تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

misa001

عضو جدید
من کار شمارو با 3مارکر راندو کردم تو10 دیقه
البته پرسکتیوش به خوبی کار شما نشد
ببخشید دیگه:weirdsmiley:
مشاهده پیوست 154704
من حس میکنم رو خط هایی ک کشیدی چندین بار رفتی..با مدادو روان نویس و حتی باماژیک!!!!خب نکش!!:wallbash:
ببین تو نباید همه جا رو به ی ارزش پررنگ کنی که نشه این..ماژیک رو دیگه رو خطای عمودی نکش..جدارتو اگه خواستی سایه بذار ولی خطای عمودیتو کلفت نکن..در جاهای بی اهمیت ب ی خط اکتفا کن..پررنگشون نکن حتی...این باعث میشه تو کارت تفاوت ارزش داشته باشی و کارت خونده شه..

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته این طوری هم نیست که اگه یه کار بالای 50 یا زیر 50 قرار گرفت جابجا نشه

خدا خیرت بده کجا سیر می کنی اینجا کسی کارش رو نمی ذاره بعد چه توقعی هست که نمره بدیم
تازه این چند روزه اینجا خیلی خلوت شده یا اینکه همه میان یه سر می زنند و می رن

واقعا راست میگی فکر کنم شما و محبوبه و عارفه فقط کار گذاشتین .... من از همونها هستم که میام سر میزنم چون امسال شرکت نکردم... ولی خسته نباشید من که کلی از کارها و نظراتتون استفاده کردم....

fahime_k

عضو جدید
موضوعش فرهنگسرای محله در پارک قیطریه تهران!!!بچه ها نظر بدید لطفا ...یه مشکل بزرگ دارم :( این کار 6 ساعت طول کشید!! تکنیکی هست که بشه سرعت زیاد کرد؟! :(
Photo2451.jpgPhoto2452.jpg

معمارباشی

عضو جدید
فهیمه جان برا افزایش سرعتت تعداد رنگ هات رو محدود کن ... نگران هم نباش سر جلسه قرار نیست از اول یه طرح بزنی که از طرحهایی که توی این مدت داری کار می کنی الگو می گیری برا همین سرعتت می ره بالا ... همین جوری ادامه بده

fahime_k

عضو جدید
فهیمه جان برا افزایش سرعتت تعداد رنگ هات رو محدود کن ... نگران هم نباش سر جلسه قرار نیست از اول یه طرح بزنی که از طرحهایی که توی این مدت داری کار می کنی الگو می گیری برا همین سرعتت می ره بالا ... همین جوری ادامه بده

مرسی عزیزم :gol: ولی خوب راندوش اونقدری طول نکشید! پلانش و پرسپکتیواش خیلی وقت گرفت!!یه سوال ! سر جلسه همه شیت هارو مدادی بکشم در اخر برم سراغ دسن و راندو؟! یا هر شیت ببندم برم شیت بعدی؟

معمارباشی

عضو جدید
مرسی عزیزم :gol: ولی خوب راندوش اونقدری طول نکشید! پلانش و پرسپکتیواش خیلی وقت گرفت!!یه سوال ! سر جلسه همه شیت هارو مدادی بکشم در اخر برم سراغ دسن و راندو؟! یا هر شیت ببندم برم شیت بعدی؟

والا منم دقیق نمی دونم ... فکر کنم بچه هایی که کلاس های تهران می رنبهتر می تونن جواب بدن ...

milad-karimi

عضو جدید
ببخشید بچه هاا که نمیام... بخدا منم میخواستم کار بزارم... ولی امتحانمون شروع شده... این طرح 5 و نهاییم جای خود دارد.... این مسولین بیشعور دانشگامون امتحاناتو خیلی عقب انداختن....
البته این طوری هم نیست که اگه یه کار بالای 50 یا زیر 50 قرار گرفت جابجا نشه

خدا خیرت بده کجا سیر می کنی اینجا کسی کارش رو نمی ذاره بعد چه توقعی هست که نمره بدیم
تازه این چند روزه اینجا خیلی خلوت شده یا اینکه همه میان یه سر می زنند و می رن

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید بچه هاا که نمیام... بخدا منم میخواستم کار بزارم... ولی امتحانمون شروع شده... این طرح 5 و نهاییم جای خود دارد.... این مسولین بیشعور دانشگامون امتحاناتو خیلی عقب انداختن....
کاملا درکت میکنم

leila93

عضو جدید
سلام. کار اسکیسم خیلی ضعیفه. اما درسم خوبه. ترم 7 معماری هستم. دانشگاه ازاد درس می خونم. میخوام حتما همین امسال دانشگاه سراسری قبول شم. کلاسای اسکیس کاوه ضیاء دانشجوی دکتر صدیق رو شرکت کردم. هدفم دانشگاه شیرازه. به نظرتون میتونم؟
باید چکار کنم؟ میشه منو راهنمایی کنید؟

soh-rab

عضو جدید
موضوعش فرهنگسرای محله در پارک قیطریه تهران!!!بچه ها نظر بدید لطفا ...یه مشکل بزرگ دارم :( این کار 6 ساعت طول کشید!! تکنیکی هست که بشه سرعت زیاد کرد؟! :(
مشاهده پیوست 154885مشاهده پیوست 154886

کارتون که خوبه ولی اندازه عکس ها کوچیک نگران زمان هم نباشید همین جور کار کنید سرعت خودش می ره بالا بالا

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. کار اسکیسم خیلی ضعیفه. اما درسم خوبه. ترم 7 معماری هستم. دانشگاه ازاد درس می خونم. میخوام حتما همین امسال دانشگاه سراسری قبول شم. کلاسای اسکیس کاوه ضیاء دانشجوی دکتر صدیق رو شرکت کردم. هدفم دانشگاه شیرازه. به نظرتون میتونم؟
باید چکار کنم؟ میشه منو راهنمایی کنید؟
آره حتما میتونی.اما باید خیلی جدی بگیری و از الان شروع کنی.1سر به تاپیک مطالعه گروهی ارشد 93 بزن.اونجا کاملا متوجه میشی چکار کنی.موفق باشی.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این شطرنجی کردن خیلی بیخود زمان میگیره!!!! :razz:

اینم اون خط کشه.یک سری خطوط موازی به فاصله 1 سانتیمتر از هم داره که توی این خطوط خالیه و مداد ازش رد میشه یک بار عمودی و یک بار افقی خط میکشین در کمتر از 2 دقیقه یه مربع شطرجی 20 در 20 دارین
khatkesh1.jpg

arcdoc

اخراجی موقت
اینم اون خط کشه.یک سری خطوط موازی به فاصله 1 سانتیمتر از هم داره که توی این خطوط خالیه و مداد ازش رد میشه یک بار عمودی و یک بار افقی خط میکشین در کمتر از 2 دقیقه یه مربع شطرجی 20 در 20 دارین
مشاهده پیوست 154944
اینو میفروشن؟؟؟؟؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال ! سر جلسه همه شیت هارو مدادی بکشم در اخر برم سراغ دسن و راندو؟! یا هر شیت ببندم برم شیت بعدی؟
اون چیزی که ما شنیدیم و یاد گرفتیم (اما هنوز که هنوزه نتونستیم عمل کنیم بهش) اینه که:
همه شیت ها و مدارک رو مدادی می کشیم و تک به تک دسن و راندو نمی کنیم به خاطر اینکه اگه مثلا پلان رو دسن کردیم و رفتیم سر پرسپکتیو و خواستیم به هزار و یک دلیل تغییراتی رو حجم بدیم اوضاع خیط میشه: یا مجبوریم بیخیال بشیم و تو قالب همون پلانی که چه بسا اشتباهات فاحشی درش مرتکب شدیم کار کنیم یا با حماقتی ستودنی تغییرات مورد نطر رو تو مدارک دیگه اعمال کنیم که در اونصورت به احتمال زیاد به عنوان یک داوطلب به جای یک موضوع دو سه موضوع مختلف تحویل میدیم، پلان یه چیزی میگه مقطع ساز خودشو میزنه پرسپکتیو راه خودشو میره و سایت هم واسه خودش بر و بیایی راه میندازه .... تازه تو این روش به شدت پرت زمان هم خواهیم داشت و اصلا ممکنه ارائه تمام و کمال یکی دو مدرک سبب بشه به بقیه نرسیم و کار ناقص ارائه بدیم لذا در روایات مختلف آحاد شرکت کنندگان از این عمل به شدت مکروه بر حذر داشته شده اند.
در روایات معتبر دیگری آمده که همه مدادی ها رو با هم جلو ببرید و وقتی شروع به دسن یا راندو کردید حق ندارید دست به مداد بزنید و موجبات عقوبت خود را فراهم آورید.
.....البته شاید دوستانی باشند که هم تجسم تصویری خوبی دارن(یعنی وقتی رو حجم کار میکنن واحد سیار شرکت اتودسک تو مغزشون پلان و مقطع رو میکشه) و هم دستشون خیلی قویه (و مداد و کاغذ و مارکر و ابر و باد و مه و خورشید مثل موم هست تو دستشون) خب این دوستان که شاید تعدادشون به انگشتای دو تا دست هم نرسه از همون اول با روان نویس یا خودنویس همه کَس کُش شون کار می کنن که التماس دعا داریم از محضرشون.

sara00_00

عضو جدید
اون چیزی که ما شنیدیم و یاد گرفتیم (اما هنوز که هنوزه نتونستیم عمل کنیم بهش) اینه که:
همه شیت ها و مدارک رو مدادی می کشیم و تک به تک دسن و راندو نمی کنیم به خاطر اینکه اگه مثلا پلان رو دسن کردیم و رفتیم سر پرسپکتیو و خواستیم به هزار و یک دلیل تغییراتی رو حجم بدیم اوضاع خیط میشه: یا مجبوریم بیخیال بشیم و تو قالب همون پلانی که چه بسا اشتباهات فاحشی درش مرتکب شدیم کار کنیم یا با حماقتی ستودنی تغییرات مورد نطر رو تو مدارک دیگه اعمال کنیم که در اونصورت به احتمال زیاد به عنوان یک داوطلب به جای یک موضوع دو سه موضوع مختلف تحویل میدیم، پلان یه چیزی میگه مقطع ساز خودشو میزنه پرسپکتیو راه خودشو میره و سایت هم واسه خودش بر و بیایی راه میندازه .... تازه تو این روش به شدت پرت زمان هم خواهیم داشت و اصلا ممکنه ارائه تمام و کمال یکی دو مدرک سبب بشه به بقیه نرسیم و کار ناقص ارائه بدیم لذا در روایات مختلف آحاد شرکت کنندگان از این عمل به شدت مکروه بر حذر داشته شده اند.
در روایات معتبر دیگری آمده که همه مدادی ها رو با هم جلو ببرید و وقتی شروع به دسن یا راندو کردید حق ندارید دست به مداد بزنید و موجبات عقوبت خود را فراهم آورید.
.....البته شاید دوستانی باشند که هم تجسم تصویری خوبی دارن(یعنی وقتی رو حجم کار میکنن واحد سیار شرکت اتودسک تو مغزشون پلان و مقطع رو میکشه) و هم دستشون خیلی قویه (و مداد و کاغذ و مارکر و ابر و باد و مه و خورشید مثل موم هست تو دستشون) خب این دوستان که شاید تعدادشون به انگشتای دو تا دست هم نرسه از همون اول با روان نویس یا خودنویس همه کَس کُش شون کار می کنن که التماس دعا داریم از محضرشون.

:biggrin:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها قرار نیس مقیاس رو میلیمتری بکشین........اینو حواستون باشه.......تناسبات رعایت بشه کافیه

fahime_k

عضو جدید
خوب اول پرس دسن می کنیم، بعد میریم سروقت پلان!اخرشم نما و برش !اینطوری تغییراتم میشه تو پلان اضافه کرد!:D

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اون خط کش شبکه ای هم باید به هوش بود ... خط کش شبکه ای و اصولا شطرنجی کردن شیت واسه بچه هایی خوبه که از اول رو این سیستم کار کردن یعنی تو مسائل مربوط به هندسه پلان به یه تسلط بالایی رسیدن و شطرنجی کردن شیت تنها بهشون تو ارائه تمیزتر و بهتر و احتمالا دقیق تر کمکشون میکنه و راه فراری واسه پروسه طراحی پلان نیست وگرنه اگه هدف این باشه که سه سوت یه شبکه بکشیم زیر کارمون و از روش با مداد به سری خط و خطوط رو پررنگ تر کنیم و چند تا مربع یا مستطیل رو کنار هم قرار بدیم تا مثلا پلان طراحی کرده باشیم فقط و فقط منجر میشه به اینکه یه سری پلان بی کیفیت و بی خاصیت داشته باشیم که هر کی نیگا کنه بفهمه که فکر و طرح خاصی پشتش نیست. اصولا این سیستم ریسک بالایی داره و ممکنه حتی یک کار رو که در مرحله ایده،حجم و پرسپکتیو و... قابل قبوله در مرحله پلان و مقطع اساسی زمین بزنه. به قول یه بابایی!!! این روشها هم میتونن فرصت باشن و هم تهدید و اصولا باید همه ظرفیت های اون رو قبلا شناخته باشیم تا از جمله کسانی نباشیم که یکی از 2000 پلان شبیه به هم رو تو اون روز می کشیم و عملا فتیله درصد اسکیس مون رو پایین میاریم.

soh-rab

عضو جدید
توجه کردید که عنوان تایپیک با گفتگوهای شما فرق می کنه
توجه کردید
یکی رو منبره که روحانیه که خدا به ملت صبر بده یکی گریه می کنه یکی نیاز داره یکی دیگه هم التماس دعا داره اینجا هیشکی اهل عمل نیست عین این روزا البت عین تمام روزا

وضعیت
موضوع بسته شده است.