اس ام اس های زیبای دی ۹۲

emad_hs

عضو جدید
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

اس ام اس های زیبای دی ۹۲ : تعدادی از اس ام اس های فوق العاده زیبا و جدید همینطور با مضامین مختلف آماده کرده ایم امیدواریم از خواندن این اس ام اس های زیبا لذت ببرید.

اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

صــــدا…..نرفـــت تصویـــر….نرفــــت حتی دستان من کارگردان هم بــــرای حرکت…..نرفــــتــــ امـــا بازیگــــر….! او رفـــــت نقشی را که آمده بود بــــرای بازی نکردنـــــــش…​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

فقط یه مرد ایرونی میتونه بخاطر عشق به تحصیل بچه اش کلیه خودش رو بفروشه, فقط ی مادر ایرونی میتونه واسه آینده بهتر فرزندش بره خونه مردم کار کنه وفقط ی فرزند ایرونیه که میتونه قید زندگیشو بزنه تا یه عمر مواظب پدر و مادر پیرش باشه اره فقط ما ایرونی ها …​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

بـــه بـــعـــضـــیـــا بـــایـــد گـــفـــت : مـــن خـــودم یـــه پـــا واگـــیـــرم … بــه پـــا حـــالـــتـــو نگـــیـــرم … !
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

مــــرا فـــروخـــت بــــه دیگـــــری … فــقـــط بــه خــاطـــر ایــنـکـــه مــن پــرایـــد داشـــتــم و او پـــــــرادو ….. ای کــاش مـیـشـد در دنـیـا .. واژه هـا را بـه هـم ریـخـت …. سـایـلار​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

دقیقا از زمانی که به کسی که دوسش داری میگی “I love U” و میدونه که واقعا دوسش داری و با “مرسی عزیزم” جوابتو میده یهو تَه دلت خالی میشه …​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

پای درد و دل هر مادر شهیدی که نشستم … دست هر مادر شهیدی را که بوسیدم … اشک هر مادر شهیدی را که شاهد شدم … همشون فقط یه چیز ازمون میخواستند : به دوستانتان بگویید : جگر گوشه من رفت تا غیرت را برای پسران ثابت کند و تا کسی چادر از سر دخترای مردم نکشد … !!!​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

بچه های فقیر. فقط در زنگ انشا تعطیلات به کنار دریا می روند…..​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

زندگی چیست؟ زندگی یعنی روده بر شدن از خنده وسط پیاده روی مرگ به سوی جهنم … جمله از خودمه ها!​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

باآسمان سخن نمیگویم !! اینبارباچاله هاهستم … شایدبه تو افق برسیم… من طاقت افتادنی دیگرراندارم ….​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

امام رضا نزدیک است برای انهایی که از ته دل صدای میزنند السلام علیک یا علی بن موسی الرضا سالروز شهادت امام هشتم بر شما شیعیان تسلیت باد .​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

به نام اون خدایی که واسه همه دنیا نفسه … کاشکی که فردا نرسه … این ها همه کم لطفی دنیاست عزیز این شهر مرا باتو نمی خواست عزیز من زندگیم قصه ی مردم شده است یک ، تو ، وسط زندگیم گم شده است​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

پـــلـــه هــای مـــوفــقــیــت را بــالــا بــرویــد وگـــرنـــه پـــلـــه ی مــوفــقــیــت دیــگــران مــیــشــویــد.​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

تمام لحظه هایم شده نشستن در ایستگاه قطار به انتظار رسیدن آشنایی درمیان انبوهی از غریبه ها​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

دعا میکنم در اخرین روزهای صفر حسین خریدار اشکهایتان;پیامبر مشکل گشای غمهایتان;غریب مدینه شفاعت خواهتان;خورشیدطوس ضامن دعاهایتان ومهدی فاطمه سایبان دلتان باشد . آمین​
.​
.​
.​
اس ام اس های زیبای دی ۹۲

sms ziba

نمیدونستم باید برای بدبختی هایمان نیز بیشتر تلاش کنیم.ولی میدانم چارلین چاپلین بزرگ برای سینمایی زندگیمان هستیم.تابرای ضربه خوردنهایمان بیشتر بخندند.​
.​
.​
.​