گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sarang

عضو جدید
بچه ها من از ترمو میترسم.من کار کردن با نرم افزارا رو ذوست دارم که میشه همون طراحی!!!!!!!!!!!!!!!

s.matavos

عضو جدید
....سلام چه خبراسینا؟؟نازنین ول کن تورو خدا گرایش رو برو بخون در کنارش نرم افزارم دوره ببین
رفتم دانشگاه. ریز نمره گرفتم. گواهی فارغ التحصیلی نداد. میگه سربازی نرفتی، نمیشه! خبر نداری جریانش چجوریه؟
منم بهش میگم... خیلی ریسکه

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....

....

رفتم دانشگاه. ریز نمره گرفتم. گواهی فارغ التحصیلی نداد. میگه سربازی نرفتی، نمیشه! خبر نداری جریانش چجوریه؟
منم بهش میگم... خیلی ریسکه
....خوب بالاخره یک چیزی باید بده ببری دانشگاه که...هیچی بهت نداد یعنی؟؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدجور شده دست انداز این خدمت پسراها...:razz:
نه، مشکل ندارم، نامه شو بهم داد، همونجا هم برابر با اصلش کرد. پس به نظرت همینا بسن؟! :D
....اره گواهینامه موقت رو که بهت ندادن با همین ریز نمرات کارت راه میوفته;)
..اره خدمت گیر میندازه مردارو

s.matavos

عضو جدید
....اره گواهینامه موقت رو که بهت ندادن با همین ریز نمرات کارت راه میوفته;)
..اره خدمت گیر میندازه مردارو
خدا کنه! امروز 180 کیلومتر تو جاده بودم. دعا کن راه بیفته کارم که دیگه حوصله موصله ندارم! :w09:
خدا از سر رضا ش ا ه خبیث نگذره.... :w39:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سیا جون خوبی؟
سینا میگم قبله اینکه بری ثبته نام یه تماس با یونی بگیر بگو جریانتو .ببین چی میگن.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سیا جون خوبی؟
سینا میگم قبله اینکه بری ثبته نام یه تماس با یونی بگیر بگو جریانتو .ببین چی میگن.
...سلام سودی جون خوبه حالت؟؟کلاست خوب بود...من که رفته بودم مدرسان ثبت نام کنم انقدر شلوغ بود که نگو

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...سلام سودی جون خوبه حالت؟؟کلاست خوب بود...من که رفته بودم مدرسان ثبت نام کنم انقدر شلوغ بود که نگو
قربونت بد نیستم. چه کلاسیییییییییی لالایی بود داشتم کور میشدم باز اولیه خوب بود دومی دیگه خیلی تلاش کردم چرت نزنم. خب به سلامتی خوبه تعداد م شیمیها زیاد بود؟

از صبح یه ریز دارم زنگ میزنم. بر نمیدارن که....
از فردا 9دوباره شروع کن ایشالله جوا بدن تنبلا.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربونت بد نیستم. چه کلاسیییییییییی لالایی بود داشتم کور میشدم باز اولیه خوب بود دومی دیگه خیلی تلاش کردم چرت نزنم. خب به سلامتی خوبه تعداد م شیمیها زیاد بود؟

از فردا 9دوباره شروع کن ایشالله جوا بدن تنبلا.
...اا بیدار بودی دیشب مگه؟؟مکانیک ها بیشتر بود ولی مهندسی شیمی هم 3و4 نفر دیدم...قربونش برم همه میخوان کنکور بدن :D

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...اا بیدار بودی دیشب مگه؟؟مکانیک ها بیشتر بود ولی مهندسی شیمی هم 3و4 نفر دیدم...قربونش برم همه میخوان کنکور بدن :D
2خوابیدم 5پاشدم
من شرکت کرده بودم برق زیاد بود .م شیمی فقط منو یه دختر دیگه بودیم که الان با هم همکلاس شدیم خیلی جالب بود.همدیگرو دیدیم موقعه ثبته نام اینجوری بودیم.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2خوابیدم 5پاشدم
من شرکت کرده بودم برق زیاد بود .م شیمی فقط منو یه دختر دیگه بودیم که الان با هم همکلاس شدیم خیلی جالب بود.همدیگرو دیدیم موقعه ثبته نام اینجوری بودیم.
...تو کجا ثبت نام کرده بودی؟؟.ولی خدایی سودی درس های مکانیک رو ادم میبینه سرسام میگیره...صد رحمت به مهندسی شیمی:D

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...تو کجا ثبت نام کرده بودی؟؟.ولی خدایی سودی درس های مکانیک رو ادم میبینه سرسام میگیره...صد رحمت به مهندسی شیمی:D
من همون ولایته خودم بودم ثبته نام کردم. تازه بعد اعلام نتایج زنگیدن که چیکار کردیم گفتم بله با شرکت در آزمون های مدرسان قبول شدم
. واسه مکانیکام سخته اما من ندیدم.

بالا