منابع پیشنهادی کنکور کارشناسی ارشد توسط اعضا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

طه طه

اخراجی موقت
+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

سلامکتابهای مهندس کهن چه جوری پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یونس313

عضو جدید
سلامکتابهای مهندس کهن چه جوری پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز تا انجایی که من می دانم ایشان کتاب نداره . ولی جزوات بسیار عالی در باره ی درس های الکترونیک و سیگنال و مدار دارن. ایشان رتبه یک در ارشد را کسب کردند و در حال حاضر در موسسه نصیر تدریس می کنند بهتر است به وبلاگ ایشان سری بزنی
http://arshadbargh89.blogfa.com/
موفق باشی

• Like
واکنش ها: EECi

djbehrouz

عضو جدید
منابع کنکورکارشناسی ارشد برق- الکترونیک/گردآورنده: بهروز پورکاظم/ اطلاعات جامع آزمون کارشناسی ارشد برق (دولتی و آزاد)

حاصل تحقیق از سایت های معتبر ، آموزشگاه های کنکور ، تجربیات نفرات برتر کنکورهای سال های گذشته ، اساتید دانشگاه ها و ...

http://bargharshad.persiangig.com/image/manabe/منابع%20ارشد%20برق-الکترونیک.gif

*درآخر هم نتیجه جمع بندی و پیشنهادی بنده درج شده است و لازم به ذکرهست که این منابع استثنا نیستند و منابع مفید دیگری هم وجود دارند!

منبع

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
تعدادی از دوستان از من خواسته بودند در مورد برنامه ریزی برای درس خوندن برای کنکور کمکشان کنم ، البته این برنامه برای افرادی هست که از تابستان می خواهند شروع کنند ، پس افرادی که بعد از تابستان این برنامه رو می بینند نباید نا امید بشوند و برنامه مختص خودشان را داشته باشند
من سعی کردم یک متن کامل برای این دوستان آماده کنم برای حسن ختام نظرم در مورد نحوه درس خوندن و منابع مورد نیاز برای کنکور
درس خواندن برای کنکور 3 فاز دارد :
1 – فاز آموزشی و درک دروس
2- فاز تثبیت آموخته ها
3- فاز مرور آموخته ها در دو مرحله قبل

فاز اول ، باید تا انتهای تابستان به پایان برسد ، در صورت تاخیر نا خواسته این زمان باید حداکثر تا مهر ماه ادامه پیدا کند . در این فاز بهتر است محور آموزش بر روی سوالات کنکور سالهای قبل باشد ، برای هر درس شما نزدیک به 300 سوال کنکور سراسری دارید که در صورت تسلط به این سوالات و فهم اساسی مطالب مربوطه ، مشکلی از نظر آموزشی نباید باقی بمونه ، در صورت اوردن وقت اضافی می تونید سوالات تالیفی که در ادامه در بخش منابع معرفی می کنم استفاده کنید. در این مرحله برای هر درس 15 روز را تعیین کنید و سعی کنید در این 15 روز 2 درس را بصورت موازی بخونید ، یک درس در ساعات 8-13 و درس دوم از ساعت 15-19 در ساعات پایانی هم می تونید بر روی زبان انگلیسی سرمایه گذاری کنید

فاز دوم ، از ابتدای مهر شروع می شود و تا انتهای آذر ادامه دارد( برای افرادی که از آبان این مرحله رو شروع می کنند دو ماه فرصت برای تثبیت اموخته ها در نظر گرفته می شود) ، در این مرحله باید به تست زنی بپردازید ، بهترین منابع در این مرحله زدن تست های کنکور در اولویت اول و در اولویت دوم زدن تست های تالیفی خوب از کتاب های مختلف است. پیشنهاد من برای این مرحله ثبت نام در یک کنکور آزمایشی و جلو رفتن با برنامه این آزمون است ، البته ازمونی که برنامه اش تا انتهای اذر تقریبا به پایان برسه. در طول این سه ماه شما باید تا می توانید تست بزنید ، ابتدا بصورت طبقه بندی شده و سپس بصورت تجمیعی و غیر طبقه بندی شده تا ذهنتون بتونه مطالب رو از هم تشخیص بده

فاز سوم فاز جمع بندی است ، بهترین منبع در این مرحله باز هم سوالات کنکور سراسری است و اولویت بعدی هم ازمونه های جامع موسسات کنکوری است . جمع بندی به این صورت هست که شما از ابتدای دی ماه برای هر کنکور باید 2 الی 3 روز وقت بگذارید . برای مثال در هر روز 3 درس رو بررسی کنید ، نکاتی که از خاطرتان رفته بار دیگر مرور کنید ، فراموشی مطالب در ابتدای این فاز ممکن هست سراغ شما بیاید ، به یاد داشته باشید این فراموشی طبیعی است ، پس توکلتان به خدا باشد و به راه خودتان ادامه بدهید. بیشتر به کنکور های 10 سال اخیر بپردازید چون سوالات سال های قبل تر با سوالات فعلی کنکور کمی فاصله گرفته اند

منابع پیشنهادی :
زبان انگلیسی : برای این درس شما باید ابتدا بتونید در حد درک مطلب گرامر رو بلد باشید ، برای اینکه بتونید زمان و منظور جملات رو درک کنید ، سپس باید دامنه لغات رو افزایش بدهید ، با بکارگیری لغت در جمله و یا همون تجسم لغت در یک واقعه! و ایجاد یک زنجیره ذهنی بین لغت و خاطرات شما
برای لغت منابع زیادی وجود داره ، سوالات کنکور و بررسی لغات اون ، لغات کتاب 504 ، لغات کتاب ضروری تافل ، لغات کتاب 1100 و... این بستگی به شما داره که چقدر بتونید این دامنه رو گسترش بدهید
برای زبان تخصصی هم بهتره از کتاب زبان تخصصی پارسه استفاده کنید که کتاب خوبی است

ریاضیات : در درس ریاضی مهندسی من پیشنهاد می کنم محور رو بر روی کتاب اقای مومن زاده از انتشارات راهیان ارشد بگذارید و در صورت نیاز از کتاب های دیگه مثل کتاب اقای کریمی از انتشارات نصیر و اقای معتقدی از انتشارات پارسه وقت بگذارید و تست های بیشتری رو ببینید و حل کنید
درس معادلات ، در این این درس بهتره ابتدا از یک جزوه خلاصه ، کلیت رو یاد بگیرید و سپس برید سراغ تست زنی ، کتاب اقای معتقدی از انشارات پارسه کتاب خوبی خواهد بود
درس آمار ، این درس ، درس اسونی به حساب میاد ، بهترین منبع هم کتاب پارسه نوشته اقای طورانی است.

مدار های الکتریکی: خواندن درسنامه در این درس چندان مفید نیست ، این درس یک درس مهارتی است پس باید تا می توانید تمرین حل کنید ، برای یادگیری این درس کتاب پوران پژوهش اقای کاروزرگر بهترین منبع است ، برای یاد گرفتن نکات ریز و کنکوری کتاب اقای مهندس تقوی انتشارات راهیان ارشد بسیار مناسب است و اگر بدنبال تمرینات کتاب های رهیافت و کتاب دکتر جبه دار هستید ، از کتاب تست تالیفی اقای کاروزرگر جلد نارنجی پوران پژوهش استفاده کنید ، اگر بدنبال درصد درخشان در این درس هستید جزوه 300 سوال مهندس کهن رو هم بخونید

الکترونیک : بدون شک درس اسانی هست! ولی وقتی این جمله رو درک می کنید که این درس رو درست بخونید !! خود من بقدری در این درس ازمون و خطا کردم تا بالاخره فهیمدم این درس دردش چیه!! در ابتدا باید کمی فیزیک الکترونیک رو از این درس یادبگیرید تا شیرینی این درس رو متوجه باشید ، شاید بهترین کتاب برای این مرحله همان کتاب های مرجع است مثل نشلسکی . بعد از آشتی کنان اولیه با این درس، بهتره کمی جدی تر بشید! اینجاست که کتاب زیبای اقای اسلام پناه وارد می شود! باید با علاقه این درس را دنبال کنید ، خسته نشوید و سعی کنید ذهنتان را با مطالب پیوند بدهید تا سرعتتان بیشتر بشه. سوالات کنکور و سوالات تشریحی کتاب اقای اسلام پناه رو حل کنید و برای اولویت دوم می تونید از کتاب های پرفسور رضوی استفاده کنید. کتاب اقای دیانی هم برایتان دستگرمی خوبی هست . از این به بعد تا می توانید تست حل کنید ، کتاب مدرسن شریف ، کتاب پارسه و سوالات اتوماسیون و ابزار دقیق می توانند منابع تست زنی شما باشند

