آزاد ۹۱

koohe energy

عضو جدید
دوستان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد تو چه ماهی هستش؟میخوام ببینم اگه سرباز شدم حواسم باشه به تکمیل ظرفیت.

anita61

عضو جدید
واقعا چه دلیلی داره که دانشگاه آزاد روز اعلام نتایج رو نمیگه؟ مردم از انتظار!!

anita61

عضو جدید
همه نتایج اومده ،،، فقط ارشد مونده، خدا بکشتشون که اینقد به آدم استرس میدن!

arash_441

متخصص انرژی های نو
همه رشته ها نتیجه هارو اعلام کردن دارن ثبت نام میکنن اما از ارشد آزاد حتی تو خبرگزاری هام خبری نیست و چیزی نگفتن، میگم حتماً داشجو پاسخنامه هارو گم کرده d

negin1365

عضو جدید
تا 20 هم صبر میکنیم ببینم سازمان سنجش رضایت میده یا نه..........:biggrin:
امیدوارم همگی قبول شیم....

hamid_adventure

عضو جدید
من كه دلشوره زياد دارم سر كار اصلا تمركز ندارم خيلي دير دارن اعلام ميكنن
اره بيستم اعلام ميشه
خدا كنه تبديل ازاد مشهد قبول شم:cry: دلم كه روشنه :cry:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
با دیدن این تاپیک یاد یه تاپیک قدیمی افتادم که کلی خاطره برام زنده شد
ایشالله همتون قبول بشید ، راستی امسال انگاری شرایط تکمیل ظرفیت عوض شده و بعد از نتایج انگاری خودتون باید دوباره برای تکمیل ظرفیت و محلش اقدام کنید و مثل سالهای گذشته نیست که خود دانشگاه هر کی رو یه جا واسه تکمیل قبول کنه

arash_441

متخصص انرژی های نو
الان اخبار گفت کاردانی آزاد فردا اعلام میشه بازم از نتایج ارشد خبری نیست

g10

عضو جدید
مشکل من شهریه هر ترم هست دانشگاه آزاد هر ترم افزایش شهریه داره البته برای ورودی های همون ترم کسی اطلاعات دقیق از شهریه ثابت و متغیر برای ساخت و تولید 91-92 داره ؟

arash_441

متخصص انرژی های نو
مشکل من شهریه هر ترم هست دانشگاه آزاد هر ترم افزایش شهریه داره البته برای ورودی های همون ترم کسی اطلاعات دقیق از شهریه ثابت و متغیر برای ساخت و تولید 91-92 داره ؟
برای مقطع ارشد بله داریم حدود 1/2 میلیون ثابت وهر واحد عملی 90 تومت دروس نظری 70 و پایان نامه 350 تومن

توصیه میکنم هر کی پول نداره ثبت نام نکنه تا هم خودش تو دردسر و اضطراب و نگرانی نیوفته هم ظرفیت برا اونایی که شرایطشو دارن باز بشه

• Like
واکنش ها: g10

anita61

عضو جدید
دوست عزیزی که مشکل شهریه داری، اعلام کردن که مقدار وام رو افزایش دادن، به نظر من دانشگاه پولی فقط به درد شاغلین میخوره که بتونن باهاش حقوق بیشتری بگیرن، وگرنه اگه آدم سر کار نمیره، وقت بذاره و برای سراسری درس بخوونه، والا حیف پول که با این اوضاع آدم بخواد بریزه تو حلقوم اینا!

znu67

عضو جدید
دوست عزیزی که مشکل شهریه داری، اعلام کردن که مقدار وام رو افزایش دادن، به نظر من دانشگاه پولی فقط به درد شاغلین میخوره که بتونن باهاش حقوق بیشتری بگیرن، وگرنه اگه آدم سر کار نمیره، وقت بذاره و برای سراسری درس بخوونه، والا حیف پول که با این اوضاع آدم بخواد بریزه تو حلقوم اینا!

سراسری قبول شدنم آسون نیست.. همین آزاد قبول شدنم کلی استرس داره.. خسته شدم از زخم زبونای فامیل و خصوصا پدر مادر..
پشیمونم علوم تحقیقات زدم..

2238

عضو جدید
با اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد نتایج کنکور کارشناسی ارشد این دانشگاه، ساعت 8 صبح سه‌شنبه هفته جاری اعلام می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان از ساعت 8 صبح سه شنبه 21 شهریور ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.com می توانند از نتایج خود مطلع شوند.
این کنکور 63 هزار و 419 نفر پذیرفته شده دارد که طی روزهای اول تا سوم مهرماه می توانند نسبت به ثبت نام خود در مراکز پذیرفته شده اقدام کنند.
همچنین اطلاعیه ای در خصوص انتخاب رشته مجدد پذیرفته نشدگان طی روزهای پایانی شهریور ماه منتشر می شود.

negin1365

عضو جدید
پس فردا بلاخره نتایج ما هم میاد.............

خدایا کمک کن ...........

g10

عضو جدید
من که علوم و تحقیقات تهران قبول شدم(قبلا اطلاع داشتم از طریق ممتازی قبول شدم) اما حیف که پولشو ندارم:cry:

بالا