ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

znu67

عضو جدید
سلام
دوست عزیز می خام یه توصیه برادرانه برات داشته باشم
بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که
با توجه به اینکه تهران جنوب قبول شدی معلومه با استعدادی و پایه درسی قوی داری بهت توصیه می کنم ریسک کنی ولی نه ریسکی که تهران جنوب رو از دست بدی احتمالا امسال کلیه کنکور های دانشگاه ازاد با سنجش ادغام بشه و قبولی تو دانشگاه آزاد هم سخت بشه (بخاطر اینکه دیگه خارج ظرفیت نتونن پذیرش کنن) پیشنهاد من اینه که : این ترم رو مرخصی بگیری و بشینی برا ارشد 92 سراسری بخونی که ان شاء ا... تهران قبول شی
چون سرارسری شهرستانها بجز چند دانشگاه از هز نظر از تهران جنوب و علوم تحقیقات پایین ترن (هم برا استخدام و هم از نظر استادا چون از دوستام شنیدم دکتر اسلامی بزرگ امیرکبیر مدیر گروه طراحی تهران جنوبه) و ترم دوم دوباره بری دانشگاه بعد نتایج اگه قبول شدی که بهتر اگر نه که این موقعیتت رو از دست ندادی هر چند ممکنه هزینه ای رو اضافه تر بدی
اگر هم از خودت مطمئنی که میتونی دوباره تهران جنوب قبول شی می تونی انصراف هم بدی ولی این دیگه خیلی ریسکه
ولی خیلی خودتو اذیت نکن که سر دوراهی موندی واقعا ارشد ارزش این ناراحتی ها رو نداره کلا دنیا ارزش نداره من سال 89 دچار موقعیت بدتر از شما بودم طراحی روزانه بوعلی قبول شده بودم ولی بخاطر یه سری مسایل باید انصراف می دادم و اگه انصراف می دادم باید میرفتم سربازی ولی اخرش دلو به دریا زدمو بیخیال درس شدم و از خدا خواستم که کمکم کنه
کمکم هم کرد ،امریه یه شرکت دولتی رو گرفتم و بعد از دو ماه اموزشی اومدم تو شرکت خدمت کردم بهترین حالت ممکن، جو اونجا طوری بود که مشتاق شدم حین خدمت درس بخونم از اواخر ابان شروع کردم با روزی 4 ساعت و 5 شنبه و جمعه کامل می خوندم و چون سرباز بودم شرکت کاری باهام نداشتن مرخصی بی نهایت;) الکی الکی زد و قبول شدیم الان هم خدمت تمام شده ، کارم هم ردیف شده دانشگاه هم که خدا رو شکر فعلا داریم همزمان با کار میریم
اینارو گفتم که همه دوستان بدونن که اگه خدا بخاد همه چیز امکان پذیره و این کنکور هارو بهانه ای برا خودتون قرار بدین که به خدا نزدیکتر بشین مطمئن باشین هرچی بخاین بهتون میده به شرطی که ظرفیتشو در خودتون ایجاد کنین
موفق و سربلند باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون..
تا این هفته تصمیم نهایی رو میگیرم..
لطف کردین

znu67

عضو جدید
سلام
دوست عزیز می خام یه توصیه برادرانه برات داشته باشم
بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که
با توجه به اینکه تهران جنوب قبول شدی معلومه با استعدادی و پایه درسی قوی داری بهت توصیه می کنم ریسک کنی ولی نه ریسکی که تهران جنوب رو از دست بدی احتمالا امسال کلیه کنکور های دانشگاه ازاد با سنجش ادغام بشه و قبولی تو دانشگاه آزاد هم سخت بشه (بخاطر اینکه دیگه خارج ظرفیت نتونن پذیرش کنن) پیشنهاد من اینه که : این ترم رو مرخصی بگیری و بشینی برا ارشد 92 سراسری بخونی که ان شاء ا... تهران قبول شی
چون سرارسری شهرستانها بجز چند دانشگاه از هز نظر از تهران جنوب و علوم تحقیقات پایین ترن (هم برا استخدام و هم از نظر استادا چون از دوستام شنیدم دکتر اسلامی بزرگ امیرکبیر مدیر گروه طراحی تهران جنوبه) و ترم دوم دوباره بری دانشگاه بعد نتایج اگه قبول شدی که بهتر اگر نه که این موقعیتت رو از دست ندادی هر چند ممکنه هزینه ای رو اضافه تر بدی
اگر هم از خودت مطمئنی که میتونی دوباره تهران جنوب قبول شی می تونی انصراف هم بدی ولی این دیگه خیلی ریسکه
ولی خیلی خودتو اذیت نکن که سر دوراهی موندی واقعا ارشد ارزش این ناراحتی ها رو نداره کلا دنیا ارزش نداره من سال 89 دچار موقعیت بدتر از شما بودم طراحی روزانه بوعلی قبول شده بودم ولی بخاطر یه سری مسایل باید انصراف می دادم و اگه انصراف می دادم باید میرفتم سربازی ولی اخرش دلو به دریا زدمو بیخیال درس شدم و از خدا خواستم که کمکم کنه
کمکم هم کرد ،امریه یه شرکت دولتی رو گرفتم و بعد از دو ماه اموزشی اومدم تو شرکت خدمت کردم بهترین حالت ممکن، جو اونجا طوری بود که مشتاق شدم حین خدمت درس بخونم از اواخر ابان شروع کردم با روزی 4 ساعت و 5 شنبه و جمعه کامل می خوندم و چون سرباز بودم شرکت کاری باهام نداشتن مرخصی بی نهایت;) الکی الکی زد و قبول شدیم الان هم خدمت تمام شده ، کارم هم ردیف شده دانشگاه هم که خدا رو شکر فعلا داریم همزمان با کار میریم
اینارو گفتم که همه دوستان بدونن که اگه خدا بخاد همه چیز امکان پذیره و این کنکور هارو بهانه ای برا خودتون قرار بدین که به خدا نزدیکتر بشین مطمئن باشین هرچی بخاین بهتون میده به شرطی که ظرفیتشو در خودتون ایجاد کنین
موفق و سربلند باشید

راستی یه سوال، با اینکه از تهران جنوب تعریف کردین ولی چرا پیشنهاد دادین که 1سال دیگه پشت کنکور بمونم؟؟؟
آخه قبول شدن سراسری تهران واقعا رتبه خوب میخواد...

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه سوال، با اینکه از تهران جنوب تعریف کردین ولی چرا پیشنهاد دادین که 1سال دیگه پشت کنکور بمونم؟؟؟
آخه قبول شدن سراسری تهران واقعا رتبه خوب میخواد...

سراسری تهران و هدف شما ارزش 6ماه سختی کشیدن رو نداره؟

saeed_70_nagi

عضو جدید
دوستان انصافا یکی به من کمک کنه .!!!!!!!!!
من هنوز موفق به خریدن کتابهای زیر نشده ام چی کار کنم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
انتقال پوران -- مقاومت پوران -- ریاضی مهندسی کریمی
:w19::w19::cry::cry::cry::cry:

saeed7704

عضو جدید
بچه ها به نظرتون خوندن کتاب مقاومت نایی کافیه یا کلاساشو برم؟تو کلاساش چیزی بیشتر از کتابش میگه؟نکته ای تستی؟

sepide1998

عضو جدید
من هنوز موفق به خریدن کتابهای زیر نشده امچی کار کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام
من هم چهارشنبه و هم پنجشنبه ذفتم انقلاب و نبود مقاومت....................:(

mahde1818

عضو جدید
قدیمی هاش رو بخر جدیدش فقط تست های 91 رو داره

mahde1818

عضو جدید
بچه ها به نظرتون برای سیالات کتاب راهیان کافیه یا کلاسای صادقی رو برم؟
من خودم تا تا فصل 3 خوندم اصلا مفهومی نگفته به نظر من اول سیالات پارسه رو بخون بعد راهیان رو تست ها باکس سیالات وحشتناک مفهومیه ضمنا فکر کنم دوستان هم با من هم نظر باشند که طراح سوال بخش سیالات آدم موذی هست:twisted: در برخی تست ها واقعا قصد طرف این بوده که آدم اشتباه بندازه

mahde1818

عضو جدید
بچه ها شما تست های دانشگاه آزاد رو می زنید ؟به نظر من تست ها مزخرفه فقط وقت تلف کردنه

sepide1998

عضو جدید
بچه ها برای حل یه سری از تستای استاتیک سالای قبل مخصوصا برای بدست اوردن جواب روابط مثلثاتی ماشین حساب لازمه...باید تو اینجور موارد چیکار کرد؟
مثلا Sin21.5 چند میشه؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز

انتقال رو با راهیان بخون مقاومت رو دست دوم پیدا کن

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای حل یه سری از تستای استاتیک سالای قبل مخصوصا برای بدست اوردن جواب روابط مثلثاتی ماشین حساب لازمه...باید تو اینجور موارد چیکار کرد؟
مثلا Sin21.5 چند میشه؟
اون زمان ماشین حساب ازاد بود تو حل اون تست ها سعی کن روش رو یاد بگیری

nima9631

عضو جدید
مثلا Sin21.5 چند میشه؟

سلام
باید تقریبی حل کنی مثلا برای sin21.5 : میدونی که sin30=1/2 اگه 1/2 رو به 60 تقسیم کنی (چون براساس 21.5 میخوای بدست بیاری) جواب میشه 1/120 حالا 1/120 رو ضرب در 43 میکنی و جواب میشه 0.35 که با ماشین حساب در میاد 0.36.
موفق

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w19::w19::cry::cry::cry:

انتقال برو راهیان بگیر تست همه رشته ها را داره تست زیاد بزن
مقاومت من هم ندارم هنوز نخریدم :cry: هفته پیش زنگ زدم گفتند 10-12 روز دیگه زنگ بزنم از بقیه پرسیدم مقاومت راهیان و پارسه هم بد نیست
با این وضعیت دلار بعید میدونم چاپ کنند شما لطف کن آخر هفته زنگ بزن 66927040 انتشارات پوران اینجا هم بنویس که کلا به این کنکور میرسه یا نه

مثلا Sin21.5 چند میشه؟

تا سال 85 ماشین حساب میشد سر جلسه برد

بچه ها شما تست های دانشگاه آزاد رو می زنید ؟به نظر من تست ها مزخرفه فقط وقت تلف کردنه

در کل که خیلی مسخره است ولی یه سری جاها تستی نیست یا کمه اونجا من میزنم

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام
باید تقریبی حل کنی مثلا برای sin21.5 : میدونی که sin30=1/2 اگه 1/2 رو به 60 تقسیم کنی (چون براساس 21.5 میخوای بدست بیاری) جواب میشه 1/120 حالا 1/120 رو ضرب در 43 میکنی و جواب میشه 0.35 که با ماشین حساب در میاد 0.36.
موفق