سیگنال و سیستم : کتاب اقای مومن زاده راهیان ارشد + کتاب ایشان در پوران پژوهش ، اولویت دوم هم سوالات کتاب اپنهایم است. البته گویا اقای تقدسی هم کتابی در درست چاپ داره که با توجه به سابقه ایشان باید کتاب خوبی از اب دربیاد... این درس هم درسی مهارتی است ، باید سوالات زیادی حل کنید و نکات رو از حل تست های مختلف یاد بگیرید

الکترومغناطیس : این درس چندین رمز داره، باید اون رو پیدا کنید ، یکی از رمزاش دوگان بین فصول الکتریسیته و مغناطیس است. شما باید این دوگان رو کشف کنید، رمز دیگرش حفظ کردن چند تا انتکرال مهم و دیگری تبدیل بین مختصات استو در نهایت حفظ کردن چندین رابطه میدانی برای اشکال مختلف مثل میله نا محدود و کره و... می باشد ، بقیه اش بازی بیش نیست ! کتاب پارسه در این درس برای فهم این درس مفید خواهد بود ، ولی عیار شما وقتی مشخص می شود که کتاب پردازش رو بخونید . سوالات رشته فیزیک رو هم حل کنید که کلی مطلب و امتیاز در این سوالات هست البته برای درصد های بالا .

کنترل خطی : این درس بدون شک درس شیرینی است ، ولی شاید اولش کمی سخت به نظر برسد ، پیشنهاد من کتاب اقای رضایی از انتشارات پوران پژوهش است ، البته نباید از کتاب مهندس تقوی در انتشارات راهیان ارشد براحتی بگذریم. الحق نکاتی دارد که در هیچ کتابی نیست. کتاب اقای رضایی دارای مثال های بسیار زیادی است و به نظر من نیازی به تست های تالیفی از کتاب دیگری نیست

روش مطالعه : همیشه سعی کنید ذهنتان را تشنه نگه دارید ، تشنه یادگیری مطالب جدید ، برای اینکار باید ابتدا چند سوال در ذهنتان بوجود بیارید ، این کار با خوندن سریع یک فصل حاصل میشه ، در این نگاه سریع باید تیتر ها را ببینید و ترتیب قرار گرفتنشان را در خاطرتان نگه دارید ، سعی کنید هر بار که درسی را میخوانید از ابتدا ان را بخوانید ، در روز های ابتدایی ممکن است خیلی وقتتان را بگیرد ولی به مرور زمان می بینید که سرعت به خاطر اوری در ذهنتان رشد خواهد یافت، به ذهنتان مجال فراموشی رو ندید ، برای مرور به این صورتی که گفتم بهتره از خلاصه هایی که نوشتید استفاده کنید .
با ارزوی زندگی موفق برای تک تک شما

ش67

عضو جدید
سلام بچه ها
رتبه قدرت امسال من (91) 142 شد
اینم منابعی که خوندم:
ریاضی مهندسی کریمی - یه کمی هم پارسه
معادلات مدرسان - یه کمی هم پارسه
امار پارسه
مدار کارو زرگر پوران
ماشین مدرسان (عالیه)
بررسی پارسه - یه کمی هم پردازش
کنترل جهش - یه کمی هم اریاز ولی بهتره واسه کنترل دو سه تا کتاب خونده بشه
مغناطیس هم یه کم پارسه خوندم
اگه سوالی هست تا اونجایی که بشه پاسخ میدم

hoomif

عضو جدید
سلام بچه ها
رتبه قدرت امسال من (91) 142 شد
اینم منابعی که خوندم:
ریاضی مهندسی کریمی - یه کمی هم پارسه
معادلات مدرسان - یه کمی هم پارسه
امار پارسه
مدار کارو زرگر پوران
ماشین مدرسان (عالیه)
بررسی پارسه - یه کمی هم پردازش
کنترل جهش - یه کمی هم اریاز ولی بهتره واسه کنترل دو سه تا کتاب خونده بشه
مغناطیس هم یه کم پارسه خوندم
اگه سوالی هست تا اونجایی که بشه پاسخ میدم

