کارگاه اسکیس و راندو با حضور استاد آرتور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Artur Omid Azeri

مدرس دانشگاه
درصدد هستیم برای ارتقاء سطح علمی دانشجویان عزیز در زمینه طراحی معماری، اسکیس و پرزانته فضایی ایجاد کنیم تا به رشد و پرورش شما علاقمندان بپردازیم. برای محقق شدن این امر لازم است شما عزیزان پروژه های خود را در زمینه اسکیس و راندو برای ما ارسال نمائید تا به صورت آنلاین مورد نقد و بررسی قرار گیرد.
برای آشنایی بیشتر شما عزیزان به صورت هفتگی اسکیس ها و طرح های برگزیده ی خودم و دانشجویانم را در این جا به نمایش خواهم گذاشت.
امید است که این امر در یادگیری هر چه بیشتر شما موثر باشد.

فهرست تاپیک :

اسکیس خانه هنرمندان

اسکیس مرکز تمدن ها در شهر تاریخی کاشان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به تمامی دوستان عزیز معمار
و با تشکر و سپاس فراوان از طرف خودم و همکارانم و تمامی اعضای تالار خدمت استاد هنرمند و ارجمند جناب مهندس آرتور امیدآذری عزیز که قبول زحمت کردن و در جمع دوستانه ما حضور یافتند که از هنر و دانش معماری ایشون بتونیم بهره ببریم ؛ و امیدوارم که بتوانیم به خوبی از این فرصت استفاده کنیم و این تنها آغازی برای

دوستان خوبم همانطور که استاد نیز فرمودن لطفا در این تاپیک نمونه اسکیس و طرح های خودتون رو برای شروع کار قرار بدین و در ادامه در خدمت استاد خواهیم بود .
و برای خارج نشدن از بحث اصلی تاپیک پیام های خوش آمدگویی خود را در تاپیک اطلاع رسانی و یا صفحه شخصی ( پروفایل) استاد آرتور ارسال بفرمائید و در این تاپیک تنها از دکمه تشکر استفاده بفرمائید؛

سپاسگزارم

__
پانوشت: پست ها منتقل شد !

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
استاد آرتور امید اذری خیلی خوشحالم که شما در جمعمون هستید تا بتونیم از دانش و تجربه تون استفده کنیم
من راندوم چندان جالب نیست اما خب برای استارت تاپیک اولین کارم رو با پاستل که برای بیان معماری کار کرده بودم میذارم
:gol:
marker (1).jpg

فرهيخته

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامی گرم خدمت شما،استاد ارجمند آقای امید آذری و سپاس بی کران از حضور تون؛

عنوان:طرح شماتیک داخلی
تکنیک:آبرنگ
مدت زمان طراحی و ارائه:1:20َ

پیوست ها

• inside.jpg
    inside.jpg
    67.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

Artur Omid Azeri

مدرس دانشگاه
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=118635&d=1350750820&thumb=1
سحر خانم کار شما برای شروع خوب بود ولی 1- باید سعی کنید در ارائه با پاستیل پس زمینه از بنا جدا شود و تاکید بیشتر روی بنا باشد.
2- کنتراست شیت هم باید بیشتر شود.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Artur Omid Azeri

مدرس دانشگاه
مشاهده پیوست 118670

روان نویس(نوک نمدی)، ماژیک، مداد شمعی

آقا / خانم arc 370 کار شما خوب شده. 1- آزادی خطوط خوب بود ولی کمی هدفمندتر باید باشد، تا بنا بیشتر مورد توجه باشد.
2-آسمان بناهایی همچون برج ها بهتر است که تا طبقه آخر نرود.
موفق باشید . به امید کار بهتر

Artur Omid Azeri

مدرس دانشگاه
سلامی گرم خدمت شما،استاد ارجمند آقای امید آذری و سپاس بی کران از حضور تون؛

عنوان:طرح شماتیک داخلی
تکنیک:آبرنگ
مدت زمان طراحی و ارائه:1:20َ

خانم فرهیخته عزیز سعی کن که به خطوط عمودی بیشتر توجه کنی و نیاز است برخی از سطوح مثل کف و دیوارها بیشتر تیره شود تا کنتراست بیشتری ایجاد شده و پرسپکتیو گویا تر شود.
موفق باشید.

