تبریک به مدیر جدید تالار مهندسی صنایع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
بچه ها با صحبت هایی که با جناب ادمین و بردینوا داشتم به این نتیجه رسیدیم که با توجه به فعالیت های ایشون و دانششون میتونن برای این تالار امتیاز خوبی محسوب شن پس ایشون از این به بعد همراه من مدیریت تالار رو به عهده بگیرم .
از تمام بچه های خوب این تالار میخوام که نهایت همکاری رو با ایشون داشته باشن .
تبریکات من رو هم پذیرا باشین.
با آرزوی موفقیت:w23:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
من متاسفانه این تاپیکو ندیده بودم........
من هم تبریک می گم.....ان شاءالله که ما از دانششون بتونیم استفاده کنیم......:redface:
با آرزوی بازگشت تالار به روزای خوبش.....

ramin_mo66

عضو جدید
من تازه شروع به کار با این تالار کردم امدوارم بتونم از دانش ایشون بهره بگیرم

bardinova

مدیر بازنشسته
فکر کنم لازم باشه کمی در این مورد توضیح بدم . خانم مهتابی بدلیل مشغله ای که دارن و از اونجایی که جناب JIT با وجود اینکه همچنان دسترسی مدیریت داشتن و بدلیل گرفتاریشون به تالار سر نمیزدن ، پیشنهادی رو با من مطرح کردن و تائیدیه اون رو از ادمین عزیز گرفتن مبنی بر اینکه در خصوص ادارهء تاپیکها به ایشون کمک کنم و من هم قبول کردم .

نکته اصلی اینجاست ، خانم مهتابی همچنان مدیر تالار مهندسی صنایع هستن و کلیه مسائل مدیریتی نیز مختص و مربوط به ایشون هست . من قرار هست تا اطلاع ثانوی فقط به مدیریت تاپیکها کمک کنم و نه مدیریت تالار .

موفق باشید .

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم لازم باشه کمی در این مورد توضیح بدم . خانم مهتابی بدلیل مشغله ای که دارن و از اونجایی که جناب JIT با وجود اینکه همچنان دسترسی مدیریت داشتن و بدلیل گرفتاریشون به تالار سر نمیزدن ، پیشنهادی رو با من مطرح کردن و تائیدیه اون رو از ادمین عزیز گرفتن مبنی بر اینکه در خصوص ادارهء تاپیکها به ایشون کمک کنم و من هم قبول کردم .

نکته اصلی اینجاست ، خانم مهتابی همچنان مدیر تالار مهندسی صنایع هستن و کلیه مسائل مدیریتی نیز مختص و مربوط به ایشون هست . من قرار هست تا اطلاع ثانوی فقط به مدیریت تاپیکها کمک کنم و نه مدیریت تالار .

موفق باشید .
جناب بردینوا
من فکر می کنم حتی مهتابی عزیز هم با من موافقه که شما اگه مشغله نمی داشتین باید همون موقع که مدیر قبلی پیشنهاد اداره تالار رو بهتون دادن می پذیرفتین....
در هر حال خیلی خوشحالم که بلاخره این اتفاق افتاد ...
براتو آرزوی موفقیت دارم.

bardinova

مدیر بازنشسته
جناب بردینوا
من فکر می کنم حتی مهتابی عزیز هم با من موافقه که شما اگه مشغله نمی داشتین باید همون موقع که مدیر قبلی پیشنهاد اداره تالار رو بهتون دادن می پذیرفتین....
در هر حال خیلی خوشحالم که بلاخره این اتفاق افتاد ...
براتو آرزوی موفقیت دارم.

ممنون از لطف شما . اما یه مطلب رو فراموش نکنین . درسته که ادمین عزیز در خصوص مدیریت تالار به من و یکی از دوستان پیشنهاد اولیه داده بودن ، اما بر اساس رای گیری که صورت گرفت (که ما هم در لیست کاندیدها بودیم) خانم مهتابی با اختلاف چشم گیری از باقی کاندیدها بعنوان مدیر تالار انتخاب شدن . همچنان معتقدم که مناسبترین مدیر خانم مهتابی هستن و مطمئنا بنده بعنوان کمک و همراه ، تابع تصمیمات و مدیریت ایشون هستم .

آخرین ویرایش:

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به عنوان یه مشتری پیگیر بهتون تبریک میگم . شایستگی مدیر بودن رو داشته و دارید . انشا الله که در کارتون همکاری دوستان رو شاهد باشید :gol:

hparhizi

عضو جدید
من هم به نوبه خودم ضمن تشكر از خانم مهتابي كه زحمت مديريت تالار رو ميكشيدند و در ادامه نيز خواهند كشيد به آقاي مهندس bardinova تبريك عرض ميكنم ، مديريت تالار حق شما بود
اميدوارم كه بتونيم در كنار هم با مديريت شما دو نفر و كمكهاي ديگر دوستان تالار خوب و پرباري رو داشته باشيم .

اين هم يه دسته گل براي شما :

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

Parsa_IE

عضو جدید
با سلام
مدیر محترم و دوست عزیزم بردینوای گرامی
تبریکات صمیمانه بنده را پذیرا باشید
امیدوارم در تمام امور بالاخص مدیریت تالار موفق و پیروز باشید
:w23:

miepower2003

عضو جدید
به طور قطع پشتوانه هر منتخبی شايستگی هايست.
جناب bardinova من به نوبه خودم به شما تبريک میگم اميدوارم با استفاده از توان شما و جناب مهتابی روز به روز شاهد پيشرفت اين تالار باشيم.
همه ما اميدواريم تالار مهندسی صنايع پر فايده ترين تالار در اين باشگاه باشه.
اميدوارم در کنار هم مهندسين صنايع حرفه ای بشيم.
موفق باشيد.

miepower2003

عضو جدید
چی شده دوستان
هميشه اين ماييم که محيط خودمون و می سازيم
به جای وقت گذاشتن برروی اين جور بحثها با استفاده از پتانسيل اعضای فعال و مدير جديد و با همکاری مدير عزيزمون جناب مهتابی تالار رو فعال کنيم.
دوستان بهتره انرژی خودمون و صرف تحقيق و جستجو برای بيشتر دونستن کنيم تا اينجا حرفی برای گفتن داشته باشيم.
سينرژی گروهی شايد يکی از بزرگترين چيزهايي که ما تويه ايران از اون بی بهره ايم.
چه کسی کاری انجام داده مهم نيست بلکه کار انجام شده مهم است.

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کم دیر دیدم این تاپیکو ولی منم به جناب باردینوا تبریک میگم و یه خسته نباشید به مهتابی جان .امیدوارم موفق باشید

mahtabi

مدیر بازنشسته
فکر کنم این بحث ها بیهوده باشه.
بنابراین برای اینکه خوشامد گوییمون اینجوری نشه من تمام پست های نامرتبط رو پاک میکنم.
امیدوارم که جای این حرفا در راستای دیگه ای قدم برداریم.
با تشکر

archi_arch

مدیر بازنشسته
منم بهتون تبریک میگم خیلی خوشحالم که شما رو به عنوان مدیرو همکار مهتابی میبینم امیدوارم این تالار هم با همکاری شما و مهتابی بیش از پیش پیشرفت کنه و موفقتر باشه.
با اروزی موفقیت برای شما.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bardinova

مدیر بازنشسته
از همه دوستان عزیزی که به بنده لطف داشتن ممنون و سپاسگذارم . امیدوارم تالار رو به کمک هم به نقطه اوج برسونیم .

amirhakimi

عضو جدید
به به
تبریک
این چند روز که من نبودم چقدر اتفاق قشنگ افتاده، هم تالار یه جونی گرفته و بحثهای علمی دوباره رونق، هم یه مدیر فعال به جمعمون اضافه شده.
امیدوارم دوتائی بکمک مهتابی عزیز بتونین تالاری پویا رو مدیریت کنین

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبریک

تبریک

دوست عزیز سلام.....امیدوارم همواره برای تالار مهندسی صنایع مفید باشی و توی اعمالت اراده ای مستحکم و خویی صبورانه داشته باشی..عذر می خوام..به دلیل مشکلات نرم افزاری نتونستم بعتون پیام تبریک بدم..ولی در هر صورت پاینده باشید!با تشکر!

بهبود

عضو جدید
تبریک

تبریک

با سلام
شرمنده یه غیبت طولانی 3 هفته ای داشتم. خوب دیگه این اساتید راهنما و مشاور و از همه بدتر سیستم دانشگاهی ما کل وقتمون رو پر کرده بودن ولی امیدوارم بتونم بیشتر حضور داشته باشم و از این همه تغییر و تحول مثبت بی خبر نمونم و استفاده کنیم.
من هم به نوبه خودم به جناب باردینوا و تمامی دوستانم تبریک میگم:w23::w33:. البته مدتها بود که منتظر یه همچین تغییری بودم که خدا را شکر اتفاق افتاد و با توجه به تواناییهایی که در جناب باردینوا دیدم مطمئنم وضع تالار با توجه به مدیریت این دو عزیز بهتر از این خواهد شد.
با آرزوی موفقیت برای تمامی مهندسین صنایع

یا حق

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندس بردیا

مهندس بردیا

بنده از طرف خودم ، هوشنگ ، DeathangeL ، Swastika ، کاربران لانه کتاب ، کاربران شبکه پیام ، کاربران شبکه نابغه و هزاران سوراخ سنبه دیگه که شاید شما و ما اونجا بودیم به جرات میگم که بهت افتخار میکنم مهندس دسدی نوا :) Miss U So Much

آخرین ویرایش توسط مدیر:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
انتخاب شايسته جناب بردينوا رو تبريك ميگم و اميدوارم هميشه موفق باشن
ياعلي

وضعیت
موضوع بسته شده است.