مهریه سلاح دختران.سلاح پسران چیه؟کدام قوی تره؟

sahara2

کاربر فعال
جدي سلاح پسرا چيه؟!

من ي خواستگار دارم كه شش ماهه تلفني باهم در ارتباطيم (البته خانواده ها در جريانن) ايشون منو خيلي دوستم داره ولي بابام براش شرط گذاشته كه بايد يكي از املاكش رو به اسمم بزنه ولي چون ايشون قبلا زن داشته و زنش ميخواسته دارايي ايشون رو بالا بكشه ترس داره و اين كارو نميكنه و ميگه برام يه زمين ميگيره ولي حدوداي يه قيمتي كه خودش مشخص ميكنه و بابام هم اينو قبول نداره، الان مونديم چيكار كنيم، دلش هم پيشم گيره و بابام هم از حرفش كوتاه نمياد، شما راه حلي پيشنهاد دارين برام بگين؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدي سلاح پسرا چيه؟!

من ي خواستگار دارم كه شش ماهه تلفني باهم در ارتباطيم (البته خانواده ها در جريانن) ايشون منو خيلي دوستم داره ولي بابام براش شرط گذاشته كه بايد يكي از املاكش رو به اسمم بزنه ولي چون ايشون قبلا زن داشته و زنش ميخواسته دارايي ايشون رو بالا بكشه ترس داره و اين كارو نميكنه و ميگه برام يه زمين ميگيره ولي حدوداي يه قيمتي كه خودش مشخص ميكنه و بابام هم اينو قبول نداره، الان مونديم چيكار كنيم، دلش هم پيشم گيره و بابام هم از حرفش كوتاه نمياد، شما راه حلي پيشنهاد دارين برام بگين؟
اگر به ازدواج به عنوان یه معامله سود اور نگاه میکنید که حتما تحت هر شرایطی باید توش سود کنید به حرف باباتون گوش کنید.ولی اگر ازدواج رو امری انسانی میدونید که ممکنه بعد از ازدواج اختلاف نظراتی وجود داشته باشه یا نهایتا به جدایی بینجامه چرا باید اقا یه همچین ضضری بکنه؟شاید باعث و بانیه اختلاف شما باشید؟پدر شما چه پشتوانه ای میده که شما پسر رو بدبخت نمیکنید؟

J.AVID

عضو جدید
جدي سلاح پسرا چيه؟!

اصلا به عنوان سلاح به این مسائل نگاه نکنید ولی مثلا می تونه حق طلاق یا حق اولاد باشه.
مهریه مگه نمی خواد بده؟؟! خوب ملک هم بخشی از مهریه ای که می خواد بده باشه.
شما تا حالا ازدواج نکردید؟ اگه نکردید باید بیشتر از یک ملک قدرتونو بدونه

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال

چون ايشون قبلا زن داشته و زنش ميخواسته دارايي ايشون رو بالا بكشه ترس داره

میشه یه کم این قسمتو بیشتر تشریح کنین.
زن به غیر از مهریه دیگه چیزی نمیتونه از شوهرش بگیره، حالا زنش چطوری میخواسته دارایی ایشون رو بکشه بالا؟
حالا زن سابقش امولش رو کشیده بالا یا نه؟

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیر سوال بردن یک طرف و از یاد بردن اشتباهات خود بدترین افت وجودیه هر انسانیه
هر دو بی اعتماد شدن نسبت به هم و انداختن تقصیرات گردن طرف مقابل از ضعف شخصیتیه خودمونه
باید منطقی بهش نگاه کرد تا راه حل منطقی پیدا کرد.ولی تو یه بازه زمانی پسرا بیشتر سوختن چون تاوان اشتباهات گذشتگانشونو دادن و متاسفانه خانواده دختر تمام عقده ها و نداشته هاشو از پسر بدبخت میخاست بگیره
منطق مامان من وکیل هست باور کنین خیلی پرونده های نادری هست که زن مقصر باشه همش مردها مقصرن نه همه مردها جمع نمی بندم ولی اشکال از مرد هم باشه باور کنین زن ها با چنگ ودندان سعی میکنن زندگیشون رو حفظ کنن ولی در صورت اجبار راضی به طلاق میشن

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که اگه طرف به چند همسری اعتقاد داشته باشه بالاخره کار خودشو می کنه و ربطی به پول نداره ولی اگه اعتقاد نداشته باشه میلیاردر هم باشه به همسر قبلی اش وفادار می مونه.

