دفتر مديريت تالار اسلام و قرآن

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یک پیام خصوصی به مدیر محترم این تالار در مورد حذف شدن تاپیکم دادم ولی متاسفانه جوابمو ندادن! :(

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیایید تا با گفتن یک الله اکبر حاضری بزنید.

.
.
.
به نظر دوستان بهتر نیست این تاپیک بسته بشه.
تو پست اولش نوشته به چه دلیل ارسال شده
.
.
قصد دوستان هم برای رضای خدا در 22 بهمن بوده نه همیشه...
پست هم در مورد یه مناسبت خاص بوده.
:gol:

آخرین ویرایش:

?Why

عضو جدید
بیایید تا با گفتن یک الله اکبر حاضری بزنید.

.
.
.
به نظر دوستان بهتر نیست این تاپیک بسته بشه.
تو پست اولش نوشته به چه دلیل ارسال شده
.
.
قصد دوستان هم برای رضای خدا در 22 بهمن بوده نه همیشه...
پست هم در مورد یه مناسبت خاص بوده.
:gol:

راست میگه دیگه ... هم این تاپیک ، هم اون تاپیکِ دعایِ دسته جمعی ، هم تاپیک صلواتیه ...
فقط وسیله ای شدن برا پایین بردنِ تاپیکهای مهمتر (مثِ تاپیکِ اینجانب:)(شکستِ نفسیم منو کشته ... ))

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راست میگه دیگه ... هم این تاپیک ، هم اون تاپیکِ دعایِ دسته جمعی ، هم تاپیک صلواتیه ...
فقط وسیله ای شدن برا پایین بردنِ تاپیکهای مهمتر (مثِ تاپیکِ اینجانب:)(شکستِ نفسیم منو کشته ... ))
آره راست میگی چه پیشنهاد خوبی....
بچه ها!!اون تاپیک رو جمع کنید ...بیاید تاپیک ایشون صلوات بفرستید!!!;)

Sahara.

عضو جدید
سلام.
نوشته من توی تالار دفاع مقدس و تاپیک جنگ با اسرائیل پاک شده، چرا؟
فقط کساییکه از باورهای مدیران پیروی میکنن، حق نظر دادن دارن؟

من بگم سوریه وضع خرابه، حتما ویرایش میکنین مینویسین بحرین وضع خرابه نه؟
وقتی صدا و سیماتون اینطوریه، واقعا از مدیران اینجا انتظار بیشتری نمیره.

حق دارین تا میتونین پاک کنین، تا همه مثل شما فکر کنند.

آخرین ویرایش:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.

منم پاک کردم پستم رو چون نامربوط بود!

بحثِ مخالف و غیر مخالف نیست!!

نباید پستِ نامربوط به تاپیک رو بفرستی چون باعثِ انحراف تاپیک میشه! البته بنده فکر کردم خودتون پستتون رو پاک کردین! به نظرم باید شاکر هم باشین چون ارسال پستِ نامربوط اخطار داره!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام.

منظورتون اين پسته؟؟؟
علم خمینی چی بود حالا؟
آزادی بیان و احترام به حقوق همه؟

نه شماها نمردین، ولی خوب مدام تحلیل میرین و کم کم محو میشین.
شما كه سابقه زيادي در انجمن داريد بايد بدونيد كه اولا تاپيك موضوع داره و سالاد شيرازي نيست ثانيا جنابعالي بايد تابع قوانين سايت باشيد وگرنه در صفحه اصلي تالار افكار همسو با ما بيشتر مشاهده ميشه تا اين پست غير مرتبط!

Sahara.

عضو جدید
مدیر بخش تالار دفاع مقدس در پاک کردن پست ها بیش از حدا داره یک طرفه عمل میکنه.
اگر این بخش جز زیر تالارهای اسلام هست لطفا رسیدگی کنین.
هرکس هرچی میگه که ایشون دوست نداره سریعا پاک میشه.

