تعرفه بسیار گران رایتل برای اینترنت پرسرعت

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
در حالی که هم اکنون قیمت اینترنت پرسرعت ADSL برای یک ماه استفاده و ۳ گیگابایت دانلود حدود ۱۵ هزارتومان است رایتل برای بسته های افزایشی اینترنت خود را به گونه ای قیمت گذاری کرده که از هر سرویس ADLS موجود در کشور گران تر است.

بنا بر آنچه روی سایت اینترنتی رایتل آمده هم اکنون دو نوع بسته افزایشی ( که عموما برای اینترنت با تعرفه قیمتی پایین تر ) تعیین کرده که اولی ۱۰ روزه و ۱ گیگابایت دانلود با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و دومی یک ماهه و ۲.۵ گیگابایت دانلود برای ۳۰ روز با قیمت ۳۰ هزارتومان است.

با توجه به این که تعرفه بسته های افزایشی رایتل مبالغ فوق است احتمال زیاد تعرفه عادی استفاده از اینترنت این اپراتور بسیار بیشتر از اینهاست.

گفتنی است بر اساس تست آی تی ایران سرعت اینترنت این اپراتور در تهران چیزی بین ۱۲۸ کیلوبیت تا ۲۰۰ کیلوبیت بر ثانیه است هر چند در بسیاری از نقاط به خصوص در داخل کوچه ها عملا آنتن دهی مناسبی وجود ندارد.

گفتنی است رایتل طبق مجوز سازمان تنظیم مقررات تنها دارنده مجوز ارایه خدمات نسل سوم موبایل است که پس از سالها تاخیر در راه اندازی هنوز موفق به ارایه این سرویس به تعداد قابل توجهی از متقاضیان نشده است.

کشورما در حالی هنوز نسل سوم تلفن همراه را هنوز کامل راه اندازی نکرده که برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس در آستانه راه اندازی نسل چهارم موبایل هستند.

مطابق قانون تا دو سال پس از راه اندازی رایتل هیچ اپراتوری حق راه اندازی نسل سوم یا اینترنت در حال حرکت ( موبایل) ندارد.
[h=5][/h]

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
مقایسه قیمت تعرفه های رایتل با ADSL اشتباه هست چون ADSL سیستم در حال حرکت نیست. در بهترین حالت شما میتونی با Wireless مقایسه اش کنی که باز هم اونجا اگر بخوای مودمی داشته باشی که راحت در حال حرکت جوابگو باشه هزینه ات بالا میره...
با این حال در بی کیفیت بودن و گران بودن خدمات رایتل حتی یک لحظه هم نباید شک کرد! من خودم از رایتل استفاده کردم و به دوستانی که میخوان از این اپراتور استفاده کنند، توصیه میکنم که به هیچ وجه سمتش نرن! چیزی که در واقعیت اتفاق میفته با چیزی که توی تبلیغات پر زرق و برق میبینید زمین تا آسمان فرق میکنه. قیمت بالای خدماتش هم احتمالاً بخاطر هزینه های زیادی بوده که برای برپایی این سیستم پرداخت شده و مثل همیشه بار این هزینه ها روی دوش مصرف کننده بیچاره قراره باشه...!!
قانون حمایت از اپراتور نسل سوم هم گویا با تلاش همراه اول و بخصوص ایرانسل داره برداشته میشه. هرچند گویا از زمانی که مجوز برای رایتل صادر شده فقط یک سال باقیمانده و اردیبهشت 93 به پایان میرسه (مطمئن نیستم زمانش رو).
فقط میشه امیدوار بود که بعد از پایان دوره حمایتی رایتل، ایرانسل و همراه اول که رقابتشون تا حالا به نفع مصرف کننده ها بوده اونجا هم با هم رقابت کنند تا قیمت خدمات نسل سوم تا میزان واقعیش پایین بیاد...!

csharp.net

اخراجی موقت
اولا" رایتل حرام است.حرام است.
ثانیا" بسیار ارزان است.نمیدونم این اعداد رو از کجا آوردید.
ولی با ماهی 50تومن هم پیامک نامحدود هم مکالمه نامحدود و اینترنت نامحدود میده که خیلی عالیه.

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تو این مملکت کی مصرف کننده جزو آدمیزاد بوده که الان باشه .
یه عده دزد جمع میشن
شیتیل بالایی ها رو هم بموقع میدن
میشه این وضع

افغانستان تو بستر موبایل ( نسل قبل ) داره 128 میده .
حالا همراه اول دزد داره گوش فلک رو با اون تبلیغات مضحکش کر میکنه
این رایتل هم همینه

بالا