چگونه می شود از دوست پسر یا دوست دختر خود جدا شويم!!!

kayvan90

عضو جدید
در بین ازدواج هایی که به طور غیرسنتی انجام می شوند، تعداد زیادی دختر و پسر هستند که به دلیل ناتوانی در قطع رابطه دوستی شان، آن را ادامه می دهند. در واقع ازدواج می کنند، چون از ابتدا هدف آشنایی شان ازدواج بوده و با وجود تمام مشکلات و ناهماهنگی هایی که در رابطه شان احساس می کنند، به خاطر عادت به یکدیگر رابطه را تا مرحله ازدواج ادامه می دهند. برای آنها جدا شدن از یکدیگر غیر ممکن است حتی اگر زندگی در کنار همدیگر هم غیرممکن باشد!
به نظر شما اینگونه افراد چه کاری باید انجام دهند !!؟

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مساله خیلی مهمه بنظرم.
من زیاد دیدم از این رابطه ها که
ازدواج کردن...کلی هم الان مشکل دارن باهم تو زندگیشون
و هر روز ابراز پشیمونی میکنن به همدیگه
اونم با صراحت
رابطه قبل از ازدواج هرجقدر هم که عمیق باشه
و به هم وابسته باشن ولی بازم یه وابستگیه ذهنیه ......

Candyman

کاربر فعال
در بین ازدواج هایی که به طور غیرسنتی انجام می شوند، تعداد زیادی دختر و پسر هستند که به دلیل ناتوانی در قطع رابطه دوستی شان، آن را ادامه می دهند. در واقع ازدواج می کنند، چون از ابتدا هدف آشنایی شان ازدواج بوده و با وجود تمام مشکلات و ناهماهنگی هایی که در رابطه شان احساس می کنند، به خاطر عادت به یکدیگر رابطه را تا مرحله ازدواج ادامه می دهند. برای آنها جدا شدن از یکدیگر غیر ممکن است حتی اگر زندگی در کنار همدیگر هم غیرممکن باشد!

خوب الان من متوجه نشدم...شما ميخوايي راهكار بدي كه چطوري با دختر يا پسري كه با ما/ايشان/او دوست هست بپيچونيم؟يا نه ميخوايي راهكار بدي كه اگر نيت درست دارند و پي فساد و اين حرفها نيستن و با هم ازدواج كردن چطوري زندگي خوبي داشته باشن؟يا اصلا ميخوايي بگي رابطه منجر به ازدواج اشتباه هست؟

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید به نوش دارو پس از مرگ سهراب فکر کنند

kayvan90

عضو جدید
خوب الان من متوجه نشدم...شما ميخوايي راهكار بدي كه چطوري با دختر يا پسري كه با ما/ايشان/او دوست هست بپيچونيم؟يا نه ميخوايي راهكار بدي كه اگر نيت درست دارند و پي فساد و اين حرفها نيستن و با هم ازدواج كردن چطوري زندگي خوبي داشته باشن؟يا اصلا ميخوايي بگي رابطه منجر به ازدواج اشتباه هست؟
شما در مورد تمام چيزايي كه گفتي ميتوني صحبت كني...........هر كس يه نظري داره من يه مسئله كلي ميگم جزئياتش با شماها..........;)

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب اگه با هم تفاهم داشته باشن با هم ازدواج کنن جدایی چه کاریه؟؟اما اگه اصلا تفاهم ندارن و فقط به خاطره عادت نمیخوان جدا بشن بهتره که از هم دور باشن خیلی دور و به مروره زمان فراموش کنن باید عقلانی تصمیم بگیرن نه احساسی:smile:

حامدیا

اخراجی موقت

این خوراک خودمه ..........

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه فکر میکنن که از روی عادت باهمن و
وابستگیشون ذهنی هستش
بهتره که از هم جدا بشن

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا جدا بشی؟
اگه خصوصیات بدی داره یا ازش خلافی سر زده که خیلی راحت بگو(من اون آدم و دوست داشتم که از این کارا نمیکرد یا از این حرفا نمیزد.متاسفم اما نمیتونم با همچین آدمی باشم چون دیگه اعتماد کردن بهت سخت شده.تو از اعتماد من سو استفاده کردی)
اما اگه هردو آدمای خوبی باشن چرا تموم کنن؟
اگه بد باشن هم دلیله محکم وجود داره دیگه..

ahmadpashaei

عضو جدید
این شرایطی که استارتر گفت مال زمانی هست که احساسم وجود داره ولی کمی تکراری و عادی شده و حالا مثلا به دلیل مشکلات و یا احتمالات مخالفت خانواده ها و شرایط مالی و کاری و .... میترسن به هم نرسن و در طول زمان کمی انگیزشون کمتر بشه ولی باهم باشن و یهو یک خواستگاری بیاد و دوست پسرش هم دودل بشه و .. بخوان باهم ازدواج کنن.حتی ممکنه برای هم جاذبه های ***ی نداشته باشن و مثلا دختره تحریک پذیریش کم باشه و پسره هم به همون نسبت احساس و تحرکش اونجوری که دختره می خواد نباشه و حتی بپرسه چرا اونجوری نیستی و ... خلاصه بازم باهم ازدواج بکنن،به نظرتون باهم مشکل پیدا نمیکنن؟البته باهم خیلی تفاهم داشته باشنا.
حالا بهتر گفتم؟

بالا