Artur Omid Azeri

مدرس دانشگاه
اسکیس مرکز تمدن ها در شهر تاریخی کاشان (کارگاه اسکیس آرتور امید آذری)

اسکیس مرکز تمدن ها در شهر تاریخی کاشان (کارگاه اسکیس آرتور امید آذری)

با تشکر از اسکیس هایی که شما دوستان عزیز ارسال کردید. ما سعی میکنیم هر هفته اسکیس های شما دوستان را در وب سایت (مرکز تخصصی معماری ایران ) به آدرس www.arturarch.com و فیس بوک به آدرس artur omid azeri III قرار داده و هر هفته یک اسکیس به عنوان اسکیس برگزیده انتخاب می شود.

مرکز تمدن ها در شهر تاریخی کاشان
قرار گیری در بافت شهری
استفاده از حیاط مرکزی ، بادگیر
اسکیس از آرتور امید آذری
مدت زمان طراحی: 60 دقیقه
نمونه مرجع های اسکیس های کارشناسی ارشد آرتور
Untitled-1.jpg

آخرین ویرایش:

mariiana

عضو جدید
سلام استاد..ممنون از اینکه لطف کردید و این فرصت رو بهمون دادین.راستش من تا حالا کلاس اسکیس نرفتم و نمونه کار هم ندارم.ولی همین دو تا کارو که قدیمی هم هست رو میذارم دوست دارم راهنماییم کنید و بگید اصلا امیدی بهم هست؟؟!!

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    41.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 1.jpg
    1.jpg
    80.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

فرهيخته

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام استاد گرامی؛
پیش از هرچیز برای وقتی که برای بررسی کارها و ارائه نظر و راهنمایی، قرار می دهید تشکر کنم که برای ما بسیار با ارزش خواهد بود.
سوالی ازتون داشتم و اون این هست که در مجموع تکنیک های اسکیس و راندو که امروزه به کار برده می شه شما کدوم تکنیک رو بهتر میدونید البته من بر اساس آثارتون و توجه شما به استفاده از "ماژیک" فکر می کنم در اولویت قرار داشته باشد.الان من به عنوان یک دانشجوی معماری آیا الزامی هست که تمام تکنیک ها رو به خوبی و به صورت نیمه حرفه ای آموزش ببینم؟ یا اینکه هر کدوم رو به صورت اماتور انجام بدم اما روی یک تکنیک خاص تاکید داشته باشم و تمام وقت آموزش حرفه ای ام رو به اون اختصاص بدم..واصلا مورد سوم و اینکه نیاز به هیچکدام از این ها نباشه و تنها یک نوع تکنیک مهم که در آینده خصوصا برای ارشد مناسب هست رو یاد بگیرم و تمام هم و تلاشم رو روی اون بگذارم....لطفا راهنمایی بفرمایید .
بی نهایت سپاسگذارم.

عنوان:پرسپکتیو و نمای بازار از مجموعه شیت ارائه شده
تکنیک:ماژیک و آبرنگ
مدت زمان طراح و ارائه: مجموعاً 2.45َ

پیوست ها

• nama.jpg
    nama.jpg
    27.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • perspective.jpg
    perspective.jpg
    63.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

peyman howram

عضو جدید
آخرین ویرایش توسط مدیر:

vdi

کاربر فعال
اينم كار من ديدتون بهش به عنوان تعيين سطح باشه نه بيشتر
يه جا هايش ناقصه يه جاهايي هم مشكل فني داره ديگه ما اينيم ببخشيد اساتيد.
:cry:
البته بدشانسي هم تو بد شدن كارم نقش داشت موقع رنگ كردن نما داخلي تا اومدم در جوهر باز كنم ريخت رو كار منم در حد دست گرمي رنگش(خرابش) كردم تفاوت سطح كاريمم همچين بالا تر از اون دست گرمي نيست:biggrin:

Photo0448.jpgPhoto0454.jpg

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 118388خانه هنرمندان در بافت شهری یزد (طراحی اقلیمی)
اسکیس : آرتور
تکنیک: ماژیک
مدت زمان طراحی و ارائه: 50 دقیقه
جسارتا پرسپکتیوتون غلطه استاد!!! (جاده اش شیب دار شده (آدما دارن از روش می ریزن!!!) نقاط گریزم رو خط افق نیست!!!)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جسارتا پرسپکتیوتون غلطه استاد!!! (جاده اش شیب دار شده (آدما دارن از روش می ریزن!!!) نقاط گریزم رو خط افق نیست!!!)

آره راستی میگی .. جاده ش با نقطه گریز همگام نیست برای همین انگار زمین کجه ... ولی خیلی جزئیات داره ... خیلی حوصله میخواد ... :redface:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا