صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61213141516
نمايش نتايج 151 تا 157 از 157

تاپیک: [ دوربین Sanding ] و رفع مشکلات آن

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله mojiitaba نمايش پست
    سلام . د.ستان من تازه دوربین سندینگ گرفتم . میخوام دوربین و توجیه کنم با روش ترفیع ولی نمیدونم چطوری . من با لایکا کاردم و لی با این دوربین نمیدونم چطور این کارد انجام بدم کسی میتونه کمکم کنه ؟ ممنونم
    سلام ، شاید سوالم ربطی نداشته باشه ولی شما سندینگ چه مدل گرفتین از این arc5 جدید خریدین؟ مهندس به نظرت لایکای 407 لیزر دار یا بدون لیزر که مال 8 سال پیشه بازم بهتر از سندینگه ممنون میشم راهنماییم کنید

تازه وارد
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2016/12

پيش فرض سلام من STS-752 گرفتم والا در مورد لایکا 407 اطلاعاتی ندارم متاسفانه.شما در مورد تو جیح دوربین به روش ترفیع یا مختصاتی اطلاعاتی دا

نقل قول نوشته اصلي بوسيله memar-ayande نمايش پست
    سلام ، شاید سوالم ربطی نداشته باشه ولی شما سندینگ چه مدل گرفتین از این arc5 جدید خریدین؟ مهندس به نظرت لایکای 407 لیزر دار یا بدون لیزر که مال 8 سال پیشه بازم بهتر از سندینگه ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام من STS-752 گرفتم والا در مورد لایکا 407 اطلاعاتی ندارم متاسفانه.شما در مورد تو جیح دوربین به روش ترفیع یا مختصاتی اطلاعاتی دا

3. تشكر از اين پست

پيش فرض

سلام من STS-752 گرفتم والا در مورد لایکا 407 اطلاعاتی ندارم متاسفانه.شما در مورد تو جیح دوربین به روش ترفیع یا مختصاتی اطلاعاتی دا
    ممنونم از پاسختون ، نه متاسفانه ولی تو تاپیک ها آموزش توجیح دوربین رو به صورت بخش بندی دوست خوبمون راهپرداز انجام داده که مفیده ، یه سوال شما برای تخلیه سندینگ می تونین فایل xyz بگیرین چیکار می کنین؟

متخصص نقشه برداری آواتار Ehsan.Ha
    رشته
    مهندسی عمران
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2011/11
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله memar-ayande نمايش پست
    ممنونم از پاسختون ، نه متاسفانه ولی تو تاپیک ها آموزش توجیح دوربین رو به صورت بخش بندی دوست خوبمون راهپرداز انجام داده که مفیده ، یه سوال شما برای تخلیه سندینگ می تونین فایل xyz بگیرین چیکار می کنین؟
    Data Exchange maneger > Export GSI> Coordinate Editor> Open File> Save As *.dat File

6. تشكر از اين پست

متخصص نقشه برداری آواتار Ehsan.Ha
    رشته
    مهندسی عمران
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2011/11
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام . د.ستان من تازه دوربین سندینگ گرفتم . میخوام دوربین و توجیه کنم با روش ترفیع ولی نمیدونم چطوری . من با لایکا کاردم و لی با این دوربین نمیدونم چطور این کارد انجام بدم کسی میتونه کمکم کنه ؟ ممنونم
    Program>FreeStation
    اگه مشکلتون حل نشده بیاین تلگرام متشکرم

8. تشكر از اين پست

تازه وارد
    رشته
    مهندسی نقشه برداری
    تاريخ عضويت
    2011/8

پيش فرض

سلام

دوستان کسی با دوربین های جدید سندینگ سری ARC کار کرده ؟! میشه نظرتون رو بگید درباره شون؟

پيش فرض

سلام عرض میکنم خدمت دوستان . بنده دوربین سندینگ دارم .یه سالی هست که خریدم . الان منشور رو که تو فاصله تقریبا پنجاه متری به بالا میگیرم دوربین قرائت و ثبت نمیکنه منم مجبور میشم edmرو رو حالت شیت بزارم تا قرائت کنه. که این خودش هم باعث اسیب به edm میشه. به نظرتون تنظیماتش بهم خورده یا ایراد سخت افزاری داره .

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61213141516

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 450
    آخرین ارسال: 2015/7/21, 02:03 PM
  2. نصب و رفع مشکلات راهنمای Visual Studio 2010
    توسط Sarp در تالار نرم افزار
    پاسخ ها: 4
    آخرین ارسال: 2011/3/12, 06:50 PM
  3. راه حل شرعی رفع مشکلات!!!!!!!!!!!!!!!!!
    توسط hirta23 در تالار گفتگوی آزاد
    پاسخ ها: 26
    آخرین ارسال: 2010/12/04, 07:42 PM

عبارت‌های مرتبط

آموزش دوربین سندینگ

آموزش دوربین sanding

طريقه تخليه دوربين سندينگ

برچسب های اين تاپیک

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد