نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه چند تا دلیل داره.1- استادم گفته که نمیزاره پایان ناممو شهریور دفاع کنم 2-دارم واسه دانشگاه تهران میخونم دوس داشتم و دارم که برم دانشگاه تهران .الان اگه قبول میشدم مطمئنن دانشگاه تهران نبود
ولی امسال میریم به سمت رتبه 1 و دانشگاه تهران

اه نشد دیگه رتبه 1 .
:surprised:
ببین رتبه 1 مال منه شما میتونی روی رتبه 2 سرمایه گذاری کنی:biggrin:

سپیده معمار

عضو جدید
سلام بچه ها
به همه کسانی که نتیجه خوبی گرفتن تبریک میگم
ولی یه چیزی،چرا نتایج اینطوریه؟
بعضی بچه ها با این همه زحمت نتیجه نگرفتن!
من خیلی نگرانم...

soh-rab

عضو جدید
hott_پیرامید-کوروش-سالار-....
کجایید؟
چرا نمی یاید
چرا

قبلا عارفه از سالار سوال کرد توی اون تایپیک که جدول بود گفتم الان هم دوباره می گم شهر تهران قبول شده ولی کمی غمگینه
در ضمن اون فکر نکنم بیاد اینجا من هم خودم چراغ خاموش میام و می رم حوصله ندارم اینترنتم داره تموم می شه
همگی موفق باشید

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وقتي كه ميخاي شروع كني رباي ارشد خوندن
اول به خودت نگاه ميكني
و بعد ميبيني كه بايد مغزه يه سري ادم چيز فهمو بخوري تا يه چيزايي بياد تو دستت
بعدش مثل بلانسبت خر ميشيني ميخوني
شب و روز
بدون استراحت بدون تفريح
رتبت ميشه افتضاح
با اين حال ميري سراغ اسكيس و به خودت ميگي كه ميخام ياد بگيرم و بعد ميري اسكيس ميدي تا شايد از اين چيزا كه اسمش معجزس براي تو هم پيش بياد
وبعد مــــــردود
يه دوست مياد كه اسمش هژيره ،وسوست ميكنه براي دوباره خوندن و بوي كتابا هم
كه يه بار ديگه بخوني اين درحاليه كه مث بار اول تمركز و ارامش نداري يكمم سنت رفته بالا يكمم كار اجرايي بلد نيستي
ولي به اميد هوايي تازه تر ميخوني
و بازم ميشي هم رتبه ي سال پيش خودت
اينجاش خيلي درد داره
زنگ ميزني به يه دوست
كه اوون شانس زندگيته و مشوقته و تنهاترين مشوق
و بهت ياد ميده
و تو باهاش قدم برميداري
و دوباره اسكيس ميدي
همه ي اينا ميگدره
و تو ماه ها منتظر ميموني
و تو يه لحظه نتيجهي دوسال زحمتت تو يه پلك زدن مشخص ميشه
يه دهكوره
به همينشم شكر
ولي دردت اونجا ذق ذق ميكنه كه اين اموزش محوره
و اين تيك آفه
و تيك آف هاي ديگه
همه ي اونايي كه به نتيجه نرسيدن
و يا ناراضين
اواز دهل از دور خوشه؟!!!!
ميدونم
خيليا لايق تر از من بودن تو همين باشگاه
دردم از نرسيدنه
گاهي ميگي كاش تئوريم غير مجاز ميشدم كه همه چي اونجا تموم ميشد
گاهي ميگي كاش اسكيسو مردود ميشدم كه همه چي تموم ميشد
اي كاش اين معلق بودن تموم ميشد

mos6762

عضو جدید
سلام بچه ها خیلی خوشحالم که بعد ی سال پر استرس قبول شدم خدا خیلی کمکم کرد چون بدجور اسکیس گند زده بودم .با 160 معماری باهنر کرمان روزانه قبول شدم. خیلی راضیم چون اسکیس بد دادم. برای همه کسایی که نشدن ارزوی توفیق توی ازمونای بعد دارم من چهارسال پشت کنکور بودم . اینو گفتم که کسی نا امید نشه.براهمه تون ارزوی موفقیت دارم .