سلام.
دوست عزیز اگر امکانش هست کارنامه تون رو بزارید. با تشکر

3tare_87

عضو جدید
دوستای عزیزی که برای مدار کتاب پوران پژوهش کارو زرگر رو پیشنهاد دادن، منظورشون کدوم کتاب بوده بنفش یا نارنجی؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم من رشته ام کنترله،درصد کنترل خطی خیلی برام مهمه بین دو کتاب پوران پژوهش و راهیان ارشد موندم راهنمایی کنید کدومشونو بگیرم؟؟؟مرسی

milad mansoury

عضو جدید
دوستای عزیزی که برای مدار کتاب پوران پژوهش کارو زرگر رو پیشنهاد دادن، منظورشون کدوم کتاب بوده بنفش یا نارنجی؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم من رشته ام کنترله،درصد کنترل خطی خیلی برام مهمه بین دو کتاب پوران پژوهش و راهیان ارشد موندم راهنمایی کنید کدومشونو بگیرم؟؟؟مرسی

دوست عزیز شما باید اون دو جلد بنفش رو تهیه کنید،اګه نیاز به تمرین بیشتر داشتی اون نارجیرو بګیر.

واسه کنترلم \وران و راهیان رو هر دو رو بګیر(با تو جه به ګرایشتون)،اګرم میخواید فقط یه کتاب بګیری،\وران رو بګیر.

3tare_87

عضو جدید
دوست عزیز شما باید اون دو جلد بنفش رو تهیه کنید،اګه نیاز به تمرین بیشتر داشتی اون نارجیرو بګیر.

واسه کنترلم \وران و راهیان رو هر دو رو بګیر(با تو جه به ګرایشتون)،اګرم میخواید فقط یه کتاب بګیری،\وران رو بګیر.
مرسی از راهنماییتون خیلی لطف کردید:gol:

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی

بنفش دو جلدو کامل کار کن.نکات حفظی که داره خیلی مهمه.و مسائلو خیلی خوب حل کرده.بعد این کتاب به نظرم ابی تهران تستاشو از 15 سال پیش شروع کن بیا جلو.قول میدم کافی باشه.از طرفی بره کنترل تست تالیفی زیاد حل کردن مهمه خیلی.و در اخر تست های سراسری زدن .دقت کن پیشنهادم اینه که حتما ابی تهرانو که گرفتی حل های خاکی صدیقو مشاهده کنی.راستی اگه بتونی جزوه کنترل خطی دکتر جبه دارو گیر بیاری و اول از اون بخونی بهترینه.نکاتی که کار کرده از هر کتاب کنکوری بهتر و کامل تره.میتونید از قسمت کپی برق دانشگاه تهران بگیرید
یه چیز دیگه هم توجه کنید که بره گرایش کنترل سیگنال هم خیلی مهمه ها.4 واحده.تابستون کنار کنترل اینو پیشنهاد می کنم مفومی یاد بگیر.درسیه سیگنال که بی نهایت نوع سوال ازش طرح میشه و خیلی ظریفه
موفق باشید

eng_sh.mashhady

عضو جدید
من رتبه 30 کنترل این منابع رو واسه ارشد خوندم:
زبان 504
معادلات دیفرانسیل:کتاب پارسه و مجموعه تست معتقدی و کتاب تست نیکوکار
ریاضی مهندسی: پارسه و مجموعه تست معتقدی(کتابی که 2 سال پیش پارسه چاپ میکرد ولی دیگه چاپ نمیشه)و کتاب تست نیکوکار
در کل واسه ریاضیات کسی کتابهای نیکوکار رو خوب بخونه تو کنکور کم نمی یاره آخه سوالات کنکور تمام گرایش هارو از اول داره از مکانیک گرفته تا کامپیوتر/ عمران/ برق و مواد و ...(البته سوالاتی که به برق مربوط میشه رو جمع کرده نه تمام سوالات به درد نخور) میبینی سوالی که در برق 90 دادن قبلا مثلا در مواد 88 بوده از این لحاظ تنوع سوالا خیلی زیاده
مدار: اول کتابهای 2 جلد آبی پوران بعد تمرینات آخر فصل کتاب جبه دار(سوالات خوبی داره و دید خوبی میده )
کنترل: آریاز(اصلا توصیه نمی کنم هم زیاد غلط داره همم سوالاش خیلی با کنکور فاصله داره اصلا نمیشه با سوالای کنکور 88 به بعد مقایسش کرد ولی بد نیس یه نگاهی به درسش انداخت) اوگاتا
تجزیه:کتاب نارنجی پوران/آبی پوران/کتاب پارسه
الکترونیک:کتاب پارسه
در آخر سوالات کنکور سالهای87/88/89/90 ;)

* F A R Z A D *

عضو جدید
من رتبه 30 کنترل این منابع رو واسه ارشد خوندم:
زبان 504
معادلات دیفرانسیل:کتاب پارسه و مجموعه تست معتقدی و کتاب تست نیکوکار
ریاضی مهندسی: پارسه و مجموعه تست معتقدی(کتابی که 2 سال پیش پارسه چاپ میکرد ولی دیگه چاپ نمیشه)و کتاب تست نیکوکار
در کل واسه ریاضیات کسی کتابهای نیکوکار رو خوب بخونه تو کنکور کم نمی یاره آخه سوالات کنکور تمام گرایش هارو از اول داره از مکانیک گرفته تا کامپیوتر/ عمران/ برق و مواد و ...(البته سوالاتی که به برق مربوط میشه رو جمع کرده نه تمام سوالات به درد نخور) میبینی سوالی که در برق 90 دادن قبلا مثلا در مواد 88 بوده از این لحاظ تنوع سوالا خیلی زیاده
مدار: اول کتابهای 2 جلد آبی پوران بعد تمرینات آخر فصل کتاب جبه دار(سوالات خوبی داره و دید خوبی میده )
کنترل: آریاز(اصلا توصیه نمی کنم هم زیاد غلط داره همم سوالاش خیلی با کنکور فاصله داره اصلا نمیشه با سوالای کنکور 88 به بعد مقایسش کرد ولی بد نیس یه نگاهی به درسش انداخت) اوگاتا
تجزیه:کتاب نارنجی پوران/آبی پوران/کتاب پارسه
الکترونیک:کتاب پارسه
در آخر سوالات کنکور سالهای87/88/89/90 ;)

تبریک به خاطر رتبه خوبت انشااله در رشته و دانشگاه مورد علاقتم قبول بشی
چند تا سوال داشتم
1 - از کی می خوندی ؟ 2 - آیا پارسال هم خونده بودی ؟ 2- ماشین و مغناطیس نخوندی یعنی خالی گذاشتی ؟
ممنون

saman7802

عضو جدید
کتاب تجزیه و تحلیل سیستمها مهندس كهن توسط انتشارات موسسه فرهنگی نصیر در تابستان امسال به بازار می آید.این کتاب شامل 10 فصل به شرح زیر است:1- سیگنالها 2- سیستمها 3- تجزیه و تحلیل سیستمهای LTI 4-سری فوریه پیوسته 5- سری فوریه گسسته 6- تبدیل فوریه پیوسته7- تبدیل فوریه گسسته 8- تبدیل لاپلاس 9- تبدیل Z10-نمونه برداری

از ویژگی های این کتاب آموزش بر اساس حل سوالات متنوع و حل تشریحی کلیه تستهای درس تجزیه و تحلیل سیستمها آزمونهای آزاد و سراسری تا سال 91 است.زمان انتشار کتاب در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود.

ضمنا کتاب دوم ايشون در مورد تجزیه و تحلیل سیستمها نیز پاییز امسال به بازار می آید. این کتاب حاوی جدیدترین سوالات درس سیگنال و سیستم به همراه حل تشریحی درس سیگنال و سیستم آزمون دکترا مخابرات سیستم 1391 است. طراحان سوال آزمونهای سراسری و آزاد قطعا از این کتاب در سالهای آینده برای طراحی سوال استفاده خواهند کرد.در این کتاب از سوالات آزمونهای درس سیگنال و سیستم و پردازش سیگنالِ DSP معتبر ترین دانشگاهای دنیا مانند ...MIT ، BERKELEY، stanford,georgia tech,Ucla, waterloo, نیز استفاده شده است.
بنظرتون بخريم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتاب تجزیه و تحلیل سیستمها مهندس كهن توسط انتشارات موسسه فرهنگی نصیر در تابستان امسال به بازار می آید.این کتاب شامل 10 فصل به شرح زیر است:1- سیگنالها 2- سیستمها 3- تجزیه و تحلیل سیستمهای LTI 4-سری فوریه پیوسته 5- سری فوریه گسسته 6- تبدیل فوریه پیوسته7- تبدیل فوریه گسسته 8- تبدیل لاپلاس 9- تبدیل Z10-نمونه برداری

از ویژگی های این کتاب آموزش بر اساس حل سوالات متنوع و حل تشریحی کلیه تستهای درس تجزیه و تحلیل سیستمها آزمونهای آزاد و سراسری تا سال 91 است.زمان انتشار کتاب در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود.

ضمنا کتاب دوم ايشون در مورد تجزیه و تحلیل سیستمها نیز پاییز امسال به بازار می آید. این کتاب حاوی جدیدترین سوالات درس سیگنال و سیستم به همراه حل تشریحی درس سیگنال و سیستم آزمون دکترا مخابرات سیستم 1391 است. طراحان سوال آزمونهای سراسری و آزاد قطعا از این کتاب در سالهای آینده برای طراحی سوال استفاده خواهند کرد.در این کتاب از سوالات آزمونهای درس سیگنال و سیستم و پردازش سیگنالِ DSP معتبر ترین دانشگاهای دنیا مانند ...MIT ، BERKELEY، stanford,georgia tech,Ucla, waterloo, نیز استفاده شده است.
بنظرتون بخريم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

از الان تو فکر این هستید که کتابی که 6 ماه دیگه آیا چاپ بشه یا نشه رو بخرید؟
بابا برید درستون رو بخونید،من مطمئنم شما تا 6 ماه دیگه هنوز توی انتخاب منبعتون موندید!این همه منبع یکیش و انتخاب کن بخون دیگه

Muhammad1986

عضو جدید
از الان تو فکر این هستید که کتابی که 6 ماه دیگه آیا چاپ بشه یا نشه رو بخرید؟
بابا برید درستون رو بخونید،من مطمئنم شما تا 6 ماه دیگه هنوز توی انتخاب منبعتون موندید!این همه منبع یکیش و انتخاب کن بخون دیگه

سلام

واقعا راس میگید!

زمون ما یه موسسه بود به اسم اندیشه سازان که الان دیگه نیست و مشکل سیاسی پیدا کرد و کتاباش رو موسسه ی مبتکران داره چاپ میکنه!
میگفت قراره یه دایره المعارف تست ریاضی برای دانش آموزان رشته ی ریاضی تالیف کنیم اون کتاب هیچ وقت تالیف نشد و موسسه اندیشه سازان هم جمع کرد و رفت!!
نتیجه :

هر منبعی که دارید به اون اکتفا کنید و بخونید تا اون منبع هم اومد حداقل یه بیس خیلی خوبی داشته باشد تا بتونید سریع پیش برید و به اطلاعاتتون اضافه کنید.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
سوال ها به تاپیک مشاوره منتقل شد تا این تاپیک فقط برای معرفی منابع باشه :gol:
دوستان عزیز ، در این تاپیک فقط در مورد معرفی منابع صحبت می کنیم و برای بحث در مورد چگونه خواندن ان و... از تاپیک گفتگوی ارشد 92استفاده خواهد شد
این کار به این علت صورت میگیره تا حجم این تاپیک بی جهت بالا نره
پست های نا مرتبط به تاپیک ارشد 92 انتقال یافت

متشکرم

Genius_n

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ممنون از زحمتی که کشیدی
چاپ کتابت برای چه سالیه؟

aminvo

عضو جدید
سلام دوستان، من ریاضی مهندسیم خیلی ضعیف هست و دلیش هم این هست که هیچ وقت این درس را درست نخوندم بر خلاف علاقه ای که به ریاضی داشتم و به صورت کاملا ناپلئونی و کمک استادی پاس کردم. در حال حاضر به دنبال کتابی هستم که علاوه بر این که کامل توضیح داده باشه روان و سلیس هم باشه تا بتونم ریاضی مهندسی را جمعش کنم.

مدار هم دارم جبه دار می خونم ولی خیلی بد توضیح داده و اگه بخواد همینطوری ادامه پیدا کنه زمان زیادی را از من خواهد گرفت، به نظرتون مدار را از جبه دار بخونم یا پوران پژوهش و کتاب هایی توی این مایه ها بخونم؟؟
موفق و پیروز باشید.

soore

عضو جدید

h
.
.
سلام
.
.
.
.

مرسی از راهنماییتون .
دیدم از دو کتاب ‍‍که برای کنترل معرفی شده یعنی ‍وران و راهیان ارشد کتاب ‍وران رو معرفی کردید می خواستم بدونم کدوم برای تسلط ‍یدا کردن و نکات بهتره؟

milad mansoury

عضو جدید
h
.
.
سلام
.
.
.
.

مرسی از راهنماییتون .
دیدم از دو کتاب ‍‍که برای کنترل معرفی شده یعنی ‍وران و راهیان ارشد کتاب ‍وران رو معرفی کردید می خواستم بدونم کدوم برای تسلط ‍یدا کردن و نکات بهتره؟
کتاب چوران کتاب خیلی خوبیه درسنامه قوی داره.از تقریبا صفر تا صد میرسونتون ولی خوب توی دور اول یا نهایتا دور دوم باید خلاصه نویسی را انجام بدید و حالاتوی دورای بعدی سوالاتشم فقط حل کردید مشکل نیست.ببینید کتاب راهیانم بعضا نکات جالبی داره و می تونه مکمل کتاب اول باشه، ولی خوب اګر یک کتاب فقط خواستید بخرید \وران رو بخرید.(البته اګر خواستید از الان شروع کنید)

sha7ab

عضو جدید
دوستانی کتاب پوران کنترل خطی کتابی هست که بشه توی مدت باقیمانده خوندش و انتظار بالای 50٪ داشت؟

iman17

عضو جدید
سلام
کتاب ریاضی مهندسی آقای کریمی انتشارات نصیر کتاب کاملی هست؟شامل توضیح وپاسخ تشریحی هست؟
با توجه به اینکه پایه ضعیفی دارم
در مورد الکترونیک و تجزیه چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
کتاب ریاضی مهندسی آقای کریمی انتشارات نصیر کتاب کاملی هست؟شامل توضیح وپاسخ تشریحی هست؟
با توجه به اینکه پایه ضعیفی دارم
در مورد الکترونیک و تجزیه چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
اقا ایمان عزیز ، بهتره به پست های قبلی که از صفحه یک قرار داده شده نگاهی بندازی تا متوجه تفاوت منابع بشی
:gol:

iman17

عضو جدید
سلام
(ارشد برق)
بحث من بیشتر روی الکترونیک هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کتاب پارسه بیرون از موسسه به فروش نمیرسه.مدرسان هم کنترل خطی گرفتم بدرد بخور نیست (چاپ سال 89) واسه من ابهاماتش زیاده به همین علت نظر مساعدی روی مدرسان ندارم
یک کتابی معرفی کنید که از صفر بکشه بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تجزیه ظاهرا راهیان ارشد؟
مدار ظاهرا پورن(گرفتم)خوبه
ریاضی مهندسی ظاهرا نصیر (میخام بگیرم نیست)
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ir_majhool

عضو جدید
دوستانی کتاب پوران کنترل خطی کتابی هست که بشه توی مدت باقیمانده خوندش و انتظار بالای 50٪ داشت؟
سلام
من از دیروز شروع کردم به خوندنش و روزی 45 صفحه میخونم تقریبا تا الان صفحه 100 هستم یعنی 90 صفحه خوندم و تا اینجای کتاب فقط 2 تا غلط توش بوده
فک کنم تا 7 مهر تموم بشه روزی 4 ساعت میخونم کنترل

spara

عضو جدید
سلام
من از دیروز شروع کردم به خوندنش و روزی 45 صفحه میخونم تقریبا تا الان صفحه 100 هستم یعنی 90 صفحه خوندم و تا اینجای کتاب فقط 2 تا غلط توش بوده
فک کنم تا 7 مهر تموم بشه روزی 4 ساعت میخونم کنترل

سلام
ببخش دوست عزیز ولی غلط هاش خیلی بیشتر از ایناس حتما بعد اتمام یک دور دیگه بخون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا