مردان چه زنانی را می پسندند؟

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای بسیاری از زنان، ممکن است این پرسش مطرح باشد که مردان، کدام ویژگی آنان را خوشتر می دارند. در این گزارش به برخی از این خصوصیات اشاره می شود

زن و مرد با هم معنا پیدا می کنند؛ پس بهتر است که همدیگر را بشناسند.
به گزارش روزگارنو، برای بسیاری از زنان، ممکن است این پرسش مطرح باشد که مردان، کدام ویژگی آنان را خوشتر می دارند. در این گزارش به برخی از این خصوصیات اشاره می شود:

1- قدرت گوش سپردن؛ ممکن است این کار برای برخی از زنان دشوار باشد، ولی اگر کمی طاقت بیاورند، می توانند از این راه دل شوهرشان را بدست آورند!

2- خلاقیت؛ مردان، زنان بی ذوق و غیر خلاق را دوست نمی دارند. همین!

3-جنگنده؛ بر خلاف باور عموم، مردان از زنانی که برای کسب موفقیت می جنگند بیشتر خوششان می آید.

4- راحت و طبیعی؛ مردان زنان وسواسی را که دائم غر می زنند، هر چیزی را نمی خورند و دائم در حال دوا و درمانند، دوست ندارند و زنی می خواهند که راحت و طبیعی زندگی می کند.

5-توانایی و سلیقه پخت و پز؛ یعنی کاری که امروزه برای برخی زنان جالب نمی باشد!( خبرنگار روزگار نو، جرأت ندارد در این رابطه بیشتر بنویسد؛ چون شب می خواهد به خانه برود و فردا هم باید به سر کار برگردد)

6- گذشت؛ زندگی زناشویی، اولش شاید با عشق باشد، اما بقیه اش باید با گذشت و تدبیر ادامه بیابد.

7- توجه به شوهر؛ مرد برای خانه اش، دختر زیبایی را به عنوان دکور انتخاب نمی کند، بلکه دنبال مونس و همراه است!

8- شوخ طبعی؛ لطفا زیاده روی نفرمایید. شوخی در حد نمک برای زندگی لازم است. همین!

9- اعتماد به نفس؛ زن نباید مثل بچه مدرسه ای ها، در خانواده سربار شوهر، بلکه باید تکیه گاه او در سختی ها و بحران ها باشد.

samaneh91

عضو جدید
- قدرت گوش سپردن؛ ممکن است این کار برای برخی از زنان دشوار باشد، ولی اگر کمی طاقت بیاورند، می توانند از این راه دل شوهرشان را بدست آورند!
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه خانم ها بیشتر به کسی که به حرفشون گوش کنه نیاز دارن معمولا این نیاز در آقایون کمتره.........

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:Dرعایت این مسائل خوبه اما هیچ وقت نباید توقع داشت با کسی ازدواج می کنید به خاطرتون بشه یه ادمه دیگه،این یعنی یه زندگی مصنوعی ،آدما که نمیخوان خودشونو گول بزنن،:smile:

eltegha

عضو جدید
مردا خیلی visual و ظاهر بین اند.به وجود زن نگاه نمی کنن بلکه ظاهر زن براش مهمه.و از همین طریق به زنی توجه می کنن که حالا با هر شیوه ای خودش رو بیشتر به نمایش می ذاره

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردا خیلی visual و ظاهر بین اند.به وجود زن نگاه نمی کنن بلکه ظاهر زن براش مهمه.و از همین طریق به زنی توجه می کنن که حالا با هر شیوه ای خودش رو بیشتر به نمایش می ذاره

کی گفته!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
1 ، 2 ، بعضی وقتها 4، بضی وقتها 6، 8 اکثر موقع ها، 9 همیشه

موند 3 که ابداً نیستم، 5 خیلی کم، 7 تجربه ندارم

منظورشون کدوم مرداس؟!

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز

من این حزفو اصلا قبول ندارم ادما با هم ازدواج میکنن و شریک هم تو زندگیشون میشن زندگی خاله بازی نیست و زن هم عروسک این بازی نیست که بگیم هرچی زیباتر بهتر:mad:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1 ، 2 ، بعضی وقتها 4، بضی وقتها 6، 8 اکثر موقع ها، 9 همیشه

موند 3 که ابداً نیستم، 5 خیلی کم، 7 تجربه ندارم

منظورشون کدوم مرداس؟!

میگم پس این گاهی ها و بعضی ها و کم و بیشا واسه چیه دیگه؟؟؟

والا من خودمم نمیدونم کدوم مردا

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
میگم پس این گاهی ها و بعضی ها و کم و بیشا واسه چیه دیگه؟؟؟

والا من خودمم نمیدونم کدوم مردا

یعنی %100 اونطوری نیستم! همیشه نمی بخشم همیشه شوخ طبع نیستم ... ولی همیشه اعتماد به نفس دارم!!

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز ....
تعریف اعتماد به نفس فکر میکنم چیز دیگه ای باشه این بیشتر شبیه تکیه گاه و همراه هستش ..
9- اعتماد به نفس؛ زن نباید مثل بچه مدرسه ای ها، در خانواده سربار شوهر، بلکه باید تکیه گاه او در سختی ها و بحران ها باشد.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خب چیه من موارد مهم و حیاتیو داشتم...
بقیش الکیه!
:smile:

موارد مهمو نداری!!!

اعتماد به نفسه رو داری که اینجوری میگی حیاتی هارو دارم!!!

اعتماد به نفسم خوبه

ولی خوب آشپزی بیشتر;)

میگم از بحث تایپیک دور نشیم
چون اینجا یه تایپیک دیگس

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی %100 اونطوری نیستم! همیشه نمی بخشم همیشه شوخ طبع نیستم ... ولی همیشه اعتماد به نفس دارم!!

خوب خیلی ها اینجورین
زندگی بالا و پایین داره
همش که نمیشه شوخ طبعی کرد
ایشالا خوشبخت بشی دوست عزیزم

با آرزوی خوشبختی واسه ی همه دوستان:gol:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
موارد مهمو نداری!!!

اعتماد به نفسه رو داری که اینجوری میگی حیاتی هارو دارم!!!

اعتماد به نفسم خوبه

ولی خوب آشپزی بیشتر;)

میگم از بحث تایپیک دور نشیم
چون اینجا یه تایپیک دیگس

آشپزی که کار مرد خونس...:D

3D.MAX

عضو جدید
به نظر من رفتار یک زن در درجه اول باید زنونه باشه.مردا از زنی بیشتر خوششون میاد که زنانگی توش پیدا باشه.همون روحیه حساس و لطافت و ظرافت رفتار.از طرف دیگه زنانی که خودسرانه تو زندگی عمل نکنن و حس قدرت رو تو مرد تقویت کنن .یعنی میگم یک جور کسب تکلیف سیاسی برای بزرگ جلوه دادن اقتدار مرد در زندگی.
محبت و دوستی هم مهمه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو خوب اومدی
پس به مامانو بابات همین امشب دوباره تاکید بکن که حالا حالاها در خدمتشونی!!!:confused:

من قول دادم جز حقیقت چیزی نگم...
اینجا هم حقیقتو گفتم....
غذا درس کردن کاره مردهههههههههههههههههه
:D

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

ظاهر برای اکثر مردها یکی از معیارهای خیلی مهمه وقتی ظاهر زن از نظر مرد اوکی باشه اونوقت مرد میبینه که ارزش داره جلو بره و معیارهای دیگه رو هم بسنجه