اون که بله همین طوره به نظر من مهریه میتونه حمایت گرباشه ولی نمی تونه باعث دوام زندگی باشه

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
منطق مامان من وکیل هست باور کنین خیلی پرونده های نادری هست که زن مقصر باشه همش مردها مقصرن نه همه مردها جمع نمی بندم ولی اشکال از مرد هم باشه باور کنین زن ها با چنگ ودندان سعی میکنن زندگیشون رو حفظ کنن ولی در صورت اجبار راضی به طلاق میشن

باهات موافقم

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافق نیستم چون عکسشو بیشتر دیدم.

sahara2

کاربر فعال
اگر به ازدواج به عنوان یه معامله سود اور نگاه میکنید که حتما تحت هر شرایطی باید توش سود کنید به حرف باباتون گوش کنید.ولی اگر ازدواج رو امری انسانی میدونید که ممکنه بعد از ازدواج اختلاف نظراتی وجود داشته باشه یا نهایتا به جدایی بینجامه چرا باید اقا یه همچین ضضری بکنه؟شاید باعث و بانیه اختلاف شما باشید؟پدر شما چه پشتوانه ای میده که شما پسر رو بدبخت نمیکنید؟

هم من و هم اين آقا قصدمون زندگيه و توي اين مدت ايشون رو شناختم و ميدونم مرد زندگيه و ايده آل. ايشون هم همينو ميگن كه ممكنه بعد از يه مدت زندگي بخواي ازم طلاق بگيري اونوقت تكليف اموال من كه به نامت كردم چي ميشه؟! ولي بابام حرفش و خواستش عوض نميشه خيلي باهاش صحبت كردم.

اصلا به عنوان سلاح به این مسائل نگاه نکنید ولی مثلا می تونه حق طلاق یا حق اولاد باشه.
مهریه مگه نمی خواد بده؟؟! خوب ملک هم بخشی از مهریه ای که می خواد بده باشه.
شما تا حالا ازدواج نکردید؟ اگه نکردید باید بیشتر از یک ملک قدرتونو بدونه

خوب ايشون هم نميگه كه نميدم قبول كرده تا سقف صد ميليون يه زمين به اسمم بكنه و بعد هم خودش بسازدش و گفته كه بعد از ساختن هم ميتونم اجاره ش بدم. ولي املاكي كه بابام ميگه به نامم بزنه قيمتشون زيادتر از اين مبلغه و ايشون هم راضي نميشه به زيادتر از اين مبلغ. ايشون قدرم رو ميدونه ولي خوب بخاطر زن اولشون خيلي ميترسه از اين كار...

میشه یه کم این قسمتو بیشتر تشریح کنین. زن به غیر از مهریه دیگه چیزی نمیتونه از شوهرش بگیره، حالا زنش چطوری میخواسته دارایی ایشون رو بکشه بالا؟ حالا زن سابقش امولش رو کشیده بالا یا نه؟

اين قضيه ي داستان طولاني داره كه كوتاه توضيح ميدم: يه آپارتمان يك ميلياردي رو به اسم زنش كرده بوده و مهريه ش هم 200 تا سكه بوده كه خانومه فكر ميكرده با طلاق گرفتن هم به آپارتمانه ميرسه و هم به 200 تا سكه و ميره براي خودش زندگي ميكنه ولي ايشون چون ازش وكالت داشته بعد از طلاق تونسته آپارتمان رو به اسم خودش برگردونه و فقط 200 تا سكه رو بده

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدي سلاح پسرا چيه؟!

خوب اگه آدم خوبی باشه تحقیقتونم کامل باشه بی خیال شو بله رو بگو ولی گفتم تحقیق خیلی مهمه وهم سطح بودن از همه نظر......بچه که نداره؟؟؟؟شما هم قبلا ازدواج کردین یانه؟؟؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون که بله همین طوره به نظر من مهریه میتونه حمایت گرباشه ولی نمی تونه باعث دوام زندگی باشه
باور کن حمایت هم نمیتونه باشه.
مثلا دختر خالم در برابر شوهرش که علنا زن صیغه ای داشت و قانونی هم بود نتونست دووم بیاره و مهر و جهیزیشو بخشید و فرار کرد

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافق نیستم چون عکسشو بیشتر دیدم.

حتما تو فک فامیا دیدین!!!من جامعه رو به طور کلی گفتم بهترین راه برای این جور مسائل دفاتر وکالت هست چون درگیر همین مسائل هستن من نمیگم زن ها همشون فرشته هستن راس میگین احتمالا عکساین موضوع هم وجود داشته باشه ولی زندگی که از هم می پاشه بیشتر عاملش مردا هستن مخصوصا اعتیادشون که بیشترین آمار رو داشت وخیانت

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هم من و هم اين آقا قصدمون زندگيه و توي اين مدت ايشون رو شناختم و ميدونم مرد زندگيه و ايده آل. ايشون هم همينو ميگن كه ممكنه بعد از يه مدت زندگي بخواي ازم طلاق بگيري اونوقت تكليف اموال من كه به نامت كردم چي ميشه؟! ولي بابام حرفش و خواستش عوض نميشه خيلي باهاش صحبت كردم.

خوب ايشون هم نميگه كه نميدم قبول كرده تا سقف صد ميليون يه زمين به اسمم بكنه و بعد هم خودش بسازدش و گفته كه بعد از ساختن هم ميتونم اجاره ش بدم. ولي املاكي كه بابام ميگه به نامم بزنه قيمتشون زيادتر از اين مبلغه و ايشون هم راضي نميشه به زيادتر از اين مبلغ. ايشون قدرم رو ميدونه ولي خوب بخاطر زن اولشون خيلي ميترسه از اين كار...

اين قضيه ي داستان طولاني داره كه كوتاه توضيح ميدم: يه آپارتمان يك ميلياردي رو به اسم زنش كرده بوده و مهريه ش هم 200 تا سكه بوده كه خانومه فكر ميكرده با طلاق گرفتن هم به آپارتمانه ميرسه و هم به 200 تا سكه و ميره براي خودش زندگي ميكنه ولي ايشون چون ازش وكالت داشته بعد از طلاق تونسته آپارتمان رو به اسم خودش برگردونه و فقط 200 تا سكه رو بده
ببینید تمام کسایی که ازدواج میکنن قصدشون زندگیه ولی اگه شما از ایشون پشتوانه سنگین میهاید که ول نکنه و بره در برابر شما چه ضمانتی میدید که وسط راه نزارید و برید؟

sahara2

کاربر فعال
خوب اگه آدم خوبی باشه تحقیقتونم کامل باشه بی خیال شو بله رو بگو ولی گفتم تحقیق خیلی مهمه وهم سطح بودن از همه نظر......بچه که نداره؟؟؟؟شما هم قبلا ازدواج کردین یانه؟؟؟

چرا ي بچه داره و با مادرش باهم تباني كرده بودن واسه نقشه شون.

منم قبلا ازدواج كردم ولي تو نامزدي طلاق گرفتم.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا دختر خالم در برابر شوهرش که علنا زن صیغه ای داشت و قانونی هم بود نتونست دووم بیاره و مهر و جهیزیشو بخشید و فرار کرد

الان رسیدی به حرف من تقصیر اقاپسره بوده که خیانت کرده راس میگی یه بلایی سر ادم میارن مهر که هیچی میخوایی همه چیزتم بدی فقط خلاص شی

J.AVID

عضو جدید

شما بنظرت خانم ها توی این مملکت چکار کنن؟؟؟!
مهریه نداشته باشند یا خیلی کم باشه فردا شوهره خواست از حق طلاقش استفاده کنه چکار می تونن بکنن؟؟؟
تنها پشتوانه قانونی حقوقی زن فعلا مهریه هست.
نگران نباش الان برای مهریه کلا زندان نمی کنن نهایت نهایتش قسطی باید پرداخت شه

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
مگه نمی گه دوست داره!!! استطاعت مالی هم که داره.اگه خیلی خواهان هست بیاد جلو و یکی رو به نامت کنه نه همه اموال.

باید کشف کنی که بهانه میاره وآیا شما رو بیشتر می خوادیا اموالش.اگه اموالش اهمیت داره بره با اموالش ازدواج کنه.

بچه نداره؟؟؟ که اگرداشته باشه ازترس مهریه زن قبلی همه رو به نام بچش می کنه یا حتی اگر بچه نداره باز از ترس مهریه زن سابق به نام خواهری یا مادری یا برادری یا کسی که مورد اعتمادش هست می کنه!!!

سوال کن مهریه زن قبلی چه قدر بوده؟؟؟

یک با ازدواج کرده!!!دقیق بررسی کن علت جدایی قبلی چه بوده؟؟؟

مردها خیلی پیچیده ترند و اسرارشون به راحتی فاش نمی شه ولی زن ها سفره دلشون همیشه بازاست!!!!!!!!!!

درانتخابت عجله نکن.از دستش نمی دی نترس!!!

به خودت واون زمان بده تا ببینی که واقعا دوست داره یا نه؟؟؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما تو فک فامیا دیدین!!!من جامعه رو به طور کلی گفتم بهترین راه برای این جور مسائل دفاتر وکالت هست چون درگیر همین مسائل هستن من نمیگم زن ها همشون فرشته هستن راس میگین احتمالا عکساین موضوع هم وجود داشته باشه ولی زندگی که از هم می پاشه بیشتر عاملش مردا هستن مخصوصا اعتیادشون که بیشترین آمار رو داشت وخیانت
تو فامیل؟نه تو جامعه دیدم.مثلا میخاید بگید تو خانواده ما خانما بدتر ا اقایونن؟(لوووووووول)با نگاه یک زرفه راه به جایی نمیبرید خانم.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
به نظرم زنی که تو این چنین ناز و نعمتی باشه الکی از شوهرش جدا نمیشه!
شما زن سابق ایشون رو میشناسی؟ مطمئنی که قضیه این بوده؟
اگه تونستین آدرس زن سابقش رو گیر بیارین و برین باهاش صحبت کنین!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ي بچه داره و با مادرش باهم تباني كرده بودن واسه نقشه شون.

منم قبلا ازدواج كردم ولي تو نامزدي طلاق گرفتم.

پس موقعیتش بد نیست خداروشکر که بچه اش با مامانش رفته وگرنه براتون مشکل ایجاد میکرد درضمن یه چیزی بگم اگه با بچه اش باشه احتمال داره اذیت بشین ............ولی به نظرمن ازش زمان بخواه تا خیلی بیشتر هم دیگرو بشناسین .............در مورد ملک هم یه زمین 100ملیونی خوبه باباتو راضی کن ...........خیلی در این مورد سخت نگیر

sahara2

کاربر فعال
ببینید تمام کسایی که ازدواج میکنن قصدشون زندگیه ولی اگه شما از ایشون پشتوانه سنگین میهاید که ول نکنه و بره در برابر شما چه ضمانتی میدید که وسط راه نزارید و برید؟

