*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

*avast*

اخراجی موقت
آی نفس کش:exclaim:
یه روز نبودم خیلی گرد و خاک کردینا:cool:
نبینم کسی از PHP بد میگه
کی میگه برای سایت های سنگین از ASP استفاده میکنن؟؟؟ اتفاقا برعکس بیشتر سایت های سنگین و استخوندار با PHP نوشته میشه نظیرشم همین سایتیه که الان توشیم
کی گفته PHP آسونتره؟؟؟ همه میدونن که ASP.NET Razor آسونترین شیوه برنامه نویسی و همین کارو مسخره کرده دیگه
مایکروسافت مسخره فکر کرده برنامه نویسی مثل نرم افزار paint هستش که الان همه چیو گرافیکی کرده و یه بچه 10 ساله هم میتونه بیاد برنامه نویسی کنه
کد نویسی توی PHP نسبت به نسل جدید ASP سختتر و به مراتب جذابتره

یکی پرسیده بود تو دو هفته میشه HTML و CSS رو کامل یاد گرفت ؟؟؟
یکی جواب داد آره بابا کاری نداره که!!!
حالا منظور نفر اول از کامل و نفر دوم از این که آره بابا چی بوده نمیدونم
باید بگم که امکان نداره نه تنها HTML رو بلکه هیچیو تو دو هفته کامل یاد بگیری
بله منم تایید میکنم که هم HTML هم CSS و هم JavaScript مباحث ساده و البته شیرینی هستن ولی مطمئنم به موقش سختی های خودشون رو هم دارن

فقط توصیه من به یچه ها و خانم etnn اینه که برای یادگیری طراحی وب بوسیله هر زبون و تکنولوژی از سایت w3schools.com و یا ترجمه اون سایت w3tutorials.ir استفاده کنن که اولی به دلیل داشتن متن روان و ساده برای آموزش انگلیسی هم عالیه

من خودم تو زمینه PHP،HTML،CSS و JavaScript یه پیش زمینه هایی دارم که اگر نیازی بود خوشحال میشم کمک کنم

در پایان خواستم ببینم کسی پایه یادگیری دسته جمعیه JAVA هست یا نه؟؟؟
کی میگه ماست من ترشه
در پایان جاوا فقط برای وب هست یا سیستم هم هست؟ از php و asp و C# بهتره؟
بازار کارش چطوره؟؟
:surprised::surprised:
راست گفتم خو!

وای چقد خاک گرفته این جا
موقع گردگیری ماسک بپوش

hoseng

کاربر بیش فعال
کی میگه ماست من ترشه
بازار کارش چطوره؟؟

همین دیگه من نمیدونم چجوری بگم PHP باحالتره
Java واقعا نمیدونی چیه؟
یه زبون شیء گرا مثل C# هستش که تحت ویندوزه و زبون تحت وبش اسمش JSP هستش

*avast*

اخراجی موقت
کی میگه ماست من ترشه
بازار کارش چطوره؟؟

موقع گردگیری ماسک بپوش

Java واقعا نمیدونی چیه؟
از php و asp و C# بهتره؟
بازار کارش چطوره؟؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
جاوا کجاش تحت ویندوزه؟‌:eek:
جاوا ابتدا توسط سان میکروسیستمز برای نسخه های اولیه SunOS و Solaris بوده و کم کم به لینوکس میاد و کم کم مک و در آخر میگن ویندزد هم بی نصیب نزاریم! از وقتی Netbeans روی کار اومد جاوا هم به ویندزد اومد ;)

*avast*

اخراجی موقت
Java واقعا نمیدونی چیه؟

جاوا ابتدا توسط سان میکروسیستمز برای نسخه های اولیه SunOS و Solaris بوده و کم کم به لینوکس میاد و کم کم مک و در آخر میگن ویندزد هم بی نصیب نزاریم! از وقتی Netbeans روی کار اومد جاوا هم به ویندزد اومد ;)
بین علما تختلاف نظر ایجاد شد.
چاوا تحت ویندوز نیست:eek::eek:پس چرا من این همه مدت فکر میکردم تحت ویندوزه:eek::eek: پس به درد ما نمخوره:eek::eek:90درصد سیستم عامل ها در ایران ویندوزه:eek::eek:پس جاوا رو پرت کن تو انباری بهش احتیاجی نداریم:eek::eek:

nazaninfatemeh

عضو جدید
جيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ
من ي فايل word 15 تا 20 صفحه اي ميخوام تو نت هيچي پيدا نميكنم من ميخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
جون خودتون هركي داره بهم بده دعاتون ميكنم بخدا
هميشه كف پروفايلتونو جارو ميزنم
عكيس آواتارتونو دستمال ميكشم
ترو خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

nafis...

