دانشگاه شریعتی تهران

mahya_s

عضو جدید
واقعا 20 دقیقه اس نظر تو؟:eek:
یه دور از گلخونه تا خوابگاه رو برو اون موقع فک کنم نظرت عوض بشه.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب انتخاب واحدی بود امروز!!!!!!!!!!! رسما همه سرکار بودیم!!!!!!!!!!!!اط 8 صبح پای سیستم تا 6 عصر!!!!!!!!!! مگه سایتو باز میکردن!!!!!!!!!!!

محبوبه.ط

عضو جدید
سلام...
من امسال تو این دانشگاه مهندسی کامپیوتر نرم افزار قبول شدم...دانشگاهش چطوریه؟؟خوبه؟؟میشه بهم بگین لطفن که چه جوریاس؟؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
من امسال تو این دانشگاه مهندسی کامپیوتر نرم افزار قبول شدم...دانشگاهش چطوریه؟؟خوبه؟؟میشه بهم بگین لطفن که چه جوریاس؟؟

سلااااااااااام خوش اومدی!:) من که از گروه معماری راضی ام چون اکثر استادا از دانشگاه های مطرح مثل تهرانند اما کامپیوتر رو نمیدونم چه جوریاس!
من اولش از دانشگاهم خوشم نیومد اما حالا که ترم آخرم دلم نمیخواد تموم بشه و ...!:(

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
من امسال تو این دانشگاه مهندسی کامپیوتر نرم افزار قبول شدم...دانشگاهش چطوریه؟؟خوبه؟؟میشه بهم بگین لطفن که چه جوریاس؟
سلام دوست عزیز میخواستم بدونم شما از چه منابعی استقاده کردی برای قبول شدن در این دانشگاه ممنون میشم کمکم کنی متشکرم

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
من امسال تو این دانشگاه مهندسی کامپیوتر نرم افزار قبول شدم...دانشگاهش چطوریه؟؟خوبه؟؟میشه بهم بگین لطفن که چه جوریاس؟
سلام دوست عزیز میخواستم بدونم شما از چه منابعی استقاده کردی برای قبول شدن در این دانشگاه ممنون میشم کمکم کنی متشکرم

منظور شما از منابع چیه؟ خوب باید کنکور بدی و منابعش هم منابع کنکور کارشناسیه دیگه! همون کتابای دبیرستان!

محبوبه.ط

عضو جدید
سلام...

یعنی کتابایی که تستاشو می زدمو بگم؟

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بله عزیزم مثلا کتابهای مدرسان شریف مطالعه کردید؟از چه انتشاراتی برای دروس مختلف استفاده کردید

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور شما از منابع چیه؟ خوب باید کنکور بدی و منابعش هم منابع کنکور کارشناسیه دیگه! همون کتابای دبیرستان
سلام عزیزم نه منظورم برای کنکور کاردانی به کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر هست منابع کنکور رو میدونم اما برای هر درسی یه کتابهای خوبه که مطالعه شود و نتیجه بهتری رو بگیری منظورم اینه

A.N.M

عضو جدید
سلام...

خوش اومدی عزیزم و بهت تبریک میگم
منم معماریه دانشگاه هستم اما این طوری که شنیدم نرم افزار دانشگاه هم خیلی بالاست در کل دانشگاه خوب و به شدت منظمیه اما جوش یکم دبیرستانیه!! که خوب میشه باهاش کنار اومد مهم اساتیدن که خوبن

sotazi

عضو جدید
سلام منم تو شریعتی برق میخونم ترم اولم!
شما ترم چندی؟:smile:

fa.asgari

عضو جدید
سلام.مام هستیما.من ترم اولیم.کارشناسی کامپیوتر.اگه تجربیاتی داشتین لطفا به ما هم بگین دوستان.

سلام.مام هستیما.من ترم اولیم.کارشناسی کامپیوتر.اگه تجربیاتی داشتین لطفا به ما هم بگین دوستان.

:smile:
سلاااااااااااااااااااااممممم.
چرا كسي اينجا نيست؟؟؟
افسانه كجاييي؟؟؟؟؟؟؟//
نرگس؟؟؟
بچه ها چرا هيچ رددي از خودتون تو سايت نميذارين؟ :d

روز دانشجوتون مبارك.:w33:

Miss Independent

عضو جدید
ما که دیگه باید یواش یواش با شریعتی خداحافظی کنیم و بار و بندیلمونو جمع کنیم و بریم.... چون با وضعیت کنکوری که امسال بود عمراً کاردانی به کارشناسی قبول شدن توی شریعتی دیگه کار هرکسی باشه !

Miss Independent

عضو جدید
این ترم رازقی نیست همش زیر سر تقواییه؟ :confused: حالا کدوم تقوایی مامان تقوایی (ویدا جووووووووون) یا داداش تقوایی؟!

A.N.M

عضو جدید
مامان تقوایی عزیزم که .... زده به دانشگاه همه استادا از دستش فراری شدن دانشگاه رو کردن محل فامیل بازیاشون!!

A.N.M

عضو جدید
یه خبر جالب بدم که قراره اسم ایستگاه علی‌آباد میخواد به ایستگاه دانشکده شریعتی تبدیل بشه:w17:

Miss Independent

عضو جدید
یه خبر جالب بدم که قراره اسم ایستگاه علی‌آباد میخواد به ایستگاه دانشکده شریعتی تبدیل بشه:w17:

ایول چه باحال! :دی شاید فرجی حاصل شد کارشناسی هم دوباره همینجا قبول شدم....!
مامان تقوایی؟ آره راس میگی شده فامیل بازی...

پارسال یه سمینار بود، خانومه اومد کلی راجع به Disney Land و برنداری مختلف حرف زد ( ما همه کف کرده بودیم چطور اجازه دادن!!!) بعد که حرفاش تموم شد، مامان تقوایی خیلی شیک اومد ر....ید به تموم حرفای زنه و با صلوات و اسلام و .... سر و تهشو هم آورد :|
ولی بنده خدا خیلی این ترم به من لطف کرد. نفیسی عو....ضی قشنگ گند زده بود به برنامه درسام، منم رفتم پیش مامان تقوایی شکایت کردم کارم درست شد :دی گرچه از اون موقع نفیسی دیگه به زور جواب سلاممو میده :|
WHO THE HELL CARES?!

Miss Independent

عضو جدید
چقد این مسابقه اسکیسشون مسخره بود!!!!
من و دوستم که رسماً رفتیم از تو کتاب اسکیس صدیق 2 تا طرح انتخاب کردیم کپی کردیم!!!!
مزخرفا!!!

Miss Independent

عضو جدید
راسته که پسر شاهچراغی هم تو دانشگاه درس میده؟! البته معماری نها...

میگن شاهچراغی یه وبلاگم داره شیطون بلا! :دی

گرچه دوسش دارم، اما تو روحش با این امتحاناش! :|

Miss Independent

عضو جدید
فقط دو روزه که پامو از دانشگاه گذاشتم بیرون اما خیلی خیلی دلم تنگ شده! :((
7 ام چقدر با بچه ها اشک ریختیم! :(( چقدر عکس انداختیم! :((
چقدر این دوران زود گذشت... خیلی! :((

بیکاری حالمو بهم میزنه تو خونه! :((