آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

beni belazi

کاربر بیش فعال
ببخشید اونوقت شما چرا اینجا عضو شدید؟ چرا تو این تاپیک می آیید؟ توی تاپیک جزوه ها ...... فکر می کنم تو آدمی هستی که فقط میخوای از دیگران کمک بگیری و خودت به هیچکس کمک نکنی. اینکه به کسی کمک کنی دلیل و حکم نی که خودت می بازی.... ای کاش این تفکرات اشتباه از بین بره ..... کاش

وقتی شخصیت کسی رو نمیشناسی از علم غیبت استفاده نکن...عزیزم من نزدیک 2 ماه و نیم شبانه روز وقتم و گذاشتم واسه پایان نامه دوستام....ولی هیچوقتم نخواستم که کسی وقتشو واسه من بذاره...من فقط میخوام منطقی باشم و بدونم چیو باید از دیگران انتظار داشت...واقعیت اینه که آدم باید هزینه یه چیزایی رو پرداخت کنه...به هر حال این موسسه ها و مدرساشونم این وسط یه حقی دارن.....

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی شخصیت کسی رو نمیشناسی از علم غیبت استفاده نکن...عزیزم من نزدیک 2 ماه و نیم شبانه روز وقتم و گذاشتم واسه پایان نامه دوستام....ولی هیچوقتم نخواستم که کسی وقتشو واسه من بذاره...من فقط میخوام منطقی باشم و بدونم چیو باید از دیگران انتظار داشت...واقعیت اینه که آدم باید هزینه یه چیزایی رو پرداخت کنه...به هر حال این موسسه ها و مدرساشونم این وسط یه حقی دارن.....
حرف شما درست موسسات و مدرسان هم حق دارن ولی اگه با دید باز تر نگاه کنیم اگه واقعا ما اینجا به هم کمک کنیم از حقوق این مدرسان کم میشه یا مشتریای این موسسات دیگه نمیرن؟؟ نه فکر نمیکنم اینطور باشه بهر حال همه جای دنیا همچنین سایت هایی وجود داره در حالیکه فقط ایرانه که امکانات چنین مدرسان و موسساتی تو یه شهر(تهران) تمرکز پیدا کرده!!بچه ها خواهش میکنم انقدر همدیگرو تخریب نکنین!!هرکسی حق داره نظرشو بگه شماهم یا موافقین یا مخالف دیگه تخریب چرا!!

h_arch_z

عضو جدید
دوستان باید متنای کتاب تافل رو هم بخونیم؟
یا فقط معنی و مثال و synonym هر لغت؟
می شه در مورد Skim and scan توضیح بدید اگه می دونید...:gol:

yasihood

عضو جدید
دوستان باید متنای کتاب تافل رو هم بخونیم؟
یا فقط معنی و مثال و synonym هر لغت؟
می شه در مورد Skim and scan توضیح بدید اگه می دونید...:gol:
آره،لغت تنها به درد نمیخوره یعنی نصفه به درد میخوره، متن زدن لم خاص خودشو داره هرچقدر کلمه بدونیم ولی درک متن کار نکنیم فایده نداره
skim & scan رو دقیق نمیدونم در این حد که skim یعنی متن رو یه نگاه کلی بندازیم و کلیاتش دستمون بیاد و scan یعنی یعنی دنبال یه چیز خاص تو متن بگردیم:smile:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این هم پاسخنامه آزمون اول مدرسان هست.

مشاهده پیوست 122727

سوالات آزمون دوم مدرسان شریف مشاهده پیوست 122859
پاسخنامه آزمون دوم مدرسان شزیف مشاهده پیوست 122860

فداي معرفتتون

من كنكور 90 روحي زاده انتشار كنكاشو دارم
يكي پايه بشه من پاسخنامه 90 رو بزارم (تشريحي) يكي 91 رو بزاره
قبوله؟

azzii

عضو جدید
سلام_یکی ازدوستان لطف کنه بخش اضافه شده وتصاویرجدید معماری جهان (زارعی) روبزاره_خیلی به اون ورژن قدیمیه عادت کردیم وهزینه ای خریداین کتابوبزاریم براخرید کنابهای دیگه...

آگرین

عضو جدید
فداي معرفتتون

من كنكور 90 روحي زاده انتشار كنكاشو دارم
يكي پايه بشه من پاسخنامه 90 رو بزارم (تشريحي) يكي 91 رو بزاره
قبوله؟
سلام ...دستتون درد نکنه...من هم به سوالهای 91 عصر کنکاش واقعا نیاز دارم...باز همممنون

fahime_k

عضو جدید
سلام بچه ها:gol: همگی خسته نباشید :gol:
من میخوام واسه زبان بیشتر لغت بخونم...ولی نمیدونم چه کتابی بهتره ...یه کتابی میخوام که لغاتش معنی داشته باشه ،کتاب فرهنگ تصویری و زبان تخصصی معماری مهدوی نژاد دارم، ولی پیدا کردن معنی لغاتش خیلی وقتم میگیره! !!!! کسی میتونه راهنماییم کنه چه کتابی بهتره آیااا ؟!!:)

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام_یکی ازدوستان لطف کنه بخش اضافه شده وتصاویرجدید معماری جهان (زارعی) روبزاره_خیلی به اون ورژن قدیمیه عادت کردیم وهزینه ای خریداین کتابوبزاریم براخرید کنابهای دیگه...

نميشه
اخه عكساش اسكن شده و جديده
من خودم قديميه رو داشتم اما دوباره خريدم
بحث سر يه فصل اضاف شدش نيس

gh3008

عضو جدید
با سلام دوست عزیز ما تقریبا تو این چند سالی که اینجا هستیم به هم کمک میکنیم هم از نظر فکری هم تحصیلی و ...
اول اینو بگم که دوست گلم ایا کسی شمارو به اجبار به این تاپیک کشونده ؟ یا کسی شمارو اجبار کرده بهش جزوه بدی ؟
من خودم هم برای امسال دارم میخونم اما هیچ وقت به هیچ یک از بچه های هم دوره خودم نه تنها در اینجا بلکه در هیچ جای دیگه به چشم رقیب نگاه نکردم میدونی چرا ؟
چون هرکسی هر چه قدر تلاش کنه نتیجه میبینه حالا ما همه یک منبع بخونیم اما هیچ کدوم درصد یکسانی نمیزنیم و این کیفیت خوندنه که این درصد ها و رتبه هارو بالا پایین میکنه
من اصلا اینجا اسم هیچ موسسه یا جزوه ای نمیارم اما مثلا اگه شما فلان جزوه اینجا بزاری یا نزاری تهیه اون خیلی سخت نیست چون خود موسسه ها انتشارات دارن که اونها پست میکنن و مطمئن باش جزوه ای هم هست که تو کلاس دست نویس هایی بهش اضافه شده
من که افتخار میکنم که با بچه های این باشگاه چه اونایی که تهران هستن چه اونایی که 2000 کیلومتر با من فاصله دارن هم فکری میکنم و هر کمکی از دستم بر اومده انجام دادم و انجام میدم
به نظر من وظیفه ی ماست که به تحصیل و رسیدن به هدف های دوستامون کمک کنیم مخصوصا دوستانی که از شهرهای بزرگی مثل تهران دور هستن و کم امکانات تر هستن چون واقعا از نظر من که تهرانم و دوستی که در فلان شهرستان هست در شرایط یکسانی نیستیم و این عین بی انصافی و بی عدالتی هست

دوست عزیز از طرز تفکرت لذت بردم امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااام . بچه کسی درسنامه های مرکز معماری بتن و سبک شناسی و سازه معماری قبلا زحمت کشیدن چند نفر گذاشتن کسی ماله درسای دیگه رو هم داره ؟؟
خواهشا گه دارید بزارید خیلی مفید بودن

fbn.architecture

عضو جدید
اینقدر از بقیه انتظار نداشته باشین که جزوه فلان استاد یا موسسه رو بیارن اینجا بزارن...میدونین کسایی که کلاس میرن به خصوص اگه از شهرستان بیان یه هزینه 4 تا 5 میلیونی ( به علاوه خوابگاه و هزینه های دور از خونه بودن....) باید واسه 3 ما پرداخت کنین....بهش استرس خودشون و انتظار خونواده هاشون رو بهش اضافه کنین....اونوقت انتظار دارین که یکی بیاد تو فضای مجازی به رقباش همچین کمکی کنه اونم واسه معماری که یکی از سخت ترین کنکورای ارشد و داره...

eyvan khane dare,,,man gereftam vali gheimatesh yadam nist,,albate kheiliam geroon nabood

fbn.architecture

عضو جدید
jozbve nasim asgario eyvan khane dare man gereftam

jozbve nasim asgario eyvan khane dare man gereftam

jozve nasim asgario eyvan khane dare man gereftam

memar-86

عضو جدید
مرسی از اطلاع دادنتون ،اما این جزو که توی لیست جزوه هاش توی سایت ایوان خانه نیست !! یعنی نزده ؟؟ من اصفهان هستم ، اگه تماس بگیرم سفارش بدهم برام پست می کنند ؟
دوست عزیز موسسه ایوان خانه معمار همه جزوه ها رو داره و من خودم نسیم عسگری یک ماه پیش از اونجا گرفتم
پست میکنند ولی باید پیگیر باشی...

معمارباشی

عضو جدید
fafa جان ...
دوست جون شما كه اصفهاني !!!! خوب راحتي ديگه يه سر برو سايت اصفهان معمار ....www.isfahanmemar.com همه جزوه ها رو گذاشتن برا فروش ... كافيه يه سر بري مركز تحقيقات معماري تو خيابان مجمر

nimaart

کاربر بیش فعال
کاش یکی باشه جزوه با مطلبی که سایه و پرسپکتیوو توضیح داده باشه بذاره برامون!:cry:

fafam

عضو جدید
fafa جان ...
دوست جون شما كه اصفهاني !!!! خوب راحتي ديگه يه سر برو سايت اصفهان معمار ....www.isfahanmemar.com همه جزوه ها رو گذاشتن برا فروش ... كافيه يه سر بري مركز تحقيقات معماري تو خيابان مجمر

مرسی ممنون ، آخه نداشت جزو نسیم عسگری پرسیدم :( ولی بازم ممنون

archa_j

عضو جدید
salam
baraye downlod file moasse parseh ehtiyaj b kalame obur hast.mishe kod ramzesho ham bezarid.
mer30

آخرین ویرایش:

baran87

عضو جدید
کسی میدونه منبع منظر واسه گرایش معماری که فقط پلان و کمی توضیحات چند تا باغ های ایران رو (مهم هارو که بیشتر سوال میاد) داشته باشه چیه؟

nasimesahel

عضو جدید
ببخشید شاید اینجا جاش نباشه ممنون میشم کمک کنید، میشه 3-4 تا کتابی که به نظرتون مهمتره (یا جزوه )و ازشون بیشتر سوال میادو معرفی کنید( ب خصوص فن و تاریخ ) و از کجا میشه تهیه کرد؟اخه من تازه میخوام شروع کنم وقت زیادی ندارم!ممنونم

Saretus

کاربر فعال
یه زمانی که خیلی ازشون سوال میومد، مثلا سه چهارسال پیش، اما دو ساله یکم کم شده تعداد سوالای مستقیم از داخلشون، اونم به دلیل همپوشانی مطالب کتابای دیگه اس با کتابای نظام
تو امضام شماره هایی که بهتره خونده بشه هست
در هر صورت اگر رتبه خوب مبخواید باید بخونید
رتبه خوب منظورم زیر 50 هست

یه چیزی هم هستا... این که الان از نگاه تکنولوژیک به این مباحث نگاه می کنن و احتمالا ازش سوال طرح می شه... یعنی اینا رو باید به عنوان پایه بلد باشیم اما بهتره در کنارش دیتیل ها و اطلاعات فناوری های نوین ساختمونی رو هم گیر بیاریم و بخونیم...

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
یه چیزی هم هستا... این که الان از نگاه تکنولوژیک به این مباحث نگاه می کنن و احتمالا ازش سوال طرح می شه... یعنی اینا رو باید به عنوان پایه بلد باشیم اما بهتره در کنارش دیتیل ها و اطلاعات فناوری های نوین ساختمونی رو هم گیر بیاریم و بخونیم...

شما درست میگی، دو تا مطلب هست که اکثر اساتید به اتفاق میگن تا ندونی یعنی تو معماری پر نیستی و سوادت درست نیست
1- نویفرت
2- مباحث

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا