اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Agin عزیز... خسته نباشی و دست مریزاد به همت و پشتکارت.... تنها چیزیه که میتونم بگم چون متاسفانه هیچ کاره مثبتی نتونستم انجام بدم و به همین خاطر شرمندم... امیدوارم فقط بتونیم به خودمون بیایم.... حق گرفتنیه دادنی نیست... ای کاش بفهمیم اینو همگی....
من چی بگم دوست عزیز ؟

از اول تاپیک همه ناامید بودن اما امیدوار شدیم به لطف خداوند به شرط همت خودمون
اما کی قراره بفهمیم؟کی قراره یه تکونی به خودمون بدیم؟کی قراره این معماریها از لاک خودشون بیان بیرون ؟ چند دوره دیگه باید امتحان بدیم تا بفهمیم " از ماست که بر ماست ؟"

واقعا امضای شما درسته ، ببخشید از همه عذر میخوام اما خیلی زیاد به معماریها میچسبه

yalda65

عضو جدید
به قول آقای صیدی میگفتن اون دوستمون کاملا معموله دارن شوخی میکنن برای 120 نفر.
پس همتون بشینین بگین تجربه قبلی برام بس بود و دوباره انجام نمیدم ...... پس چرا با وجود تجربه امتحان هر ساله ، بازم میرین و توی امتحان مشارکت میکنین؟؟؟/

اگر قراربر تحریم امتحان بذاریم چند نفرتون میرین ثبت نام میکنین؟؟؟؟ به خداوندی خدا همتون
ميشه بگيد اگه امروز ميومدم جز شما و دوستتون كي رو ميديم؟!
اگه هر كاري رو خودم انجام بدم و شكست بخورم دوباره تجربه ميكنم.چون ميدونم به تلاشم متكيم كه ميشه روش حساب كرد نه قول افرادي كه برام بدقوليشون اثبات شده بود
ضمنا اگه شما ناراحتي كه امروز رفتي منم شنبه رفتم. دليلي براي لحن تند شما نميبينم..

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميشه بگيد اگه امروز ميومدم جز شما و دوستتون كي رو ميديم؟!
اگه هر كاري رو خودم انجام بدم و شكست بخورم دوباره تجربه ميكنم.چون ميدونم به تلاشم متكيم كه ميشه روش حساب كرد نه قول افرادي كه برام بدقوليشون اثبات شده بود
ضمنا اگه شما ناراحتي كه امروز رفتي منم شنبه رفتم. دليلي براي لحن تند شما نميبينم..

توجیه کردنهای شما اصلا منطقی نیست
عزیز من شما هم مثل بقیه ، وقتی خودتون رو بکشید کنار ، هیچی درست نمیشه ، منم خیلی چیزا تجربه کردم خیلی هم بیشتر از شما سن دارم اما اینا دلیل نمیشه که وقتی کار گروهی نتیجه گرفته میشه خودتون رو بکشید کنار

لحن تند من انتظار از بقیه نیست . به خاطر بیدار شدن بچه هاست ، وگرنه برای من چی داره غیر از اذیت و اذیت؟
رفتن شما قابل مقایسه با رفتن من نیست . شما شهر خودتونه فوقش مترو سوار شدی بعدش هم رفتی خونه ، نه مثل من 24 ساعت سر پا و بیدار و اذیت اونم از یه شهر دیگه
لطفا اشتباهتون رو بپذیرید عزیز من

kaveh 4d

عضو جدید
be jaye inke in hame khodetoono khaste mikonin berid amade shid baraye azmoone azar.man bare 4 om ghabool shodam.fekram nemikonam be andaze man tajrobe tarahi dashte bashed.in azmoon aslan niyaz be tabahor dar tarahi nadare balke ye chizaye dige az shoma mikhad .

yalda65

عضو جدید
توجیه کردنهای شما اصلا منطقی نیست
عزیز من شما هم مثل بقیه ، وقتی خودتون رو بکشید کنار ، هیچی درست نمیشه ، منم خیلی چیزا تجربه کردم خیلی هم بیشتر از شما سن دارم اما اینا دلیل نمیشه که وقتی کار گروهی نتیجه گرفته میشه خودتون رو بکشید کنار

لحن تند من انتظار از بقیه نیست . به خاطر بیدار شدن بچه هاست ، وگرنه برای من چی داره غیر از اذیت و اذیت؟
رفتن شما قابل مقایسه با رفتن من نیست . شما شهر خودتونه فوقش مترو سوار شدی بعدش هم رفتی خونه ، نه مثل من 24 ساعت سر پا و بیدار و اذیت

توجيه چي آخه؟! عين واقعيت هست. واقعيتي كه امروز خودت ديدي به عينه! شما از همه تشكر كردي از لحظه‌اي كه اومدي فقط مثل اينكه با من مشكل داري. بهتر نيست به بقيه بچه‌ها كه حتي همين كار من رو هم نكردن اعتراض ميكردي؟ بعدشم اگه ناراحتي كه رفتن من با شما يكي نيست ميخواي برم يك دور اصفهان دوباره برگردم تهران كه بي‌حساب شيم؟ به فرضم كه وزارتخونه همسايه ديوار به ديوار من باشه حالا اون 130 نفر از طرف يك آدم كه قصد مسخره ‌كردن ما رو داشت، بقيه چي؟ نگفتن ما سوار اتوبوس به سمت تهران شديم؟!

آخرین ویرایش:

jafarsydi

عضو جدید
نمیخوام ساز منفی بیام ولی همون طور که هفته قبل هم گفتم،میشه خورشید و ماه و زمین رو توی یک خط درآورد ولی این جماعت رو نمیشه هماهنگ کرد
قانون(ندادن پروانه طراحی به کاردانی پیوسته ها) با اعتراض عمومی همه بچها، کنسل شد.این که از اون قانون خفن تر که نیست
این امتحان مثل انداختن تاس میمونه.باید اینقدر بیاندازی تا 6 بیاری.منتهی هر بار یک سال از عمرت هدر میره...
من هیچ انتظاری از آزمون آذر 92 هم ندارم.احتمالا نتیجه اون رو بعد از عید،اوایل تیر میدند که باز هم با نمره 23-24 از 50 ردر شدیم :biggrin:
5ماه پیش گفتم بریم دفتر مقررات ملی مثل اسپارتاکوس، همه رو بکشیم.هیچ کس نیومد! حالا همش برید ثبت نام کنید و تند تند ردتون کنند...

mariiana

عضو جدید
شما کجا بودین دم راه و شهر سازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام..من برام کاری پیش اومد تهران نبودم..همین الان رسیدم..ولی یکشنبه رفتم وزارت راه و شهرسازی و هیچکسی هم اونجا نبود..خودم تنها نامه دادم به دبیر خونه ..رامم ندادن برم بالا..باز من یک بار رفتم..بقیه چی که حتی زحمت همین یه بارم به خودشون ندادن

pooran1363

عضو جدید
من كه روز شنبه رفتم agin عزيز. براي 77 پشتم هم بسته. يك نفر هم محض رضاي خدا نيومد.
هفته آينده هم دفاع دارم. همين‌طوريش هم مرخصي گرفتم نشستم دارم كاراي پايان‌نامه‌ام رو انجام ميدم. اگه قول اين آدمها قول بود و حتي 10-20 نفر هم ميومدن حاضر بودم با تمام شرايط سختي كه دارم بيام.
شما الان ميگي تاپيك قفل شه، من كه شنبه گفتم ادامه اين كار بي‌فايده است.

منم روز شنبه رفتم در وزارت راه .. هیچ کس اونجا نبود ...حتی از دوستام خواستم که متن اطلاعیه اعتراض رو تو fb سیر کنن ولی نکردن .. !!

nini_nj

کاربر فعال
بچه ها جدا از اعتراض کلی به آزمون و نحره تصحیح و نمره دادن و ... که کار درستی هم هست، میخواستم بپرسم اعتراض کتبی برای نمره تاحالا جواب هم داده؟ و اگر بله چه نمره هایی رو بعد از اعتراض قبول کردن؟

m_uniquee

عضو جدید
دوست عزیز متاسفانه تو اون فرصت خیلی کمی که ما داشتیم شما پشت ما رو خالی کردین و برای شماره ها پیام نفرستادین

فکر نمیکنم لازم باشه دیگه کاری بکنیم

agin دوست عزیزم برای چنین کاری نیاز به هماهنگی هست و همتون میدونید که ما در ایران زندگی میکنیم و محدودیتهایی واسمون هست فرستادن پیامک نیاز به دست پیدا کردن به شماره ها رو داشت من که فایلش رو واست فرستادم نمیشد روش حساب کرد من با تلفن خودم به چندتاشون زنگ زدم ببینم اصلا معمارین ولی همشون سن بالا و پایه یک و دو بودن ما باید وقت میداشتیم که بتونیم شماره دقیق پیدا کنیم یه سامانه امن پیدا کنیم تویه فرستادن پیامک از طریق سامانه ها اگه اسم تجمع و اعتراض دیده بشه سامانه قطع و مسئول سامانه باید بره تعهد بده دوما اینکه من به حمایت بچه ها نیاز داریم .من تو همین سایت تویه همه تالارها پیام دادم که بچه ها بیان ولی مدیر تالار برام اختاریه فرستاده . باور کن مریض شدم از وقتی نتیجه ها رو دیدم.سوما به نظرت پیامک چقدر جواب میداد؟؟
agin عزیز حقیقت اینه که تعداد کمی مثل من و شما میدونستیم که حقمون خورده شده و بطور قطعی قبول میشدیم بقیه واسشون فرقی نمیکنه و خودشون میدونند امتحانشون رو خراب کردن اگه اونا کاری نمیکنن بیا خودمون کاری کنیم به اون شماره هایی که دوستمون گذاشتن پیامک بدید باور کن باچندتا روزنامه صحبت کردم گفتن همکاری میکنن فقط یه گزارش مفصل میخوایم حداقل تو این https://www.facebook.com/EshaqJhangiri پیغام بزارید منم نوشتم تعداد لایک ها رو زیاد کنید

arezooo82

عضو جدید
من که کلا طراحی رو بیخیال شدم..میرم تو کار اجرا..اینا بمونن و این امتحان مسخرشون.

m_uniquee

عضو جدید
این شماره پیامک بازارکار هست گفت پوشش میدم تعداد درخواستها زیاد باشه یه پیامک که میتونید بزنید 30004949 و 66400077 به شماره های زیر هم بفرستید اعتراض جواب میده شک نکنید من یه چیزی میدونم که بهتون میگم کمک کنید ولی نمیتونم بگم لطفا تلاش کنید نمیتونید حضو ری بیاید تک تکم که شده نامه بدید به هوایی یا فکس کنید زنگ بزنید دفترش من که شمارش رو گذاشتم خداوکیلی کیا زنگ زدن ؟؟؟؟ بچه ها تو حوزه ما دو تا آقا عینه هم کار کردند مو نمیزد عکسم گرفتن از کارشون اختلاف نمرشون 9 نمره شده منم دیدم کلی خندیدم . حداقل به این شماره ها که دوستمون گذاشتن پیامک بدید.....
۳۰۰۰۲۰۳۰ شماره پیامک اخبار ۲۰:۳۰/////
۱۰۰۰۶۰۱ شماره پیامک شبکه خبر///
۱۰۰۰۲۲۰۰ شماره پیامک اخبار شبانگاهی///
۳۰۰۰۶۳۰۲ شماره پیامک باشگاه خبرنگاران جوان////
۱۰۰۰۰۱۹۱۵ مجله خبری/////

m_uniquee

عضو جدید
بچه ها کسی هست که بتونه یک گزارش عالی تهیه کنه یا بنویسه بدیم به سایتها و روزنامه ها چندتا روزنامه گفتن گزارش بنویسید چاپ میکنیم کسی هست بتونه کمک کنه؟؟؟خیلی فوری هستش

m_uniquee

عضو جدید
اگه نمیتونید بنویسید حداقل یه امضاء کنید اسمتون هم پایینش بنویسید انگشت هم بزنید اسکن کنید برام ایمیل کنید تا بزنم پایین نامه که میخوایم بدیم روزنامه .... الو الو .... کیا هستن.... نا امید نشید ... توکل کنید به خداوند...

pishy

عضو جدید
با سلام
آزمون طراحی معماری به گونه ای است که قابلیت های یک مهندس را به درستی نمی سنجد، و بسته به سرعت ترسیم دستی یک فرد است. در صورتی که در حدود 10 سال است که ترسیم و طراحی در کار حرفه ای و بازار کار با کامپیوتر انجام می شود، و اینجانب که به مدت 7 سال در بازار کار با کامپیوتر کار می کنم، برای این آزمون به مدت 8 الی 9 ساعت و در شرایطی سخت باید ترسیم را به صورت دستی انجام دهیم و طبیعتا این آزمون نمی تواند سنجش دقیقی برای تواناییهای اینجانب و مهندسان امثال من باشد, و منجربه این می شود که در آزمون سال قبل ( شهریور 91 ) با مشکلاتی نظیر تغییراتی در سوال امتحان که در 3 ساعت بعد از امتحان رخ داد و با توجه به 8 ساعت مدت آزمون و دادن 2 ساعت وقت اضافه و خستگی مربوط به آزمون هیچ بازدهی مناسبی نداشت .نمره من در آزمون شهریور 46 شده بود که بازهم با توجه به ترسیمات و طراحی ها این نمره دور از تصور بود که کمترین انتظار من نمره قبولی که 50 از 100 می باشد بود.امتحان بعدی در اسفند 91 شرایط مشابه داشت .قرار بود نتایج 3 ماهه اعلام شود که با کوله باری از عذر و بهانه در تاریخ 6 شهریور ماه نتایج اعلام شد و با شوک بزرگی که وارد شد و در کمال ناباوری در شهری مانند بندرعباس با 200 و اندی شرکت کننده 2 نفر قبولی دهد و در این آزمون که حداقل نمره قبولی 25از 50 بود باز هم با نمره شوک آوری چون 18 مواجه شدم.حال با همه ی این تفاسیر اگر حق این 2 نفر از 200 نفر بوده ، آیا دانشگاهها در 4 سال مدت تحصیل هیچ اندوخته ای برای ما نداشته اند؟؟؟؟؟
یا مشکل از نوع آزمون و نحوه برگزاری و تصحیح آن است؟؟؟ودر ضمن با تماس های مکرری که در این دو دوره اخیر آزمون برای اعتراض به دفتر مقررات ملی (جناب آقای دکتر هوایی ) و سازمان سنجش داشتیم ، هیچ کدام از دو ارگان مربوطه پاسخگوی اعتراضات ما نبوده و تقصیر را به گردن دیگری می انداختند.
حال از شما عاجزانه خواستارم به درد ما مهندسان معمار برسیدواین خبر را گسترش و پیگیری نمایید.اینجا دیگر حرف من و امثال من نمره نیست، حرف ما نحوه امتحان و شرایط آن است که به کابوسی تبدیل شده است. اگر مسئولین برگزار کننده این امتحان نمی تواند از پس درست تصحیح کردن این برگه ها بربیایند حداقل این امتحان را یا به صورت کامپیوتری یا مانند رشته های دیگر تستی برگزار کنند ، تا کلید مشخصی برای تصحیح آن باشد.
از همکاری شما پیشاپیش سباسگزارم و آرزوی توفیق روز افزون را برای شما دارم

pishy

عضو جدید
نامه به خبرگزاری مسکن-samair.ir

نامه به خبرگزاری مسکن-samair.ir

این نامه را به خبرگزاری مسکن فرستادم و از صبح مشغول متنش بودم...قراره تا فردا چاپ شه...مشابه همین با یک کم تغییر واسه وزیر راه و شهرسازی آقای آخوندی فرستادم...همکاری کنید همگی...

m_uniquee

عضو جدید
با سلام
آزمون طراحی معماری به گونه ای است که قابلیت های یک مهندس را به درستی نمی سنجد، و بسته به سرعت ترسیم دستی یک فرد است. در صورتی که در حدود 10 سال است که ترسیم و طراحی در کار حرفه ای و بازار کار با کامپیوتر انجام می شود، و اینجانب که به مدت 7 سال در بازار کار با کامپیوتر کار می کنم، برای این آزمون به مدت 8 الی 9 ساعت و در شرایطی سخت باید ترسیم را به صورت دستی انجام دهیم و طبیعتا این آزمون نمی تواند سنجش دقیقی برای تواناییهای اینجانب و مهندسان امثال من باشد, و منجربه این می شود که در آزمون سال قبل ( شهریور 91 ) با مشکلاتی نظیر تغییراتی در سوال امتحان که در 3 ساعت بعد از امتحان رخ داد و با توجه به 8 ساعت مدت آزمون و دادن 2 ساعت وقت اضافه و خستگی مربوط به آزمون هیچ بازدهی مناسبی نداشت .نمره من در آزمون شهریور 46 شده بود که بازهم با توجه به ترسیمات و طراحی ها این نمره دور از تصور بود که کمترین انتظار من نمره قبولی که 50 از 100 می باشد بود.امتحان بعدی در اسفند 91 شرایط مشابه داشت .قرار بود نتایج 3 ماهه اعلام شود که با کوله باری از عذر و بهانه در تاریخ 6 شهریور ماه نتایج اعلام شد و با شوک بزرگی که وارد شد و در کمال ناباوری در شهری مانند بندرعباس با 200 و اندی شرکت کننده 2 نفر قبولی دهد و در این آزمون که حداقل نمره قبولی 25از 50 بود باز هم با نمره شوک آوری چون 18 مواجه شدم.حال با همه ی این تفاسیر اگر حق این 2 نفر از 200 نفر بوده ، آیا دانشگاهها در 4 سال مدت تحصیل هیچ اندوخته ای برای ما نداشته اند؟؟؟؟؟
یا مشکل از نوع آزمون و نحوه برگزاری و تصحیح آن است؟؟؟ودر ضمن با تماس های مکرری که در این دو دوره اخیر آزمون برای اعتراض به دفتر مقررات ملی (جناب آقای دکتر هوایی ) و سازمان سنجش داشتیم ، هیچ کدام از دو ارگان مربوطه پاسخگوی اعتراضات ما نبوده و تقصیر را به گردن دیگری می انداختند.
حال از شما عاجزانه خواستارم به درد ما مهندسان معمار برسیدواین خبر را گسترش و پیگیری نمایید.اینجا دیگر حرف من و امثال من نمره نیست، حرف ما نحوه امتحان و شرایط آن است که به کابوسی تبدیل شده است. اگر مسئولین برگزار کننده این امتحان نمی تواند از پس درست تصحیح کردن این برگه ها بربیایند حداقل این امتحان را یا به صورت کامپیوتری یا مانند رشته های دیگر تستی برگزار کنند ، تا کلید مشخصی برای تصحیح آن باشد.
از همکاری شما پیشاپیش سباسگزارم و آرزوی توفیق روز افزون را برای شما دارم

مرسی دوست خوبم این خیلی خوب بود حتما ازش استفاده میکنم اگه کسایه دیگه هم بتونن بفرستن تا از نکاتی تو گزارش اونها هم استفاده کنیم خیلی خوبه در گزارش نویسی سعی کنید زمان ، مکان ، شخصیتها و اتفاق را بصورت زمان بندی شده توصیف کنید سعی کنید مهم ها (اتفاقات ، مکانها و شخصیتها) را در گزارش با تاکید بر روی آنها برجسته نمایید.کسی هست که بتونه اینکارو انجام بده البته در آخر همه با هم ویرایشش میکنیم هر کی هرچی بذهنش میرسه بزاره

m_uniquee

عضو جدید
منم فرستادم برا وزیر ،رییس جمهور،سایت رهبری،چندتا روزنامه، تو فیس بوک هم هرجا تونستم گذاشتم ... ولی این متنی که میگم هرکس بنویسه بزاره تا در آخر یه گزارش ازش در بیاریم یه چیز دیگه هست چون قول دادن چاپ کنن

pishy

عضو جدید
منم فرستادم برا وزیر ،رییس جمهور،سایت رهبری،چندتا روزنامه، تو فیس بوک هم هرجا تونستم گذاشتم ... ولی این متنی که میگم هرکس بنویسه بزاره تا در آخر یه گزارش ازش در بیاریم یه چیز دیگه هست چون قول دادن چاپ کنن
دوست عزيز من روزي ٢ بار به دفتر دكتر هوايي زنگ مي زنم من رو با اسم و فاميل مي شناسه چون پارسال هم مدام زنگ مي زدم ...امسال با لحن دعوايي حرف مي زنم مي دوني چه جوابي مي ده ؟؟؟خانم مهندس شرمنده من حرفاتون رو انتقال مي دم ما شرمنده ايم فقط همش همينو مي گه ...

m_uniquee

عضو جدید
دوست عزيز من روزي ٢ بار به دفتر دكتر هوايي زنگ مي زنم من رو با اسم و فاميل مي شناسه چون پارسال هم مدام زنگ مي زدم ...امسال با لحن دعوايي حرف مي زنم مي دوني چه جوابي مي ده ؟؟؟خانم مهندس شرمنده من حرفاتون رو انتقال مي دم ما شرمنده ايم فقط همش همينو مي گه ...

منم همینجور زنگ زدم با دعوا همه چی گفتم جا خورده بودن ولی بازم زنگ میزنم

dar be dar

عضو جدید
دوستان سلام
من پیمان هستم/عضو نظام گیلان.امروز عضو تاپیک شدم.
خواهش میکنم پر حرفی منو ببخشید.شاید به دوستان بر بخوره/شاید از باشگاه بیرونم کنن اما حرفامو میزنم/اولش اینکه روی صحبت من با اونایی هست که میخوان حق خودشونو بگیرن
به قول egin عزیز اونایی که تو خونه ان ...براشون ارزوی سلامتی دارم و بس/من 4 ساعت تمام تاپیکها رو خوندم.اگه بهونه اونایی که نیومدن کاره یه نگاه به اسمم تو تالار بندازین تا دردتون بگیره که به خاطر همین
نداشتن حق امضا در به در عسلویه...شهر کرد و.....هستم.میدونم مثل من زیاده پس زار نمیزنم.تو جایی که ما هستیم حق گرفتنی هست نه دادنی.پس اولان اونایی که تهران نمیتونن بیان میتونن با 5تا دوستشون هماهنگ کنن برن نظام استانشون که؟؟یه گزارش pishy عزیز گذاشتن یا یه نامه ای که مورد توافق اکثریت هست(مهم اینه که نامه یکی باشه واقعا مهمه) پرینت بگیرید زیرشو امضا بکنید و دست به دست تو شهرهای نزدیک بچرخونید هر چندتا امضا که میشه حتی یکی اما با اراده پیگیر
پر شد بدید به نظام استان
یادتون نره نامه ثبت دبیر خانه بشه تا روزی که مجمع سالانه استان بر گزار میشه (تو همه استانها باید این بحث بره رو صحنه /مهم اینه که مطرح شه بعد لشکر ما بیشتر و بیشتر میشه/خلاف هم که نکردیم یه مطالبه داریم)با توپ پر بریم بگیم چه کردید اقایون؟اگه کاری نکردن مجبورن تو صورت جلسشون یاد داشت کنن.یادتون نره گروه معماری استانها نقطه قوت ما هستن و وظیفه دارن یه جواب کتبی بدن/اگه به نتیجه نرسیدیم تمام نامه هارو از استانها جمع میکنیم
و میبریم دفتر وزیر/اخبار/روزنامه و....این سند چون ثبت و مهر داره برا اتیش زدن امتحان کافیه
عجول نباشید دوستان.تا همینجا حتما خوندید گفتید ای بابا وقت نیست و....وقت هیچ ربطی نداره.این پروسه باید طی شه
در ثانی حداقل تو گیلان من به قران شهریور 90 قبول شدم نظارت اما خرداد 91 کارتابل دادن به من/پس اگه ازمون اذر هم قبول شید با تاخیر احمقانه دوستان با قبولیهای اذر کارتابل میگیریم
یادتون نره معنی حرف من این نیست که اسفند91 باختیم/معنیش اینه که اذر 92 نمیبازیم/دوستان از هر استانی اعلام هویت کنن و همدیگه رو تو این تاپیک پیدا کنن و تو پیام خصوصی شماره
تماس همو داشته باشیم/واسه هر استانی یه ریس انتخاب میکنیم.بعد ریسها با هم در تماس میشن و همه به هم شبکه میشیم
نخندید.میدونم سرخپوستی سیستم میدم اما تنها راه اتحاد همینه.باشه که این اتحاد زمینه دوستیها و تبادل دانش و ایشالا بعد پیروزی تو این جنگ همه دعوت خودم استان گیلان
به شرفم قسم پای این حرف هستم/هرکی نیستو کار داره و .....ما کاری نداریم.اونایی که دنبال حق هستن استان و شهر اعلام کنن/هم استانیها بعد لینک شدن به هم ریس اعلام کنن
منتظر حضور اهنین شما هستم/یادمون نره تو دانشگاهها با جرات ترینها معماران.بلند پروازیم پس بالامونو بهشون با اتحاد کل معماری کشور نشون میدیم/
من پیمان
استان گیلان
شهر رودسر

• Like
واکنش ها: agin

dar be dar

عضو جدید
دوستان سلام
خواهش میکنم پر حرفی منو ببخشید.شاید به دوستان بر بخوره/شاید از باشگاه بیرونم کنن اما حرفامو میزنم/اولش اینکه روی صحبت من با اونایی هست که میخوان حق خودشونو بگیرن
به قول egin عزیز اونایی که تو خونه ان ...براشون ارزوی سلامتی دارم و بس/من 4 ساعت تمام تاپیکها رو خوندم.اگه بهونه اونایی که نیومدن کاره یه نگاه به اسمم تو تالار بندازین تا دردتون بگیره که به خاطر همین
نداشتن حق امضا در به در عسلویه...شهر کرد و.....هستم.میدونم مثل من زیاده پس زار نمیزنم.تو جایی که ما هستیم حق گرفتنی هست نه دادنی.پس اولان اونایی که تهران نمیتونن بیان میتونن با 5تا دوستشون هماهنگ کنن برن نظام استانشون که؟؟یه گزارش pishy عزیز گذاشتن یا یه نامه ای که مورد توافق اکثریت هست(مهم اینه که نامه یکی باشه واقعا مهمه) پرینت بگیرید زیرشو امضا بکنید و دست به دست تو شهرهای نزدیک بچرخونید هر چندتا امضا که میشه حتی یکی اما با اراده پیگیر
پر شد بدید به نظام استان
یادتون نره نامه ثبت دبیر خانه بشه تا روزی که مجمع سالانه استان بر گزار میشه (تو همه استانها باید این بحث بره رو صحنه /مهم اینه که مطرح شه بعد لشکر ما بیشتر و بیشتر میشه/خلاف هم که نکردیم یه مطالبه داریم)با توپ پر بریم بگیم چه کردید اقایون؟اگه کاری نکردن مجبورن تو صورت جلسشون یاد داشت کنن.یادتون نره گروه معماری استانها نقطه قوت ما هستن و وظیفه دارن یه جواب کتبی بدن/اگه به نتیجه نرسیدیم تمام نامه هارو از استانها جمع میکنیم
و میبریم دفتر وزیر/اخبار/روزنامه و....این سند چون ثبت و مهر داره برا اتیش زدن امتحان کافیه
عجول نباشید دوستان.تا همینجا حتما خوندید گفتید ای بابا وقت نیست و....وقت هیچ ربطی نداره.این پروسه باید طی شه
در ثانی حداقل تو گیلان من به قران شهریور 90 قبول شدم نظارت اما خرداد 91 کارتابل دادن به من/پس اگه ازمون اذر هم قبول شید با تاخیر احمقانه دوستان با قبولیهای اذر کارتابل میگیریم
یادتون نره معنی حرف من این نیست که اسفند91 باختیم/معنیش اینه که اذر 92 نمیبازیم/دوستان از هر استانی اعلام هویت کنن و همدیگه رو تو این تاپیک پیدا کنن و تو پیام خصوصی شماره
تماس همو داشته باشیم/واسه هر استانی یه ریس انتخاب میکنیم.بعد ریسها با هم در تماس میشن و همه به هم شبکه میشیم
نخندید.میدونم سرخپوستی سیستم میدم اما تنها راه اتحاد همینه.باشه که این اتحاد زمینه دوستیها و تبادل دانش و ایشالا بعد پیروزی تو این جنگ همه دعوت خودم استان گیلان
به شرفم قسم پای این حرف هستم/هرکی نیستو کار داره و .....ما کاری نداریم.اونایی که دنبال حق هستن استان و شهر اعلام کنن/هم استانیها بعد لینک شدن به هم ریس اعلام کنن
منتظر حضور اهنین شما هستم/یادمون نره تو دانشگاهها با جرات ترینها معماران.بلند پروازیم پس بالامونو بهشون با اتحاد کل معماری کشور نشون میدیم/
من پیمان
استان گیلان
شهر رودسر

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سلام
پر شد بدید به نظام استان
من پیمان
استان گیلان
شهر رودسر

اگر شما از این پیام صد تا میذاشتین از همشون تشکر میکردم ، به خدا حرف دل منو میزنین

ببینید بچه ها ، بعضی ها گفتن رفتیم پشت در سازمان نذاشتن بریم بالا...... من دیروز رفتم تهران ، راهشو پیدا کردم ، رفتم هم بالا ، پیش نورمحمدی هم رفتم ، کلی هم باهاشون حرف زدم.... پس نگید نمیشه ، نگید نمیذارن ..... به خدا میشه ، باید راهش رو پیدا بکنین

من یه روز اومدم تهران ، کلی کار کردم ، شماها تهرانین دنبال چی هستین که کاری نمیکنین؟
اگر میتونستم بمونم مطمئن باشین فردای اون روز سر از ریاست جمهوری در می آوردم ، فقط حیف که نمیتونستم بمونم
برای هر کاری باید راهش رو. پیدا کرد.

دوست عزیز من با پیشنهاد شما موافقم ، باید یه نامه پربار و مشخص نوشت که یا به دست مقامات بالا برسه و یا از طریق مجمع عمومی نظام مهندسی پیگیری بشه ، چرا توی مجمع های عمومی شرکت نمیکنین ؟ اینم نمیشه ؟؟؟؟

dar be dar

عضو جدید
من تازه عضو شدم متوجه شدم داستان چیه و میدونم شما و چندتا از دوستان بدجوری تنها موندین اما نمیخوام هرگز هرگز هرگز دست به سمت کسایی دراز کنم که دستمو نمیگیرن/به عبارت دیگه تو این جریانات هرگزززززز حمایت هیشکسیو گدایی نمیکنم/تو حرفامم گفتم اونایی که نیستن براشون ارزوی سلامت دارم و هیچ انتظاری ازشون ندارم/اینکه یه عده کار دارن و درگیرن و....به من ربطی نداره ما تو این جریان ادمای پیگیر و قوی و ثابت قدم میخوایم داستان این امتحان نیست/اگه همه دوستان متن منو دقیقا بخونن میفهمن که این اتحاد فرا استانی قدرتش حتی از یه مجمع بیشتره/که شامل خیلی چیزا میشه از دستمزد یه مهندس که از کارگر کمتره/از تعرفه ها و... خودتون هزار هزار مشکل دارین/میدونم/اما تمرکز نمیخوام از دست بره الان موضوع ازمون طراحی هست.میخام کمرشو بشکونیم/میدونم وقتی این حرکت به ثمر برسه میتونیم با این اتحاد داخلی فراتر از اختیارات یه سازمان حقوقی تغییر ایجاد کنیم چون ما شخصیتهای حقیقی هستیم که میتونیم با حضورمون تو مجامع سالانه استانمون تک تک ایتمها رو به صورت هماهنگ عوض کنیم.چون امثال ماها به درست یا نادرست از همینجا این قانونا رو گذاشتن و گرفتارمون کردن کم رنگترین خودکار از پر رنگترین حافظه موندگارتر هست تو مجامع میتونیم با بیان درست درد حمایت معمارامون رو جلب کنیم و مهم اینه که تو صورت جلساتشون به صورت کتبی این ایتمها باز تاکید میکنم هماهنگ در تمام استانها به ثبت برسه تا بتونیم قانونن پیگیر حق باشیم حسن ما به پیشکسوتها 2تا چیزه 1 پیگیرتریم و با حوصله تر 2 تعدادمون بیشتره و یه درد مشترک داریم به اسم باند بازی در ارجاع کار و... این موضوعات و یه سری مسایل دیگه در اینده با اولویت بندی تو دستور کار ریسهامون قرار میگیره الان میخوام اولین سد بشکونیم و اعلام حضور و قدرت بکنیم مهمترین کار اعلام امادگی استانها و تشکیل اتحاد داخلی و معرفی یه ریس به عنوان هماهنگ کنندست که روال از دستمون در نره و استانشو با بقیه هماهنگ کنه لطفا دوستان موافق اتحاد فرا استانی اعلام استان و شهر کنن هم استانیها همدیگرو ادد کنن با شماره تماس و رایزنی تو صفحات خصوصیشون ریس اعلام کنن با تشکر

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موافق هستم

از بچه ها هر کسی موافق هست اعلام کنه تا زودتر گروهها رو تشکیل بدیم

ممنونم

bachememar-a

عضو جدید
دوستان سلام، من امروز به دنبال فراخوانی که اینجا دیدم به همراه دو تا از دوستام رفتیم وزارت مسکن.. منتظر بودم با کلی آدم و پلاکارد و شعار روبرو بشم ولی هیچ کسی نبود! یعنی جلو دوستام ضایع شدم در حد..! حالا خوب شد آدمای غریبه تری که خبر کرده بودم نیومدن! گفتم امکان نداره حتما میان خلاصه کلی هم اونجا موندیم و به قیافه آدما زوم شدیم.. دریغ از یه نفر! هر چی آدم اومده بود راجع به مسکن مهر و .. کار داشتن.. خلاصه هیچی راهمون هم که ندادن فقط خانم مسئولش تلفنی گفت که برید اعتراض بزنید که من گفتم تجربه میگه جواب نمیده و اونم گفت تجربه میگه کار شما هم جواب نمیده!! که البته راست میگفت.. آخرش دست از پا درازتر برگشتیم.. نمیخوام کسی رو مقصر کنم ولی ما واقعا تو اینجور کارا که نیاز به اتحاد داره ضعیفیم.. موقع حرف زدن خوب همه مخالفن و همه کار حاضرن بکنن ولی پای عمل که میرسه هیچ! فکر میکنیم تو اینترنت بین خودمون غرهامون رو زدیم کافیه!! ولی به قول مسعود بهنود پای اینترنت نشستن و لایک کردن مبارزه نیست! (نقل به مضمون) نمیگم چرا نیومدید، اختیارش با خودتونه ولی میگم شما که نمیخواستید بیاید چرا گفتید میایم؟! البته واقعا این مشکل جوگیری های اینترنتی هم هست، چند نفر انقدر سرو صدا راه میندازن که آدم باورش میشه همه همین طوری فکر میکنن.. خلاصه این که گذشت ولی از من به شما نصیحت دیگه به این فراخوان های اینترنتی اعتماد نکنید.. حتی اگه خودتون فراخوان دهنده باشید چون شما مصممید ولی دیگران..؟! خدا میداند!

m_uniquee

عضو جدید
دوستان سلام
پر شد بدید به نظام استان
من پیمان
استان گیلان
شهر رودسر

بهتون خوشامد میگم آقا پیمان من با شما موافقم ولی برنامه بدید که دقیقا چکاری منظورتون هست..؟؟ من 3 دوره هست که شرکت کردم دور قبل 3 نمره اختلاف داشتم این دوره 19 شدم در صورتی که ضوابط رو از برم کلی تمرین داشتم نمونه طراحی که اسفند داده بودن رو من قبلا طرح زده بودم و به استادام نشون داده بودم همه تایید کرده بودن شک نداشتم که قبولم از وقتی نتیجه ها اومده مریض شدم خودم رو به هزار در زدم اتفاقا یکی از دوستای من رشت هست میگفت اینجا هم همه شاکی هستن.ما دوره های قبل نامه نوشتیم همه زیرشو امضا کردن خودم بارها با هوایی صحبت کردم میگفت اعتراض بزار بعد که اعتراض هم نتیجه نداد میگفت ایشالا دور بعد شرکت کن هر دوره این آزمون یه مشکلی داره.به کمیته تخصصی معماری گفتیم میخندن میگن شما اصلا نباید اعتراض کنید امتحان بدید بلاخره قبول میشید نظام مهندسیمون هم همینجوره اصلا منتقل هم نمیکنن اینقدر رفتیم و نامه دادیم اینقدر واسه هوایی فرستادیم تنها راهش اعتراض دسته جمعی و حضوری هستش

dar be dar

عضو جدید
[FONT=&quot]یادمون نره ف...بوک هم اول 1 عضو داشت اما الان...../پس اگه فکر کردین کوتاه میام اشتباه/به کاری که شروع کردم ایمان دارم و میدونم اگه این تاپیک تا اخر بخونید شما هم از من سر سخت تر میشید[/FONT]​
[FONT=&quot]ما داریم جنگ اسفند 91 میبازیم (هنوز نباختیم)چون بعد ضربه تازه به فکر استراتژِی هستیم/پس تو موضع ضعف قرار داریم.اینکه زنگ بزنیم به فلانی و 2تا حرف رکیک بزنیم چیزی حل نمیشه[/FONT]​
[FONT=&quot]ما مهندسیم.باید کاری کنیم که 2دستس بهمون بدن نه با زجر و تحقیر و.. بگیریم.اون کارمند نگون بخت اونجاست که همین دادارو بشنوه بعد بگه منتقل میکنم اما همه میدونیم که نمیکنه.دوستان یه کم متفکر تر نگاه کنیم اگه غیر این بود نظر اقایان اصلان شماره ای بهمون نمیدادن/در واقع با این کار رو اتیش ما اب میریزن ما هم خوشحالیم که حال یکیو گرفتیمو الان این سازمان بسیج کار ماست[/FONT].​
[FONT=&quot]نه بچه ها/من میخوام کاری کنم که شیک و قانونی این حق و بزرگتر از اون احتراممون رو برگردونم پس کمکم کنید[/FONT]​
[FONT=&quot]حالا استراتژی ما.نیاز هست یه توضیح بدم واسه دوتایی که زیاد تو جریان نیستن[/FONT]​
[FONT=&quot]ریس سازمان نظام مهندسی توسط هییت ریسه انتخاب میشه[/FONT]​
[FONT=&quot]هییت ریسه توسط اعضا نظام با رای گیری/خوب حالا اعضا شامل من و شما میشه که فقط عضو نظام باید باشیم و کسی که پایه نداشته باشه هم حق رای داره این نقطه قوت ماست[/FONT]​
[FONT=&quot]کاملا حدس درسته/وقتی تعداد ما تو نظام استان زیاد بشه تاثیر 100 در صد تو نتایج داریم و با توجه به اینکه هر عضو میتونه تو هر رشته اصلی به یه کاندید رای بده پس حد اقل 7 از هیات ریسه تو هر استانی با ماست[/FONT]​
[FONT=&quot]این یعنی اونا محتاج توجه ما میشن و ما قدرت بدست میگیرم و تعیین میکنیم جهت گیری اصلی[/FONT]​
[FONT=&quot]هر کسی با حمایت ما بیاد بالا خوب میدونه اگه بخواد دورمون بزنه تو مجمع عمومی و انتخابات دور بعد حمایت از دست میده[/FONT]​
[FONT=&quot]نقطه بعدی اینه که لازمه کاندید شدن تو این انتخابات پایه 2 داشتنه که مطمین هستم در 4 سال اینده تعدادمون بیشتر میشه و از بین خودمون بچه ها میان بالا و معجزه اتفاق میفته[/FONT]​
[FONT=&quot]تورو خدا بلند نظر باشید و اینده اندیش.اینا اینده ما بود که توضیح دادم بدونید این اتحاد چقدر قدرتمند هست[/FONT].​
[FONT=&quot]باز تاکید میکنم دوستان کم صبر و کم تحمل با دادو فریادو ...یه مشکل حل میشه اما از این راه پاهامون رو گردنشون میمونه تا خودمون پایه 2 شیم و بیایم بالا[/FONT]​
[FONT=&quot]پس با کم تحملی و بی صبری نا امید نکنید دوستاتونو[/FONT]​
[FONT=&quot]الان من تاکیدم رو تشکیل گروههای استانی با ریاست یه نفره که هر ریسی اعضا استانشو میشناسه[/FONT]​
[FONT=&quot]و ریسهای استانها همدیگرو/اگه نیاز به هر تجمع و اعتراضی بشه دیگه یه سفر سخت به تهران نیست/تبدیل میشه به یه اردو دوستانه و مهندسی به یاد دوران دانشجویی و صد البته[/FONT]​
[FONT=&quot]اعلام قدرت و حضور که کسی جرات نکنه حق مارو بخوره چون دیگه تنها نیستیم[/FONT]​
[FONT=&quot]دوستان هم استانی به هم لینک بشید و اعلام حضور کنید و ریس استان اعلام کنید[/FONT].​
[FONT=&quot]یه چیزیو از دل میگم پس با دلتون بخونید[/FONT]​
[FONT=&quot]کسی قرار نیست به ما حقوق یا مزایا بده پس نامردی و دروغ و بیمعرفتی و بد قوللللللللللللییییییییی که دله چنتا از بچهها خون کرد معنایی نداره.کسی مجبور نیست بیاد پس ادعا و بی حرمتی نداریم[/FONT]​
[FONT=&quot]هدفمون اینه که ما تعیین کنیم نه اینکه برامون تعیین کنن.اگه میایم تو گروه دلم میخواد پاک باشیم و بلند نظر و اینده اندیش و صبور[/FONT].​
[FONT=&quot]هر کی هست دستشو بده.ما اول هنرمندیم بعد مهندسیم.با شخصیتیم.پس باید با اراده باشیم[/FONT].​
[FONT=&quot]اولویت تشکیل گروههای استانی با یه ریس برای هماهنگی بعدی[/FONT]

dar be dar

عضو جدید
m_uniquee عزیز اولویت تشکیل گروههای استانی هست
هدف اول اینه که متحد عمل کنیم
و ازمون طراحی بشکنیم و تغیر ایجاد کنیم.پس هم استانیهامونو باید پیدا کنیم.تشکر از حمایت همه
ایشالا دست تو دست هم با هم تغییر ایجاد میشه
یا حق

dar be dar

عضو جدید
m_uniqueeراستی اون جماعت که به ما میخندن روزی واسه جلب حمایت ما جواب این بی تفاوتیهارو میدن
هدف من اینه که اونا بیان بگن حرفتون چیه نه اینکه ما بریم و با خواهش پشت درب اتاقشون بمونیم/این 3 سال زمان میبره
اما الان میخام استانها هماهنگ اعلام نفرات کنن که اکه یه فراخوان زدیم دیگه سنگ رو یخ نشیم و بدونیم ند نفر پشتمون رو دارن تا طراحی معماری و شکست بدیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.