اتاق مشورت کنکوری های 92

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
source of stress for this topic . . . !
Come on meeen...... you wont be find any rational one like me in this topic !!!!!!!!

:w20:
یه جوری حرف بزنین ما هم متوجه بشیم ! :biggrin:

من این ترم 15 واحد برداشتم :cry:
دیگه هم به این تاپیک سر نخواهم زد! چون واقعا استرس میگیرم :(
امیدوارم همه کنکوری‌ها موفق بشن.
من که دارم ناامید میشم کم کم...

متالي

عضو جدید
سلام بچه ها.يه راهنمايي ميخوام.اگه قرار باشه بين كلاساي فيزيكي و استحاله يا آزموناي ماهان انتخاب كنيد به نظرتون كدوم بهتره؟؟خوب البته كلاس گرونتره ولي ميخوام ببينم حالا كه آدم ميخواد پول بده كدوم ارزشش بيشتره؟؟ ممنون ميشم نظر بديد

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.يه راهنمايي ميخوام.اگه قرار باشه بين كلاساي فيزيكي و استحاله يا آزموناي ماهان انتخاب كنيد به نظرتون كدوم بهتره؟؟خوب البته كلاس گرونتره ولي ميخوام ببينم حالا كه آدم ميخواد پول بده كدوم ارزشش بيشتره؟؟ ممنون ميشم نظر بديد

من اگه باشم اصلاً ماهان نمیرم !!! ماهان بیخودی اسم در اورده و جامعه اماریش بالاست ، از بچه های پارسالی یپرسید که چقدر سوالات کنکور ازمایشی ها نامربوط به کنکور بود ، کلاسهاش بد نیست

بنظرم آزمون مدرسان خیلی ی ی ی بهتره . حداقل سوالاش استاندارده

ziadziad

عضو جدید
آقا دستت درد نکته امیدوارم کردی ، فقط این قسمت را متوجه نشدم( از همين امروز بايد اقدام كنيد كه براي 5-6 ماه ديگه برداره!ا) یعنی الان دفترچه را پست کنم که جوابش بعد از کنکور بیاد. دوستان به من گفتن که بهمن پست کنم که چون جوابش 1 ما بعد میاد. خلاصه بابت راهنمایتون دستتون درد نکنه.

sina0175

عضو جدید
مهندس لطفا فارسی تایپ کنید آخه شاید یکی مثل من بیسواد باشه اونوقت کار براش 1 ذره سخت میشه!! از طرفی چون اینجا بحث مشورت مطرح است فکر کنم اگه یکی انگلیش یکی اسپانیایی و دیگران به دیگر زبان های زنده ی دنیا تایپ کنن 1 جوارایی بازدهی تالار میاد پایین البته من واسه ی تمام دوستان آرزو میکنم که انشااله از دانشگاه استنفورد فاند بگیرند تا با انبساط خاطر تمام 24ساعت اینگلیش تایپ و نطق کنند.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
آقا دستت درد نکته امیدوارم کردی ، فقط این قسمت را متوجه نشدم( از همين امروز بايد اقدام كنيد كه براي 5-6 ماه ديگه برداره!ا) یعنی الان دفترچه را پست کنم که جوابش بعد از کنکور بیاد. دوستان به من گفتن که بهمن پست کنم که چون جوابش 1 ما بعد میاد. خلاصه بابت راهنمایتون دستتون درد نکنه.

خواهش ميكنم
منظورم در مورد امريه بود، چون اگه ميخواي امريه بگيري نميتوني تو 1-2 هفته امريه جور كني، مگر اينكه پارتي داشته باشي! از الان بايد براي امريه اقدام كني تا اينكه بعد آموزشيت بري سر اون امريه
دفترچه رو اگه بتوني قبل كنكور پست كني تا اول اسفند بري آموزشي خيلي خوبه، چون عيد جزء دوران طلايي هست و مقداري از آموزشيت همينجوري ميپره!
موفق باشي

Melted_Boy

کاربر ممتاز
من اگه باشم اصلاً ماهان نمیرم !!! ماهان بیخودی اسم در اورده و جامعه اماریش بالاست ، از بچه های پارسالی یپرسید که چقدر سوالات کنکور ازمایشی ها نامربوط به کنکور بود ، کلاسهاش بد نیست

بنظرم آزمون مدرسان خیلی ی ی ی بهتره . حداقل سوالاش استاندارده

حالا چون شما شریف ثبت نام کردی بهتره ها؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

آقا ماهان هم خیلی خوبه داداش.........!!!!!!!!!!!
دلتم بخواد....
۲۰ مرحله آزمون، داره میده ۳۰۸ هزار تومان........!!!!!!!!!
توجه داشته باش، ۲۰ مرحله........!!!!!!!!!!!!!!!

Melted_Boy

کاربر ممتاز
یه جوری حرف بزنین ما هم متوجه بشیم ! :biggrin:

من این ترم 15 واحد برداشتم :cry:
دیگه هم به این تاپیک سر نخواهم زد! چون واقعا استرس میگیرم :(
امیدوارم همه کنکوری‌ها موفق بشن.
من که دارم ناامید میشم کم کم...

اختیار داریم مهندس...
نفرمائید...

آقا از این به بعد فقط بحث علمیه...!!!!!:eek: (دروغ سال...!!!!!!!:D)

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز

دلتم بخواد....

سلام
عباس جان شما دنبال کمیتی یا کیفیت؟
مدرسان شریف خیلی استانداردتره تا ماهان. ماهان از کنکور دور میکنه ادمو خیلی از دوستام رفتن ماهان پشیمونن!
مدرسان هم کتابهاش خووبه هم کلاسها هم آزمون! استاندارده! ماهان فقط جزوات نوری ش خیلی خووبه! با میکروطبقه بندی هاش!
البته اینها باز نظرمن و پرس و جوهای من بود!

Ho$$ein

کاربر ممتاز

دلتم بخواد....

سلام
مدرسان شریف خیلی استانداردتره تا ماهان. ماهان از کنکور دور میکنه ادمو خیلی از دوستام رفتن ماهان پشیمونن!
مدرسان هم کتابهاش خووبه هم کلاسها هم آزمون! استاندارده! ماهان فقط جزوات نوری ش خیلی خووبه! با میکروطبقه بندی هاش!

کلا در این شکی نیست که مدرسان شریف موسسه قوی تریه نسبت به ماهان ، ولی حرف خیلی ها پارسال بود که میگفتن تیم مواد ماهان قوی تر از شرشفه , اما تو آزمون هاش نشود داد که اینطور نیست ف واقعاً آزموناش بی ربط بودند
کتابهاش رو هم که دیدی چطوره ، توضیحاتش به چه شکل هست ، هر چند داخل کتب تخصصی مدرسان شریف هم غلط زیاد پیدا میشه ولی کلاً هم کتاب های مدرسان بهتره و هم آزمون هاش . فقط مشکلش اینه که جامعه اماریش پایین تره از مدرسان .

بعدشم عباس جان شما میگی 20 مرحله ازمون ، گول تعدادش رو نخور ! میدونی که ازین 20 تا فقط 7 تا 8 تاش ازمون کتبی و حضوری هست ، مابقی ازمونها : اینترنتی هست ، بقیه شم خودازمایی !!!
نماشگاه کتاب که اومده بودیم ، کاملاً شرایط هر دو موسسه رو چک کردم دیدم که مدرسان بهتره ، هرچند که قیمتش هم بیشتر بود .

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم دیگه به این تاپیک سر نمیزنم هاااااا !
همش که ضد حاله !
کاش زودتر میگفتین اینارو ...
من 570 تومن دادم واسه بسته‌ها و آزمون‌های ماهان !!!
یعنی همش هیچه ؟!!

Ho$$ein

کاربر ممتاز
همش که ضد حاله !
یعنی همش هیچه ؟!!

:biggrin:
نه !!!!!!! کی گفته ماهان بده ؟!
اتفاقاً عالیه !!!! استاندارد !
من که میخوام برم ماهان !!!!!!

Melted_Boy

کاربر ممتاز
سلام

آقا ما شوخی کردیم چرا جدی میگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
اگه با من یاشه که اصلاً نه با کلاس کنکور، نه آزمون و نه ... موافقم....
اینم فقط از سر ناچاری هست که بتونیم یه کوچولو خودمون رو محک بزنیم و هم اینکه تو جو کنکور بیفته آدم که طبق سر فصل ها درسشو بخونه از سر اجبار تا عقب نیفته....
فقط همین...:gol:

Melted_Boy

کاربر ممتاز
همش که ضد حاله !
یعنی همش هیچه ؟!!

مهندس جدی نگیر...!!!
شما کار خودتون رو بکنید...
الآن (طبق گفته های مسئولین ماهان) رتبه های ۱ مهندسی مواد این ۱۰ سال از ماهان بودن...
بدون اغراق میگفت که ماهان توی مواد، MBA وچند تا دیگه خیلی از همه قویتر کار میکنه....
Don't get ur self worry about mahan exams and also their packages ......:biggrin::D

متالي

عضو جدید
البته سوال من هم بيشتر بر سر نظرسنجي بين آزمون وكلاس بود نه موسسه! اين موسسه ها خيلي با هم فرق ندارن و خوب آدم اگه يوني نره مجبوره براي اينكه خودش تنها نمونه خودش رو به يه چيزي وصل كنه ولي فك كنم تو كلاس حداقل يه چيزي ياد بگيري.نه؟؟؟

Ho$$ein

کاربر ممتاز
البته سوال من هم بيشتر بر سر نظرسنجي بين آزمون وكلاس بود نه موسسه! اين موسسه ها خيلي با هم فرق ندارن و خوب آدم اگه يوني نره مجبوره براي اينكه خودش تنها نمونه خودش رو به يه چيزي وصل كنه ولي فك كنم تو كلاس حداقل يه چيزي ياد بگيري.نه؟؟؟

اگه بتونی د کلاس ها رو شرکت کنید خیلی عالیه ، واقعاً موثره . خیلی هم تو وقتتون صرفه جویی میشه
اگه بابت هزینه هاش مشکلی ندارید بهتون پیشنهاد میکنم حتماً کلاس ها رو شرکت کنید

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
مهندس جدی نگیر...!!!
الآن (طبق گفته های مسئولین ماهان) رتبه های ۱ مهندسی مواد این ۱۰ سال از ماهان بودن...
بدون اغراق میگفت که ماهان توی مواد، MBA وچند تا دیگه خیلی از همه قویتر کار میکنه....
Don't get ur self worry about mahan exams and also their packages ......:biggrin::D

من هم اعتقادی به این دکون بازارهای کلاس کنکور ندارم .

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم اعتقادی به این دکون بازارهای کلاس کنکور ندارم .

مهندس جدی نگیر...!!!
منم طی تحقیقاتی که انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که ماهان تو مواد بهتره ...
الان حذف میشه پستم ! ( منظورم تبلیغ نیستاااا :))
مهندس، احیانا شما به تازگی زبان عمومی رو واسه ارشد شروع نکردین ؟! :biggrin:
I'm not worry about it !
But I have stress !!! :(

:biggrin:
نه !!!!!!! کی گفته ماهان بده ؟!
اتفاقاً عالیه !!!! استاندارد !
من که میخوام برم ماهان !!!!!!

:surprised:
پس کی میگفت ماهان خوب نیس شریف بهتره ؟!!! :smile:

آخرین ویرایش:

Melted_Boy

کاربر ممتاز

منم طی تحقیقاتی که انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که ماهان تو مواد بهتره ...
الان حذف میشه پستم ! ( منظورم تبلیغ نیستاااا :))
مهندس، احیانا شما به تازگی زبان عمومی رو واسه ارشد شروع نکردین ؟! :biggrin:
I'm not worry about it !
But I have stress !!! :(

:surprised:
پس کی میگفت ماهان خوب نیس شریف بهتره ؟!!! :smile:

نه مهندس...!!!
مگه نمیدونین نه اینکه من تقریبا! ۳۰ سال خارج و اینا زندگی میکردم، واسه همینه...!!!!
یه چند سالی cambridge و british columbia درس خوندم، واسه همین زبانم قوی هست...!!!!
به قول یه بنده خدا که میگفت:

Remember that wherever you are or whatever you are feeling! GOD knows ......!!!!!!!!!!!!

خیلی جمله ی قشنگی بود...!!!!
با یکی از دوستام گفتیمش......!!!!!!!!!!!!:biggrin: !:biggrin:!:biggrin:!:biggrin:!:biggrin:

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مهندس...!!!
مگه نمیدونین نه اینکه من تقریبا! ۳۰ سال خارج و اینا زندگی میکردم، واسه همینه...!!!!
یه چند سالی cambridge و british columbia درس خوندم، واسه همین زبانم قوی هست...!!!!
به قول یه بنده خدا که میگفت:

Remember that wherever you are or whatever you are feeling! GOD knows ......!!!!!!!!!!!!

خیلی جمله ی قشنگی بود...!!!!
با یکی از دوستام گفتیمش......!!!!!!!!!!!!:biggrin: !:biggrin:!:biggrin:!:biggrin:!:biggrin:

اون یه نفر واقعا جمله‌ی قشنگی گفته، دستش درد نکنه!!! :biggrin:
با این حساب شما استاد ما هستین !!! چرا میخواین ارشد بدین دیگه ؟!! :D

فک کنم این دفعه مهندس Hossein به جرم اسپم بیرونمون کنن ... :cool:

Melted_Boy

کاربر ممتاز
اون یه نفر واقعا جمله‌ی قشنگی گفته، دستش درد نکنه!!! :biggrin:
با این حساب شما استاد ما هستین !!! چرا میخواین ارشد بدین دیگه ؟!! :D

فک کنم این دفعه مهندس Hossein به جرم اسپم بیرونمون کنن ... :cool:

گفتیم کنکور بدیم تا دور هم باشیم بچه ها تنها نباشن احساس غریبگی نکنن........!!!!!!

حسین؟؟؟؟!!!!!!:cool:
نترسین مهندس...!!!!
COOL....

jafar1367

عضو جدید
سلام
دوستانی که قبول شدند خواهشا یه برنامه برای خواندن مباحث در طول روز و تو مدت باقی مانده پیشنهاد بدند
با تشکر

shabtashab

عضو جدید
کنکور آزمایشی

کنکور آزمایشی

سلام دوستان
من سال دوم کارشناسی مواد هستم :) ... خیلی این سایت و پاسخ هاتونو بالا - پایین کردم :cool: .... فهمیدم که قریب به اتفاق همتون می گید که باید از
زبان و ریاضی شروع کرد ... از نظرای همتون استفاده کردم ;)

:que: اما یه سوال کلی داشتم که در چند سوال می پرسم :
من از کی می تونم توی کنکور سراسری به عنوان آزمایشی شرکت کنم؟ اصلا چنین چیزی هست یا نه؟ در کنکور آزاد چطور آیا میشه تو اون به صورت آزمایشی
شرکت کرد ؟ کلا اگه میشه راجع به کنکور های آزمایشی توضیح بدید .

با سپاس فراوان :gol:

Ho$$ein

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من سال دوم کارشناسی مواد هستم :) ... خیلی این سایت و پاسخ هاتونو بالا - پایین کردم :cool: .... فهمیدم که قریب به اتفاق همتون می گید که باید از
زبان و ریاضی شروع کرد ... از نظرای همتون استفاده کردم ;)

:que: اما یه سوال کلی داشتم که در چند سوال می پرسم :
من از کی می تونم توی کنکور سراسری به عنوان آزمایشی شرکت کنم؟ اصلا چنین چیزی هست یا نه؟ در کنکور آزاد چطور آیا میشه تو اون به صورت آزمایشی
شرکت کرد ؟ کلا اگه میشه راجع به کنکور های آزمایشی توضیح بدید .

با سپاس فراوان :gol:

سلام دوست عزیز

می تونید هر چند سال که بخواید توی کنکور سراسری بطور آزمایشی شرکت کنید . آزاد هم همینطور
ولی نیازی به این کار نیست ، 1 سال آزمایشی کنکور دادن کافی هست و بیشتر ازین هدر دادن وقت و هزینه س .

البته کنکور های ازمایشی موسسات هم هست .

بالا