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر بخش تالار دفاع مقدس در پاک کردن پست ها بیش از حدا داره یک طرفه عمل میکنه.
اگر این بخش جز زیر تالارهای اسلام هست لطفا رسیدگی کنین.
هرکس هرچی میگه که ایشون دوست نداره سریعا پاک میشه.
ایشون فقط به وظیفشون عمل میکنن
اگر کمی بهتر و مودبانه تر حرف زده بشه پستی پاک نمیشه
بازم خوب تا حالا باهاتون راه اومدن

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
ممنون که تاپیکمو پاک کردید اونم بدون اطلاع دادن و گفتن دلیلش!
مثل اینکه این روش و مسلک همه مدیران باشگاه هست.
میشه دلیل پاک کردن تاپیکمو بگید؟
(اهنگ پیشواز رهبری)

JavadMessi

مدیر بازنشسته
ممنون که تاپیکمو پاک کردید اونم بدون اطلاع دادن و گفتن دلیلش!
مثل اینکه این روش و مسلک همه مدیران باشگاه هست.
میشه دلیل پاک کردن تاپیکمو بگید؟
(اهنگ پیشواز رهبری)
سيد جون قربون جدت برم يه نگاه به زير تالار مولتي مديا بنداز:gol:

?Why

عضو جدید
چرا اونجاهايي كه شما بايد اخطار ميگرفتين و الان بايد اخراج ميشدين رو به خاطر نمياريد؟؟
کجاها ؟
من یادم نمیاد به کسی گفته باشم "
خیلی مزخرف میگی" ، "شخصیت نداری" ، "حالیت نیست" ، "عقل نداری" و ...
هر چی اخطار گرفتم هم به بهانه ی واهیِ "
پست بی ربط به تاپیک" ! بوده ...
همین آخری هم ربطش به تاپیک کاملاً مشخصه ...

سوالِ ساده ای کردم ... کسایی که از اون جور ادبیات استفاده کردن ، اخطار گرفتن یا نه ؟

فكر كرديد تو چند سايت انتخاب گزينشي از دو كتاب تاريخي پيدا كردين ديگه هر تاپيكي كه رسيديد ميتونيد تاپيك رو منحرف كنيد؟؟؟

اول اینکه این "
انتخاب گزینشی" چیه افتاده تو زبونتون ... خوب معلومه که انتخاب کردم ... ! میخواستی کلِ طبقات و سیره رو واست بزارم !
بعله ... تو کتب تاریخی خوبیِ پیامبر رو هم گفتن ...
ولی نمیدونم چرا هر جا خوب گفتن ، به نظر شما درسته و هر جا بد گفتن (که البته از نظر خودشون خوب گفتن) دروغگو میشن ... زنازاده میشن ... قاتل حسین میشن
:biggrin:

تاپیک رو منحرف کنم !
واسه چی باید اینکارو بکنم ؟
مثلاً اون تاپیک قرار بود به کجا برسه که من نخوام برسه که منحرفش کنم ...
بهونه های بیخودی میگیریا ... خوبه ما اونجا چند تا پست مخالف نمیزدیم اون تاپیک الان چسبیده بود به تهِ صفحه ...

JavadMessi

مدیر بازنشسته
کجاها ؟
من یادم نمیاد به کسی گفته باشم "
خیلی مزخرف میگی" ، "شخصیت نداری" ، "حالیت نیست" ، "عقل نداری" و ...
هر چی اخطار گرفتم هم به بهانه ی واهیِ "
پست بی ربط به تاپیک" ! بوده ...
همین آخری هم ربطش به تاپیک کاملاً مشخصه ...

سوالِ ساده ای کردم ... کسایی که از اون جور ادبیات استفاده کردن ، اخطار گرفتن یا نه ؟

اول اینکه این "
انتخاب گزینشی" چیه افتاده تو زبونتون ... خوب معلومه که انتخاب کردم ... ! میخواستی کلِ طبقات و سیره رو واست بزارم !
بعله ... تو کتب تاریخی خوبیِ پیامبر رو هم گفتن ...
ولی نمیدونم چرا هر جا خوب گفتن ، به نظر شما درسته و هر جا بد گفتن (که البته از نظر خودشون خوب گفتن) دروغگو میشن ... زنازاده میشن ... قاتل حسین میشن
:biggrin:

تاپیک رو منحرف کنم !
واسه چی باید اینکارو بکنم ؟
مثلاً اون تاپیک قرار بود به کجا برسه که من نخوام برسه که منحرفش کنم ...
بهونه های بیخودی میگیریا ... خوبه ما اونجا چند تا پست مخالف نمیزدیم اون تاپیک الان چسبیده بود به تهِ صفحه ...
كجاها؟؟؟
بشينم تو تاپيك خودت توهينها مستقيمت به پيامبر(جداي از متن كتب) رو بيارم ببيني اخراجي يا نه؟
كي گفته بي ربط بود؟؟؟ عنوان تاپيك فيلم موهن بوده پست شما ماجراي قتل يك مشرك ربط بيشتر از اين؟؟؟
انتخاب گزينشي يعني اينكه كتب تاريخي وقتي براي شما موثقه(طوري كه طبري ميشه پسرعموت) كه بتونيد از توش شبهه بتراشيد ولي اگر تو همون كتاب به جايي بربخوريد كه رحمت و عفو پيامبر رو نشون بده نه دچار تضاد ميشيد نه ديگه اونوقت اون كتاب براتون سنديتي داره!!!
راستي ريفيقت كه ظاهرا اخراجه ان شاءالله اي دي اس الم راه بيفته ميخوايم يه بحث كاملا فلسفي با شما و همه هم پوچانت(!) راه بندازيم ببينيم چي تو چنته داريد:gol:

?Why

عضو جدید
بشينم تو تاپيك خودت توهينها مستقيمت به پيامبر(جداي از متن كتب) رو بيارم ببيني اخراجي يا نه؟
نه نه ... نکنی یوقت این کار رو ها ...
:D
كي گفته بي ربط بود؟؟؟ عنوان تاپيك فيلم موهن بوده پست شما ماجراي قتل يك مشرك ربط بيشتر از اين؟؟؟
سوال تاپیک این بود که چطور با توهین باید برخورد کرد ... منم با ذکر یکی از واکنشهای پیامبر نسبت به کسی که بهش توهین کرده بود ، جواب دادم . ربط بیشتر از این ؟
(راستی هر کی اسمش بشه مشرک ، اشکالی نداره کشته بشه ؟ :smile:)
انتخاب گزينشي يعني اينكه كتب تاريخي وقتي براي شما موثقه(طوري كه طبري ميشه پسرعموت) كه بتونيد از توش شبهه بتراشيد ولي اگر تو همون كتاب به جايي بربخوريد كه رحمت و عفو پيامبر رو نشون بده نه دچار تضاد ميشيد نه ديگه اونوقت اون كتاب براتون سنديتي داره!!!
آقا ، برادر ، بزرگوار ، آدما که فقط سیاه و یا فقط سفید نیستن ...
خوب معلومه که پیامبر هم بعضی جاها دلش به حالِ یکی سوخته ، رحم کرده ، یا یه جا یه حرفِ خوب زده ...
منم جایی نگفتم مشکلی با اینا دارم و بگم دروغه (برعکسِ شما) ... چون به عنوانِ پیامبر ، وظیفشه که خوب باشه ... !
جایی مشکل پیش میاد و آدمیزاد باید دچار تضاد بشه که رفتاری غیرِ معمول ، که از یک انسان معصوم نباید سر بزنه رو تو تاریخ میبینیم ازشون ...
اینجاست که شما انکار رو شروع میکنین ...

