گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام الناز و مریم .:smile:
سلام جیگل

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه شرکت دودیا؟
هرجا مدیر یه شرکت سر به نیست شد اولین ارگانی که قد علم میکنه حراسته:Dپس مدیریت نوش جونت

درسته;)..اروم بگو این حرفارو:Ph34r:...میدونستم صلاحیتشو دارم ..:cool:...ممنون خانوم مریم ...پس یه زمانی رو مشخص کنیم واسه مراسم تاج گذاری؟

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته;)..اروم بگو این حرفارو:Ph34r:...میدونستم صلاحیتشو دارم ..:cool:...ممنون خانوم مریم ...پس یه زمانی رو مشخص کنیم واسه مراسم تاج گذاری؟
مراسم نمیخواد که.باید بی سر و صدا برگزار بشه.هروقت حامدو دیدی تاج رو از سرش بردار بزار رو سر خودت

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مراسم نمیخواد که.باید بی سر و صدا برگزار بشه.هروقت حامدو دیدی تاج رو از سرش بردار بزار رو سر خودت

نه عزیزم ...باید معاونم این کارو انجام بده...من:cool: رییسم اخه..سرم شلوخه;)...پس باید کارکنانمم تغییر بدم ..شما چه پستی دوست دارین؟

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم ...باید معاونم این کارو انجام بده...من:cool: رییسم اخه..سرم شلوخه;)...پس باید کارکنانمم تغییر بدم ..شما چه پستی دوست دارین؟
من قبلشم تو این شرکت نبودم.من و مریم و روبینا وستاره67 و ندا (یادشون بخیر) در حال جنگ بودیم با اینا:D
دخترجون از من میشنوی خودت برو تاج و تختو بگیر به هیشکی اعتماد نکن

mkshojaei

عضو جدید

سلام دوستان من دیدم دران پست تقسیم می کنند گفتم ببینم شاید یه پستی با حقوق بالا گیر من بیاد:biggrin:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلشم تو این شرکت نبودم.من و مریم و روبینا وستاره67 و ندا (یادشون بخیر) در حال جنگ بودیم با اینا:D
دخترجون از من میشنوی خودت برو تاج و تختو بگیر به هیشکی اعتماد نکن
خودم یه سری از بچه هارو میارم سرکار...توام میتونی منشی من بشی ;)...کسی بامن جنگ نداره فعلا:cool:

darab64

عضو جدید
چرا مگه چي شده؟
چرا اينقدر قاطي هستيد شماها
با چوب و چماق ريختيد سرمون بعد ميگيد چيزي هم نگو
يه قرون بده آش به همين خيال باش

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مگه چي شده؟
چرا اينقدر قاطي هستيد شماها
با چوب و چماق ريختيد سرمون بعد ميگيد چيزي هم نگو