نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام.مهندس یه چند تا سوال ازتون داشتم:
با توجه به مطالبی که فرمودین با شما برای مصاحبه عقیدتی تماس گرفتن که به معنی راضی نشدن از تحقیقات محلی بوده وبچه هایی که رفتن خیلی ازش می نالن یا از تحقیقات محلی تون راضی بودن و باید این چند تا سوالی رو که گفتین ازتون می پرسیدن که پروندتون خالی از عریضه نباشه ؟

اگه اشتباه نکنم شما محلی که انتخاب کرده بودین تهران بوده محل این مصاحبه شرکت انتقال گاز منطقه خودتون بود یا شر کت ملی گاز ایران یا ...؟
منم شنیده بودم از همه مصاحبه نمی سه ولی ظاهرا اینطوری نیست نامه ای که دیدم واسه خودم بود به آقای استوایی مسئول منطقه 3 بود توش نوشته بود استخدام این شخص بلامانع است گفت واسه اکثریت رو فرستادیم
از همه هم گزینش انجام می شه حتی اگه بعد استخدام باشه
بعد من هم یکی بود که واسه ایلام بود پس می شه نتیجه گرفت که واسه همه تهرانه
بعد اون مهندسی که با سابقه اگر دریافتیش 500 تومن باشه خیلی دیگه کارش درسته که با یه همچین حقارتی داره کار می کنه الان آبدارچی هم فکر نکنم 500 بگیره من رقم های دیگه ای شنیدم مثلا فقط تو آموزشی علی الحساب 700 تومن می دن.تو آموزشی
در یافتی رو حدود 1 شنیدم واسه اول اولش تازه بدون پاداش و بن و ........
اونایی که مثل ماها با آزمون استخدام شدن یه مدت قرار دادی اند بعد رسمی می شن البته فقط اسمش قراردادی هست و تمام فرمول رسمی تو همون مدت محاسبه می شن فقط مثلا واسه وام مسکن اقدام نمی کنن

mds_eng

کاربر فعال
مهندس از گزینش شما خبری نشد؟

سلام
حاجی جون امروز زنگ زدم گفت که نتیجه گزیشنش بلامانع است و باید برم طب صنعتی ( البته هنوز معلوم نیست کی و کجا)
اما خداییش نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت (نمی دونم کدوم یکی از اون شکلک ها رو بذارم .... اینو :w33: یا اینو :w00:)
دقیقا وضعیت اینجوریه :w19: :w19:
الان توی یکی از شرکت های خودرو سازی مشغول به کار هستم و حقوق فعلیم از این چیزی که بوش میاد اینا بمون بدن بیشتره
از طرف دیگه هم عسلویه اوضاع زندگی داغونه ولی الان تهران از لحاظ اوضاع زندگی راحتم

فقط تنها امیدم اینه که بعدا رسمی بشیم و اونجا هزینه های زندگی از تهران واسم کمتر باشه

وجدانا یکی از شرایط کار اونجا و مقدار حقوق و مزایا و نوع کارش اطلاعاتی بده :crying2:

mds_eng

کاربر فعال
کسی اطلاع نداره آموزشی کجا میریم و کی شروع میشه
من باید با محل کار قبلیم هماهنگ کنم

king5000

عضو جدید
سلام به همه
انگار از دوستان مهندسی برق - قدرت خبری نیست.
حتما مثل خودم هستید دیگه.....
منتظرین باهاتون تماس بگیرند یا اینکه بیان توی محله واسه تحقیق.
انشاالله همگی موفق باشیم.

amin392

عضو جدید
سلام. اول از همه از جناب اقای کیهان زاده بابت مطالبی که فر مودن تشکر می کنم

برای خودم هم شنیدم که اومدن تحقیقات ولی ماله اینجا باشه یا جای دیگه رو نمی دونم (البته به احتمال 99.9 در صد مربوط به گاز باید باشه)
راستی من جدیدا توی یه شرکت دیگه قراره استخدام بشم که حقوقش حدود 700الی800 و مزایای معمولی (سوییت مشهد و شمال )و یه سری مزایای دیگه از قبیل وام و بیمه تکمیلی رو هم داره ولی عمرا به مزایای شرکت گاز نمی رسه و از طرفی خیلی به محل زندگی فعلی من نزدیکه(مرکز استان) حالا از بچه ها میخواستم بپرسم که به نظر شما اگه قرار شد در اینده بین اینجا ومنطقه انتخابی گازم که حدود 150 کیلومتر بامحل زندگی فعلی م فاصله داره(و باید حتما توی اون منطقه که محروم هم هست ساکن بشم) انتخاب کنم کدوم به نظر شما بهتره

javanirani

عضو جدید
سلام به همگی دوستان این مراحل طب صنعتی و باقیش به پایان رسید کسی میدونه اموزش کجاست و کی شروع میشه؟

amin392

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من 27 شهریور 91 مصاحبه دادم هنوز که واسه تحقیقات نیومدن

سلام دوست عزیز
مصاحبه فنی من 1391.06.12 بوده.شما چطور ؟برای شما اومدن تحقیقات؟

سلام دوستان . شما کدوم مناطق هستید ؟
چون ممکنه با توجه به نزدیکی به تهران برای عده ای اومده باشن و برای عده ای نه .اگه مناطقتون رو بگید میشه فهمید که کار های کدوم مناطق در حاله انجامه و بچه های کدوم مناطق باید فعلا منتظر باشن

pasha_m

عضو جدید
چون ممکنه با توجه به نزدیکی به تهران برای عده ای اومده باشن و برای عده ای نه .اگه مناطقتون رو بگید میشه فهمید که کار های کدوم مناطق در حاله انجامه و بچه های کدوم مناطق باید فعلا منتظر باشن
سلام دوست عزیز
من منطقه دو هستم.
امیدوارم برای شما و بقیه دوستان هم به زودی تحقیقات انجام بشه.
اگه خبری شد اینجا مطرح کنید تاباعث دلگرمی سایر دوستان بشه.

alirezayy

عضو جدید
سلام
دوست عزیز منم منطقه دو هستم.

mds_eng

کاربر فعال
سلام به همگی دوستان این مراحل طب صنعتی و باقیش به پایان رسید کسی میدونه اموزش کجاست و کی شروع میشه؟

سلام
شما چه روزی رفتی طب صنعتی؟؟؟ پس چرا با من برای طب تماس نگرفتن؟ چه تست هایی ازتون گرفتن؟
گزینش رفته بودید؟

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
2 تا مطلب. اول اینکه کسانی که مصاحبه گزینش یا طب صنعتی نرفتن خیلی نگران نباشن من خیلی هارو دیدم بعد استخدام و شروع به کار این مراحل رو رفتن
دوم اینکه با مسئول منطقه خودم منطقه 3 تماس گرفتم خیلی خانم خوبیه و خیلی کار راه اندازه اسم من رو تو سیستم زد گفت نامه تاییدیه طب صنعتی و گزینش رو برای اونا اومده و اونا هم برای بخش تامین نیرو فرستادن و دیگه باید منتظر باشیم که شماره پرسنلی و حکم شروع به کار بیاد ولی هرچی پرسیدم تاریخی رو به من نگفت ولی فکر نکنم به اونطرف سال بکشه
برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

javanirani

عضو جدید
سلام هفته گذشته بود...گزینش محلی کافی بوده گویا واسشون...همه ی تست های روتین سلامتی انجام میشه

aminabedini

عضو جدید
زمان شروع دوره آموزشی

زمان شروع دوره آموزشی

سلام به همه دوستان
ببخشید که دیر خبر میدم هفته پیش جواب مثبت گزینش من اومد الانم اومدم شیراز کارای طب رو انجام میدم شروع آموزش برای ما(من اینجا بچه های برق و کامپیوتر رو هم دیدم) اول بهمنه به مدت 2 ماه و توی اصفهان برگزار میشه
حقوق هم همون 800-900 تومنه:cry::wallbash:

pasha_m

عضو جدید
سلام به همه دوستان
ببخشید که دیر خبر میدم هفته پیش جواب مثبت گزینش من اومد الانم اومدم شیراز کارای طب رو انجام میدم شروع آموزش برای ما(من اینجا بچه های برق و کامپیوتر رو هم دیدم) اول بهمنه به مدت 2 ماه و توی اصفهان برگزار میشه

سلام دوست عزیز
این حقوقی که ذکر کردید مربوط به دوران آموزشیه ؟ یا کلا اینطوریه ؟

mds_eng

کاربر فعال
سلام به همه دوستان

خبری نداری که آموزش همه ی مناطق با همه یا هرکدوم جداگانه آموزش میدن؟
برای منطقه 10 گفت که هنوز نتیجه گزینش خیلی از بچه ها نیومده و وقتی پرونده همه تکمیل شد آموزش میرن
خیلی مسخرست. من باید فردا 18 ساعت راه رو بکوبم برم بوشهر تا یه برگه معرفی نامه به طب صنعتی بگیرم و دوباره 18 ساعت دیگه برگردم تهران. احتمالا 2 روز هم تهران دستم بنده به طب

alirezayy

عضو جدید
سلام به همه دوستان

سلام مهندس
من فکر میکنم یه 300-400 تومنم اضافه کاری به این حقوق اضافه میشه یا نه با کل اضافه کاری میشه 800-900؟

m.keyhanzade

عضو جدید
خدا رو شکر
اگر بهمن بریم که واسه من بهترین زمانه یعنی بهمن و اسفند باید اصفهان باشیم بعد عیدم که باید بریم سر کارمون
اونجوری همه کارم سر وقت انجام می شه.

m.keyhanzade

عضو جدید
خبری نداری که آموزش همه ی مناطق با همه یا هرکدوم جداگانه آموزش میدن؟
برای منطقه 10 گفت که هنوز نتیجه گزینش خیلی از بچه ها نیومده و وقتی پرونده همه تکمیل شد آموزش میرن
خیلی مسخرست. من باید فردا 18 ساعت راه رو بکوبم برم بوشهر تا یه برگه معرفی نامه به طب صنعتی بگیرم و دوباره 18 ساعت دیگه برگردم تهران. احتمالا 2 روز هم تهران دستم بنده به طب
شما بچه تهرانی اونوقت منطقه بوشهر رو انتخاب کردی؟
چرا؟
چرا ایستگاه ساوه رو نزدی؟
اصلیتا بچه اونجایی یا همینجوری زدی؟

javanirani

عضو جدید
سلام دوستان کسی اطلاع داره اموزش منطقه 10 کی شروع میشه؟من تمام مراحل رو طی کردم فقط منتظر آغاز اموزش هستم؟ایا همه ی مناطق با هم یکجا اموزش میدن؟

zakariarazi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من منطقه 5 ام ،هفته سوم آذر رفتم برای طب صنعتی شیراز ،دو روزه کارهاش انجام شد
امروز تماس گرفتم هنوز جواب طب صنعتی را برای منطقه نفرستادن_علی رغم مشخص شدن جواب در بهداری نفت-
سوال کردم گفتند که آموزشی اوایل بهمن شروع میشه 4 ،5 ماه هم طول میکشه
از بچه های منطقه 5 کسی خبر داره آموزش کجاست؟
ممنون

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من منطقه 5 ام ،هفته سوم آذر رفتم برای طب صنعتی شیراز ،دو روزه کارهاش انجام شد
امروز تماس گرفتم هنوز جواب طب صنعتی را برای منطقه نفرستادن_علی رغم مشخص شدن جواب در بهداری نفت-
سوال کردم گفتند که آموزشی اوایل بهمن شروع میشه 4 ،5 ماه هم طول میکشه
از بچه های منطقه 5 کسی خبر داره آموزش کجاست؟
ممنون
4-5ماه؟
یا امامزاده بیژن!!!!!!!چه خبره؟مگه می خوایم شاخ غول بشکونیم؟

بالا