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی خوام نا امیدت کنم ولی ...
نه این که نتونه ادام بده ولی تو مصاحبه مثل آب خوردن می ذارنش کنار (اینجا ایران است)
برای درس دادن تو دانشگاه هم دو تا سوال اول ازت می پرسن: 1- دانشگاه ارشدت دولتی بوده یا نه؟ 2- با کنکور رفتی ارشد یا بدون کنکور؟
اگه مثبت بود جوابش میری مرحله بعد
به همین علت مجازی و بین الملل برای این جور مواقع بهتر از غیرانتفاعی . پیام نور و حتی آزاد هست
برای هیئت علمی هم که خیلی از دانشگاهها فقط از کسایی میگیرن که تمام مدارکشون در دانشگاه های دولتی گذرانده شده باشه
وباز اعلام می کنم اینجا ایران است
جدی میگی کیمیا؟ موثقه خبر؟؟ خب این خیلی نامردیه بابا

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفیق رشت نیا از ما گفتن بود نه درستو میخونی نه کاری میکنی نه خیار و گوجه میکاری . فقط وقتتو تلف میکنی عزیز. میگن گوساله به دنیا نیومده بود صاحبش به فکر این بود که کجا ببندتش .
من والا تبریز رفتم اردبیل رفتم کردستان لرستان رشتم کم اومدم اما یه نکته مهم : تو هر شهری به مردمش احترام بزاری ازشون تعریف کنی باهاشون درگیر نشی صب رکنی آرامش داشته باشی هیچ وقت به مشکل نمیخوری با اون قوم. اما من نمیمونم تو رشت چون کارم تو تهرانه میرم بر میگردم با ماشینم نهایت یه شب تو مسافرخونه ای هتل کم ستاره ای جایی بمون. پیرامید گفتی چالوس داداش منم چالوس خونده لیسانسش رو میگفت رشت پیش چالوس بهشته برو:D گرمسار رو خیلی دوست داشتم باشم در واقع گیلان آخرین انتخابی بود که بعدش میرفت رو غیر انتفاعی ها که اول قزوین بود دوم گرمسار. تشکرام نمیدونم چرا با 5 تا تشکر تموم میشه اعصاب آم خورد میشه بزاریند تشکر کنه پست های خوب رو دیگه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا کوروش مگه الکیه!! ساده ای تواما
من چندتا از اساتیدم با مدرک آزاد دکتری میخونن غیر انتفاعی که جای خود داره.
یه پابان نامه مرد بده خودم میبرمت ای ای ثبت نامت میکنم:)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من والا تبریز رفتم اردبیل رفتم کردستان لرستان رشتم کم اومدم اما یه نکته مهم : تو هر شهری به مردمش احترام بزاری ازشون تعریف کنی باهاشون درگیر نشی صب رکنی آرامش داشته باشی هیچ وقت به مشکل نمیخوری با اون قوم. اما من نمیمونم تو رشت چون کارم تو تهرانه میرم بر میگردم با ماشینم نهایت یه شب تو مسافرخونه ای هتل کم ستاره ای جایی بمون. پیرامید گفتی چالوس داداش منم چالوس خونده لیسانسش رو میگفت رشت پیش چالوس بهشته برو:D گرمسار رو خیلی دوست داشتم باشم در واقع گیلان آخرین انتخابی بود که بعدش میرفت رو غیر انتفاعی ها که اول قزوین بود دوم گرمسار. تشکرام نمیدونم چرا با 5 تا تشکر تموم میشه اعصاب آم خورد میشه بزاریند تشکر کنه پست های خوب رو دیگه
کوروش نرفتی خودم میام کشون کشون میبرمت:) هم دانشگاهش خوبه هم آدماش;)

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفقا گیلانی ها آدمهای خیلی با فرهنگ و خون گرمی هستند. فقط هواش به نظر من بده که اونم 2 روز در هفته ست چشم رو هم بزاری تموم میشه.
اصلا به ای چیزا فکر نکن.

خیلی مبارکتون باشه

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

همسر خود من فوق داره از دانشگاه امیرکبیر البته لیسانسشا از آزاد گرفته
الان 6 ماه داره تو دانشگاه های مختلف از سراسری گرفته تا آزاد و غیر انتفاعی و پیام نور میگرده و میره و میاد تا بتونه به عنوان استاد درس برداره
تو تمام دانشگاه ها به جز آزاد اولین سوالی که پرسیدن گفتن ارشدت دولتی هست یانه
بالاخره بعد از کلی اینور و اونور زدن رفت یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی مسئول آموزششون گفته بود اول مدرکتا بیار ما خیالمون راحت بشه دولتی خوندی بعد درس میدیم بهت

در مورد دکترا هم من خودم تو جلسه مصاحبه دکترای یکی از دانشگاه ها بودم و این امر را به عینه دیدم که چه جوری بی خود دانشجو را رد می کنند و کاری به مقاله و .... ندارند

گفتم که اینجا ایران است نه انگلستان

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی یه نکته بگم:
دوستانی که قبول نشدید: آواز دهل از دور خوش است.

بچه ها منم واقعا ناراحتم از ناراحتی شما... خیلی تاپیک غمزده شده
اما یه جیز میگم شما رو به خدا نیایید بگید تو که خرت از پل گذشته اینو میگی و غرور و....
روز قبل از اینکه جوابای اولیه بیاد من دانشگاه تهران بودم و با یه حسرتی به در ویوارای دانشگاه نگاه میکردم فرداش که جوابا اومد و موقع انتخاب رشته برا تحقیق که رفتم دانشگاه تهران و تقریبا به قبولیم اونجا مطمئن بودم اصلا حالم داشت از دانشکده معماری ارشدش بد میشد گفتم برو بابا اینجا چیه...!!
واقعا این حرف دوستمون درسته اواز دهل از دور خوش است حالا منظور من در و دیوار نیست که مهم باشه این یه مثال بود کلا ادم شاید به این خاطر اینجوریه که قدر نعمت رو نمیدونه تا داریش بده، تا از دستش میدی میگی وای چه خوب بود
دوستای گلم ناراحت نباشید خداروشکر کنید تنتون سالمه...کسانی هستن که بالاترین مدارج رو طی میکنن اما نعمت سلامتی رو ندارند... بیایید از داشته هامون راضی باشیم بالاخره ظاهر قضیه اینطوره اما خدا به همه مساوی میده من تو این زمینه یه نعمتی رو دارم شما در زمینه دیگه اما مشکل اینجاست که همه رو باهم میخوایم....
خوش باشید

Z.RAMEZANI

عضو جدید
سهمیه رزمندگان خانواده شهدا بسیج فراموش نشه. دوست گل بنده که عمویش شهید است ومعماری نیز میخونه رتبه تئوریش حدود 3هزار بود با تخفیفات لازمه اومد زیر پانصد اسکیس هم کلا نمیدونست قضیه چیه و تبریک میگم بهش شهید بهشتی قبول شد. پس دست کم نگیریند سهمیه ها رو

بیخیال کوروش خان
واسه عمو که سهمیه نمیدن
منم عموم شهیده اما هیچ جا حتی 1تخفیفم شاملم نمیشه چه برسه به سهمیه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
هر وقت بدون دیگران تونستی درس بخونی اون موقع مطمئن باش وقت قبولیته. حاشیه‌ها ... باشگاه .... از این جزوه بگیرم از اون بگیرم ... اونا کلاس می‌رن من نمی‌رم اونا بیسوادن و مخ استادو زدن آدمهایی نمره ای بودن و اینا ... سنجش مشکل داره... این سیستم کلا مشکل داره ... الان دیگه دوره اسکیس زدن گذشته.... داور مشکل داره... گزینش دانشگاه مشکل داره ...تا سهمیه هست ما چه کاره ایم..... من خیلی‌ زحمت کشیدم نشدم اون خیلی‌ زحمت نکشید شد... همش شانسه .... تو ارشد هیچی‌ یاد نمی‌گیریم....اینجا ایرانه هیچیش درست نیست.... چرا نتایج نمیاد همه کاراشون همینه...چرا نتایج امسال انقدر عجیبه.... دو رقمی‌ که عمرا بیارم.... به امید دانشگاه تهران.. شقاقی فلانه صدیق بیساره همشون دکون باز کردن ما شهرستنیا چی‌ کار کنیم خیلی‌ مظلومیم .... و کلا همهٔ حواشی فاصله گرفتی‌ ...

منبع رو گرفتی‌ و نقطه ضعف‌های سال پیشت رو جبران کنی‌ و بعدش به هیچی‌ فکر نکنی‌ و از کارت به کسی‌ خبر ندی و منتظر تحسین دیگران نباشی‌ اونوقته که قول میدم آرزوت برآورده خواهد شد.
چن سال؟
چن سال با اين وضعيت بمونم ميتونم؟
حرفات درست
منطقي
ولي نصفه راهه
نه همش
من امسال باشگاه نيمدم
از كسي جزوه نگرفتم
تنها بودم
از كسيم خبر نداشتم
تو انباري درس خوندم
خر زدم
عرق نريختم
از سرما لرزيدم چون زمستون بود

حرفات درست
منطقي
ولي نه براي همه

jon_sina

عضو جدید
ما نخواستیم کارشناس ارشد بشیم
اصلا هم ناراحت نیستم و به همه قبولی ها هم تبریک میگم
اونهایی هم که مردود شدند مثل خود من معمار نبودند که درک کنند اسکیس رو باید چطور کار کنند
آدمی که نتونه درک کنه چطور باید اسکیس رو کار کنه ظلم به اسم دانشگاه سراری هست که قبول بشه و آبروی دانشگاه سراری رو ببره
لعنت به من که نشستم به خودم اعتماد سازی کردم که میتونم آخه یکی نیست بگه نکبت تو رو چه به این حرفها؟ این ارشد سراسری روزانه با اونهای دیگه فرق داره

jon_sina

عضو جدید
بد جوری رو دست خوردم
دیگه پرونده هرچی کنکور ارشد هست و بستم تمام شد
همون کارشناس بودن واسه هفت پشتم کافیه

sin city

عضو جدید
همسر خود من فوق داره از دانشگاه امیرکبیر البته لیسانسشا از آزاد گرفته
الان 6 ماه داره تو دانشگاه های مختلف از سراسری گرفته تا آزاد و غیر انتفاعی و پیام نور میگرده و میره و میاد تا بتونه به عنوان استاد درس برداره
تو تمام دانشگاه ها به جز آزاد اولین سوالی که پرسیدن گفتن ارشدت دولتی هست یانه
بالاخره بعد از کلی اینور و اونور زدن رفت یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی مسئول آموزششون گفته بود اول مدرکتا بیار ما خیالمون راحت بشه دولتی خوندی بعد درس میدیم بهت

در مورد دکترا هم من خودم تو جلسه مصاحبه دکترای یکی از دانشگاه ها بودم و این امر را به عینه دیدم که چه جوری بی خود دانشجو را رد می کنند و کاری به مقاله و .... ندارند

گفتم که اینجا ایران است نه انگلستان

ا... پس غیر انتفاعی اصلا قبول ندارن ؟ !

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا... پس غیر انتفاعی اصلا قبول ندارن ؟ !