نه همه قصدشون زندگي نيست من دخترايي رو ديدم كه فقط بخاطر مهريه ازدواج كردن و فرداي روز عقد رفتن مهرشون رو به اجرا گذاشتن و بعدشم طلاق و رفتن پي زندگي خودشون و البته داستانهايي هم در مورد مردها هم شنيدم. من ايشون رو متقاعد كردم كه بخاطر پولش نميخوامش و ايشون هم پذيرفتن و الان خيالشون از طرف من تخته و مطمئنن كه من قصدم زندگيه وگرنه به اين شرط هم رضايت نميدادن. اگر با من باشه من به 14 تا سكه هم راضيم ولي بابام اينو قبول نميكنه و تو فشار گذاشتتمون.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان رسیدی به حرف من تقصیر اقاپسره بوده که خیانت کرده راس میگی یه بلایی سر ادم میارن مهر که هیچی میخوایی همه چیزتم بدی فقط خلاص شی
چه جالب.ینی جامعه اماری شما 1 نفره؟
خوب در برابر پسر خالم هم بود که خانمش چند روز بعد ازدواج سر ناسازگاری گذاشت و خونه خاست(خونه داده بود بهش میگفت باید به نامم کنی)و بالاخره بعد 3 سال سکه گرفتن با گرفتن مبلغ زیادی طلاق گرفت
جامعه اماریتون شد 2 نفر جالا چی میگید
اگه یهع مورد دیگه بگم کلا رای بر میگرده؟خیلی خنده داره

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو فامیل؟نه تو جامعه دیدم.مثلا میخاید بگید تو خانواده ما خانما بدتر ا اقایونن؟(لوووووووول)با نگاه یک زرفه راه به جایی نمیبرید خانم.

وای شما چرا همشحرف خودتونو میزنین من نمیگم زن ها فرشته ان مردها دیو......................من میگم به نسبت مردها باعث از هم پاشیدن خانواده میشن ...............این رو که قبول میکنید چرا خانواده خودتون رو به جامعه تعمیم میدین .....................منظور من جامعه کلی هست آماری که تو دست مامان خودمه

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما بنظرت خانم ها توی این مملکت چکار کنن؟؟؟!
مهریه نداشته باشند یا خیلی کم باشه فردا شوهره خواست از حق طلاقش استفاده کنه چکار می تونن بکنن؟؟؟
تنها پشتوانه قانونی حقوقی زن فعلا مهریه هست.
نگران نباش الان برای مهریه کلا زندان نمی کنن نهایت نهایتش قسطی باید پرداخت شه
خوب شما بگو اقایون چیکار کنن؟
مهریه که به زور میگیرن ازشون فردا هم که خانما راه کاسبیو یاد گرفتن.مردا چه گناهی کردن ؟
شما نگران همون سکه هایی باش که قسطی ازت بگیرن

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب.ینی جامعه اماری شما 1 نفره؟
خوب در برابر پسر خالم هم بود که خانمش چند روز بعد ازدواج سر ناسازگاری گذاشت و خونه خاست(خونه داده بود بهش میگفت باید به نامم کنی)و بالاخره بعد 3 سال سکه گرفتن با گرفتن مبلغ زیادی طلاق گرفت
جامعه اماریتون شد 2 نفر جالا چی میگید
اگه یهع مورد دیگه بگم کلا رای بر میگرده؟خیلی خنده داره

چرا مرغ شما یه پا داره !!!!!!!!شاید بعضی مواقع این طور باشه وخانم ناسازگار باشه ولی اگه زنی بچه داشته باشه خودشو فدا میکنه ولی مردها این کارو نمیکنن

J.AVID

عضو جدید
خوب شما بگو اقایون چیکار کنن؟
مهریه که به زور میگیرن ازشون فردا هم که خانما راه کاسبیو یاد گرفتن.مردا چه گناهی کردن ؟
شما نگران همون سکه هایی باش که قسطی ازت بگیرن

مطمئن هستم خواهر نداری اینطور راحت یک طرفه میری.
مهریه هم حق زنه و اگه ندی مدیونی، اگه نمی تونی بپردازی از همون اول بگو من مثلا 5 تا سکه فقط می تونم بپردازم اگه قبول کردن که کردن نکردن هم نکردن.

sahara2

کاربر فعال
سلام مگه نمی گه دوست داره!!! استطاعت مالی هم که داره.اگه خیلی خواهان هست بیاد جلو و یکی رو به نامت کنه نه همه اموال. باید کشف کنی که بهانه میاره وآیا شما رو بیشتر می خوادیا اموالش.اگه اموالش اهمیت داره بره با اموالش ازدواج کنه. بچه نداره؟؟؟ که اگرداشته باشه ازترس مهریه زن قبلی همه رو به نام بچش می کنه یا حتی اگر بچه نداره باز از ترس مهریه زن سابق به نام خواهری یا مادری یا برادری یا کسی که مورد اعتمادش هست می کنه!!! سوال کن مهریه زن قبلی چه قدر بوده؟؟؟ یک با ازدواج کرده!!!دقیق بررسی کن علت جدایی قبلی چه بوده؟؟؟ مردها خیلی پیچیده ترند و اسرارشون به راحتی فاش نمی شه ولی زن ها سفره دلشون همیشه بازاست!!!!!!!!!! درانتخابت عجله نکن.از دستش نمی دی نترس!!! به خودت واون زمان بده تا ببینی که واقعا دوست داره یا نه؟؟؟

مقداري از سؤالاتت رو توي پستاي قبلي جواب دادم. علت جدايي هم اختلاف نظر و اختلاف فرهنگ و نقشه اي بوده كه خانومه واسه ايشون كشيده. مطمئنم ايشون خيلي دوستم داره و اين نوع دوست داشتن حتي براي خودش هم عجيبه البته براي خودم نه :دي

به نظرم زنی که تو این چنین ناز و نعمتی باشه الکی از شوهرش جدا نمیشه! شما زن سابق ایشون رو میشناسی؟ مطمئنی که قضیه این بوده؟ اگه تونستین آدرس زن سابقش رو گیر بیارین و برین باهاش صحبت کنین!

زنش مجهول المكانه حتي وكيلش هم آدرس و شماره تلفني ازش نداره مهريه رو كه به اجرا گذاشته رفته زير زمين انگار

پس موقعیتش بد نیست خداروشکر که بچه اش با مامانش رفته وگرنه براتون مشکل ایجاد میکرد درضمن یه چیزی بگم اگه با بچه اش باشه احتمال داره اذیت بشین ............ولی به نظرمن ازش زمان بخواه تا خیلی بیشتر هم دیگرو بشناسین .............در مورد ملک هم یه زمین 100ملیونی خوبه باباتو راضی کن ...........خیلی در این مورد سخت نگیر

ايشون بهم گفته هر موقع بچه دار شديم تمام اموالشو ميزنه به اسم بچه ي خودمون چون از زن سابق و بچه ش بيزاره.

مشكلمون دقيقا همينه بابا راضي نميشه

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای شما چرا همشحرف خودتونو میزنین من نمیگم زن ها فرشته ان مردها دیو......................من میگم به نسبت مردها باعث از هم پاشیدن خانواده میشن ...............این رو که قبول میکنید چرا خانواده خودتون رو به جامعه تعمیم میدین .....................منظور من جامعه کلی هست آماری که تو دست مامان خودمه
ای بابا شما دارید مامان خودتونو به همه جامعه ربط میدین
من میگم همون اندازه که مرد خیانت کار هست زن خیانت کار هم هست(مردا که با زن هایی از یه سیاره دیگه مرتکب گناه نمیشن)

من بحثی ندارم خانم شما تمام حرفاتون درسته و کلا مردا خطا کارن.