دانشگاه تبریز

meshki_0pm0

عضو جدید
salam.khoshbakhtane bade khaheshe man va lotfe ADMIN talare daneshgahe ma ham ra oftad az inja be badesham bayad bachehaye daneshgahe khodemon halesh konan.bisabrane montazere bachehaye danehgah makhosan daneshkadeye mekanik va makhsosan baro bachehaye sanaye hastam.rasti eyde hamton mobarak sale khobi baraton arezo mikonam

آقا منم دانشجوی مهندسی عمرانم دانشگاه تبریزم. این تالار گفتگو که میگی آدرسش چیه همینجاست یا؟
ممنون :))

آخرین ویرایش:

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من هم دانشجوی سال دوم ریاضیات کاربردی دانشگاه تبریز هستم.از اینکه اسم دانشگاه تبریز رو اینجا دیدم خوشحالم.

0Sector

عضو جدید
سلام دوستان ؛

من اصفهانم و تازه کنکور دادم . یک سوال داشتم ازتون . آیا اساتید و دانشجو ها توی کلاس ترکی صحبت میکنند ؟ یعنی مثلاً دانشجو دست میگیره سوال میکنه فارسی میپرسه یا ترکی ؟

کلاً نگرانیم از این هست که چون همه از یک قوم دیگه هستند ممکنه از نظر زبانی به مشکل بخورم .

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

شاد باشید

civilica2008

عضو جدید
سلام بچه ها
خوبید؟؟؟
من کارشناسی ارشد عمران-زلزله دانشگاه شریف میخونم.
کسی اینجا تز یا پروژش در مورد ارتعاشات تصادفی، کنترل ارتعاشات محیطی، کنترل ارتعاشات با دامنه بسیار کم(microvibration active control) و یا کنترل فعال هست؟؟؟
اگه بشه باهم همکاری کنیم به نظرم خیلی خوب میشه.
اگه کسی جوابما بده ممنون میشم.

zhalech

عضو جدید
سلام برو بچ دانشگاه تبریز
دستتون درد نکنه
خیلی خوشحال شدم تایپیک دانشگاه خودمون اینجا دیدم منم از دانشجوهای معماری دانشگاه تبریزم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ؛

من اصفهانم و تازه کنکور دادم . یک سوال داشتم ازتون . آیا اساتید و دانشجو ها توی کلاس ترکی صحبت میکنند ؟ یعنی مثلاً دانشجو دست میگیره سوال میکنه فارسی میپرسه یا ترکی ؟

کلاً نگرانیم از این هست که چون همه از یک قوم دیگه هستند ممکنه از نظر زبانی به مشکل بخورم .

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

شاد باشید
اکثر استادا حتی اگر همه کلاس هم ترک باشند فارسی تدریس می کنند. بعضی اساتید هم اگر فارس زبان تو کلاس نباشه ترکی صحبت می کنند. نگران نباشید.

asaliiii

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل
من امسال مهندسی سخت افزار تبریز و الکترونیک آزاد کرج قبول شدم... اگه میشه همگی کمکم کنید محل سکونت خودمون هم کرج هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان گل
من امسال مهندسی سخت افزار تبریز و الکترونیک آزاد کرج قبول شدم... اگه میشه همگی کمکم کنید محل سکونت خودمون هم کرج هست
ممنون میشم راهنمایی کنید
خوب فرق دارند کرج بخونید خونه خودتون می مونید عوضش شهریه دانشگاه آزاد پرداخت می کنید. تبریز هم برید شهریه نداره عوضش باد تو یک شهر دور زندگی کنید. بستگی به این هم داره که کدوم رشته رو دوست داشته باشید.

asaliiii

عضو جدید
من میخوام بدونم چقد ارزش داره که بیام تبریز بخونم؟؟؟؟؟؟؟
از همه نظر

0Sector

عضو جدید
سلام دوستان عزیز ...

من مهندسی فناوری اطلاعات شبانه تبریز قبول شدم و محل سکونتم هم اصفهان هست . میخواستم اگه میشه یک راهنمایی در گرفتن خونه ، هزینه گرفتن ، محله هایی که بهتره بگیرم و ... بگید . ضمن اینکه آیا ممکنه با اینکه شبانه هستم خوابگاه خودگردان بگیرم ؟

ممنون

sina_eng.m

عضو جدید
من شنیدم به دانشکده عمران میگن دانشکده دخانیات!!!!!!!!!!

کی همچین حرفی رو زده؟؟؟؟؟ بهتر از دانشکده ی عمران تو دانشگاه تبریز پیدا نمیشه.اون حرفا هم همش شایعه هست واسه اینکه همه به عمرانیها حسودیشون میشه میخوان وجهه ی اونارو خراب کنن.

mhmdmekanik

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز که اینجا زحمت میکشن
من تازه مهندس مکانیک شدم البته هنوز که مهندس نشدم 2 روزه دارم میرم دانشگاه
ولی کلا جای خوبیه
امیدوارم تو این سایت به همدیگه کمک کنیم
فقط یه سوال دارم اونم اینکه همه سوالها راجع به مکانیک اینجا پرسیده میشه؟

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز که اینجا زحمت میکشن
من تازه مهندس مکانیک شدم البته هنوز که مهندس نشدم 2 روزه دارم میرم دانشگاه
ولی کلا جای خوبیه
امیدوارم تو این سایت به همدیگه کمک کنیم
فقط یه سوال دارم اونم اینکه همه سوالها راجع به مکانیک اینجا پرسیده میشه؟
سلام. این تاپیک در مورد دانشگاه تبریز هست و در مورد خود مکانیک از تالار مهنسی مکانیک دیدن کنید.
تالار مهندسی مکانیک

M.hadi.R

عضو جدید
اولن کی گفته عمران جای دخانیاته؟؟هان؟؟اگه برق و مکانیک رو ببینید چی میگید؟؟دوما تبریز هم خودش عالیه،هم مردمش،هم دانشگاهش...سوما یاشاسین تراختور...مخلص همه بجه ها...:gol:

arezoo1372

عضو جدید
سلام دوستان عزیز ...

من مهندسی فناوری اطلاعات شبانه تبریز قبول شدم و محل سکونتم هم اصفهان هست . میخواستم اگه میشه یک راهنمایی در گرفتن خونه ، هزینه گرفتن ، محله هایی که بهتره بگیرم و ... بگید . ضمن اینکه آیا ممکنه با اینکه شبانه هستم خوابگاه خودگردان بگیرم ؟

ممنون
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم
درمورذ دادن خوابگاه بهتون اطلاعاتی ندارم ولی هزینه اجاره هم بسته منطقه ای که میخواین بشینین ارزون و گرون داره
به نظر من بهتره طرفای منظریه و زعفرانیه خوبه

asgar33

عضو جدید
بيستو يك صفحه خوندم تاببينم دانشكاتون جي داره كه دلبستش شدين متوجه نشدم فقط فهميدم كه ساختمانهاش شماره داره مثل شهرك مسكوني واييكي بكه خوابكا داره؟ازدانشكا دوره؟ترمي جقد ميقيرن بابت خوابكا؟ به دانشجو أرشد هم خوابكا ميدن؟

masih_masih98

عضو جدید
سلام بچه ها
من زبان فرانسه دانشگاه تبریز قبول شدم...
کسی میدونه چی جوریه رشته و دانشگاهش؟؟؟

straxico

عضو جدید
سلام بچه ها
من زبان فرانسه دانشگاه تبریز قبول شدم...
کسی میدونه چی جوریه رشته و دانشگاهش؟؟؟

هیئت علمیش که خوبه...خود دانشگاه هم فقط میتونم بگم بزرگه...از توی google earth نمای 3 بعدی ساختمونا معلومه...من مهر باید بیام تبریز

elnaz-k

عضو جدید
احتمالاتم درست از آب در اومد...و رسما دانشجو مکانیک تبریز شدم...هه...آذری بلد نیستما....جون من فارسی حرف بزنین همتون

تبریک می گم، از الان بهت بگم که با طلعتی درس برندار، برداشتی هم ردیف جلو بشین و هرچی گفت با سر تائید کن!! از همون ترم اول هم درس بخون کسی تو دانشکده مکانیک نمره نمیده ها

elnaz-k

عضو جدید
هیئت علمیش که خوبه...خود دانشگاه هم فقط میتونم بگم بزرگه...از توی google earth نمای 3 بعدی ساختمونا معلومه...من مهر باید بیام تبریز

آره دانشگاش بزرگه برا تحویل مدارکت که مهر ماه اومدی میری ساختمون 14