاید اون لحظه صرفاً مشکل کوچیکی داشته که رفع شده!
در مورد سؤال دیگه هم، آیا این مشکلات رو قبلاً هم داشتید؟ سعی کردید از مروگرهای به روزتر استفاده کنید! حتی اگه از IE استفاده نمی کنید هم ارتقاش بدید تا اون نرم افزارتون بهتر اجرا بشه! این احتمال وجود داره که ویندوزتون ناقص شده باشه، بهتره از ویندوزی استفاده کنید که توسط این مثلاً شرکت های نرم افزاری دستکاری نشده باشه! این لینک رو هم ببینید!

آخرین ویرایش:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
لپ تاپم رو که روشن می کنم روی همون Starting windows می مونه...دیگه تکون نمی خوره... چیکارش کنم؟

C#.net

اخراجی موقت
با سلام،
این مشکل مربوط به کد برنامه س و کاری از دست شما برنمیاد! یعنی خطایی در برنامه وجود داره که در شرایط خاصی واقع می شه و این پیام رو به همراه داره! فرض کنید خطی از کدتون یه تقسیم باشه که دو متغیر رو به هم تقسیم می کنه! این خط همیشه درست کار می کنه ولی اگه در حالت خاصی مخرج صفر بشه، خطا بوجود میاد!!
در مورد سؤال اول، صفحه ی موردنظرتون برای من هم باز شد!!! شاید اون لحظه صرفاً مشکل کوچیکی داشته که رفع شده!
در مورد سؤال دیگه هم، آیا این مشکلات رو قبلاً هم داشتید؟ سعی کردید از مروگرهای به روزتر استفاده کنید! حتی اگه از IE استفاده نمی کنید هم ارتقاش بدید تا اون نرم افزارتون بهتر اجرا بشه! این احتمال وجود داره که ویندوزتون ناقص شده باشه، بهتره از ویندوزی استفاده کنید که توسط این مثلاً شرکت های نرم افزاری دستکاری نشده باشه! این لینک رو هم ببینید!
این برنامه در جاهای دیگه نصب کردم نصب میشه مشکلی نداره ولی روی یه سیستم مشکل داره نصب میشه اجرا نمیشه.اشکال از نرم افزار نیست.
مشکل کوچیک نبوده بزرگ بوده.پارس آنلاین این آدرس رو باز نمیکنه ولی شرکت های دیگه راحت باز میکنن.چرا؟؟؟!!!
ویندوز رو تازه نصب کردم.ویندوزش زیاد جالب نیست.نرم افزارهاش هم به رو ز نیستن.ویندوز خوب رو از کجا گیر بیارم چجوری چه مشخصاتی داره؟ با تشکر

آخرین ویرایش:

azzii

عضو جدید
سلام به همه
لپ تاپم رو روشن میکنم این error رو میده ومیمونه لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه وچیکارکنم ممنون
windows could not start because the following file is missing or corrupt:
<windows root>\system 32\ntoskrnl.exe.
please re-install a copy of the above file.

آخرین ویرایش:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
لپ تاپم رو روشن میکنم این error رو میده ومیمونه لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه وچیکارکنم ممنون
windows could not start because the following file is missing or corrupt:
<windows root>\system 32\ntoskrnl.exe.
please re-install a copy of the above file.

سلام...
فایل راه انداز و آدرس سیستم عامل رو رویه هارد گم کرده...
اگه نسخه پشتیبان داری اجرا کن.... یه دور دی وی دی رو بذار و ریپیر کن...
اگه نشد ویندوز رو عوض کن...
باتشکر...

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ممنون از جوابی که بهم دادید
یه سوال دیگه : چند تا از رایانه های سایتم این مشکل رو دارند که زود ویندوزشون میپره یا اینکه خیلی طول میکشه تا بالا بیاد و بخاطر همین من براشون ویندوز نصب میکنم ولی تازگی موقع نصب ویندوز ارور هارددیسک میده و میگه نمیتونه نصب کنه چی کارشون کنم؟؟
یه آنتی ویروس قدرتمند سراغ دارید که برا مدرسه بخریم؟؟

azzii

عضو جدید
سلام...
فایل راه انداز و آدرس سیستم عامل رو رویه هارد گم کرده...
اگه نسخه پشتیبان داری اجرا کن.... یه دور دی وی دی رو بذار و ریپیر کن...
اگه نشد ویندوز رو عوض کن...
باتشکر...
خیلی ممنون

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه لپ تاپ رو ریکاوری کنیم و به تنظیمات اولیه کارخونه برگردونیم آیا اگه ویروسی شده باشه ویروسش هم از بین میره؟؟
چطور میشه این کار رو کرد؟؟

Abolfazl.B

عضو جدید
مادر برد من asus p5ad2-e است الان 2تا رم 1 گیگ کینگستون باس 667 روش دارم حالا اگه 2 تا رم 1گیگ کینگستون 667 بهش اضافه کنم آیا مشکلی پیش میاد؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
اگه لپ تاپ رو ریکاوری کنیم و به تنظیمات اولیه کارخونه برگردونیم آیا اگه ویروسی شده باشه ویروسش هم از بین میره؟؟
چطور میشه این کار رو کرد؟؟

با سلام،
صرفاً با پیش فرض کردن تنظیمات نمی شه کاری کرد! اگه از ویندوزتون زمانی که سالم بوده پشتیبان گرفته باشید، می تونید ازش استفاده کنید در این صورت ویروس های در حال اجرا دیگه وجود نخواهند داشت اما فایل های اصلی که منبع بدافزار بودن ممکنه که هنوز روی بخش هایی از هارد وجود داشته باشن که می تونه باعث آلودگی مجدد بشه، پس حتماً باید بعد از پایان کار، سیستم رو با یه آنتی ویروس خوب اسکن کنید!
کسپرسکی می تونه گزینه ی مناسبی برای خریدن توی ایران باشه و تحت شبکه هم خیلی خوب کار می کنه و امکانات زیادی رو فراهم می کنه!

بالا