مدیر بازنشسته
جيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ
من ي فايل word 15 تا 20 صفحه اي ميخوام تو نت هيچي پيدا نميكنم من ميخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
از سرچ باشگاه استفاده کن
بنویس اموزش فوتوشاپ

*avast*

اخراجی موقت
خانم چرا جیغ میزنی!!!!
این زن و بچه زندگی میکنن ها:razz:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
آی نفس کش:exclaim:
یه روز نبودم خیلی گرد و خاک کردینا:cool:
نبینم کسی از PHP بد میگه
کی میگه برای سایت های سنگین از ASP استفاده میکنن؟؟؟ اتفاقا برعکس بیشتر سایت های سنگین و استخوندار با PHP نوشته میشه نظیرشم همین سایتیه که الان توشیم
کی گفته PHP آسونتره؟؟؟ همه میدونن که ASP.NET Razor آسونترین شیوه برنامه نویسی و همین کارو مسخره کرده دیگه
مایکروسافت مسخره فکر کرده برنامه نویسی مثل نرم افزار paint هستش که الان همه چیو گرافیکی کرده و یه بچه 10 ساله هم میتونه بیاد برنامه نویسی کنه
کد نویسی توی PHP نسبت به نسل جدید ASP سختتر و به مراتب جذابتره

یکی پرسیده بود تو دو هفته میشه HTML و CSS رو کامل یاد گرفت ؟؟؟
یکی جواب داد آره بابا کاری نداره که!!!
حالا منظور نفر اول از کامل و نفر دوم از این که آره بابا چی بوده نمیدونم
باید بگم که امکان نداره نه تنها HTML رو بلکه هیچیو تو دو هفته کامل یاد بگیری
بله منم تایید میکنم که هم HTML هم CSS و هم JavaScript مباحث ساده و البته شیرینی هستن ولی مطمئنم به موقش سختی های خودشون رو هم دارن

فقط توصیه من به یچه ها و خانم etnn اینه که برای یادگیری طراحی وب بوسیله هر زبون و تکنولوژی از سایت w3schools.com و یا ترجمه اون سایت w3tutorials.ir استفاده کنن که اولی به دلیل داشتن متن روان و ساده برای آموزش انگلیسی هم عالیه

من خودم تو زمینه PHP،HTML،CSS و JavaScript یه پیش زمینه هایی دارم که اگر نیازی بود خوشحال میشم کمک کنم

در پایان خواستم ببینم کسی پایه یادگیری دسته جمعیه JAVA هست یا نه؟؟؟

سلام مهندس خوب هستید .. من هنوز با php کار نکردم ولی تقریبا می تونم مطمئن شم که asp قوی تره ....
سایت های دانشگاهها رو ببینید با asp ساختن ... این سایت یه سایت تبادل اطلاعات قطعا به پای دانشگاهها نمی رسه .. پس به نظر می رسه aspقوی تره ..
البته نمیشه به چند تا سایت اکتفا کرد قطعا php هم قدرتمندی خودش رو داره و در خصوص html که فرمودید
html یه زبان ساده است که اگه کمی انگلیسی ات خوب باشه که اونم زیاد لازم نیست (منظورم از انگلیسی زبان انگلیسی کامپیوتری ها) خیلی راحت میشه قواعد اولیه اش رو
واسه طراحی یه سایت یاد گرفت .. قطعا ما اینجوری گفتیم تا دوستان راغب شن و بیان و یاد بگیرن .. درسته سختی هاش رو داره ولی خیلی کمه ....
ولی من با css کار نکردم و نمی دونم .. قطعا چند مدت دیگه خوندمش می یام و نظرم رو می گم .......
من هستم اگه می خواید بخونید java ....

چاوا تحت ویندوز نیست:eek::eek:پس چرا من این همه مدت فکر میکردم تحت ویندوزه:eek::eek: پس به درد ما نمخوره:eek::eek:90درصد سیستم عامل ها در ایران ویندوزه:eek::eek:پس جاوا رو پرت کن تو انباری بهش احتیاجی نداریم:eek::eek:

جناب غلط گیر جاوا نه چاوا .......

خانم خانم رعایت کنید
اینجا زن و بچه زندگی میکنن

ستاد امر به معروف هستید .... چیکارش دارید ... این هر کاری آزاده از جمله دعوا و فریاد .... :biggrin:

• Like
واکنش ها: etnn

*avast*

اخراجی موقت
کی میگه ماست من ترشه
بازار کار جاوا چطوره؟؟

موقع گردگیری ماسک بپوش

Java واقعا نمیدونی چیه؟

........................
;)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
تو ایرانم تا فروردین ۹۲ کپی رایت از یادداشت به قانون تغییر پیدا میکنه اون موقع است که دیگه شما هم نمیتونی ویندزد داشته باشی ;)

*avast*

اخراجی موقت
تو ایرانم تا فروردین ۹۲ کپی رایت از یادداشت به قانون تغییر پیدا میکنه اون موقع است که دیگه شما هم نمیتونی ویندزد داشته باشی ;)
الان که قانون کپی رایت هست.
دو قران بده آش به همین خیال باش.
پست بالا رو ببین