[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

delbarjoon

عضو جدید
مهندس صالحی
با تشکر
اگر زحمتی نیست قبل از هر چیزی به گفته دوستان احترام بذاریم و فایل اکسل رو بردارید از سایت .
من خوندم ، فقط آیتمهای احتمالی که گفتید و بارنگ زرد مشخص کردید یعنی امکان داره حذف بشه
یا اینکه پس از 6 ماه فعال میشه .

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهندس صالحی
با تشکر
اگر زحمتی نیست قبل از هر چیزی به گفته دوستان احترام بذاریم و فایل اکسل رو بردارید از سایت .
من خوندم ، فقط آیتمهای احتمالی که گفتید و بارنگ زرد مشخص کردید یعنی امکان داره حذف بشه
یا اینکه پس از 6 ماه فعال میشه .

نظر شخصی من اینه که اکثر آیتم های احتمالی فعال خواهد شد، ولی خب هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. اون هایی که تو توضیحات، بند آیین نامه قید شده، جای اعتراض رو داره و میشه مدعی شد! ولی اون دوتا ویژه پارس جنوبی رو نمی دونم. به هرحال تا این مخفی کاری ها(و به تعبیر برخی، رازداری تشکیلاتی!) تو سیستم وجود داره، کسی نمی تونه اطلاعاتی کسب کنه و این سردرگمی ها حالا حالا ها ادامه داره...

nasr

عضو جدید
مراحل رسمی شدن برای فوق لیسانس به چه صورت است.ایا شش ماه رسمی می شویم از یکی بچه های نخبه فوق لیسانس پرسیدم میگه بیش از 1 سال گذشته اماهنوز رسمی نشده

Mohsen406

عضو جدید
سلام
من تازه فارغ التحصیل ارشد شدم و متاسفانه با وجود معدل نخبگی وقتی وارد سایت وزارت نفت شدم نوشته تا اطلاع ثانوی فعلا جذب ندارند کسی اطلاعی از نحوه جذب نخبگان دارد؟

سلام دوست عزیز ظاهرا حالا حالاها دیگه ممتاز جذب نمی کنند. اونطور که من شنیدم بانک اطلاعاتشون از ممتازین به اندازه کافی پر شده

Mohsen406

عضو جدید
مراحل رسمی شدن برای فوق لیسانس به چه صورت است.ایا شش ماه رسمی می شویم از یکی بچه های نخبه فوق لیسانس پرسیدم میگه بیش از 1 سال گذشته اماهنوز رسمی نشده
سلام تو قراردادی که به ما دادن گفتن شش ماهه رسمی می شوید ولی تو قرار داد نوشته 24 ماهه

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

قانونا 6 ماه هست، ولی مسئولین گفتن برای فوق لیسانس از بدو استخدام رسمی محسوب میشن. کسانی که پارسال جذب شدن(بچه ای نخبه) هنوز رسمی نشدن(لااقل چندتایی که تو فاز ما هستن) و به نظر علتش ثبت نشدن سمت هاست. این سمت نداشتن بر می گرده به یک کش و قوسی که بین وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران وجود داره، سمت هایی که نیاز به تایید ویزیر نفت داره هنوز ثبت نشدن. من گمان نمی کنم کسانی که سمت داشته باشن پروسه رسمی شدنشون طولانی باشه. به هرحال دیر و زود داره ولی سوخت وسوز نداره! هر وقت که کارمند رسمی بشه از همون بدو استخدام(برای فوق لیسانس) تاریخ می خوره و کلیه مزایای معوقه هم پرداخت خواهد شد.

Arbitrage

عضو جدید
سلام
ما رفتیم واسه اسکان موقت تو تهران صحبت کردیم ولی گفتن نداریم
واسه همین باید فکر اجاره مسکن تو تهران باشیم!!!!
سلام
در تهران که اجاره بها و هزینه مسکن خیلی بالاست و شما هر چی که در بیارین بایستی برای مسکن هزینه کنید و کار کردن در تهران چه مزیتی خواهد داشت؟ در تهران هم که فوق العاده ها غیر فعال است.

elias2

عضو جدید
دوستان در عسلویه خانمهای اقماری هم هستند ؟ یا فقط اقایون هستند ؟

dimo joon

عضو جدید
سعی کنیم به اندازه فاخر بودن واژه مهندس (!)از کلامات فاخر هم استفاده کنیم نه از کلماته عصر قجر- قابل توجه مهندسه عمران

saoshyant

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز.
آقا برو بچه های گروه سوم، این حقوقا کی قراره پرداخت شه؟!
26م فیش اینترنتی زدن، امروز 7مه و هنوز واریز نشده! آقا به خدا زن و بچه داریم، 1001 خرج داریم تا کی باید از جیب بخوریم یا بریم زیر بار قرض!:confused:
گفتن 5م 6م دیگه می ریزن اما کو پس
تکلیف چیه

roseperfume2007

عضو جدید
26م فیش اینترنتی زدن، امروز 7مه و هنوز واریز نشده! آقا به خدا زن و بچه داریم، 1001 خرج داریم تا کی باید از جیب بخوریم یا بریم زیر بار قرض!:confused:
تکلیف چیه

امروز ششمه مهندس.ایشاللا امروز میریزن تا ساعت 4 عصر که اداری ها هستن.اما خوب جناب ربگر(که خودم شخصا خیلی قبول ندارم حرفاشو)گفت تا دهم میریزن

ما که از روزی فوتبال دستیمونو بردن ناامید شدیم به زندگی.خوشی زندگیمون همون فوتبال دستیه بود.حالا با حقوق یا بدون حقوق فرقی نداره(مزاح)

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سعی کنیم به اندازه فاخر بودن واژه مهندس (!)از کلامات فاخر هم استفاده کنیم نه از کلماته عصر قجر- قابل توجه مهندسه عمران

سلام، ممنون از تذکر به جای شما، بنده قصد بی احترامی و القای تبعیض جنسی رو نداشتم، صرفا من باب مزاح در پاسخ به دوستمون که سوال پرسیده بود، اون کلمه رو به کار بردم، چون به نظر من به معنای کلمه بیانگر وضعیت زنان نسبت شرایط کاری در عسلویه بود. الان هم چون دیدم شما نسبت به این قضیه حساسیت نشون دادین، پستم رو حذف کردم. به هر حال عذرخواهی صمیمانه بنده رو پذیرا باشین.

n12b54

عضو جدید
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

اطلاعيه جدید شركت ملي نفت ايران

نتايج آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب سال 1390 شركت ملي نفت
(مصاحبه شوندگان شهريور ماه 1391 دو حوزه تهران و ماهشهر) در نيمه اول آبان ماه جاري از طريق همين پايگاه به اطلاع كليه داوطلبان ذيربط خواهد رسيد.

آقا این اطلاعیه ای رو که بالا نوشتم کسی هست که منتظر جوابش باشه؟ من 26 شهریور رفتم مصاحبه ماهشهر برای تکمیل ظرفیت. گفتن مربوط به حفاری جنوبه. من چند تا موقعیت کاری هم برام پیش اومده توی تهران. منتظر جواب اینم. به نظر شما اگه اگه قبول بشم زندگی توی اهواز توی حفاری جنوب می ارزه یا (هم درامد هم زندگی) یا اینکه دنبال همین کار جدید که داره جور میشه برم؟ نمیدونم چیکار کنم! پدرومادرم میگن اگه قبول هم شدم نرم جنوب ولش کنم...

rezatm

عضو جدید
تکلیف چیه

من امروز تو ملی حفاری رفتم پیگیری کنم واسه حقوق، دوباره ازم شماره حساب گرفتن، فیش حقوقی پرینت شده رو بهم تحویل دادن و گفتن تا دو روز دیگه میریزن، نمیدونم این بی نظمی و دوباره کاری واسه چیه؟؟؟

peyman13

عضو جدید
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

اطلاعيه جدید شركت ملي نفت ايران

نتايج آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب سال 1390 شركت ملي نفت
(مصاحبه شوندگان شهريور ماه 1391 دو حوزه تهران و ماهشهر) در نيمه اول آبان ماه جاري از طريق همين پايگاه به اطلاع كليه داوطلبان ذيربط خواهد رسيد.

آقا این اطلاعیه ای رو که بالا نوشتم کسی هست که منتظر جوابش باشه؟ من 26 شهریور رفتم مصاحبه ماهشهر برای تکمیل ظرفیت. گفتن مربوط به حفاری جنوبه. من چند تا موقعیت کاری هم برام پیش اومده توی تهران. منتظر جواب اینم. به نظر شما اگه اگه قبول بشم زندگی توی اهواز توی حفاری جنوب می ارزه یا (هم درامد هم زندگی) یا اینکه دنبال همین کار جدید که داره جور میشه برم؟ نمیدونم چیکار کنم! پدرومادرم میگن اگه قبول هم شدم نرم جنوب ولش کنم...
دوست عزيز همش بستگي به روحيه خودت داره ببين تحمل شرايط سخت و دوري از خونواتو داري يا نه

Arbitrage

عضو جدید
من امروز تو ملی حفاری رفتم پیگیری کنم واسه حقوق، دوباره ازم شماره حساب گرفتن، فیش حقوقی پرینت شده رو بهم تحویل دادن و گفتن تا دو روز دیگه میریزن، نمیدونم این بی نظمی و دوباره کاری واسه چیه؟؟؟
سلام
شرکت ملی حفاری جهت پرداخت حقوق کارمندان از کدام بانک اقدام میکند؟

navigator.sir84

عضو جدید
خیلی خلوت شده
دوستانی که میان برای مشاهده ی فروم حداقل لاگین کنن که بدونیم کیا هنوز پابند هستن
مثل من

من هستم

roseperfume2007

عضو جدید
تکلیف چیه

قابل توجه بچه های گروه سوم:

طبق گفته مسولین و تماسی که با اقای ربگر برقرار شد توسط یکی از دوستان ،فرم شماره حساب گروه سوم که با پست توسط جناب ربگر فرستاده شده به دست مسولین تهران نرسیده و هر نفر باید شماره حسابشو دوباره بفرسته تهران با فکس

با این تفاسیر توصیه من اینه که دوستان روی واریز حقوق توی این ماه خیلی حساب نکنن و توصیه اکیدترم ایته که با سرگروهتون تماس بگیرید چون اونا در جریان هستن

navigator.sir84

عضو جدید
قابل توجه بچه های گروه سوم:

طبق گفته مسولین و تماسی که با اقای ربگر برقرار شد توسط یکی از دوستان ،فرم شماره حساب گروه سوم که با پست توسط جناب ربگر فرستاده شده به دست مسولین تهران نرسیده و هر نفر باید شماره حسابشو دوباره بفرسته تهران با فکس

با این تفاسیر توصیه من اینه که دوستان روی واریز حقوق توی این ماه خیلی حساب نکنن و توصیه اکیدترم ایته که با سرگروهتون تماس بگیرید چون اونا در جریان هستن

به به از این تفاسیر
من احتمال میدم که توی دوران فایل اکسل و ایمیل زندگی میکنیم
یا شاید دیگه نامه ها رو کبوتر نمیرسونه که وسط راه با سنگ بزننش
یا کلا روی پاکت های نامه شاید یه چیزی به نام کد رهگیری و شناسه وجود داشته باشه
و در سیستم اداری یه جایی باشه به نام دبیر خانه
..............
نمیدونم
شاید هنوز تو دوران اسب و چاپارخونه زندگی میکنیم و من دچار توهم شدم

n12b54

عضو جدید
آقا یکی بگه حقوق حفاری جنوب (غیر اقماری) برای لیسانس و فوق لیسانس(مکانیک) چنده؟ میخوام ببینم زندگی تو اهواز می ارزه؟

elias2

عضو جدید
دوستان عزیز با سلام
محل اسکان کارکنان نفت و گاز پارس ( pogc) با محل کار چقدر کیلومتر فاصله داره ؟
اگر ممکنه چند عکس از محل استقرار تون بگذارید ممنون میشم
امکانات محل استراحت چی هست ؟

بالا