و منم پرسیدم با این روش شما ، میشه مثلِ خودتون برخورد کرد و گفت :از کجا معلوم اون خوبیهایی که ذکر شده دروغ نباشه !
مثلاً فلان کرامت ، تو منبع طبری اومده ولی تو منبع Y و Z نیومده ... پس آقای طبری که سابقه ی دروغگویی دارن مثلاً تو زمینه غرانیق ، پس این حرفشم دروغه !
که البته من هیچوقت همچین کاری نکردم ...
راستي ريفيقت كه ظاهرا اخراجه ان شاءالله اي دي اس الم راه بيفته ميخوايم يه بحث كاملا فلسفي با شما و همه هم پوچانت(!) راه بندازيم ببينيم چي تو چنته داريد:gol:
کدوم ریفیق ؟
ایشالا

فک کنم بتونم حدس بزنم چیه داستانتون ... !
هستیم در خدمتِ شما و سایرِ هم پوشالی هاتون . :D

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...فکری-و-فریضه-ی-باستانگرایی!!!/page2?highlight=

از مدیر محترم درخواست دارم پستهای نامربوط در این تاپیک رو پاک کنن، اگه زحمتی نیست!! بعضیا تاپیک بنده رو با خونه ی خاله اشتباه گرفتن!!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
نه نه ... نکنی یوقت این کار رو ها ...
:D سوال تاپیک این بود که چطور با توهین باید برخورد کرد ... منم با ذکر یکی از واکنشهای پیامبر نسبت به کسی که بهش توهین کرده بود ، جواب دادم . ربط بیشتر از این ؟
(راستی هر کی اسمش بشه مشرک ، اشکالی نداره کشته بشه ؟ :smile:)

آقا ، برادر ، بزرگوار ، آدما که فقط سیاه و یا فقط سفید نیستن ...
خوب معلومه که پیامبر هم بعضی جاها دلش به حالِ یکی سوخته ، رحم کرده ، یا یه جا یه حرفِ خوب زده ...
منم جایی نگفتم مشکلی با اینا دارم و بگم دروغه (برعکسِ شما) ... چون به عنوانِ پیامبر ، وظیفشه که خوب باشه ... !
جایی مشکل پیش میاد و آدمیزاد باید دچار تضاد بشه که رفتاری غیرِ معمول ، که از یک انسان معصوم نباید سر بزنه رو تو تاریخ میبینیم ازشون ...
اینجاست که شما انکار رو شروع میکنین ...

و منم پرسیدم با این روش شما ، میشه مثلِ خودتون برخورد کرد و گفت :از کجا معلوم اون خوبیهایی که ذکر شده دروغ نباشه !
مثلاً فلان کرامت ، تو منبع طبری اومده ولی تو منبع Y و Z نیومده ... پس آقای طبری که سابقه ی دروغگویی دارن مثلاً تو زمینه غرانیق ، پس این حرفشم دروغه !
که البته من هیچوقت همچین کاری نکردم ...

کدوم ریفیق ؟
ایشالا

فک کنم بتونم حدس بزنم چیه داستانتون ... !
هستیم در خدمتِ شما و سایرِ هم پوشالی هاتون . :D

اين بحثو اگه دوست داري تو تاپيك خودت ادامه بده گرچه اگر تمام دلايل عقلي و نقلي بر رحمانيت و حقانيت پيامبر نبود همين دشمنيهاي شما و دوستانتان(البته به نيت قربه الي ...:دي)براي حداقل خود بنده دليل بر حقانيت پيامبر مي بود:gol:

Sahara.

عضو جدید
مدیر نسبتا محترم تالار اسلام.
در تاپیک مجموعه احادیث پیامبر اسلام، نوشته های من رو پاک میکنی ولی نوشته کسانیکه متکل انداختن مثل نیما تروجان و.. رو نگه میداری.
علتش رو توضیح میدی؟
ابزار قدرت دستتون افتاده هرکاری دلتون بخواد میکنین؟

:mad:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
مدیر نسبتا محترم تالار اسلام.
در تاپیک مجموعه احادیث پیامبر اسلام، نوشته های من رو پاک میکنی ولی نوشته کسانیکه متکل انداختن مثل نیما تروجان و.. رو نگه میداری.
علتش رو توضیح میدی؟
ابزار قدرت دستتون افتاده هرکاری دلتون بخواد میکنین؟

:mad:
يه تاپيك ميزنيد و فكر ميكنيد ميتونيد با چنگ زدن به هر موضوعي از پاسخ دادن و بحث كردن طفره برين؟
موضوع شما همين احاديث بود بعدش ما دنبال سند از شما گرفتيم بحث ميره سمت يه آيه قرآن!!
خواهشا اگر بحثي در مورد اون تاپيك دارين داخل خودش منظورم پاسخ به سوالات بنده در اون تاپيكه

شادیاخ

عضو جدید
ارسال مطالب نامربوط به تاپيک

-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=5927240
صبح شبکه 2 مستندی به نام یک خواب و صد بیداری در مورد جنوب لبنان پخش می کرد ، در این مستند صحنه ای بود که یک خواننده زن لبنانی در بین جمعیت به مواضع اعراب در قبال اسرائیل و عدم حمایت اونها از مقاومت حمله می کرد ، واقعا برای من جالب بود برای رژیم ج.ا یک خواننده زن زمانی که با مواضع سیاسی رژیم هماهنگ باشه تبدیل به قهرمان و در دیگر مواقع نمونه ای از فحشا و فساد است ، دقیقا مثل موضوع این تایپیک که زمانی جدا شدن از ارتش یک دیکتاتور عملی قهرمانانه و زمانی دیگر عملی خائنانه محسوب میشود .

ربط موضوع در قسمتی که مشخص کردم تبیین شده دوست عزیز ، منتظر پاسخ شما هستم:gol:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
ارسال مطالب نامربوط به تاپيک

-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=5927240
صبح شبکه 2 مستندی به نام یک خواب و صد بیداری در مورد جنوب لبنان پخش می کرد ، در این مستند صحنه ای بود که یک خواننده زن لبنانی در بین جمعیت به مواضع اعراب در قبال اسرائیل و عدم حمایت اونها از مقاومت حمله می کرد ، واقعا برای من جالب بود برای رژیم ج.ا یک خواننده زن زمانی که با مواضع سیاسی رژیم هماهنگ باشه تبدیل به قهرمان و در دیگر مواقع نمونه ای از فحشا و فساد است ، دقیقا مثل موضوع این تایپیک که زمانی جدا شدن از ارتش یک دیکتاتور عملی قهرمانانه و زمانی دیگر عملی خائنانه محسوب میشود .

ربط موضوع در قسمتی که مشخص کردم تبیین شده دوست عزیز ، منتظر پاسخ شما هستم:gol:
سلام دوست عزيز
متاسفانه اين دقتي كه شما ميگين صرفا از ديد خودتون بود چون موضوع تاپيك فتواي يك مفتي مبني بر خائنانه بودن اين عمل بود ضمن اينكه شما پستتون به نظر فقط ميخواست موضوع خوانندگي زن رو بيان كنه
سواي از اون اگه قرار باشه هر تمثيل سازي رو تو هر تاپيكي بيان كنيد كه عنوان تاپيك بايد بشه تمثيل سازي اون موضوع!
موفق باشيد

شادیاخ

عضو جدید
سلام دوست عزيز
متاسفانه اين دقتي كه شما ميگين صرفا از ديد خودتون بود چون موضوع تاپيك فتواي يك مفتي مبني بر خائنانه بودن اين عمل بود ضمن اينكه شما پستتون به نظر فقط ميخواست موضوع خوانندگي زن رو بيان كنه
سواي از اون اگه قرار باشه هر تمثيل سازي رو تو هر تاپيكي بيان كنيد كه عنوان تاپيك بايد بشه تمثيل سازي اون موضوع!
موفق باشيد

ممنون از پاسخ شما

پاسخ مربوطه به کامل ترین دین هم در اولین فرصت

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

ببخشيد اينجا تاپيكي ندارين براي پاسخگويي به مسائل ديني؟
قبلاً بود ها ! نبود ؟!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام

ببخشيد اينجا تاپيكي ندارين براي پاسخگويي به مسائل ديني؟
قبلاً بود ها ! نبود ؟!
سلام
منظورتون احكام هست يا شبهات؟
احكام رو خيلي وقت پيش تاپيكي درموردش ديده بودم ولي در مورد شبهات فعلا ميتونيد تاپيكي مجزا ايجاد كنيد

Sina.Taheri

عضو جدید
تا کنون چندین اخطار به خاطر اینکه نوشتین ارسال مطالب نامربوط دریافت کرده ام.

آیا به کاربر yas87 (یکی از کاربران ولایت مدار و پیش رو مبارزه با مخالفین !!)

به خاطر فحاشی علنی در تاپیک شبهه افکنی که مدیریت آنرا پاک کرده، اخطاری داده شده؟

اگر آری خوشحال میشم نمونه اخطار رو ببینم.
وگرنه باید گفت در دادن اخطار بویی از عدالت نبرده اید.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
تا کنون چندین اخطار به خاطر اینکه نوشتین ارسال مطالب نامربوط دریافت کرده ام.

آیا به کاربر yas87 (یکی از کاربران ولایت مدار و پیش رو مبارزه با مخالفین !!)

به خاطر فحاشی علنی در تاپیک شبهه افکنی که مدیریت آنرا پاک کرده، اخطاری داده شده؟

اگر آری خوشحال میشم نمونه اخطار رو ببینم.
وگرنه باید گفت در دادن اخطار بویی از عدالت نبرده اید.
بله داده شد
از مديران ارشد سوال بكنيد
ضمنا عدالت در نظر بنده اين نيست با دونفر كه يكي به عقايد 2 ميليارد آدم توهين كنه و يكي ديگه به يه شخص واحد(اونم نه در حد توهين مقابل) يكسان برخورد كنم
موفق باشي

Sina.Taheri

عضو جدید
بله داده شد
از مديران ارشد سوال بكنيد
ضمنا عدالت در نظر بنده اين نيست با دونفر كه يكي به عقايد 2 ميليارد آدم توهين كنه و يكي ديگه به يه شخص واحد(اونم نه در حد توهين مقابل) يكسان برخورد كنم
موفق باشي

عرض کردم مخالفت به معنای توهین نیست.
توهین یعنی به کار بردن لفظ رکیک.

نزدیک 1.5 میلیارد در دنیا پیرو مکتب بودا و هندو هستند، شما بگی این بت هاتون خدا نیست بهشون توهین میکنی ؟

لطفا زیر سئوال بردن اعتقادات رو با توهین و هتاکی در یک ترازو قرار ندهید.

هر جا واژه اهانت امیزی دیدین اون واژه رو حتما برای من پر رنگ کنید، چون واژه شناسی شما خیلی قوی هست !!!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
عرض کردم مخالفت به معنای توهین نیست.
توهین یعنی به کار بردن لفظ رکیک.

نزدیک 1.5 میلیارد در دنیا پیرو مکتب بودا و هندو هستند، شما بگی این بت هاتون خدا نیست بهشون توهین میکنی ؟

لطفا زیر سئوال بردن اعتقادات رو با توهین و هتاکی در یک ترازو قرار ندهید.

هر جا واژه اهانت امیزی دیدین اون واژه رو حتما برای من پر رنگ کنید، چون واژه شناسی شما خیلی قوی هست !!!
توهين صرفا در واژه خلاصه نميشه چه بسا نگاه هم توهين آميز باشه(مثل كريس رونالدو:دي)
البته اگر دنبال واژه هم باشيد گوسفند خطاب كردن اكثر متدينين و بع بع كردن اونها اظهار لطف به اونهاست!

بالا