ورود خانم های بی جنبه ممنوع وورودهمه ی اقایون ازاد

M.panah.K

عضو جدید
به نام خالق زن بااجازه خانم ها قسمت اول:چه وقتی زن ها....؟
قسمت دوم:چرازنها...............؟ قسمت سوم:اگرزن ها..........؟طنز:شوخی با خانم ها.
قسمت اول:​
چه وقتی............؟ 1.یک زن عاشق شما میشه؟ الف)وقتی بهش محل بذاریدوتحویلش بگیرید. ب)وقتی بهش محل نذارید. ج)وقتی شما پولدارویاخوشتیپوخوش قیافه باشید. د)بستگی به شرایط جوی داره. 2 .چه وقتی یه زن عشق قبلیشوفراموش میکنه؟ الف)هیچوقت.چون همیشه میخواد باشما مقایسش کنه. ب)وقتی زیادببیندش. ج)وقتی نبیندش. د)به محض رویت یک مردواجدشرایط دیگه.3 .چه وقتی یه زن می خنده؟ الف)وقتی خوشحاله. ب)وقتی میخواددلبری کنه . ج)وقتی موفق شده که شماروفریب بده. د)وقتیتواون کله اشون یه نقشه ی شومی واسه شما دارن 4.چه وقتی یه زن گریه میکنه؟ الف)وقتی ناراحته. ب)وقتی میخواد شماروفریب بده. ج)وقتی نتونسته شمارو فریب بده. د)اینا کلا زیادالکی گریه میکننومحدودبه هیچ موقعیت مکانی وزمانی خاصی نیست. چه وقتی یه زن باشما قهرمیکنه؟ الف)وقتی بهش بگید بالاچشمش ابروئه. ب)وقتی بهش بگید نمیدونید بالاچشمش چیه چون تاحالا دقت نکردید. ج)وقتی به چشم وابروی یکی دیگه توجه کنید. د)اصلامهم نیست چی کارکردیدوچیکارنکردیدچون خودشون به طوراتوماتیک هرچندوقت یه بارباهاتون قهرمیکنن و...خلاصه هیچ راه گریزی نیست...

آخرین ویرایش:

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خالق زن بااجازه خانم ها قسمت اول:چه وقتی زن ها....؟
قسمت دوم:چرازنها...............؟ قسمت سوم:اگرزن ها..........؟طنز:شوخی با خانم ها.
قسمت اول:​
چه وقتی............؟ 1.یک زن عاشق شما میشه؟ الف)وقتی بهش محل بذاریدوتحویلش بگیرید. ب)وقتی بهش محل نذارید. ج)وقتی شما پولدارویاخوشتیپوخوش قیافه باشید. د)بستگی به شرایط جوی داره. 2 .چه وقتی یه زن عشق قبلیشوفراموش میکنه؟ الف)هیچوقت.چون همیشه میخواد باشما مقایسش کنه. ب)وقتی زیادببیندش. ج)وقتی نبیندش. د)به محض رویت یک مردواجدشرایط دیگه.3 .چه وقتی یه زن می خنده؟ الف)وقتی خوشحاله. ب)وقتی میخواددلبری کنه . ج)وقتی موفق شده که شماروفریب بده. د)وقتیتواون کله اشون یه نقشه ی شومی واسه شما دارن 4.چه وقتی یه زن گریه میکنه؟ الف)وقتی ناراحته. ب)وقتی میخواد شماروفریب بده. ج)وقتی نتونسته شمارو فریب بده. د)اینا کلا زیادالکی گریه میکننومحدودبه هیچ موقعیت مکانی وزمانی خاصی نیست. چه وقتی یه زن باشما قهرمیکنه؟ الف)وقتی بهش بگید بالاچشمش ابروئه. ب)وقتی بهش بگید نمیدونید بالاچشمش چیه چون تاحالا دقت نکردید. ج)وقتی به چشم وابروی یکی دیگه توجه کنید. د)اصلامهم نیست چی کارکردیدوچیکارنکردیدچون خودشون به طوراتوماتیک هرچندوقت یه بارباهاتون قهرمیکنن و...خلاصه هیچ راه گریزی نیست...
اینو ما باید جواب بدیم یا آقایون؟

bahare-71

عضو جدید
:razz: یه تاپیک درست وحسابی بزن که سر وتهش معلوم باشه....آخه این چیههههههههههههههه...........

• Like
واکنش ها: H>T

13Amir

عضو جدید
حالا اگه نوشته بود ورود اقایان ممنوع اینجا پرد مرد بودا
نوشته ورود خانم های بی جنبه ممنوع
همشون جمع شدن اینجا

• Like
واکنش ها: H>T

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید بعد از خوندنه این متن باید چیکار کنیم؟
1/ بخندیم
1/ عصبانی شیم
3/ درس عبرت بگیریم
4/ سوال انحرافی بود

M.panah.K

عضو جدید
ببخشید بعد از خوندنه این متن باید چیکار کنیم؟
1/ بخندیم
1/ عصبانی شیم
3/ درس عبرت بگیریم
4/ سوال انحرافی بود

انتخاب با شماست دوست عزیز.عکس العمل شما بستگی به جنسیت و دیدگاه شما میتونه متفاوت باشه.

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب با شماست دوست عزیز.عکس العمل شما بستگی به جنسیت و دیدگاه شما میتونه متفاوت باشه.

من عکس العملم اینه

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا من شبیه هیچکدوم از اینا که شما گفتی نبودم
:eek:

M.panah.K

عضو جدید
حالا اگه نوشته بود ورود اقایان ممنوع اینجا پرد مرد بودا
نوشته ورود خانم های بی جنبه ممنوع
همشون جمع شدن اینجا

این یه عکس العمل طبیعیه.انسانوازهرچیزی که منع کنن نسبت بهش مشتاق تروحریص ترمیشه...

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من معتقدم توهر زمینه ای همیشه استثناهایی هم وجود داره...ولی دراین زمینه یه کم شک دارم

آخرین جمله ای که شنیدم این بود:
"هرکسی باهات شروع به صحبت کنه متوجه استثناءت با ابقیه میشه"
نمیدونم چی بگم
شاید یکم زیادی عجیبم
یه نمونش:من فقط به دو دلیل گریه میکنم و غرورمو میشکنم:1{- خدا 2-خانوادم }(همه جسمو روحمو تسخیر کردن...)

M.panah.K

عضو جدید
آخرین جمله ای که شنیدم این بود:
"هرکسی باهات شروع به صحبت کنه متوجه استثناءت با ابقیه میشه"
نمیدونم چی بگم
شاید یکم زیادی عجیبم
یه نمونش:من فقط به دو دلیل گریه میکنم و غرورمو میشکنم:1{- خدا 2-خانوادم }(همه جسمو روحمو تسخیر کردن...)
خب پس میتونم امیدوارباشم که تواین زمینه هم اعتقادم درسته:smile: