گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا به خدا کاشکی ما دخترا منظورم خودمه به خاطرسربازی یه ذره به زندگیمون برنامه ریزی بهتری میدادیم واینقدرآسه آسه پیش نمیرفتیم
پسرای دانشگاه ما نبودی ببینی ازترس سربازی چه رتبه های تاپی آوردن اون سال
همه کف کردیم
شما هم کنکور دادین ؟؟؟؟جوابش چی شد هههه هههه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه دوستی داشتم که اصلن اهل این سوسول‌بازیا و تقلب و این حرفا نبود. یه روز قبل از امتحان یه چاقو میزاشت جیبش میرفت دم خونه‌ی استاد
ما شالله الان مهندس قابلی هم شده...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سودا گریه کنی به خدا منم میزنم زیر گریه ها
بابا ارشدو لیسانس تواین مملکت فرقی نداره .... کار نه برای ارشد هست نه برای لیسانس....
اما بازم نباید ناامید شد ودست ازتلاش برداشت....اگه بخوای میتونی سال بعد یه جای خوب قبول بشی.....
باشه سودای منم؟
چه میدونم والا.من دیگه پوستم کلفت شده.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه دوستی داشتم که اصلن اهل این سوسول‌بازیا و تقلب و این حرفا نبود. یه روز قبل از امتحان یه چاقو میزاشت جیبش میرفت دم خونه‌ی استاد
چه دوست آینده نگری

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه دوست آینده نگری

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه کاری کردم راستش این وانتی ها هست میوه میارن ارزوون یه 3کیلو میوه خریدم 1600تومن الان یه چند روزی دارم تلاش میکنم تمومش کنم حالم دیگه بهم میخوره میبینمش ولی چاره ای نیست داره خراب میشه خب

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه دوست آینده نگری

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه کاری کردم راستش این وانتی ها هست میوه میارن ارزوون یه 3کیلو میوه خریدم 1600تومن الان یه چند روزی دارم تلاش میکنم تمومش کنم حالم دیگه بهم میخوره میبینمش ولی چاره ای نیست داره خراب میشه خب
هه هه به این صورت ادامه بده

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام....
من دوباره اومدم............
همه خوبین؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان یه چند روزه تو یخچاله بیچارم کرده این میوه هست اسمش رو نمیدونم کلا زرده و پوستش ترشه خود گوشتش شیرینه چی میگن؟
هه هه چه توصیفی.خب با یکی تقسیمش میکردی.فکنم بدونم چیو میگی.ازین آلو زردا رو میگی؟ اینجا بهش میگن قطره طلا

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام محسن خان
خدا ب شما هم صبر بده:(
آخه مشکل یکی دوتا که نیست

نه اینکه چارت درسیمون تازه اومده معلوم نیست کی به کیه
بعدشم اداره آموزش دانشگاهمون زحمت کشیده گفته امتحانا رو از 3 هفته بکنید 2 هفته همه امتحانامون افتاده تو هم:confused:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب محسن تو چی شرکت نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تازه ترم 4 ام تموم شده
برم شرکت کنم که چی بشه؟؟؟؟
مایه ی نا امیدی داوطلبای ارشد بشم؟؟

اومد و رتبم بالا شد دوستام نا امید میشن درست نیست

بالا