گفتی متولد چه ماهی؟ چه روزی؟ این پستو دیدی؟...جالبه یه بار بخونی

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w27:

شیر: درست برخلاف اسم شیر، عاشق صلح و آرامش هستید.
ترجیح می دهید از موقعیتهایی که نیاز به جنگ و جدال در آن حس می شود، پرهیز کنید. از بودن درهوای آزاد لذت می برید و از نشستن طولانی مدت در یک جا بیزارید. رهبر به دنیا آمده اید و این استعداد را دارید که چگونه دیگران را به کار کردن وادارکنید. دوست دارید که دوستتان بدارند. هنگامی که می بینید توجه کسی به سوی شما جلب شده است، خود را به تمامی وقف او می کنید! بسیار صفت پسندیده ای است... اما به شما اخطار می کنم: برخی میتوانند با سود جستن ازاین ویژگی اخلاقی، بیش از حد تملق شما را بگویند و کارشان را پیش ببرند. بنابراین مراقب باشید.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خیلی خوشحالی اگه مثه من لاکپشت بودی چیییییییییییییییی؟؟:D

خب مال من که فقط در کبوتر بودن خلاصه نمیشه:D .. من گفتم حرفاش درسته .. نگفتم که کامله و دیگه چیز دیگه ایی نیستم:)
همونطور که شما بیش از خصلت لاک پشتی هستین :smile:

اینا فقط بازی کردن با کلمات هست ..
وقتی با خودت رو راست باشی ..همه چیز برات امکان پذیره
ما اومدیم این دنیا که کامل بشین .. اگر کامل بودیم که نمی اومدیم :smile::gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب مال من که فقط در کبوتر بودن خلاصه نمیشه:D .. من گفتم حرفاش درسته .. نگفتم که کامله و دیگه چیز دیگه ایی نیستم:)
همونطور که شما بیش از خصلت لاک پشتی هستین :smile:

اینا فقط بازی کردن با کلمات هست ..
وقتی با خودت رو راست باشی ..همه چیز برات امکان پذیره
ما اومدیم این دنیا که کامل بشین .. اگر کامل بودیم که نمی اومدیم :smile::gol:
میسی قشن گفتی;)

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کبوتر: شما سمبلی از رویکرد هر چه پیش آید خوش آید هستید.
اطرافتان هر اتفاقی بیفتد، خوشایند یا ناخوشایند به حالتان فرقی نمی کند. در حقیقت هر جا می روید شادی را می پراکنید. راهبری جمع دوستان همواره بعهده شماست و به وقت نیاز در تسلی بخشیدن به افراد مهارت بالایی دارید. از ریاکاری بیزارید و از افراد ریاکار دوری می کنید، آنها جایی در زندگیتان ندارند. در کارتان بسیار منظم و اهل حساب و کتاب هستید. بنابراین هیچ وقت با انباشتگی و به تعویق افتادن کار مواجه نمی شوید. ولی آگاه باشید: خیلی زود در دام عشق گرفتار می شوید.

:)

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موش: تا حدی شیطان، ناقلا و بازیگوش.
برق بازیگوشی در چشمانتان همان عاملی ست که موجب گیرایی و جذابیت بالای شما در نزد اطرافیان و دوستان می شود. بسیار شوخ طبع و بامزه. پس تعجبی ندارد که مردم خواهان همکاری شما بوده و چشم انتظار حضورتان در تمام فعالیتهای گروهی می شوند. از سوی دیگر حساس و دل نازک هستید که این یکی از نقاط ضعفتان است. مردم مجبورند هنگام حرف زدن با شما، درانتخاب کلمات بسیار دقیق و سنجیده عمل کنند. خدا به داد کسی برسد که هنگام روبرو شدن با شما با کلمات بازی کند!

:w12:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w27:
گربه:
بسیار دوست داشتنی و تحسین برانگیز.

گاهی اوقات خجالتی اما زیرک و سریع الانتقال. گهگاه سکوت را ترجیح می دهید. دوست دارید به همه ی مسایل پی ببرید و از هر ما جرایی سردر بیاورید. در شرایط عادی خونسرد و خوددارهستید. اما وقتی پای استدلال به میان می آید به آتشفشانی آماده فوران شبیه می شوید. بشدت طرفدارمد هستید. ولی بطور کلی با هر تیپ آدمی نشست و برخاست می کنید. اما دوست ندارید که با غریبه ها زیاد حرف بزنید. مردم در کنار شما راحت هستند و در انتخاب دوستانتان دقت می کنید.

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
میمون!!!!!
من میدونستم فرخنده ام:smile:
تشکر میکنم

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سگ: وفادار و خواستنی.
هرگز نمی توان در وفاداریتان شک کرد. در کارتان صداقت و خلوص نیت به چشم می خورد. بسیار ساده دل و بی شیله پیله. اهل جر و بحث کردن نیستید. متواضع، خاکی و واقع بین. به همین دلیل است که دوستانتان دل بسته ی شما می شوند. درانتخاب پوشاک وسواس و سلیقه ی خاصی دارید. اگر لباسهایتان مطابق مد روزنباشد، مسلماً ناراحت می شوید. محبوب، پرطرفدار، خوش برخورد و باگذشت هستید. دوستانی بسیار خوب و قابل احترام دارید، دوستانی که هر کدام شخصیت برجسته ای دارند.

ممنون
:)

n30e

عضو جدید
خیلی جالب بود وبسیارنزدیک به واقعیت

مـوش : 25 اسفند تا 3 فروردین---
موش: . از سوی دیگر حساس و دل نازک هستید. مردم مجبورند هنگام حرف زدن با شما، درانتخاب کلمات بسیار دقیق و سنجیده عمل کنند.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود واسه من شیر بود

ترجیح می دهید از موقعیتهایی که نیاز به جنگ و جدال در آن حس می شود، پرهیز کنید. از بودن درهوای آزاد لذت می برید و از نشستن طولانی مدت در یک جا بیزارید. رهبر به دنیا آمده اید و این استعداد را دارید که چگونه دیگران را به کار کردن وادارکنید. دوست دارید که دوستتان بدارند. هنگامی که می بینید توجه کسی به سوی شما جلب شده است، خود را به تمامی وقف او می کنید! بسیار صفت پسندیده ای است... اما به شما اخطار می کنم: برخی میتوانند با سود جستن ازاین ویژگی اخلاقی، بیش از حد تملق شما را بگویند و کارشان را پیش ببرند. بنابراین مراقب باشید.

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود وبسیارنزدیک به واقعیت

مـوش :25 اسفند تا 3 فروردین---
موش:. از سوی دیگر حساس و دل نازک هستید. مردم مجبورند هنگام حرف زدن با شما، درانتخاب کلمات بسیار دقیق و سنجیده عمل کنند.
افرین;)

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود واسه من شیر بود

خوبه پس:D