سلام دمت گرم خیلی حال کردم با این روش تقریبی

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من تهران گشتم نبود..:(
ميگم دوستان وقت خودتونو واسه در انتظار موندن براي كتاب نايي تلف نكنيد حتي اگه اين كتاب در روزهاي آينده به بازار وارد بشه اينقد حجم مطالبش زياده كه تسلط كامل به همه تمرين ها و مفاهيمش سخت ميشه پس سعي كنيد از ساير انتشارات بهره ببريد و در كنارش اگه خيلي كشته مرده مقاومت نايي هستيد جزوشو تهيه كنيد. من موندم بچه هاي تهران با اين همه امكانات و دسترسي به جزوات و اساتيد برتر چرا خودشونو معطل كردن اگه جاي ما شهرستانيا بوديد چكار ميكرديد .در ضمن من امشب شايد بيام تهران اگه كسي اين كتاب رو ميخاد سريع بهم پيام خصوصي بده بگه واسش تهيه كنم (البته اگه تو اصفهان گير بياد)
ببخشید من sin20 رو حساب میکنم درست نمیشه.........:(
بذار يه روش خيلي ساده بهت بگم واسه اين زوايا
اگه بدونيم sin30=0.5
حالا حساب كن به ازاي هر درجه چقد ميشه يعني 30 درجه شده 0.5 پس هر درجه ميشه 1 ضربدر 0.5 تقسيم بر 30=0.016
پس 20 درجه ميشه 0.016*20=0.32
البته اين روش با خطاي 5 درصد جواب ميده و قابل اعتماده

آخرین ویرایش:

sepide1998

عضو جدید
ميگم دوستان وقت خودتونو واسه در انتظار موندن براي كتاب نايي تلف نكنيد حتي اگه اين كتاب در روزهاي آينده به بازار وارد بشه اينقد حجم مطالبش زياده كه تسلط كامل به همه تمرين ها و مفاهيمش سخت ميشه پس سعي كنيد از ساير انتشارات بهره ببريد و در كنارش اگه خيلي كشته مرده مقاومت نايي هستيد جزوشو تهيه كنيد. من موندم بچه هاي تهران با اين همه امكانات و دسترسي به جزوات و اساتيد برتر چرا خودشونو معطل كردن اگه جاي ما شهرستانيا بوديد چكار ميكرديد .در ضمن من امشب شايد بيام تهران اگه كسي اين كتاب رو ميخاد سريع بهم پيام خصوصي بده بگه واسش تهيه كنم (البته اگه تو اصفهان گير بياد)
من اول اعلام میکنم.............اخه من دارم استاتیک ناییی رو میخونم و خیلی خوبه..................

saeed7704

عضو جدید

بذار يه روش خيلي ساده بهت بگم واسه اين زوايا
اگه بدونيم sin30=0.5
حالا حساب كن به ازاي هر درجه چقد ميشه يعني 30 درجه شده 0.5 پس هر درجه ميشه 1 ضربدر 0.5 تقسيم بر 30=0.016
پس 20 درجه ميشه 0.016*20=0.32
البته اين روش با خطاي 5 درصد جواب ميده و قابل اعتماده

حالا sin 210 رو چجوری میشه حساب کرد؟
210*0.016 =3.36

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
حالا sin 210 رو چجوری میشه حساب کرد؟
210*0.016 =3.36
نه ديگه كاملا واضحه 210 درجه ميشه 180+30 بنابراين كافيه سينوس 30 رو بلد باشي در يه منفي ضربش كني ميشه -0.5 چون سينوس تو ربع سوم منفي هست در وا قع اين روش تا 180 درجه صادقه بعد از اون با تبديل زوايا بايد بهش رسيد مثلا سينوس 200 درجه ميشه سيونس 20 درجه ضربدر منفي 1 اوكي مهندس؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مقاومت مصالح دكتر نايي

مقاومت مصالح دكتر نايي

براي دانلود اين كتاب از لينك زير اقدام كنيد!!!:biggrin:
شوخي كردم
اين كتاب رسما نيست شده
طبق اطلاعات موثقي كه از چند كتابفروشي گرفتم وحضوري صحبت كردم اين كتاب چند هفته اي هست چاپ شده ولي به دليل نوسان قيمت ها و نرخ ارز(ربطش چيه نميدونم)هنوز به بازار نيومده ول يكتابفروشي ها قول دادن تا دو هفته ديگه روانه بازار ميشه
بهتره تو اين مدت اين درس رو از جزوه خود دكتر نايي و يا كتاب راهيان مطالعه كنيد وبعد از اينكه وارد بازار شد بخريد
موفق و پيروز باشيد
;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا