تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد سال 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kamyar1

عضو جدید
ای ول به این همه روحیه...دمتون گرم...کسی نیست به من دلگرمی بده که چطوری 21 ماه خدمت رو سپری کنم...انگاری هم چیز جفت و جور شده که ما بریم ارتش؟؟؟:(:cry:
دوستایی که قبول شدن ...مبارکههههههههههههههههه:smile:

چشم به هم بذاری تمومه آقا، کلیم خاطره خوب برات میمونه ایشالا:)

arezooo82

عضو جدید
ای ول به این همه روحیه...دمتون گرم...کسی نیست به من دلگرمی بده که چطوری 21 ماه خدمت رو سپری کنم...انگاری هم چیز جفت و جور شده که ما بریم ارتش؟؟؟:(:cry:
دوستایی که قبول شدن ...مبارکههههههههههههههههه:smile:

زود میگذره نگران نباش..من سلامتیم رو سر کنکور کاردانی به کارشناسی خیلی راحت از دست دادم و یاد گرفتم دیگه سر اینجور مسائل بی ارزش خودم رو ناراحت نکنم:D من یه تجربه واسه شما...پس ناراحت نباش..

youness_67

عضو جدید
انتخاب اصلی
ردیف انتخابنام رشته / شهرنمره كلنمره کل آخرین
فرد پذیرفته شده
رتبهرتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصابتوضيحات
1مهندسي معماري / واحد مشهد6301 6340 64 54 4000مردود
انتخاب رشته / شهر جدید
فرد پذیرفته شده
رتبهرتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصابتوضيحات
1مهندسي معماري / پرديس علوم و تحقيقات خراسان رضوي6301 6112 10 45 4000 قبول

از علوم تحقیقات خراسان رضوی خبری دارین ؟؟ به نظرتون چیکار کنم ؟؟برم اونو یا نه؟؟؟ کمک ..

ussa memar

عضو جدید
آقا من هم همون علوم و تحقیقات فارس که پیش بینی میشد رو قبول شدم!

نمره کل 6280
نمره آخرین نفر قبول 6181
رتبه 25
رتبه آخرین فرد قبول 44

احتمالا از ترم بهمن ثبت نام می کنم. ایشالا که دانشگاه خوبی باشه :razz:
آرزوی موفقیت واسه همه دارم . چه عزیزانی که قبول شدن و چه عزیزانی که قبول نشدن ;)

tayyebeh 1

عضو جدید

نمره کل 6280
نمره آخرین نفر قبول 6181
رتبه 25
رتبه آخرین فرد قبول 44

آرزوی موفقیت واسه همه دارم . چه عزیزانی که قبول شدن و چه عزیزانی که قبول نشدن ;)

مگه میشه بهمن ثبت نام کرد؟

mmmahsa

عضو جدید

نمره کل 6280
نمره آخرین نفر قبول 6181
رتبه 25
رتبه آخرین فرد قبول 44

مبارک باشه
از بهمن میشه رفت?

esi90

عضو جدید
آخرش نشد ما بریم قزوین
به اونایی که قبول شدن تبریک
به هرکسی هم که قبول نشد بگم که فدای سرتون جووونتون سلامت اگه ناراحتینم......این نیز بگذرد دوستان :)

منم گیلان قبول شدم...

aram habibi

عضو جدید
سلام، من پردیس علوم تحقیقات کردستان قبول شدم
سلام امید وارم که به سلامتی درستونو تموم کننین و از صمیم قلب به شما تبریک میگم.
اگه زحمت نیست می توننین واسه من تراز و درصد هاتونو بفرستین با تشکر.

مهرسار

عضو جدید
دوستان منم قبول نشدم! :(
تبریک میگم به همه اونایی که قبول شدن :)
کسی علوم تحقیقات یزدو می دونه تا چند قبول شدن؟

آخرین ویرایش:

dokhtar 68

عضو جدید
ناراحت نباش عزیزم.خب برو همون طور که خودت گفتی نصف شهریه رو بده کرمانشاه اگه میشه ثبت نام کن.هم کلاس شاید شدی......
نصف شهریه که نه. کل شهریه ثابت ترم پیش رو باید بدم. بعدشم من میخوام بیام اصفهان اما برای انتقالی باید بریم تهران تازه معلوم نیست بدن یا نه. بابام میگه بی خیال بابا. بشین بخون برای سال دیگه.فک میکردم دیگه یزد رو میارم. وای تا الان به هیچ کس نگفته بودم. الان دیگه به گفتم به خانواده ام. داشت دیگه بغضم میترکید. کاش اصلا امیدوارم نکرده بودن. بیخیال دیگه. بهش فک نمیکنم.

*TT*

عضو جدید
نصف شهریه که نه. کل شهریه ثابت ترم پیش رو باید بدم. بعدشم من میخوام بیام اصفهان اما برای انتقالی باید بریم تهران تازه معلوم نیست بدن یا نه. بابام میگه بی خیال بابا. بشین بخون برای سال دیگه.فک میکردم دیگه یزد رو میارم. وای تا الان به هیچ کس نگفته بودم. الان دیگه به گفتم به خانواده ام. داشت دیگه بغضم میترکید. کاش اصلا امیدوارم نکرده بودن. بیخیال دیگه. بهش فک نمیکنم.

عزیزم نارحت نباش ارزش نداره آخه بخاطرش خودتو اینقد نارحت کنی...دیگه دانشگاه آزاد چیه که بخوای این طوری هم ناراحت شی....اون همه پول بدی حرصم بخوری؟!!!!!!عاقلانه فکر کن :gol:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ناراحت نباشین ...من الان ترم سوم ارشدم .....هیچ فایده ای نداره ....به خدا درس نخونین ارزش نداره ....من دارم نصیحت میکنمتون نخونین....همون لیسانس هم بسه ...اینقدر اوضاع خراب که من استاد پایان نامه ام ندارم ....یا همون مدرک بشینین تو خونه ...با فوق میخواین چیکار کنین ؟ من که هیچ آینده ای رو نمیبینم

mamad5tir

عضو جدید
انتخاب اصلی
فرد پذیرفته شده
رتبهرتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصابتوضيحات
1مهندسي معماري / واحد شيراز6419
40
4000مردود
انتخاب رشته / شهر جدید
فرد پذیرفته شده
رتبهرتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصابتوضيحات
1مهندسي معماري / پرديس علوم و تحقيقات البرز6419 6148 1 82 4000 قبول
ye jorayi naomid shodam . entezar dashtam uni shiraz ghabol sham.bazam khodaro shokr heyf ke nemitonam beram karaj

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب اصلی
ردیف انتخاب
نام رشته / شهر
نمره كل
نمره کل آخرین
فرد پذیرفته شده
رتبه
رتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصاب
توضيحات
1
مهندسي معماري / واحد شيراز
6419
40
4000
مردود
انتخاب رشته / شهر جدید
ردیف انتخاب
نام رشته / شهر
نمره كل
نمره کل آخرین
فرد پذیرفته شده
رتبه
رتبه آخرين فرد
پذیرفته شده
حد نصاب
توضيحات
1
مهندسي معماري / پرديس علوم و تحقيقات البرز
6419
6148
1
82
4000
قبول
ye jorayi naomid shodam . entezar dashtam uni shiraz ghabol sham.bazam khodaro shokr heyf ke nemitonam beram karaj

mitonam beporsam chhera vaynastadi vase takmile bahman? chon tarazet bala bod

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
yanialan dige nemitonam bemonam vase bahman?? in ghaboli vase keye?key sabtenameshe?
in vase mehre..sabtenamesham ehtemalan hamin haftast..... age pardiso nemizadi mardod mishodi mirafti vase takmile bahman mah.onvaght vahede khodeto miovordi....ama alan ino ghabol shodi dge fekr nakonam vase takmile badi betoni sherkat koni.

MHMAX

عضو جدید
این هم از شانس من
Untitled.jpg
چقدر بدشانسم. اخه چی میشد تهران جنوب قبول میشدم.
لعنت به کنکور

dokhtar 68

عضو جدید
بابا ناراحت نباشین ...من الان ترم سوم ارشدم .....هیچ فایده ای نداره ....به خدا درس نخونین ارزش نداره ....من دارم نصیحت میکنمتون نخونین....همون لیسانس هم بسه ...اینقدر اوضاع خراب که من استاد پایان نامه ام ندارم ....یا همون مدرک بشینین تو خونه ...با فوق میخواین چیکار کنین ؟ من که هیچ آینده ای رو نمیبینم
من قصد تدریس دارم. دانشگاهی که میخوام تدریس کنم هم از پیش پذیرفته و اتفاقا منتطره من بخونم و برم برای تدریس. من واقعا باید ادامه بدم و ارشدمو بگیرم. به خواسته هام میرسم. دیر یا زود. شک ندارم.شهر تا شهر فرق داره.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
این متن رو باید طلا گرفت قاب کرد به دیوار!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما که شاگرد ممتاز هم بودی حیف نیست بری ازاد . مخصوصا اینکه استاد می خواید بشید . چه بهتذ که از یه دانشگاه سراسری خووب بتونید ارشد بگیرید . بخون حتما نتیجه تلاشات می بینی .

dokhtar 68

عضو جدید
شما که شاگرد ممتاز هم بودی حیف نیست بری ازاد . مخصوصا اینکه استاد می خواید بشید . چه بهتذ که از یه دانشگاه سراسری خووب بتونید ارشد بگیرید . بخون حتما نتیجه تلاشات می بینی .
من قراره توی یه دانشگاه آزاد تدریس کنم که استادهای دانشگاه آزاد معمولا خودشون هم آزاد بودن. اگر دانشگاه آزاد خوبی هم باشه مسئله ای نیست. ولی دانشگاه سراسری معتبر قطعا برتری هایی داره. به امید خدا انشالا امسال نتیجه خوبی بگیرم.

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من قصد تدریس دارم. دانشگاهی که میخوام تدریس کنم هم از پیش پذیرفته و اتفاقا منتطره من بخونم و برم برای تدریس. من واقعا باید ادامه بدم و ارشدمو بگیرم. به خواسته هام میرسم. دیر یا زود. شک ندارم.شهر تا شهر فرق داره.

دقیقآ من هم مثل شمام .... هم میخوام تدریس کنم هم آیندمو بهتر کنم .... هرچند همین الان هم تدریس میکنم ولی تدریس تو دانشگاه رو دنبالشم

kamyar1

عضو جدید
بچه ها کسی تو انتخاباش دامغان، شاهرود و محلات زده بوده؟ اگه تراز آخرین نفر قبولیشونو میدونید ممنون میشم بگید اینجا.

وضعیت
موضوع بسته شده است.