ببین دکترا می تونید امتحان بدید رتبتونم خوب شد می فرستنتون برای مصاحبه ولی تو مصاحبه اساتید ترجیح می دن از دانشجو های خودشون یا افرادی خاصی پذیرش کنن

معمارباشی

عضو جدید
هر وقت بدون دیگران تونستی درس بخونی اون موقع مطمئن باش وقت قبولیته. حاشیه‌ها ... باشگاه .... از این جزوه بگیرم از اون بگیرم ... اونا کلاس می‌رن من نمی‌رم اونا بیسوادن و مخ استادو زدن آدمهایی نمریی بودن و اینا ... سنجش مشکل داره... این سیستم کلا مشکل داره ... الان دیگه دوره اسکیس زدن گذشته.... داور مشکل داره... گزینش دانشگاه مشکل داره ...تا سهمیه هست ما چه کاره ایم..... من خیلی‌ زحمت کشیدم نشدم اون خیلی‌ زحمت نکشید شد... همش شانسه .... تو ارشد هیچی‌ یاد نمی‌گیریم....اینجا ایرانه هیچیش درست نیست.... چرا نتایج نمیاد همه کاراشون همینه...چرا نتایج امسال انقدر عجیبه.... دو رقمی‌ که عمرا بیارم.... به امید دانشگاه تهران.. شقاقی فلانه صدیق بیساره همشون دکون باز کردن ما شهرستنیا چی‌ کار کنیم خیلی‌ مظلومیم .... و کلا همهٔ حواشی فاصله گرفتی‌ ...

منبع رو گرفتی‌ و نقطه ضعف‌های سال پیشت رو جبران کنی‌ و بعدش به هیچی‌ فکر نکنی‌ و از کارت به کسی‌ خبر ندی و منتظر تحسین دیگران نباشی‌ اونوقته که قول میدم آرزوت برآورده خواهد شد.

الان کاملا حرفات رو درک و تایید می کنم ...
مرحله اول به کسی نگفتم دارم می خونم... برا خودم خوندم ... بدون توجه به حاشیه ها ... نتیجه ای هم که گرفتم واقعا فراتر از انتظارم بود ...
ولی بعد اعلام نتایج مرحله اول همه فهمیدن که مرحله دومی هم دارم ... بخاطر شرایطی نتونستم برم کلاس اسکیس (غیر از هفته اخر !!!) ... کلا نا امید شدم ... دستم بکار نمی رفت ... همش فکر می کردم از بقیه عقب افتادم ... همش درگیر باشگاه شدم ... همش فکر و خیال کردم ... با کلی استرس و ناراحتی رفتم سر جلسه ... نتیجه اش این شد که همه چی رو به باد دادم ...

سیب سرخ 70

عضو جدید
ممنون از جوابتون،پس چطور شده که از دانشگاه گیلان امسال برداشتن؟

دانشگاه تهران اصلا برای مصاحبه ی 10 درصد برتر معدل اعلامیه عمومی نمی ده اگه تو سایتش هم برید می بینید فقط از گروه اول یعنی برگزیدگان علمی (المپیاد و خوارزمی و...)برمی داره البته بقیه ی دانشگاه های تهران اینطوری نیستن شهیدبهشتی مصاحبه می گیره علم و صنعت حتی بدون مصاحبه است ...بقیشون هم اکثرا مصاحبه دارن ...البته تا می تونن از بچه های خودشون می گیرن مصاحبه خیلی فرمالیته هست و خیلی روابط حکم فرماست...ایشون به نظر من از طریق اطلاعیه عمومی جهت پذیرش اقدام نکردن ...اگه غیر از اینه لطفا حتما به من بگید...چون برام خیلی مهمه:gol:
یه جور سهمیه دیگه هم هست بعد از قبولی های کنکور سازمان سنجش خبر می ده. خودش جایابی می کنه که می گن دانشگاه های خیلی خوب معمولا از این طریق دانشجو برنمی دارن:que:

معمارباشی

عضو جدید
ما نخواستیم کارشناس ارشد بشیم
اصلا هم ناراحت نیستم و به همه قبولی ها هم تبریک میگم
اونهایی هم که مردود شدند مثل خود من معمار نبودند که درک کنند اسکیس رو باید چطور کار کنند
آدمی که نتونه درک کنه چطور باید اسکیس رو کار کنه ظلم به اسم دانشگاه سراری هست که قبول بشه و آبروی دانشگاه سراری رو ببره
لعنت به من که نشستم به خودم اعتماد سازی کردم که میتونم آخه یکی نیست بگه نکبت تو رو چه به این حرفها؟ این ارشد سراسری روزانه با اونهای دیگه فرق داره

ببخشید ولی من مطمئنم خوب می تونم طراحی کنم ... فضاهامو نشون بدم ... شاید نقاشیم خوب نباشه ... ولی در حد فهموندن به طرف حالیمه !!! اگه به پرزانته و ... باشه کارهای کامپیوتریم عالیه ...
همه هم بهم می گن !
ولی من بلد نیستم نقاشی بکشم !!!
دستم قوی نیست !!! ولی ضعیف هم نیست !!!
البته قبول دارم این یک عیب بزرگه ولی نه دیگه تا این حد که لیاقت سراسری خوندن رو نداشته باشم !!!!
---
نمی خواستم هیچ وقت اینو بگم ولی می گم !
من اسم شدید دارم ...
تازه اون روز هوای تتهران مثلا خوب بود ! ولی من از ماشین که می خواستم پیاده بشم حسابی حالم بد شد !
بعد استرس این که نکنه این حالتم ادامه داشته باشه حالمو بدتر می کرد ... طوری که همش در حال سرفه کردن بودم (دلم بیشتر بحال کنار دستیام می سوخت که تمرکزشون رو بهم می زدم .) ... می خواهم بدونم من به همین خاطر لیاقت ارشد خوندن تو سراسری رو ندارم ؟؟؟

:wallbash::wallbash::wallbash:

:w00::w00::w00:

:w43::w43::w43:

:w46::w46::w46:

آخرین ویرایش:

gholamsagi

عضو جدید
خب جهت اطلاع دوستانی که احیانن معماری اسلامی دانشگاه امام رضا قبول شدند باید به عرض برسونم که برای پسرها- مثل همه جای دیگه- هیچ خوابگاهی ندارند، از لحاظ تغذیه مسئولیتی قبول نمی کنند، کلاس ها به طرز احمقانه ای سه روز آخر هفته برگزار می شه تا استادای علم و صنعت و تهران بیان یه آب و هوایی عوض کنند و یه کلاسی هم تفریحی اومده باشن، در صورت انصراف تمام پول یک ترم شما که نزدیک به دو میلیون تومان میشه ضبط می شه، شیوه ی آموزش محورها کلن ول معطلن، هیچ گونه تسهیلاتی برای دانشجویان لحاظ نمی شه، مسئلینش ارث پدرجدشون رو از شما می خوان به نحوی که از پشت تلفن یه دعوای حسابی کردم، اگر بیش از حد توی سایتش بگردی یکهو ارور می ده و خیال می کنه سایت رو هک کردید و اینکه ترجیح می دهند شما اصلن فکر ثبت نام رو هم نکنید تا اونها دانشجویان دلخواهشون رو به جاتون پذیرش کنند.
سوال مهم اینجاست: قراره از این دو سال ارشد چه چیزی نصیبمان شود که از رفتن به سربازی به دست نمی آوریم؟

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من الان زنگ زدم دانشگاه ميگم چطوري بايد ثبت نام كنم؟ميگه سنجش بايد اعلاميه بزنه كه مداركتونو آپلود كنيد
كسي همچين خبري داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كسي هست اين دهكوره ي پيام نور بندرعباس پذيرفته شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا