**شما کدام پوشش را می پسندید؟**

suniya2012

عضو جدید

darab64

عضو جدید
3 که از اونور افتاده! :razz:
1 عالیه ;):gol:;)
2 هم توی جو الان دخترا قابل تحمله و نسبتا خوب ;)

دوتای بعدی به درد ما نمیخورن... مال دیگرون میشن!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
از لحاظ قشنگی 2 قشنگ تره..

از لحاظ پوشش 5 و 2 . یه چیزی بین 2 و 5 هم بد نیست

آخرین ویرایش:

aminvo

عضو جدید
4، چون من پسرم و اگه چیزی سرم کنم بهم میخندن. ولی دوست داشتم با 3 برم بیرون:biggrin:

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::eek::surprised::surprised:

والله توی عکسی که شما گذاشتید هر چی دقت میکنم چیزی نمیبینم

آها پیدا کردم ... اون چیزی که روی سرشه! شال انداخته؟
من فکر کردم موهاشه نگو کچله طرف
خوب واسه اونوریا بی حجابی هم یه پوششه

aminvo

عضو جدید
:surprised::surprised::eek::surprised::surprised:

والله توی عکسی که شما گذاشتید هر چی دقت میکنم چیزی نمیبینم

آها پیدا کردم ... اون چیزی که روی سرشه! شال انداخته؟
من فکر کردم موهاشه نگو کچله طرف

وقتی میگن طرف حجاب داره یعنی فقط سرش را پوشانده و پایین تنه لخت مادر زاد هست!!!! مایو هم یک نوع پوشش هست، شلوراک هم یک نوع پوشش هست، پتو هم که از سرما دور خودمون بپیچیم پوشش محسوب میشه، این خانم هم همینطور که در عکس پیداست رو شونهاش یک چیزی هست، پس پوشش داره ، حالا از شانه به پایین را از کسی که عکس را گذاشته بپرسید!!!

امیدورام با لحن طنز بخونید.

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی میگن طرف حجاب داره یعنی فقط سرش را پوشانده و پایین تنه لخت مادر زاد هست!!!! مایو هم یک نوع پوشش هست، شلوراک هم یک نوع پوشش هست، پتو هم که از سرما دور خودمون بپیچیم پوشش محسوب میشه، این خانم هم همینطور که در عکس پیداست رو شونهاش یک چیزی هست، پس پوشش داره ، حالا از شانه به پایین را از کسی که عکس را گذاشته بپرسید!!!

تو مریخ خودتونو با چی پوشش میدید؟؟؟؟:D

darab64

عضو جدید
خوب واسه اونوریا بی حجابی هم یه پوششه

:eek:
حالا اینو کجای دلم بذارم؟

آره راس میگی. آخه من به چشم خریدار نیگاش نکرده بودم. ببینم کجاش داره کجاش نداره
با یه نگاه سرسری نظرمون رو دادیم. به جای دیگشم کاری نداریم چون به ما هیچ ربطی نداره
اصلا شاید توی خونه است دوس داره راحت باشه

aminvo

عضو جدید
تو مریخ خودتونو با چی پوشش میدید؟؟؟؟:D

تو مریخ تا بچه ها ی ناسا میان برای اینکه نفهمن موجود زنده اونجا هست با لباس هایی به رنگ و جنس خاک، ولی کنگره توی مریخ تصویب کرده به دلیل گرمی هوا مردم می تونن از برگ استفاده کنن که ما هم از برگ استفاده می کنیم، ولی خوب متاسفانه هنوز اینجا درخت نداریم:eek: :biggrin: