گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
بچه ها دعا کنید. بالاخره بعد 8 هفته که از دوره تابستانی پیش دبستانی پیشرفته نه ببخشید پیش دانشگاهی میگذره فردا امتحان جامع میگیرن تا ببینن چه گندی زدن دبیران نمونشون :D

(مثال :
چیزی که معلم دیفرانسیل درس میده : sin pi/2 = 1/2
چیزی که تو جزوه به عنوان تمرین داده : sin 1000+pi/2 * cos 1000-pi/2 + tan pi +cot pi
چیزی که امتحان میگیره : علی 5 سیب داره 8 تاش رو بین دوستاش تقسیم میکنه ضریب ثابت جهانی گرانش رو حساب کنید .
چیزی که مشاور (البته قسمت «ور»ش صحیح تره) به عنوان تست «آموزشی» میده و امتحان میگیره:
_________________________________________________________________________________________ حساب کنید سن پرتقال فروش را :|
)

:biggrin:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بچه ها دعا کنید. بالاخره بعد 8 هفته که از دوره تابستانی پیش دبستانی پیشرفته نه ببخشید پیش دانشگاهی میگذره فردا امتحان جامع میگیرن تا ببینن چه گندی زدن دبیران نمونشون :D

(مثال :
چیزی که معلم دیفرانسیل درس میده : sin pi/2 = 1/2
چیزی که تو جزوه به عنوان تمرین داده : sin 1000+pi/2 * cos 1000-pi/2 + tan pi +cot pi
چیزی که امتحان میگیره : علی 5 سیب داره 8 تاش رو بین دوستاش تقسیم میکنه ضریب ثابت جهانی گرانش رو حساب کنید .
چیزی که مشاور (البته قسمت «ور»ش صحیح تره) به عنوان تست «آموزشی» میده و امتحان میگیره:
_________________________________________________________________________________________ حساب کنید سن پرتقال فروش را :|
)

:biggrin:
موفق باشی

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سی دی سالیدورکسم رو گم کردم و الان شدیدا دنبالشم :| خواستم دانلود کنم دیدم 10 گیگه :| .

شانسه دارم من؟!

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
سی دی سالیدورکسم رو گم کردم و الان شدیدا دنبالشم :| خواستم دانلود کنم دیدم 10 گیگه :| .

شانسه دارم من؟!
سی دی سالید ورکت 10 گیگ جا میگرفت!!!؟؟ سیدی 670 MB بیشتر جا نمیگیره !!!
شانسه تو داری سیدی داری 10 گیگ جا داره !!!!

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
ثابت جهانی گرانش که ثابته، محاسبه کردن نداره : 6.671 ضربدر 10 به توان منفی 11.

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
اون فقط مثال بود :D .

تو بخش فیزیکش کم بود سوال بده میدان مغناطیسی اطراف کل کیهان چند تسلاس!؟!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
بچه ها برای استفاده از میکروفن داخلی لپتاپم باید با دماغ برم توش. راهی نیست از فاصله درست بتونم حرف بزنم؟!

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

خسته ی بیکاری تابستون نباشید:D(البته فک کنم فقط برای من اینجوری بود و مطمئنا" همه بهترین استفاده از تعطیلات کردن!!)

کلاسا یواش یواش داره شروع میشه!!:razz: برای شما هم از شنبه شروع کلاس هاست؟؟

دوستان ترم بالایی یه سوال برام پیش اومده شما تابستون سالای پیش چی میکردید؟ از نظر درسی میگم ها:)

من این ترم 19 واحد برداشتم...
سیستم عامل چه کتابی معرفی میکنید بخونم؟

mitra.it

عضو جدید
سلام به همگی

خسته ی بیکاری تابستون نباشید:D(البته فک کنم فقط برای من اینجوری بود و مطمئنا" همه بهترین استفاده از تعطیلات کردن!!)

دوستان ترم بالایی یه سوال برام پیش اومده شما تابستون سالای پیش چی میکردید؟ از نظر درسی میگم ها:)

طبق تقویم آره ولی خب خیلی جدی نگیر:biggrin:
من بیشتر کلاسایی نظیر شبکه و برنامه نویسیا دنبال میکردم + ترم تابستونی(در صورت موجود بودن)
کتاب پروفسور استالینگز ترجمه دکتر پدرام و دکتر صدیقی
کتاب پروفسور تننباوم هم خیلی خوبه ولی مترجمینش را نمیدونم.

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام به همگی

سلام به روی ماهت
تننباوم​
:smile:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همگی

پوستم کنده شد تابستون،از ی ترم سنگین تر بود.
همون دوتا کتابی که میتراجان گفت کتابای خوبیه
البته کتابای دیگه هم هست مثلا" از سیلبرشاتس ولی اون دوتا معمولا" بیشتر استفاده میشه و رویکرد همه منظوره داره.
پ.ن تالار ما منور شد به قدوم نفیسی عزیز

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق تقویم آره ولی خب خیلی جدی نگیر:biggrin:
من بیشتر کلاسایی نظیر شبکه و برنامه نویسیا دنبال میکردم + ترم تابستونی(در صورت موجود بودن)
کتاب پروفسور استالینگز ترجمه دکتر پدرام و دکتر صدیقی
کتاب پروفسور تننباوم هم خیلی خوبه ولی مترجمینش را نمیدونم.

ما جدیشون نمیگیریم استادا خیلی جدی میگیرن:D
خوش باحالتون برای ما که اصن ترم تابستونی ارائه نمیشه!! مگه اینکه بریم یه شهر دیگه!!
پارسال که میخواستم بردارم فک کنم زیر 10 شهر ترم تابستونی ارائه میکردن:surprised:!!
این کلاسا رو بیرون میرفتید؟؟ هزینه ی کلاسا اینجا خیلی زیاده!!! (باید این تابستون کلاس رو میرفتم نمیدونم چرا تنبلی کردم:razz:)

سلام به روی ماهت
تننباوم​
:smile:

سلام به نفس من :heart:

نفیس جونم فقط نوشته بودی تننباوم فکر کردم منظورت تنبل بوده به من که خیلی تو تابستون نرسیدم درس بخونم:biggrin::D(حالا من چه جوری این کلمه رو ساختم بماند:D)
یعنی اگه پست قبلی رو نمیخوندم عمرا میفهمیدم کتابه:D

پوستم کنده شد تابستون،از ی ترم سنگین تر بود.
همون دوتا کتابی که میتراجان گفت کتابای خوبیه
البته کتابای دیگه هم هست مثلا" از سیلبرشاتس ولی اون دوتا معمولا" بیشتر استفاده میشه و رویکرد همه منظوره داره.
پ.ن تالار ما منور شد به قدوم نفیسی عزیز

جالب اینجاست من از دوران راهنمایی همیشه تابستونا کلاسای درسی میرفتم:)
ولی الان تابستونام واقعا" خالیه:razz:

=========
ممنون از همگی بابت معرفی کتاب :gol:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
یه سوال یا یه بحث جدید :

تا حالا از کاه ، کوه ساختید!؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

خوشا بحالتون واقعا.
ولی اگه مثل من کوه مشکل جلوتون باشه چه میکنید؟؟
شدیدا دچار عدم تعادل عصبی شدم :(

-----
Sent from my iPod Touch 4G using Tapatalk

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشا بحالتون واقعا.
ولی اگه مثل من کوه مشکل جلوتون باشه چه میکنید؟؟

هرکسی توزندگیش مشکلات ریزودرشتی داره بستگی به خودفردداره بستگی به مشکلش داره
خودم هم الان تادامنه تو مشکلم شایدم تاقله تنهاکارهایی که فعلاازدستم برمیادقوی بودن+آرامشموحفظ کنم وشادبمونم+درحدتوانم برای حل این مشکلات تلاش کنم +توکل

sibetorshide

عضو جدید
سلام منم تازه کنکور دادم و چند روزه که جوابا اومده!!!ای تی قبول شدم!!ولی خوب اطلاعات زیادی ندارم!!میشه بگید فرقش با کامپیوتر چیه؟؟کامپیوتر بهتره یا ای تی ؟؟؟بازار کارش چطوره؟؟؟؟میشه کمکم کنید؟؟ :);)

بالا